Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

test-αρισμενο απο ένα φιλο μου!! εχει το w800i, και εβλεπε οτι κολλουσε το τζοουστικ!εκανε αναβαθμισει και μετα ηταν ολα καλα... (μαρτυρας εγω)!!ουτε εμενα μ φανηκε λογικο,αλλα λεει πως σκαμπαζει απο τον πολυ καιρο το κινητο, και τα πεινει το τζοουστικ...

 

ειναι θεμα hardware.δεν εχει σχεση η αναβαθμιση. εκτος αν με την κανονικη κινηση εδειχνε οτι πηγαινε πιο αργα η ετρεχε πολυ η κινηση στο μενου. το να χανει κινησεις δεν εχει σχεση με αναβαθμιση

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω τη γνωστή συσκευή :rolleyes:. Μετά από 5 ώρες που διαβάσματος *όλων* των σελίδων του θέματος :dizzy: ήθελα αν ρωτήσω τα εξής:

 

1) Η μπαταρία με σωστές φορτίσεις φτάνει τις 3 μέρες; (γιατί παραπλανούν τον κόσμο με τις 9 ώρες ομιλίας; Είναι εξωφρενικό...)

2) Είδα σε ένα video του youtube ότι τα ακουστικά έχουν ένα γαντζάκι (στέκονται καλύτερα και σε περίπτωση που τρέχεις); Ισχύει; Είναι σταθερά;

3) Και για εκείνους που απέκτησαν τη συσκευή ενός του 2008: παρουσιαστηκαν προβλήματα σπασίματος πλήκτρων; Τελικά το πρόβλημα δεν λύθηκε ποτε από τη SE;...:(

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Paides mporei kapoios na voithisei??psaxnw vista menu icons h nokia style gia to w580i pou exei analush 240x320 thanks!!!

 

οσα θέλεις εδώ.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω το λίνκ που έδωσε ο φίλος RAVER[/member] είναι η πλέον πλήρης απάντηση στην ερώτησή σου. :)

Επιπλέον τα πάντα για το κινητό σου θα βρεις στο [thread=168811]Sony Ericsson W580i[/thread]

Και μιας και είσαι νέος να σε καλωσορίσω και να σου συστήσω να ρίξεις μια ματιά στον οδηγό-χάρτη του φόρουμ των SE κινητών http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=194696 .

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Ειναι κατι σαν κλιπ πιανεται δηλαδη απο το γιακα σου ή το μπλουζάκι σου και ναι βοηθα πολύ στο τρεξιμο αρκει να διαλεξεις και τα σωστά μαξιλαράκια που να ταιριάζουν στο αυτί σου. Εχει μερικα στη συσκευασία να διαλέξεις.

 

Ναι φτάνει τις τρεις μέρες.

 

Οχι δεν μου έχει σπάσει κανένα πλήκτρο.

Link to comment
Share on other sites

hmmmm...mallon den katalavate....den thelw themata vista...alla na allaxw ta default icons tou kinhtou me vista icons...to exw vrei ma einai gia analush 176x220 kai akomh den exw vrei gia 240x320 gia w580i giauto kai rwthsa..

 

Δεν κάνεις πάσα το Link με τα εικονίδια στην ανάλυση 176x220? :lol:

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

file h aderfh m pou to exei parei kana mhna h ligotero dn thimamai ola entaxei einai,dn exei spasei kana plhktro kai olh thn wra me to radio einai kai mousikh

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πλεον και εγω κατοχος του 580.

Εδω και 3 μερες δεν εχω συναντησει κανενα προβλημα ουτε στο κινητο ουτε στον συγχρονισμο με υπολογιστη.

Τα κουστικα ειναι λιγο απαραδεκτα γιατι δεν πιανουν ευκολα με το κλιπ και δεν βολευουν σε τρεξιμο.

Δυο ερωτησεις:

1.Υπαρχει τροπος οταν μπαινει το κινητο σε stand by mode να δειχνει την ωρα????????????????

Το ψαχνω και δεν μπορω να βρω κατι.

2.Πως μπορεις να το κλειδωνεις χωρις ανοιξε-κλεισε?????

Ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

Hi παιδες...λοιπον...ειχα αλαξει τα drivers του w580i και εβαλα μια πιο καλη και αναβαθμησμενη εκδοση...!το προβλημα ειναι..οτι καποιες φορες..αντι τα τραγουδια να ακουγονται απο το ηχειο..ακουγονται απο το ακουστικο του τηλεφωνου..και κατι αλλο..,οταν ανοιγο το κινητο..πρεπει να περασουν 5 λεπτα και μετα να ακουσω τραγουδια στο walkman γιατι αν το κανω κατ'ευθειαν δεν ακουγεται τιποτα!!!τι εχει γινει??μπορει καποιος να μου εξιγισει???επισεις θα ηθελα αν εχει καποιος τα original drivers του w580i να μου τα δωσει σας παρακαλω..
Link to comment
Share on other sites

simera eida to w580 tis filis mou kai proseksa oti merika kliktra opos to 1, 4, 7 itan ragismena stin mesi.

με αποδειξη αγορας και σε service για να βαλει καινουργιο πληκτρολογιο :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia exo ena w850 me allo noumero pou den to xrisimopiw sixna giati exo to nokia to 6233 kai ekleise apo mpataria to kaimeno to w850 kai den kserw ton kodiko asfalias. den mporo na ton thimithw me tipota. iparxei mipos lisi gia na to kseklidoso me to pc mou i me kapion allon tropo. epsaksa gia unlocks sto google alla mono unlock gia diktia mou petaei. an kserei kapios as kanei enan kopo...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.

Ερώτηση: Γιατί κάθε φορά που ανοίγω το κινητό μου γράφει "Προσοχή! Όλο το περιεχόμενο του Memory stick θα χαθεί. Φορμάρισμα οπωσδήποτε;"

Ποίος στην ευχή του λέει να κάνει format; :worry:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.

Ερώτηση: Γιατί κάθε φορά που ανοίγω το κινητό μου γράφει "Προσοχή! Όλο το περιεχόμενο του Memory stick θα χαθεί. Φορμάρισμα οπωσδήποτε;"

Ποίος στην ευχή του λέει να κάνει format; :worry:

 

υπαρχει η πιθανοτητα το φορμα της καρτας μνημης να μην ειναι το σωστο και να μην μπορει να την διαβασει επακριβως. βαλε ολα τα περιεχομενα του σε υπολογιστη και μετα βαλε την καρτα στο κινητο και φορμαρισε τη. μετα ξαναπερνα τα ολα σδτην καρτα χωρις να σβησεις καποια αρχεια shared που ειναι πιθανον πιο αχνα σε χρωμα απο τα αλλα.

:)
Link to comment
Share on other sites

Του έχεις κάνει μια φορά τουλάχιστον φορματ;

 

Μα γιατί να την κάνω format; Απο το εργοστάσιο έτσι είναι...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατί να την κάνω format; Απο το εργοστάσιο έτσι είναι...

 

καλα μην νομιζεις οτικανουν στισ καρτες μορφοποιηση....απλα τις βαζουν μεσα

:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα format και όλα ΟΚ. Ευχαριστώ...

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

re paidia exo ena w850 me allo noumero pou den to xrisimopiw sixna giati exo to nokia to 6233 kai ekleise apo mpataria to kaimeno to w850 kai den kserw ton kodiko asfalias. den mporo na ton thimithw me tipota. iparxei mipos lisi gia na to kseklidoso me to pc mou i me kapion allon tropo. epsaksa gia unlocks sto google alla mono unlock gia diktia mou petaei. an kserei kapios as kanei enan kopo...

Βαλε την παλια σου καρτα και θα ανοιξει αμεσως.

τωρα εγω δεν ξερω αλλον τροπο.παντως αμα εχεις αποδειξη αγορας μπορεις να το πας στο service και να στο ξεκλειδωσουν αυτοι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...