Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχεις εγκατεστημένη java στον υπολογιστή σου;

 

Xτες έκανα αναβάθμιση στο firmware (R1GB001). Oι διαφορές που παρατήρησα, σε σχέση με το προηγούμενο firmware, είναι:

 

- Ελάχιστα πιο γρήγορο μενού

- Λίγο πιο δυνατός ήχος

- Πιο γρήγορη αποθήκευση φωτογραφιών

- Νεα skins για το walkman.

 

Όταν λες νέα σκινς? τα παλιά φεύγουν? ή μπαίνουν έξτρα? Ο τζόγος δεν φτιάχνει με update? :lol: οβαρά τώρα, μπορούνν να στον φτιάξουν στο service?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Έχεις εγκατεστημένη java στον υπολογιστή σου;

 

Xτες έκανα αναβάθμιση στο firmware (R1GB001). Oι διαφορές που παρατήρησα, σε σχέση με το προηγούμενο firmware, είναι:

 

- Ελάχιστα πιο γρήγορο μενού

- Λίγο πιο δυνατός ήχος

- Πιο γρήγορη αποθήκευση φωτογραφιών

- Νεα skins για το walkman.

 

Εμενα στο update μου λεει οτι η αναβαθμιση που εχω ειναι η τελευταια.Πως ειναι δυνατον να υπαρχει και η R1GB001?

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

kalispera

 

paidia kano tora anavathmisi alla eno deixnei 100% anavathmisi leei parakalo min aggizete to tilefono edo kai poli ora. etsi sas ekane kai esas?

 

Mporei na sas fanei koufo alla kai to w850i kai to k800i mou otan katevaze ta aparetita arxeia mesw tou Update Service kai otan ekane thn anavathmisi panta oloklhronotan sto 51%!!!Ekana apegatastash kai ksana egatastash to update service alla tpt!!!Eytyxws omws pou dn eixa kanena provlima kai ta kinita anoiksan xwris kanena apolutws problem!!!:) :D :X :wacko:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Έχεις εγκατεστημένη java στον υπολογιστή σου;

 

nai

exw . kanei h den kanei ?

Κανει! αλλιως δεν γινεται αναβαθμιση..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μπορει καποιος να μου πει τι σκα## γινεται και δε δουλευει το update? Το κανω ινσταλ στο κομπιουτερ αλλα μολις το τρεχω λεει οτι δε μπορει να βρει εφαρμογες και να το ξανακανω ινσταλ

 

Μαγιατι ?

 

Φίλε μου ίσως φταίει το antivirus/firewall που έχεις. Με norton & panda έχω αντιμετωπήσει προβλήματα. Με NOD32 λειτουργούν όλα καλά. Αυτή την στιγμή έχω το ΝΟΚΙΑ Ν71 και στον υπολογιστή που έχω το norton internet security 2007 το update ξεκεινάει αλλά δεν μπορεί να δει το κινητό και τις αναβαθμήσεις. Στον άλλο υπολογιστή που έχω NOD32 το update λειτουργεί κανονικά. Με το Norton ακόμα και να απενεργοποιήσω την προστασία δεν αλλάζει τίποτα. Όταν το απεγκαταστήσω, το update λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου ίσως φταίει το antivirus/firewall που έχεις. Με norton & panda έχω αντιμετωπήσει προβλήματα. Με NOD32 λειτουργούν όλα καλά. Αυτή την στιγμή έχω το ΝΟΚΙΑ Ν71 και στον υπολογιστή που έχω το norton internet security 2007 το update ξεκεινάει αλλά δεν μπορεί να δει το κινητό και τις αναβαθμήσεις. Στον άλλο υπολογιστή που έχω NOD32 το update λειτουργεί κανονικά. Με το Norton ακόμα και να απενεργοποιήσω την προστασία δεν αλλάζει τίποτα. Όταν το απεγκαταστήσω, το update λειτουργεί.

 

Failed checking application versions. Please reinstall the application and make sure you have the latest version

 

 

αυτο λεει συνεχως... και μετα κλεινει

 

 

 

 

 

Επισης κατι αλλο.

Πως κανουμε playlists στο τηλεφωνο?

:X
Link to comment
Share on other sites

kalispera

 

paidia kano tora anavathmisi alla eno deixnei 100% anavathmisi leei parakalo min aggizete to tilefono edo kai poli ora. etsi sas ekane kai esas?

 

Egw file mou panta protou kanw update kanw epanafora tilefonou->Diagrafh olwn!!!Gia na eimai sigouros pws dn 8a prokupsei kanena aproopto sumvan!!!

 

Filika Scottas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

:)

Failed checking application versions. Please reinstall the application and make sure you have the latest version

 

 

αυτο λεει συνεχως... και μετα κλεινει

 

 

 

 

 

Επισης κατι αλλο.

Πως κανουμε playlists στο τηλεφωνο?

 

mpaineis sto walkman kai

 

Pros8eta->H mousikh mou->lista anaparagwghs->nea lista anaparagwghs

 

Auto Htan

 

Filika Scottas

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Failed checking application versions. Please reinstall the application and make sure you have the latest version

 

 

αυτο λεει συνεχως... και μετα κλεινει

 

 

 

 

Επισης κατι αλλο.

Πως κανουμε playlists στο τηλεφωνο?

 

Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΜΟΥ >ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ >ΝΕΑ ΛΙΣΤΑ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Link to comment
Share on other sites

fovame ligo to portaki tou w850i, lete na mou xalasei? douleyw poly me to thlefwno kai den tha ithela na exw provlhma...

megabyte

http://www.football.co.uk/shared/images/teams/panathinaikos.jpgPanatha for ever..........

Link to comment
Share on other sites

fovame ligo to portaki tou w850i, lete na mou xalasei? douleyw poly me to thlefwno kai den tha ithela na exw provlhma...

 

Dn pisteuw na exeis problem gt exei foveri poiothta kataskeuhs(kata th gnwmh mou;) )

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΗ!:hunter:

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ!

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΠΟΛΥ ΧΡΗΣΗ!:hunter:

 

File mou kalitera 8a htan na grafeis me mikra kai oxi olo to reply me kefalaia!!!

 

Filika Scottas:O

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Και το πηρα και σε λευκο χρωμα.

 

Σε λευκό το πήρες από κατάστημα Vodafone?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

δειτε να γελασετε,μου αρεσει που λεει κερδιζετε ασφαλως κατω απο το name του καταστηματοςhttp://www.shopcenter.gr/product.php?productid=123740.αληθεια στο ασπρο που το φερνει η vodafone εχει και κανενα εικονιδιο vodafone?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ύστερα από 1 μήνα περίπου με τον 850 και ενώ είμαι ενθουσιασμένος με το τηλέφωνο έχω να αναφέρω το μοναδικό bug που έχω εντοπίσει:

 

Στο αυτοκίνητο έχω ενσωματωμένο σύστημα bluetooth handsfree με το οποίο το τηλέφωνο συνεργάζεται άψογα. Αν όμως κατά την διάρκεια της ημέρας μπω βγω αρκετές φορές στο αυτοκίνητο και το BT αντίστοιχα συνδεθεί αποσυνδεθεί αρκετές φορές, έχω παρατηρήσει ότι συχνά ( όχι πάντα ) σε φάση που το BT είναι ακόμα και κλειστό το τηλέφωνο νομίζει ότι είναι ακόμα συνδεδεμένο με το handsfree με το σχετικό εικονίδιο αναμμένο πάνω αριστερά στην οθόνη. Αυτό δεν θα με ενοχλούσε αλλά όταν το τηλέφωνο είναι σε τέτοια φάση, αν πας να μιλήσεις στέλνει τον ήχο στο handsfree το οποίο δεν υπάρχει. Για να βγει από αυτή την κατάσταση θέλει reset.

 

Το πρόβλημα εμφανίζεται μόνο μετά από πολλά ( 4-5 ) connect - disconnect με το hansdfree του αυτοκινήτου.

 

Ελπίζω με κάποιο update να διορθωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα πηγαν με την αναβαθμιση.

Τωρα το κινητακι πεταει!

:D

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα πηγαν με την αναβαθμιση.

Τωρα το κινητακι πεταει!

:D

 

Βγήκε αναβάθμιση από το update service της SE?

 

Εμένα φοράει την R1ED001 και το search for update από το κινητό μου λέει ότι έχω την τελευταία έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Σε λευκό το πήρες από κατάστημα Vodafone?

 

Ναι.Με προβληματιζουν κατι τρεμουλιασματα της οθονης στο ανοιγμα και κλεισιμο του κινητου.Και απ' οτι ειδα και ενα μαυρο εκεινο ηταν σε χειροτερη κατασταση.Μαλιστα καθυστερουσε και στο ανοιγμα του μενου.

Harry_65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...