Jump to content

Call Them All 600


alany
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η προσφορά της CosmOTE είναι τέλεια! Θεωρώ πολύ καλύτερη έναντι του Non-stop της ΤΙΜ καθώς μπορείς να κάνεις ανανέωση εως 4 φορές μέσα σε 1 μήνα σε αντίθεση με το non-stop που δεν μπορείς πριν την πάροδο ενός μήνα.

 

Καλά, για την Vodafone δεν το συζητώ! Τρώει χώμα! Και το λέω αυτό εγώ που χρησιμοποιώ CU σε καθημερινή βάση.

(Και εξακολουθώ να χρησιμοποιώ CU a lot διότι όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί έχουν CU και μόλις 1 φίλος μου έχει What's Up, ακόμα τουλάχιστον)

 

 

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί κράτησαν το CALL them all αφού με 3 ανανεώσεις CALL 600 μέσα σε 1 μήνα μπορείς να επωφεληθείς λόγω της πλήρους εκμετάλευσης του διαθέσιμου χρόνου σου.

Το CALL them all μάλλον συμφέρει αν θες να το ενεργοποιήσεις μονάχα για λίγες μέρες και όχι για ολόκληρο τον μήνα.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 209
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Symbian OS; Nokia 6680/2.23.05; 1657) Opera 8.60 [en])

 

kapoios gnostos mou eipe oti me miden ypoloipo kai to call600 energopiimeno mporuse na kanei kliseis se whats up kinita. Den ksero ti isxiei apla to katatheto.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Η προσφορά της CosmOTE είναι τέλεια! Θεωρώ πολύ καλύτερη έναντι του Non-stop της ΤΙΜ καθώς μπορείς να κάνεις ανανέωση εως 4 φορές μέσα σε 1 μήνα σε αντίθεση με το non-stop που δεν μπορείς πριν την πάροδο ενός μήνα.

 

Καλά, για την Vodafone δεν το συζητώ! Τρώει χώμα! Και το λέω αυτό εγώ που χρησιμοποιώ CU σε καθημερινή βάση.

(Και εξακολουθώ να χρησιμοποιώ CU a lot διότι όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί έχουν CU και μόλις 1 φίλος μου έχει What's Up, ακόμα τουλάχιστον)

 

 

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι γιατί κράτησαν το CALL them all αφού με 3 ανανεώσεις CALL 600 μέσα σε 1 μήνα μπορείς να επωφεληθείς λόγω της πλήρους εκμετάλευσης του διαθέσιμου χρόνου σου.

Το CALL them all μάλλον συμφέρει αν θες να το ενεργοποιήσεις μονάχα για λίγες μέρες και όχι για ολόκληρο τον μήνα.

 

me to non stop tis TIM omws mporeis na dilwreis ena apithmo TIM eite sumvolaiou eite kartokinitis !den se deusmeyei me mia sugkekrimeni omada .

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

me to non stop tis TIM omws mporeis na dilwreis ena apithmo TIM eite sumvolaiou eite kartokinitis !den se deusmeyei me mia sugkekrimeni omada .

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.

Ο αλλος ομως που εχει συνδεση tim θα πρεπει για να κανει χρηση του non stop (που εγινε stop 500) να εχει F2GO κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

telika paidia i prosfora einai 200 kliseis pros kinita watch up..an ypologiseis tin elaxisti diarkeia klisis twn 3 leptwn...

 

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

 

 

me to non stop tis TIM omws mporeis na dilwreis ena apithmo TIM eite sumvolaiou eite kartokinitis !den se deusmeyei me mia sugkekrimeni omada .

Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια.

Ο αλλος ομως που εχει συνδεση tim θα πρεπει για να κανει χρηση του non stop (που εγινε stop 500) να εχει F2GO κινητο.

 

file omws exeis tin dynatotita me ena F2G na milas to mina 500 lepta me ena arithmo TIM sumvolaiou kati pou to watch up den prosferei.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όμως μιλάς ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ!Ο άλλος που έχει κάποια άτομα που μιλάει συχνά και είναι what's up μπορεί να μιλάει μέχρι 2400 λεπτά τον μήνα με 20€!Φαντάσου τι ευκολία υπάρχει!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά! εάν χρησιμοποιείς το κινητό σου ΜΟΝΟ ΓΙΑ 1 ΑΤΟΜΟ τότε συμφέρει το non stop

εάν το θέλεις για τη παρέα τότε λέει το Call 600

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

Ναι όμως μιλάς ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ!Ο άλλος που έχει κάποια άτομα που μιλάει συχνά και είναι what's up μπορεί να μιλάει μέχρι 2400 λεπτά τον μήνα με 20€!Φαντάσου τι ευκολία υπάρχει!

 

poly kali i prosfora sumfwnw...alla me tin elaxisti diarkeia klisis twn 3 leptwn,telika mporei na miliseis ligotera apo 600 lepta!!!diladi stin ousia den exeis 600 lepta kathara alla 200 kliseis pros kinita watch up ...

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό έχουμε πει ότι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις κάποιες προσφορές συμφέρουν περισσότερο για αυτό και ο καθένας επιλέγει τι τον βολεύει!

 

Αν όμως θες να μιλήσεις ΓΕΝΙΚΑ για το πιο πακέτο είναι καλύτερο μπορείς να πεις το CALL THEM ALL 600 γιατί συνδυάζει στοιχεία από υπηρεσίες των άλλων εταιρειών όπως χρέωση ανά δευτερόλεπτο (από της ΤΙΜ η ιδέα αλλά μόνο μετά τα 3 λεπτά ενώ το CU μιλάς μόνο ανά 5λεπτο),παίρνεις σε όλα τα what's up (από CU ενώ στης ΤΙΜ ΜΟΝΟ σε έναν αριθμό) και εκτός από αυτό μπορείς να το ενεργοποιήσεις μέχρι 4 ΦΟΡΕΣ!Μεγάλο συν!Απλώς είναι λίγο πιο ευέλικτο από τα άλλα γιατί παίρνει κυρίως τα καλά στοιχεία και λίγα αρνητικά!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να συμπληρώσουμε ότι αυτό το θέμα αφορά το call them all 600 και δεν είναι διαξιφισμός μεταξύ cosmote call them all 600 και ΤΙΜ f2g non stop.

Όπως άλλωστε είπαμε ο καθένας διαλέγει κατά το συμφέρον του. Δεν καταλαβαίνω την εμμονή μερικών με το non stop να προσπαθούν να πείσουν τους άλλους με το ζόρι ότι αυτό και μόνο υπάρχει και είναι το καλύτερο.

Η λύση της cosmote είναι πολύ καλή και δίνει μια λύση σε όσους μέχρι τώρα κουβαλούσαν και ένα 2ο νο σε άλλη συσκευή, είτε ΤΙΜ είτε Vodafone. Θα πετύχει διότι η cosmote έχει πολλά συμβόλαια που δεν θέλουν να φύγουν για διάφορους λόγους, αλλά ήθελαν και μια λύση ανάλογη των άλλων εταιρειών για να μιλάνε με 1 ή περισσότερα νούμερα. Το call them all 600 σε 2σε1 sim με ένα συμβόλαιο cosmote είναι αυτό που έλειπε από τους συνδρομητές cosmote!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα πράγματα είναι απλά! εάν χρησιμοποιείς το κινητό σου ΜΟΝΟ ΓΙΑ 1 ΑΤΟΜΟ τότε συμφέρει το non stop

εάν το θέλεις για τη παρέα τότε λέει το Call 600

Με το msn messenger (και τους 6 μηνες δωρεαν) απο το imode πιστευω οτι ειναι μακραν ο καλυτερος συνδιασμος για ατελειωτη non stop επικοινωνια. Το μονο που θα σας διακοπτει ειναι δυστιχος ειναι η αλλαγη της μπαταριας.

Link to comment
Share on other sites

Με το msn messenger (και τους 6 μηνες δωρεαν) απο το imode πιστευω οτι ειναι μακραν ο καλυτερος συνδιασμος για ατελειωτη non stop επικοινωνια. Το μονο που θα σας διακοπτει ειναι δυστιχος ειναι η αλλαγη της μπαταριας.

 

και τα e-mail/mms μεχρι τέλη Σεπτέβρη!

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια για συνεχή χρήση του msn messenger πρέπει να έχεις 3ης γενιάς συσκευή. Αλλιώς η σύνδεση data διακόπτεται σε εισερχόμενη κλήση...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια για συνεχή χρήση του msn messenger πρέπει να έχεις 3ης γενιάς συσκευή. Αλλιώς η σύνδεση data διακόπτεται σε εισερχόμενη κλήση...

Και ελεγα ρε παιδι μου θα βρει κατι να πει τωρα που εδωσε και το msn messenger στο imode που τοσο ηθελε.

Συμπερασμα παντα κατι θα υπαρχει.

*Να σε πειραξω θελω. Μην πισμωνεις.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν θέλω να έχω ΜΟΝΙΜΑ το msn messenger. Απλά επειδή μερικοί μπορεί να το θέλουν αυτό, καλό είναι να το κάνουν με χρήση μιας 2ης συσκευής και με ένα νο όπου δεν θα τους καλέσει κανείς! Αν θέλει κάποιος το call 600 ΜΑΖΙ με το messenger και θέλει το 2ο μόνιμα, δεν νομίζω να πάει καλά η σχέση του! Μόλις το έτερον ήμισυ τον "πετάξει" έξω μερικές φορές, θα συμβούν καυγαδάκια!

Η αδυναμία να δεχτείς κλήση και να έχεις ταυτόχρονα data σύνδεση είναι χαρακτηριστικό κάτω από την 3η γενιά και συμβαίνει σε όλα τα δίκτυα!

Ας μην τα θέλουμε όλα δικά μας !!! ;)

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Κριμα ομως που το MSN ειναι μονο για συσκευες I MODE.

Δηλαδη θε πρεπει να αγορασουμε και I MODE συσκευη και ειναι ολες χαλια...

:( :( :(

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάπως έπρεπε να κεντρίσουν το ενδιαφέρον για το i-mode. Γιατί από όσο γνωρίζω τον τελευταίο καιρό δεν πήγαινε και πολύ καλά. Αυτοί που δεν είχαν το θεωρούσαν άχρηστο και αυτοί που το είχαν ακριβό.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για οτιδήποτε σχετικά με το i-mode υπάρχει επισημασμένο θέμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=32471

 

Εδώ το θέμα είναι το Call them all 600

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγω χρησιμοποιω το CuAlot της Vodafone.Δεν σας κρυβω οτι θεωρω το CallEm600 πολυ καλυτερο επειδη δεν σε περιζοριζει σε 5λεπτα και ιστοριες... Ομως η παρεα μου εχει CU οποτε αναβαλεται η φορητοτητα :wacko:

 

Και στις δυο παντως περιπτωσεις το βλεπω ως εξης:

 

Αντι να καθεσαι να πατας κουμπακια και να γραφεις SMS παιρνεις τηλεφωνο και ας μη μιλησεις 5 ή 3 λεπτα.... Λες αυτο που θες και κλεινεις,εστω και 20δευτερολεπτα να μιλησεις! Απο χρεωση τα τριλεπτα και τα πενταλεπτα ειναι πανω κατω οσο τα SMS.

Που να γραφω τωρα.... ειναι και καλοκαιρι... :cool:

 

Αυτα:)

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

παιδια πολυ καλη προσφορα αυτη. εχω μιλησει με την δικια μου περιπου 18 ωρες.

μεσα σε 1 βδομαδα.ευτυχως που μπορουμε να κανουμε 4 ενεργοποιησεισ ανα μηνα

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

παιδια πολυ καλη προσφορα αυτη. εχω μιλησει με την δικια μου περιπου 18 ωρες.

μεσα σε 1 βδομαδα.ευτυχως που μπορουμε να κανουμε 4 ενεργοποιησεισ ανα μηνα

Ωπα δεν ειναι προσφορα αλλα υπηρεσια.

Link to comment
Share on other sites

cool out men, ενα λαθακι καναμε σορρυ.

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

cool out men, ενα λαθακι καναμε σορρυ.

Δεν ηθελα νακανω παρατηρηση αλλα ειμαστε ολοι μαρτυρες καποιων υπηρεσιων που στην διαρκεια εγιναν προσφορες ευτυχως οχι ακομα απο την cosmote αλλα επειδη ο διαβολος εχει πολλα ποδια που λενε και στο χωριο μου...

Link to comment
Share on other sites

τωρα σ επιασα.μακρια απο μας .....again sorry

http://www.myspace.com/alexis747

http://www.alexis747.hi5.com

 

Η μεγαλυτερη αποδειξη της αγαπης, ειναι να αφηνουμε αυτους που αγαπαμε ν να ζησουν ελευθεροι ....

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηθελα νακανω παρατηρηση αλλα ειμαστε ολοι μαρτυρες καποιων υπηρεσιων που στην διαρκεια εγιναν προσφορες ευτυχως οχι ακομα απο την cosmote αλλα επειδη ο διαβολος εχει πολλα ποδια που λενε και στο χωριο μου...

Ολόσωστος ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...