Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5500 Sport


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θα το κατεβασω και θα δοκιμασω, παντως με την 6.6.18 που εχω περασμενη δεν το βλεπει
:up:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 502
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα το κατεβασω και θα δοκιμασω, παντως με την 6.6.18 που εχω περασμενη δεν το βλεπει

 

Θα προτεινα να χρησιμοποιησεις το Nokia PC Suite Cleaner

για καθαρισμα παλιοτερων εκδοσεων του pc suite

http://www.europe.nokia.com/A4144912

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

απο ολες αυτες τις επιλογες ποια να διαλεξω στο Nokia PC Suite Cleaner? ή να το χρησιμοποιησω αν μου βγαλει προβλημα και οχι προληπτικα?
:up:
Link to comment
Share on other sites

απο ολες αυτες τις επιλογες ποια να διαλεξω στο Nokia PC Suite Cleaner? ή να το χρησιμοποιησω αν μου βγαλει προβλημα και οχι προληπτικα?

 

χρησιμοποιησε το αν υπαρχει προβλημα ,αλλιως το cleanup my computer για καθαρη εγκατασταση .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ok,θα το δοκιμασω αργοτερα γιατι κανω την πρωτη φορτιση...αληθεια ποσες ωρες να το αφησω στο ρευμα?
:up:
Link to comment
Share on other sites

ok,θα το δοκιμασω αργοτερα γιατι κανω την πρωτη φορτιση...αληθεια ποσες ωρες να το αφησω στο ρευμα?

 

Δεν παιζει ρολο ,απλως κανε 2-3 πληρεις φορτισεις-εκφορτισεις .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

με το συγχρονισμο ολα οκ, ειναι το 2ο ( απο καμμια 30αρια nokia που ειχα) μετα το 6280 που μπορεσα να συγχρονισω...οσο για την φορτιση ενα 6ωρο το αφησα και τωρα το εβγαλα...
:up:
Link to comment
Share on other sites

γεια σας

ενταξει ειναι το κινητο 2 μερουλες τις βγαζει ειμαι ευχαριστημενος

η λυση οχυτζεν μανατζερ στην τελεταια εκδοση το υποστηριζει αλλα αφου εφαγα το γουκλη δεν εχω βρει τιποτα η βερσιον ειναι 2.11.0.4

και δεν παιζει τιποτα αλλο

καμμια ιδεα ?

 

ευχαριστω

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Εχω κινητό άλλης μάρκας αλλά ψάχνω σαν τρελλός να βρω τον ήχο polaris που έχει το 5500. Μπορεί κάποιος να μου το στείλει ???
Link to comment
Share on other sites

Εχει βγεί καμία νέα έκδοση λογισμικού μετά την V 03.14? επίσημη για να την περάσω σε ΝΟΚΙΑ CLUB..:O
Link to comment
Share on other sites

Συμπαθητικό τηλέφωνο!

Μικρό μέγεθος, καλή αίσθηση στο χέρι, δεν γλυστράει, και, πολύ σημαντικό για μένα, ΔΕΝ ΤΡΙΖΕΙ όπως το χειρίζεσαι (το μεγαλύτερο παράπονό μου από τα Sony Eric)...

 

Και μια ερωτησούλα: σας φαίνεται να έχει λίγο ανομοιόμορφη ένταση φωτισμού στις διαφορετικές σειρές από πλήκτρα?

 

Φιλικά, Γιώργος.

Don't think you are, know you are...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, χρόνια πολλά.

Μερικές ερωτήσεις για το τηλέφωνο.

Αξίζει το sport mode που έχει; Με ενδιαφέρει να κρατάω αρχείο για αθλητικές δραστηριότητες. Εινάι απλά μια λειτουργία για πλάκα ή αξίζει; Τώρα κρατάω αρχείο στο PC και σε ένα PDA που έχω. Είναι και το w710 που έχει κάτι τέτοιο, σε πιο απλή μορφή από ότι διάβασα. Πήγα σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας αλλά δεν με φώτησαν και ιδιαίτερα.

 

Και ένα τελευταίο, η αυτονομία. Στην πράξη τι βγάζει με μέτρια χρήση;

Ευχαριστω.

https://andrismoi.wordpress.com/

Θέματα που μου κίνησαν το ενδιαφέρον και τα μοιράζομαι

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι. Ξερει κανεις με ποιο συνδιασμο πληκτρων γινεται το format?
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι. Ξερει κανεις με ποιο συνδιασμο πληκτρων γινεται το format?

 

Δεν αλλαζει κατι απο τις οδηγιες εδω

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

...xμμμμμ φιλε nervous... συμφωνα με αυτα που γραφει παταμε * 3 πρασινο πληκτρο που κανουμε κλησεις και το power..... το εκανα και ξερεις τι εγινε? το κινητο τα επαιξε!! αρχισε να αναβοσβηνει η οθονη ανα 0,5 δευτερολεπτο, και μετα σβηνει το κινητο. εβγαλα την μπαταρια μπας και συνελθει, αλλα τιποτα... και να φανταστεις οτι στο 6600 εχω κανει 4 φορες φορματ! καμια ιδεα πριν το παω αυριο πρωι στην ΝΟΚΙΑ??? :cry:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

...xμμμμμ φιλε nervous... συμφωνα με αυτα που γραφει παταμε * 3 πρασινο πληκτρο που κανουμε κλησεις και το power..... το εκανα και ξερεις τι εγινε? το κινητο τα επαιξε!! αρχισε να αναβοσβηνει η οθονη ανα 0,5 δευτερολεπτο, και μετα σβηνει το κινητο. εβγαλα την μπαταρια μπας και συνελθει, αλλα τιποτα... και να φανταστεις οτι στο 6600 εχω κανει 4 φορες φορματ! καμια ιδεα πριν το παω αυριο πρωι στην ΝΟΚΙΑ??? :cry:
Βγάλε την κάρτα μνήμης και δοκίμασε πάλι να το ανοίξεις :confused:
Link to comment
Share on other sites

Βγάλε την κάρτα μνήμης και δοκίμασε πάλι να το ανοίξεις :confused:

 

.....τα ιδια με την μπαταρια μονο αναβοσβηνει 3-4 φορες και μετα OFF.....στον φορτιστη επανω αναβοσβηνει συνεχεια και βγαινει και το λογοτυπο της ΝΟΚΙΑ κατω....και κανει ανα 2-3 δευτερολεπτα ενα "μπιπ".....παμε για ΝΟΚΙΑ shop η υπαρχει καμια αλλη λυση?? :cry:

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

 

ΟΛΑ ΚΑΛΑ??ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ.ΤΟ ΕΠΙΣΚΕΥΑΣΑ ΣΤΟ ΝΟΚΙΑ CLUB ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΕΝΑΝΤΙ 12 ΕΥΡΩ.ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΚΕΝΑ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΚΟΛΛΑ..

ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑ ΑΝΤΙΞΟΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΑΝΕ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ ΤΟΥ..

ΑΛΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΚΑΙ ΘΕΜΑΤΑ!!!ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ????

ΠΟΛΛΑ ΑΡΧΕΙΑ *.SIS ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ.ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΛΟΓΟ.ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ ΓΙΑ 5500???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ!!

ΠΑΝΤΩΣ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ.ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΚΙΝΗΤΟ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΓΑΛΕ ΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ...!!!:ninja: :ninja: :ninja:

 

 

ακριβος το ιδιο παθενω και εγω και ενα φιλος μου που τον εβαλα να το παρει μετα την αλλαγη πληκτρολογιου ξαναχαλαει με τον καιρο?!!!

 

εμενα χαλαρωσε και σιγα-σιγα ξεκολαει!!!

jordan
Link to comment
Share on other sites

.....τα ιδια με την μπαταρια μονο αναβοσβηνει 3-4 φορες και μετα OFF.....στον φορτιστη επανω αναβοσβηνει συνεχεια και βγαινει και το λογοτυπο της ΝΟΚΙΑ κατω....και κανει ανα 2-3 δευτερολεπτα ενα "μπιπ".....παμε για ΝΟΚΙΑ shop η υπαρχει καμια αλλη λυση?? :cry:

ξαναδοκιμασες φορματ;

Link to comment
Share on other sites

...xμμμμμ φιλε nervous... συμφωνα με αυτα που γραφει παταμε * 3 πρασινο πληκτρο που κανουμε κλησεις και το power..... το εκανα και ξερεις τι εγινε? το κινητο τα επαιξε!! αρχισε να αναβοσβηνει η οθονη ανα 0,5 δευτερολεπτο, και μετα σβηνει το κινητο. εβγαλα την μπαταρια μπας και συνελθει, αλλα τιποτα... και να φανταστεις οτι στο 6600 εχω κανει 4 φορες φορματ! καμια ιδεα πριν το παω αυριο πρωι στην ΝΟΚΙΑ??? :cry:

 

Περιεργο φιλε μου ,ειχες φορτισμενη μπαταρια ,οταν εκανες το φορματ ?

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ακριβος το ιδιο παθενω και εγω και ενα φιλος μου που τον εβαλα να το παρει μετα την αλλαγη πληκτρολογιου ξαναχαλαει με τον καιρο?!!!

 

εμενα χαλαρωσε και σιγα-σιγα ξεκολαει!!!

 

Στο δικό μου 5500 δεν ξεκόλλησε τίποτα αλλά το πλήκτρο απόρριψης κλήσης σχεδόν από την δεύτερη εβδομάδα και χωρίς ιδιαίτερη χρήση ξέβαψε λίγο το μαύρο μέρος από κάτω πλευρά..:( και τώρα παρατηρώ ότι έχει ξεβάψει και από επάνω:confused: όποτε γύρω-γύρω είναι πλέον ξεβαμμένο:( και επεκτείνετε πράγμα απαράδεκτο για τόσο καινούργιο κινητό:!: :mad: :!: :mad::!:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια! Λοιπον ακουστε: Ηταν κλειστο και πληρως φορτισμενο. πατησα το συνδιασμο των τριων πληκτρων και αρχισε να κανει αυτο που σας ειπα... ουτε στο λειτουργικο μπαινει ουτε τιποτα.... το δοκιμασα ξανα για format αλλα τιποτα.. εβγαλα μετα μπαταρια καρτα msd, sim, μηπως και συνελθει αλλα τιποτα... εψαξα και για κανενα τεχνικο site μηπως μπορω να κανω κατι αλλα τιποτα... το ανοιγω αναβοσβηνει ρυθμικα η οθονη με το ονομα της νοκια 2-3 φορες και κλεινει.... το βαζω στον φορτιστη, το ανοιγω αναβοσβηνει καθε 1 δευτερολεπτο ρυθμικα κανονατς και ενα "μπιπ" (οπως αυτο που κανει οταν κλεινουν τα ΝΟΚΙΑ...) ηρθε το τελος..?? :confused:
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Τον συνδυασμο * 3 yes τον δοκιμασα και εγω αλλα δεν ανταποκρινεται καθολου.Προφανως εχουν αλλαξει το κωδικο για φορματ.Οποιος μαθει ποιος ειναι καλο θα ηταν να τον δημοσιευσει εδω.!!1
...Παναγιώτης[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις επεστρεψα απο την ΝΟΚΙΑ. Δεν μου εξηγησαν τι ακριβως εχει το κινητο γιατι και οι ιδιοι δεν μπορουσαν να καταλαβουν, οπως μου ειπαν.."εχει φαει κολημα..δεν ειναι προβλημα θα του κανουμε αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση λογισμικου και ολα θα επανελθουν οπως πρωτα"...Πραγματι σε 15 λεπτα το κινητο ηταν οπως οταν το αγορασα.. μια χαρα... μονο που η V 03.18 (07-09-06) που μου εγκατεστησαν δεν ξερω τι διαφορες εχει αποτην προηγουμενη... ολα καλα λοιπον... :p
ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...