Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειδα στο youtube οτι μπορεις να βαλεις διαφορα flash themes στο w580i...Κατεβασα τα flash themes αλλα ειναι ολα σε rar και αν τα κανω extract τοτε το καθενα εχει 1 φακελο μεσα και ενα αρχειo σε μορφη:Shockwave flash object.Τι να κανω ακριβως για να τα βαλω στο κινητο μου??περιμενω λυσεις..Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

Λογω του οτι ετοιμαζομαι να το αγορασω και ειμαι ηδη κατοχος ενος νοκια θα ηθελα 3 λεπτομερειες που θεωρω συμαντικες:

 

1.Ειδα οτι εχει δυνατοτητα να καταχωρεις μεσα στις επαφες και ημερομηνια γενεθλιων.Μπορει να στελνει ειδοποιηση την ημερα αυτη ή το περνει απλα σαν καταχωρηση?????

 

2.Στο ημερολογιο εχει δυνατοτητα και για αλλες καταχωρησεις περα απο συναντησεις οπως για παραδειγμα υπενθυμισεις??????????????

 

3.Υπαρχει δυνατοτητα επαναληψης γεγονοτων στο ημερολογιο π.χ καθε μηνα

 

 

Με τα κουμπια να προβληματιστω ή δεν υπαρχει λογος πλεον..

Ευχαριστω

Βασιλης

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι, ενα w850 V-live, να κανει χρηση του 3G σε αλλο δικτυο?

Και γενικοτερα μπορουμε να το χρησημοποιησουμε σε βιντεο-κλησεις, MMS, internet, wap κτλ οταν εχουμε μεσα καρτα cosmote ή wind?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι για το κινητό...

Το ηχείο του είναι σαν w880i,w910, ή σαν k750,w800,w810??

 

Γιατί έχουν λίγο διαφορά στον ήχο

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι, ενα w850 V-live, να κανει χρηση του 3G σε αλλο δικτυο?

Και γενικοτερα μπορουμε να το χρησημοποιησουμε σε βιντεο-κλησεις, MMS, internet, wap κτλ οταν εχουμε μεσα καρτα cosmote ή wind?

 

ama tou valeis to original firmware to kaneis

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε θα μπορέσω να βγάλω ποτέ την κάρτα μου απο το κινητό :p

 

vsk prepei na draseis grigora:P!!!!tha valeis to kinhto broumita dld me to kapaki na koitaei apanw!tha to kratiseis me to ena xeri s dynata kai me to allo trava grigora,astrapiaia to kapaki me dynamh!!!tha xafniastei kai tha anoixei:happy::p!!!alliws dwstou kamia karatia na anoixei!!:shifty:

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

κατι πολυ επειγον παιδια!!!

ειναι ενας φιλος μου, που θελει να περασει οπωσδηποτε αλλο λογισμικο!! και θα πληρωσει αν δεν βοηθησετε!! θα το στειλει αθηνα!! νομιζω πως ειναι ευκολο!!

γινεται ετσι??

σοσ πιο γρηγορα τοσο καλυτερα!! ευχαριστω πραγματαικα για οποιαδηποτε βοηθεια!!

 

edit:κατι ακομα!! το κινητο δεν μπορει να αναψει!! να περασω το λογισμικο οταν θα ναι κλειστο!!μπορω?με καποιον τροπο....?

++ η συσκευη ειναι vodafone!!:(

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

κατι πολυ επειγον παιδια!!!

ειναι ενας φιλος μου, που θελει να περασει οπωσδηποτε αλλο λογισμικο!! και θα πληρωσει αν δεν βοηθησετε!! θα το στειλει αθηνα!! νομιζω πως ειναι ευκολο!!

γινεται ετσι??

σοσ πιο γρηγορα τοσο καλυτερα!! ευχαριστω πραγματαικα για οποιαδηποτε βοηθεια!!

 

edit:κατι ακομα!! το κινητο δεν μπορει να αναψει!! να περασω το λογισμικο οταν θα ναι κλειστο!!μπορω?με καποιον τροπο....?

++ η συσκευη ειναι vodafone!!:(

 

koita pane to se ena magazi ppou kanei hack ta kinita

 

ama den mporei na anapsei, exei akoma enggisi pane to stin SE na sto ftiaksoun kai meta gia hack ama den mporoun na sto hackaroun etsi pos einai.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

tnx!!ευχαριστω!!

υπαρχει ομως καποιος αλλος τροπος να αναψει??

του ειχε πεσει απο τα χερια, και εσβησε!!το πηγε σε ενα μαγαζι (κορκας) και του το αφησε!! τωρα αυτην την στιγμη αυτος προσπαθει να του κανει update!!κ του ειπε τ φιλου μου, πως αν δεν καταφερω τπτ θα στο στειλω αθηνα!! αλλα θα πληρωσεις!!

~~~

πειτε κατι... τι μπορει να φταιει. και τι μπορω να κανω? του εχω και υποχρεωση!!

 

στωω!!!

 

edit:πειτε μ πανω κατω πως και με ποιο προγραμμα μπορω να περασω αλλο firmware, και κατι θα κανω!!

οσο για το κινητο?....

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

αα!! μολις μ ειπε, πως το κινητο ανοιγει, αλλα κολλαει την ωρα που παει να βαλει κωδικο pin!!

εε?κατι δεν γινεται να κανουμε??

πειτε μ απο που και τι να κατεβασω!!

 

και παλι ευχαριστω!!

~~

λεω κατι χαζο?πειτε μου... !!!βοηθεια!!

Καμμια βοηθεια????

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτησω κατι, ενα w850 V-live, να κανει χρηση του 3G σε αλλο δικτυο?

Και γενικοτερα μπορουμε να το χρησημοποιησουμε σε βιντεο-κλησεις, MMS, internet, wap κτλ οταν εχουμε μεσα καρτα cosmote ή wind?

Τελικα εστειλα τις ρυθμισεις για MMS και internet απο το site sonyericsson και τις δεχτηκε κανονικα.

Μετα δοκιμασα mms και βιντεο-κλησεις και ολα δουλεψαν σωστα

Link to comment
Share on other sites

Tελικα, μου βγηκε ο "απαυτος" μου!!αλλα το βρηκα!! εκανα update!!

δεν ηταν δυσκολο, αλλα περιμενα πιο ζεστη βοηθεια και υποδοχη απο σας!!!

~~

αλλο, καινουριο λογισμικο περασα!!ευχαριστω σε καποιους για τις απαντησεις σας!!

αλλα μηπως γινεται με καποιο προγραμμα να αλλαξω το λογισμικο του??

 

ευχαριστω!!(δεχομαι οποιαδηποτε απαντηση, οσο και περιπλοκη κιαν ειναι)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

paidia giati den einai diathesimo pouthena?

 

Στο ΠΛΑΙΣΙΟ υπαρχει κανονικα και στα 2 χρωματα.΄

Και μαλιστα Φεβρουαριο ερχεται και σε Ροζ ;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Tελικα, μου βγηκε ο "απαυτος" μου!!αλλα το βρηκα!! εκανα update!!

δεν ηταν δυσκολο, αλλα περιμενα πιο ζεστη βοηθεια και υποδοχη απο σας!!!

~~

αλλο, καινουριο λογισμικο περασα!!ευχαριστω σε καποιους για τις απαντησεις σας!!

αλλα μηπως γινεται με καποιο προγραμμα να αλλαξω το λογισμικο του??

 

ευχαριστω!!(δεχομαι οποιαδηποτε απαντηση, οσο και περιπλοκη κιαν ειναι)

τι εννοείς να το αλλάξεις;;

Link to comment
Share on other sites

να περασω αλλο firmware!!να μην ειναι πια vodafone...

ξερεις?....

(αναβαθμιση εκανα, αλλα κολλησε!! το αφησα 6 ωρες, μεχρι να ολοκληρωθει!!!ελεγε 100% αλλα εγραφε οτι πρεπει να ολοκληρωθει πρωτα η διαδικασια και μετα να το αφαιρεσεις!!6 ωρες το αφησα....)

γινεται ετσι...?γτ για update, δεν εκανε τπτ....

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

φυσικα μπορεις...θα ψαξεις στο νετ για debranding w850...για ελλαδα,ειναι τα αρχεια mediterr...τώρα,που στα λέω,μάλλον είναι άγνωστα...αλλά αν αφιερ΄σεις λίγο χρόνο,θα δεις ότι είναι πολύ εύκολο,σα να κάνεις debranding ενα v3x..
Link to comment
Share on other sites

αα,ok!!απλα...δλδ!!

να σου πω,χρειαζομαι και καποιο προγραμμα ετσι?ωστε να το περασω!!

καποια περιπτωση το κινητο να ειναι κλειδωμενο?

~~

σε τι στυλακι ειναι?οδηγος ή θελει καποιες συγκεκριμενς εντολες απο προγραμμα?

 

ευχαριστω ρε συ!!:happy:

 

EDIT:{{ΑΥΤΟ? http://www.se-world.info/thread176320-W850i-Gratis-Debranding-mit-PhoneXS-Tutorial.html }} βοηθαει καθολου?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ναι,σε τετοιο στυλακι!σου προτεινω να κατεβασεις το xs,από εδώ...scottas.4shared.com χωρις www απο μπροστα...και για κωδικο scottas...ψαξε και τα αρχεια τα mediterr για να εχουν τα ελληνικα..και οχι,το κινητο δε θα ειναι κλειδωμενο,αν βεβαια το πηρε απο ελλαδα

 

αν εχεις msn,καλυτερα ας μιλησουμε εκει

Link to comment
Share on other sites

το πήρα σήμερα σε ροζ απο multirama.

είναι πάρα πολύ όμορφο.

και η πλάκα είναι πως την περασμένη εβδομάδα που το ζητησα απο Γερμανό(Mall) μου είχαν πει πως σταμάτησε η κυκλοφορία του(!!!!!!!)

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

να περασω αλλο firmware!!να μην ειναι πια vodafone...

ξερεις?....

(αναβαθμιση εκανα, αλλα κολλησε!! το αφησα 6 ωρες, μεχρι να ολοκληρωθει!!!ελεγε 100% αλλα εγραφε οτι πρεπει να ολοκληρωθει πρωτα η διαδικασια και μετα να το αφαιρεσεις!!6 ωρες το αφησα....)

γινεται ετσι...?γτ για update, δεν εκανε τπτ....

.για να κανεις update w850i vodafone live θα πρεπει πρωτα να βγαλεις το βοδαφον μενου και μετα να κανεις αναβαθμιση απο το σπιτι σου.αλλιως δεν γινεται.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

.για να κανεις update w850i vodafone live θα πρεπει πρωτα να βγαλεις το βοδαφον μενου και μετα να κανεις αναβαθμιση απο το σπιτι σου.αλλιως δεν γινεται.:)

 

ναι, λογικο μου φαινεται!!αλλα το θεμα ειναι, πως δεν υπαρχει κανενα αρχειο ή προγραμμα ωστε να το περασω στο κινητο!!

ουτε αρχειο εχω βρει ουτε προγραμμα... καποιος που να ξερει, ωστε να με κατατοπισει.. ?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...