Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5500 Sport


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εντάξει το expansys πάντα ήταν ακριβό.....310 ευρώ πάντως θα έχει απο την Vodafone........εάν ήταν λίγο πιο φτηνό ίσως και να το χτύπαγα.....:lol: :lol: .......

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 502
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πως είναι το κινητό στην πράξη;

https://andrismoi.wordpress.com/

Θέματα που μου κίνησαν το ενδιαφέρον και τα μοιράζομαι

Link to comment
Share on other sites

ενταξει απο οθονη μην περιμενετε και πολλα,κλασσικη N-70-72 πρεπει να ειναι τιποτα το πολυ σπουδαιο δηλαδη αλλα ενταξει μια χαρα ειναι κι αυτη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
H οθονη του ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ιδια με του 6230ι, δηλαδη 208Χ208 και οχι κλασικη symbian 176Χ208. Εχει δηλαδη πολλα πιξελς σε σχετικα μικρη επιφανεια και απεικονιζει πολυ λεπτομερεια. Η καμερα ειναι η κλασικη 2 μεγκαπιξελς της Νοκια, δηλαδη στα ικανοποιητικα επιπεδα του Ν70. Το ηχειο ειναι επισης δυνατο και συνοδευεται απο ενα σοφιστικε εκουαλαϊζερ με πολλες ρυθμισεις. Δεν ειναι ομως σαν το ΠΟΛΥ δυνατο 6233. Το πολυ γελιο πεφτει με τον "Πετρο"! Οταν ερθει ενα μηνυμα το βαρας μια σφαλιαρα και τοτε μια ελληνικη φωνη, ο Πετρος, σου διαβαζει το μηνυμα στα φωναχτα...με αρκετη επιτυχια αλλα οχι σε ολες τις λεξεις!

η οθονη ειναι και σε μεγεθος σαν αυτη του 6230 ή μονο σε αναλυση?

Link to comment
Share on other sites

τοσο μικρη οθονη δηλαδη σε κινητο με symbian???

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΙΝΗΤΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ, Η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΘΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.
Link to comment
Share on other sites

ego to thelo m aresei,dino to n70 kai kapoia diafora alal dn mporo na vro:( alla dn eiani kai entelos xalia e?
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΚΙΝΗΤΑΚΙ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΙΧΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΤΙΚΟ ΦΑΚΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ, Η ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΕΙΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΕΓΕΝΘΥΘΟΥΝ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

με αναβαθμιση δεν φτιαχνει κατι τετοιο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται πως το μοντέλο έχει ήδη αρχίσει να πωλείται από τα e-shop,στην τιμή των 302 ευρώ.

http://www.eshop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000282

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε τί χρώμα κυκλοφορεί αυτή τι στιγμή;

 

Μήπως υπάρχει μπορεί να βγει καποιο screen shot με την οθόνη στα μηνύματα;:worry:

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

με αναβαθμιση δεν φτιαχνει κατι τετοιο.

 

 

eleos re paidia... siga min ftiaksei me anavathmisi...mipos me allagi grammatosiras sta palia symbian simbainei me ena katallilo sis programma

Link to comment
Share on other sites

μα δεν ειπα εγω οτι φτιαχνει με αναβαθμιση φιλε μου.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

To είδα και το έπιασα σήμερα στον Γερμανό. Το είχε στην ασημί εκδοχή του στα 315 Ευρώ...Η αλήθεια είναι πως δεν εντυπωσιάστηκα ιδιαίτερα...Στο γεγονός αυτό συνέτεινε κατα βαση τα μικροσκοπικά πλήκτρα κλήσης και τερματισμού (δεν πρόκειται να έχουν σχεδιαστεί ή να ξανασχεδιαστούν ποτέ πιό μικρά) και τα πλήκτρα τα κάτω της οθόνης που είναι σκληρά και πατιούνται μόνο με τα νύχια....:(
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

file emena mou fenete mia xara sta pliktra exei oreo sxediasmo!m aresei(asxeta an psaxno na to doso)
Γραμμη δεξια μετα αριστερα, λιγο πανω δεξια, ενα αλφα και μουτζουρα
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα εχτές! Πραγματικά πολύ καλό - με εξέπληξε ο πολύ καλός ήχος και ο βηματομετρητής! πολύ πλάκα- αλλά όχι αυτό που θέλω.... :( Τελικά θα μείνω στο παλιο - κ750...
Απαγορεύεται η χρήση των υπογραφών για τη δημοσίευση αγγελιών.
Link to comment
Share on other sites

θα μου το φερουνε πεμπτη ελπιζω να μην ειναι τοσο ενοχλιτικο αυτο με τα γραμματα!!!!!

γιατι εβαλα να το παρει και ο θειος μου!!!!!

jordan
Link to comment
Share on other sites

Για τα Ελληνικα στα sms κατεβασε απο τη nokia το αρχειο του Πετρου. Ετσι λεγεται η φωνη που διαβαζει τα sms.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...