Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά, κατέβασα το super. πολύ καλό πρόγραμμα απο πλευράς επιλογών. αλλα δεν ξέρω πως να κάνω αρχεία convert! Μάλλον στραβός θα είμαι αλλά μπορεί κάποιος να βοηθήσει?΄πατώ δεξί κλικ και βάζω το αρχείο αλλα δεν βρήσκω κάπου που να γράφει convert:confused:

 

AngeloDion, μπορείς να γράψεις σε παρακαλώ τι είναι αυτό το super και πού το βρήκες; Επίσης από ποιο σάιτ κατέβασες το Myphone Explorer;

Link to comment
Share on other sites

AngeloDion, μπορείς να γράψεις σε παρακαλώ τι είναι αυτό το super και πού το βρήκες; Επίσης από ποιο σάιτ κατέβασες το Myphone Explorer;

 

Το super είναι πρόγραμμα μετατροπής βίντεο από το ένα forma στο άλλο(πχ σε forma που το κινητό μπορεί να διαβάσει).

Πήγαινε στο http://www.erightsoft.com/SUPER.html και κατέβασέ το.Για σένα είναι free:p

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες εμενα γιατι δεν εχει update? Το εχωσα κ μου λεει οτι δεν υπαρχουν updates για την συφκεκριμενη συσκευη. :S

 

Ξερουμε ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση κ πως την βλεπουμε?

 

Τhnx

Link to comment
Share on other sites

vagosman μήπως έχεις την καινούργια? πότε το αγορασες?

 

skikou με πρόλαβαν για το σούπερ, Για το phone explorer ψάξε στο γοογλη. Αν δεν το βρεις θα στο στείλω εγώ. Μικρό είναι. Αλλά νομίζω έχει και ένα threat εδώ μέσα.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα με το πρόβλημά μου? το obex που μου λεει error τί είναι?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

vagosman μήπως έχεις την καινούργια? πότε το αγορασες?

 

skikou με πρόλαβαν για το σούπερ, Για το phone explorer ψάξε στο γοογλη. Αν δεν το βρεις θα στο στείλω εγώ. Μικρό είναι. Αλλά νομίζω έχει και ένα threat εδώ μέσα.

 

Έχει κανείς καμιά ιδέα με το πρόβλημά μου? το obex που μου λεει error τί είναι?

 

 

 

Ti koitaw? EROM

 

Στο software info εχει μεσα απειρα νουμερα! Αν ξερεις ενημερωσε με για να τσεκαρω την εκδοση. Thnx.

 

Το τηλ το πηρα πριν 2 μηνες απο Αγγλια. Ειναι branded.

Link to comment
Share on other sites

Ti koitaw? EROM

 

Στο software info εχει μεσα απειρα νουμερα! Αν ξερεις ενημερωσε με για να τσεκαρω την εκδοση. Thnx.

 

Το τηλ το πηρα πριν 2 μηνες απο Αγγλια. Ειναι branded.

 

Για Branded κινητα οπως Vodafone Live δεν εχει βγει ακομα καποια αναβαθμιση.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Mετα απο ψαξιμο καταλαβα οτι ολα τα branded κινητα περιμενουν το update απο τις εταιρειες τους, αντε γεια δηλαδη, μπορει να παρει κ 2 μηνες μετα.

 

Davninci εβγαλε debrand με 8€ κ ξεκλειδωμα με 50€

 

Μου φαινετε θα κανω μια βολτιτσα απο την σελιδα τους.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Πήγα στη σελίδα του Super αλλά δεν ξέρω τι να κατεβάσω από όλες τις επιλογές που μου βγάζει. Μπορείτε να μου γράψετε κάποιες λεπτομέρειες;
Link to comment
Share on other sites

Davninci εβγαλε debrand με 8€ κ ξεκλειδωμα με 50€

 

Και ακριβώς κάνει το ξεκλείδωμα;

Το Debrand είναι αρκετά εύκολο ώστε να μπορεί ο καθένας να το καταφέρει;

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα απο το service..

 

Αυτο που εκαναν για λα λυθει το προβλημα ηταν απλος να βαλουν ξανα το firmware ακομα εβαλαν και μια δικη τους sim ωστε να το επεξεργαστουν για λιγες ωρες και να δουν αν θα το κανει ξανα..

 

Το κιν δειχνει ενταξει προς το παρον..

Εκτος ομως απο κατι, οταν ειναι stand by και παταω καποιο πληκτρο για να δω

το menu τοτε βγαζει καθετες λοριδες λευκου φωτος για κλασματα και μετα συνεχιζει κανονικα.. Λεω να μην δωσω σημασια

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το παίρνω αύριο απτο service. τους είπα αν γίνεται να μου σφίξουν λίγο το μηχανισμό αλά τελικά δικό μου το ξταίξιμο. γιατί σήμερα που π΄γα γερμαν΄και το είδα ΄παρατήρησα τον τζόγο και μάλιστα χειρότερο απτον δικό μου. Έπρεπε να το κοιτάξω πριν το πάρω αφού το είχα ξανα επεξεργαστεί σε εκείνο το κατάστημα.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το πηρα απο το service..

 

Αυτο που εκαναν για λα λυθει το προβλημα ηταν απλος να βαλουν ξανα το firmware ακομα εβαλαν και μια δικη τους sim ωστε να το επεξεργαστουν για λιγες ωρες και να δουν αν θα το κανει ξανα..

 

Το κιν δειχνει ενταξει προς το παρον..

Εκτος ομως απο κατι, οταν ειναι stand by και παταω καποιο πληκτρο για να δω

το menu τοτε βγαζει καθετες λοριδες λευκου φωτος για κλασματα και μετα συνεχιζει κανονικα.. Λεω να μην δωσω σημασια

 

EGO THA ELAGA NA DOSIS SIMASIA !!!

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

το κινητο σε ποια κατασταση πρεπει να ειναι πριν την αναβαθμιση....ανοιχτο και αναμονη???

χρειαζονται καποιες αλλες ενεργειες προγενεστερα?

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα όλα αλλά δεν υπάρχει πλήκτρο ως "Επόμενο"...Μόνο "Πίσω" υπάρχει...Έλεος...

 

Οταν φθασεις στη φαση να κρατησεις πατημενο το πληκτρο C και ταυτοχρονα να βαζεις το usb καλωδιο το κουμπι C δεν το αφηνεις μεχρι να φανει η ενδειξη <αφηστε το κουμπι C> και στη συνεχεια σε παει στα επομενα βηματα.Θα πρεπει οπωσδηποτε να σου εμφανισει την ενδειξη <αφηστε το κουμπι C>.Αν δεν το κανει τοτε ξαναπροσπαθησε.Αν ομως η συσκευη σου ειναι VL τοτε μην παιδευεσαι αδικα για αναβαθμιση μεχρι να βγαλει η Vodafone τη δικη της.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

το κινητο σε ποια κατασταση πρεπει να ειναι πριν την αναβαθμιση....ανοιχτο και αναμονη???

χρειαζονται καποιες αλλες ενεργειες προγενεστερα?

 

 

 

Αμα κατεβασεις το downloader της SE θα σου πει ολες τις κινησεις που πρεπει να γινουν. Προγενεστερα πρεπει απλα να αφαιρεσεις την ΣΙΜ, αλλα κ αυτο θα στο πει.

 

 

 

Παιδια ξερετε αν υπαρχει υπηρεσια debranding στην Ελλας κ που κ ποσο περιπου παει το μαλλι? Γιατι το φοβαμαι το Davinci (οχι σαν υπηρεσια αλλα επειδη πρεπει να το κανω μονος μου)

Link to comment
Share on other sites

αν κανεις την μετατροπη απο κ750ι σε w800i μπορεις να κανεις αναβαθμιση μεσω την sony apo to internet η θα υπαρξει προβλημα και θα χαλασει το κινητο?ξερει καποιοσ να μου πει?........!!!!!γιατι το εκανα αναβαθμιση και αξιζει.
Link to comment
Share on other sites

αυτα που εχεισ στην καρτα οχι του κινητου μαλλον ναι...........οι ηχοι καπως ακουγονται ποιο χαλια με πολλα πριμα και η μπαταρια βλεπω πεφτει ποιο γρηγορα, ξερεις τιποτα για να λυθουν αυτα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γειας σας.Είμαι σε δίλημμα μεταξύ του nokia n91 και se w850.Πρώτα από όλα με ενδιαφέρει η ποιότητα αναπαραγωγής και μετά ο χώρος.Γενικά ποιο είναι καλύτερο σε θέμα μουσικής?
Link to comment
Share on other sites

αυτα που εχεισ στην καρτα οχι του κινητου μαλλον ναι...........οι ηχοι καπως ακουγονται ποιο χαλια με πολλα πριμα και η μπαταρια βλεπω πεφτει ποιο γρηγορα, ξερεις τιποτα για να λυθουν αυτα?

 

Μπα, δεν ξέρω. Αν και δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα με το κινητό, το σκέφτομαι για την αναβάθμιση, έτσι για να είμαστε ενημερωμένοι. :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν κανεις την μετατροπη απο κ750ι σε w800i μπορεις να κανεις αναβαθμιση μεσω την sony apo to internet η θα υπαρξει προβλημα και θα χαλασει το κινητο?ξερει καποιοσ να μου πει?........!!!!!γιατι το εκανα αναβαθμιση και αξιζει.

 

 

Σε Λαθος thread ρωτας.καλυτερα να θεσεις την ερωτηση σου στο επισημασμενο sony ericsson w800i.επισης μπορεις να το κανεις κανονικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...