Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To Σαββατο σε καταστημα Γερμανος μου ειπαν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα σε κανενα υποκαταστημα και σε 1 μηνα περιπου απο τωρα θα ερθει η επομενη δοση!

 

Υπαρχει καποιος να βοηθησει να μου πει αν

τελικα μπορουν να αποθηκευτουν τα μηνυματα απο το κινητο στο pc?

 

:O :blink:

Μπορουν να αποθηκευτουν μεσω του myphonexplorer (προγραμμα) που θα το κατεβασεις απο εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε RAVER, σ'ευχαριστω παρα πολυ.Θα το κατεβασω να το τσεκαρω.

Κατι καταλαβα οτι η ιδια η SE δεν υποστηριζει με software το download των μυνηματων στο pc, μου το επιβεβαιωσες κι εσυ.

:cool:

Pixel 4a (5g) < Nexus 4 < HTC HD2 AmeriCanAndroid AOSP HD2 GB234 CM71
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Ξέρετε αν υπάρχει πουθενά στην Αθήνα διαθέσιμο το τηλέφωνο σε μαύρο χρώμα;

 

Ευχαριστώ,

 

Κώστας.

Just me...
Link to comment
Share on other sites

Φιλε RAVER, σ'ευχαριστω παρα πολυ.Θα το κατεβασω να το τσεκαρω.

Κατι καταλαβα οτι η ιδια η SE δεν υποστηριζει με software το download των μυνηματων στο pc, μου το επιβεβαιωσες κι εσυ.

:cool:

Το καλυτερο προγραμμα ειναι αυτο που σου λεω.ολοι εμεις οι φιλοι των SE αυτο χρησιμοποιουμε εδω και χρονια.θα σου λυσει τα χερια..βαλ΄το και απεγκαταστησε την "πατατα" suite της SE .:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

5 post παραπανω εχω δωσει ακριβης απαντηση και με link :blink: :cool:

 

το λινκ σου παραπέμπει σε imitation οθόνη και δεν περιλαμβάνει τα έξοδα τοποθέτησης, τα οποία συμπεριέλαβα στην τιμή που ανέφερα, από εξουσιοδοτημένο σέρβις, με ότι αυτό συνεπάγεται για την μετέπειτα εγγύηση...

 

αν θέλει να την τοποθετήσει ο ίδιος ο χρήστης, μάλλον θα πρέπει να το ξανασκεφτεί για το συγκεκριμένο μοντέλο... :)

Link to comment
Share on other sites

το λινκ σου παραπέμπει σε imitation οθόνη και δεν περιλαμβάνει τα έξοδα τοποθέτησης, τα οποία συμπεριέλαβα στην τιμή που ανέφερα, από εξουσιοδοτημένο σέρβις, με ότι αυτό συνεπάγεται για την μετέπειτα εγγύηση...

 

αν θέλει να την τοποθετήσει ο ίδιος ο χρήστης, μάλλον θα πρέπει να το ξανασκεφτεί για το συγκεκριμένο μοντέλο... :)

 

Μαλλον δεν :blink: καλα.το λινκ εχει αυθεντικη οθονη..τωρα σιγουρα τα εξοδα και η τοποθετηση δεν ειναι στην παρουσα τιμη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Ξέρετε αν υπάρχει πουθενά στην Αθήνα διαθέσιμο το τηλέφωνο σε μαύρο χρώμα;

 

Ευχαριστώ,

 

Κώστας.

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=7582

 

εψαξα αλλα δεν βρηκα αθηνα αυτο ειναι πατρα αλλα ειναι μαυρο που ειναι σπανιο χτυπατο

Μέγιστο μέγεθος εικόνας 420Χ150 και μέχρι 16Κ.
Link to comment
Share on other sites

Οντως, υπαρχει γιαυτο η sony σταματησε το shiiping εδω και κανα μηνα για να δει αν μπορει να διορθωσει το προβλημα.

Αυτος ειναι ο λογος που δεν υπαρχει στην αγορα.

Ολα τα παραπανω τα διαβασα σε ξενο site ψαχνοντας να δω τι γινεται με το θεμα αυτο.

http://news.softpedia.com/news/Thousands-of-Sony-Ericsson-W580i-Phones-with-Faulty-Keypad-63802.shtml

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον πάλι καλά που σταμάτησε να τα διαθέτει γιατί αυτή η κατάσταση χάλαγε την εικόνα της.

 

Ελπίζω μόνο να καταφέρει να το διορθώσει.. :p

Link to comment
Share on other sites

Εχουν αναφερθει κρουσματα για σπασμενο πληκτρολογιο οπως στο S500?

Εχω ενδοιασμους γιατι αν παρατηρησετε εχουν την ιδια δομη τα τηλεφωνα εξωτερικα αρα μαλλον και αντιστοιχα υλικα κατασκευης και hardware

Link to comment
Share on other sites

Εχουν αναφερθει κρουσματα για σπασμενο πληκτρολογιο οπως στο S500?

Εχω ενδοιασμους γιατι αν παρατηρησετε εχουν την ιδια δομη τα τηλεφωνα εξωτερικα αρα μαλλον και αντιστοιχα υλικα κατασκευης και hardware

ιδιο τηλεφωνο ειναι,ιδιο πληκτρολογιο εχουν! και στο w580i εχει αναφερθει αυτο που λες.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω το πλαίσιο το έχει βγάλει από το site. Μήπως τελικά ετοιμάζουν καινούργια παρτίδα με λυμένο το πρόβλημα του πληκτρολογίου?
Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω το πλαίσιο το έχει βγάλει από το site. Μήπως τελικά ετοιμάζουν καινούργια παρτίδα με λυμένο το πρόβλημα του πληκτρολογίου?

Ναι μαλλον αυτο κανουν! μεγαλο (-) για ενα επιτυχημενο μοντελο.παντως εχει πουλησει αρκετα τηλεφωνα σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα που κυκλοφορει :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

διάβαζα τις γνώμες σας για αυτό το κινητό που το εψαχνα 1 μήνα τώρα (σε γκρι).Μου αρέσει παρα πολυ αλλα εχουν παρουσιαστει αυτα τα προβληματα.Εκτος αυτου δεν υπηρχε διαθεσιμο. Η voda μου είχε πει (από τέλος οκτ) από αύριο θα είναι διαθέσιμο.Δεν μου διευκρίνησε όμως αν ειναι καινουρια παρτιδα βελτιωμενη.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ελπίζω οτι η βελτιωμένη παρτίδα θα έρθει και στο μαύρο χρώμα?

Αλήθεια,το έχει δει κανείς από κοντα σε μαύρο?Είναι τόσο ωραίο όσο εμφανίζεται στις φωτογρΑφίες?

Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kapoio programma gia to w850 gia tin diaxeirisi sikseuwn? px hifi? nomizw legetai kapws etsi: total IR i kati paromoio. i kserei kaneis kapoio link na to katevasw???
Link to comment
Share on other sites

exei kaneis kapoio programma gia to w850 gia tin diaxeirisi sikseuwn? px hifi? nomizw legetai kapws etsi: total IR i kati paromoio. i kserei kaneis kapoio link na to katevasw???

Δεν καταλαβα τι ακριβως θελεις!!?? :blink: θελεις για απομακρυσμενο ελεγχο.η java εφαρμογες??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβα τι ακριβως θελεις!!?? :blink: θελεις για απομακρυσμενο ελεγχο.η java εφαρμογες??

 

 

akrivws afto, alla den mou erxotan i leksi otan to egrafa, apomakrismeno elegxo, exeis kanena tetoio programma???

Link to comment
Share on other sites

akrivws afto, alla den mou erxotan i leksi otan to egrafa, apomakrismeno elegxo, exeis kanena tetoio programma???

 

Εχω καποιες για απομακρυσμενο ελεγχο.

 

http://rapidshare.com/files/68511990/efarmoges_hid.zip

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω καποιες για απομακρυσμενο ελεγχο.

 

http://rapidshare.com/files/68511990/efarmoges_hid.zip

 

aftes douleuoun mono me bluetooth??? pantws ta dokimazw me to bluetooth k den leitourgei... tpt gia tin tileorasi i to radio exeis?? (pou leitourgoun me iperithres???

Link to comment
Share on other sites

aftes douleuoun mono me bluetooth??? pantws ta dokimazw me to bluetooth k den leitourgei... tpt gia tin tileorasi i to radio exeis?? (pou leitourgoun me iperithres???

ναι μονο με "μπλε δοντι" λειτουργουν! εσυ μαλλον θελεις remote control.δυστηχως τετοιες εφαρμογες δεν θα βρεις για το συγκεκριμενο κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...