Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λογικα θα ερθει,το ποτε ομως ειναι αγνωστο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος την καλοσύνη να ανεβάσει στο κινητό του μερικά τραγούδια σε various formats στα ελληνικά να μας πει αν τα διαβάζει ο player ή δείχνει αλαμπουρνέζικα όπως τα προηγούμενα ερικσσον? επίσης δοκίμασε κανείς το αλπουμ αρτ? τέλος βρίκε κανείς αν υπάρχει επιλογή για gengre?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο thread γίνεται επισημασμένο:!:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

mipos einai polla otan i microland to exei 393?

 

Όχι δεν ήταν πολλά γιατί το έδινα μαζί με σφραγισμένα τα hbh-gv435 και hbh-ds970.Γι'αυτό κι έφυγε αμέσως...;)

 

P.S.sorry για το off topic...

Link to comment
Share on other sites

oxi den exei

 

οχι ρε τωρα το ακούω αυτό! και μόλις ήρθε η 4 γκικα κάρτούλα μου! ούτε στα all tracks, albums, artists? κανένα απτα 3?

 

In the music library, all saved tracks are classified by the following characteristics:

 

Artists – the application displays general list of artists in alphabetical order, one can conduct a fast search here;

Albums – sorting by albums’ titles, search function is available as well;

Tracks –general list of all tracks, sorting is conducted by tracks’ titles or ID3 tags;

 

απτο mobile review.com.

 

ΜΟΥΦΑ?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Έχει search......δικό μου το λάθος.....το search έχει τη μορφη της αναζήτησης που έχει και η αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο
Link to comment
Share on other sites

Έχει search......δικό μου το λάθος.....το search έχει τη μορφη της αναζήτησης που έχει και η αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο

 

ευχαριστώ για την βοήθεια!! είναι φιλικό για τον χρήστη? επισης δουλέυει και στα αλμπουμς και στους καλλιτέχνες?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Έχει search......δικό μου το λάθος.....το search έχει τη μορφη της αναζήτησης που έχει και η αναζήτηση στον τηλεφωνικό κατάλογο

 

Αυτό γινόταν και στα προηγούμενα w με το πρώτο γράμμα του ονόματος του τραγουδιού.

 

Θα έλειπε από το 850?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτό γινόταν και στα προηγούμενα w με το πρώτο γράμμα του ονόματος του τραγουδιού.

 

Θα έλειπε από το 850?

 

μόνο το πρώτο?? δώρον ΄΄αδωρο. τώρα δεν ξέρω για το 850, ίσως να μπορεις να βαλεις παραπάνω

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Γεγονός που σημαινεί;

 

Σημαίνει πως το κινητό σου έχει καλύτερη θέση στο φόρουμ. (αν έχεις αυτό το κινητό).

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σημερα το w850 απο κοντα..Οντως ειναι χαμηλος ο φωτισμος στην οθονη του αν και πιστευω παιζει ρολο ποιο η ποια ηταν τα προηγουμενα κινητα σου..:p πχ αν πας απο κ800 σε w850 σε χαλαει..αλλα αν πας απο κ750 σε w850 δεν σε ενοχλει.
Link to comment
Share on other sites

Ειδα σημερα το w850 απο κοντα..Οντως ειναι χαμηλος ο φωτισμος στην οθονη του αν και πιστευω παιζει ρολο ποιο η ποια ηταν τα προηγουμενα κινητα σου..:p πχ αν πας απο κ800 σε w850 σε χαλαει..αλλα αν πας απο κ750 σε w850 δεν σε ενοχλει.

 

ετσι ακριβως οπως τα λες φιλε μου,αν εχει το 800 και πας στο 850 σε ξενερωνει τελειως.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ειδα σημερα το w850 απο κοντα..Οντως ειναι χαμηλος ο φωτισμος στην οθονη του αν και πιστευω παιζει ρολο ποιο η ποια ηταν τα προηγουμενα κινητα σου..:p πχ αν πας απο κ800 σε w850 σε χαλαει..αλλα αν πας απο κ750 σε w850 δεν σε ενοχλει.

Δεν νομιζω να υπαρχει κανενας που θα παει απο το κ800 στο w850.:blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μόνο το πρώτο?? δώρον ΄΄αδωρο. τώρα δεν ξέρω για το 850, ίσως να μπορεις να βαλεις παραπάνω

 

 

Χρόνια πολλά για τη γιορτή σου:)

Ε, όχι και δώρον άδωρο.

Πόσα τραγούδια θα έχεις που θα αρχίζουν από ένα συγκεκριμένο γράμμα?

Όση ώρα θα έκανες να έγραφες το 2ο και 3ο γράμμα, σε τόση ώρα έχεις φτάσει στο τραγούδι που θέλεις.

(δεν έχεις το w850 ακόμα?:worry: )

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω και εγω μια ερωτηση:

 

Το κινητακι συγχρονιζει απ' ευθειας με το Outlook?

Αν ναι τι συγχρονιζει? (Επαφες, Tasks, Notes)

Xiaomi Redmi Note 3 Pro

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω και εγω μια ερωτηση:

 

Το κινητακι συγχρονιζει απ' ευθειας με το Outlook?

Αν ναι τι συγχρονιζει? (Επαφες, Tasks, Notes)

 

nai sixronizei meso tou pcsuite tasks notes calendar kai contacts ta panta kai malista apsoga

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά για τη γιορτή σου:)

Ε, όχι και δώρον άδωρο.

Πόσα τραγούδια θα έχεις που θα αρχίζουν από ένα συγκεκριμένο γράμμα?

Όση ώρα θα έκανες να έγραφες το 2ο και 3ο γράμμα, σε τόση ώρα έχεις φτάσει στο τραγούδι που θέλεις.

(δεν έχεις το w850 ακόμα?:worry: )

 

Ευχαριστώ πολύ:happy: . Φέτος πρώτη φορά με θυμούντα τόσοι πολλοί! (εχτος..). Πάντως όλα θα φανούν στην πράξη γιατί όλο λόγια άρχισα να γίνομαι.

Δυστυχώς όχι ακόμα, ΄΄ηρθε εχτές η 4 γιγα καρτούλα μου. και μου μείνα ακόμα 50 ευρώ για να το πάρω!! άσπρο! με crystal case και screen protector!! Κομπλέ!:D

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...