Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει απλα να φανουν καλοθελητες κ να την δωσουν μιας κ εισαι πολυ καλος πελατης.:lol: Απατεωνες.

 

 

Παιδια οσο αναφορα τον τζογο εγω τον ειχα εξαρχης. Δεν ειναι σφαλμα, κατι γρατζουνιες μονο εχουν δημιουργηθεί στο μεταλλικο μερος. Απο κουμπι ειμαι ακομα οκ. Μηπως φταινε τα παντελονια? Το κινητο στην κωλοτσεπη κ καθισμα?:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια βαζω και μια εικονα απο το προβλημα για να μην την πατησουν αλλοι.

προσεξτε καλα δεν φαινεται καλα.

εμενα εχει σπασει ολο.

attachmentid=9658&stc=1&d=1173776044[/img]

Link to comment
Share on other sites

θα προσπαθησω να βαλω μια αργα το βραδυ.

το προβλημα ειναι πολυ σοβαρο.

δια βασα σε ενα ξενο forum οτι την πρωτη φορα που θα σπασει το καλυπτει η εγγυηση την δευτερη @#@#$%@$%$%^&

πηρα se κ vodafone και μου ειπαν οτι πρεπει να το δουν.

δηλαδη σιγα μην το φτιαξουν τζαμπα.

 

αν μου το φτιαξουν αμεσως θα το πουλησω.

Link to comment
Share on other sites

Όταν τάλεγα εγώ, δέχθηκα επίθεση οτι εγώ το έκανα. Τελικά δεν ονειρεύομαι. Φωτογραφία έχω ήδη βάλει.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μια ερώτηση;;Δεν ξέρω αν έχει ξανατεθεί το ερώτημα βέβαια γιατί δεν διάβασα προηγούμενες σελίδες. Σας έχει τύχει να στέλνετε γραπτό μνμ και ο παραλήπτης να το παραλαμβάνει σαν μμς;; Δεν έχει κανένα συννημένο ,ούτε κάνω καμμία άλλη επιλογή απλά σε συγκεκριμένο νούμερο το στέλνει ως mms. :wacko:
http://www.eppforum.org/gkr41/eye2.pngΤα μάτια καθρέφτες και φως της ψυχής..
Link to comment
Share on other sites

Όταν τάλεγα εγώ, δέχθηκα επίθεση οτι εγώ το έκανα. Τελικά δεν ονειρεύομαι. Φωτογραφία έχω ήδη βάλει.

 

την ειδα την δικια σου και αν ειδα καλα εχει σπασει το μισω εμενα ειναι ολο απο πανω μεχρι κατω.

στο εφτιαξαν ηταν στην εγγυηση.

Link to comment
Share on other sites

΄Ναι ήταν στην εγγύηση.Αλλά οταν τους τοστειλα μεσω του αηλιώτη, δεν το έγραψαν πάνω επιδή δεν το είδαν, μάλλον ο αηλιώτης δεν το είδε, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. Έτσι, τους το πήρα εγώ προσωπικά και μου το φτιάξαν σε μια ώρα. Απο το esato πρέπει να έίδες τα ποστ που είπες. τύπωσε το θέμα, και κύκλωσε όσους έχουν πρόβλημα περίπου 30 και απαντήσεις που ΄δωσαν τα σερβις της ερικσσον, για να μην σου πουν τίποτα.

Ελπίζω την επόμενη φορά να έχω πιο πολύ σεβασμό απο μερικούς.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

΄Ναι ήταν στην εγγύηση.Αλλά οταν τους τοστειλα μεσω του αηλιώτη, δεν το έγραψαν πάνω επιδή δεν το είδαν, μάλλον ο αηλιώτης δεν το είδε, αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία. Έτσι, τους το πήρα εγώ προσωπικά και μου το φτιάξαν σε μια ώρα. Απο το esato πρέπει να έίδες τα ποστ που είπες. τύπωσε το θέμα, και κύκλωσε όσους έχουν πρόβλημα περίπου 30 και απαντήσεις που ΄δωσαν τα σερβις της ερικσσον, για να μην σου πουν τίποτα.

Ελπίζω την επόμενη φορά να έχω πιο πολύ σεβασμό απο μερικούς.

 

σε ευχαριστω πολυ φιλε ησυχασα.

και επειδη μαλλον θα το ξανακανει θα ψαξω να το πουλησω πουθενα.

Link to comment
Share on other sites

δια βασα σε ενα ξενο forum οτι την πρωτη φορα που θα σπασει το καλυπτει η εγγυηση την δευτερη @#@#$%@$%$%^&

 

 

Δεν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο.

Τη δεύτερη φορά δηλαδή τι θα σου πούν??

Αφού στο άλλαξαν την πρώτη, σημαίνει πώς δέχονται ότι πρόκειται για κατασκευαστικό ελάττωμα.

Να πάνε να τα πούνε αλλού αυτά....

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί να συμβαίνει κάτι τέτοιο.

Τη δεύτερη φορά δηλαδή τι θα σου πούν??

Αφού στο άλλαξαν την πρώτη, σημαίνει πώς δέχονται ότι πρόκειται για κατασκευαστικό ελάττωμα.

Να πάνε να τα πούνε αλλού αυτά....

 

εγω δεν θα το ρισκαρω.:wacko:

αν πανε ολα καλα και μου το αλλαξουν:D αυριο θα προσπαθησω να κανω αντικατασταση συσκευης και αν γινεται αλλο μοντελο εξαλου εχει ουκ ολιγα προβληματα.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις αγόρασα ενα W850i. Πως απενεργοποιείται το κλειδωμα πληκτρολογίου? Οταν κλεινω το πληκτρολόγιο κλειδώνει αυτόματα. Παρόλο που επέλεξα απενεργοποιηση αυτόματου κλειδώματος το πληκτρολόγιο εξακολουθεί να κλειδώνει αυτόματα. Τι συμβαίνει?

 

Επίσης κάτι άλλο.

 

Δεν γίνεται να τερματίζει η κληση οταν κλείνει το πληκτρολόγιο? Βρήκα μια επιλογή που λεει καπάκι ενεργό, το ενεργοποιησα το απενεργοποιησα αλλά τίποτα. Και στις δυο περιπτώσεις δεν τερματίζεται η κληση με το κλεισιμο του καπακίου. Τι στο διάλα συμβαίνει? Ετσι είναι? Ειναι μήπως bugs αυτά?

 

Εχω την R1ED001

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μόλις αγόρασα ενα W850i. Πως απενεργοποιείται το κλειδωμα πληκτρολογίου? Οταν κλεινω το πληκτρολόγιο κλειδώνει αυτόματα. Παρόλο που επέλεξα απενεργοποιηση αυτόματου κλειδώματος το πληκτρολόγιο εξακολουθεί να κλειδώνει αυτόματα. Τι συμβαίνει?

 

Επίσης κάτι άλλο.

 

Δεν γίνεται να τερματίζει η κληση οταν κλείνει το πληκτρολόγιο? Βρήκα μια επιλογή που λεει καπάκι ενεργό, το ενεργοποιησα το απενεργοποιησα αλλά τίποτα. Και στις δυο περιπτώσεις δεν τερματίζεται η κληση με το κλεισιμο του καπακίου. Τι στο διάλα συμβαίνει? Ετσι είναι? Ειναι μήπως bugs αυτά?

 

Εχω την R1ED001

ουτε εγω καταφερα ποτε να βρω πως γινεται να μην κλειδωνει αυτοματα και μαλλον δεν γινεται και καπακι μη ενεργο να βαλεις παλι θα κλειδωνει.

η κληση δεν γινεται να τερματιζει μονο να απαντας οταν το ανοιγεις

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑΑΑΚΚΟΟΟΟΥΥΥΥΣΣΤΤΤΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ !!!!!!!!!!!

 

Πηγα το κινητο στην vodafone και μου ειπε εμεις δεν ξερουμε τιοποτα στην sony πηγαινε.

παω σε service point της se και το βλεπει μου λεει οντως υπαρχει προβλημα(σσσσωωωωππππαααα)

του λεω ναι υπαρχει και ειναι στην εγγυηση ε?

οχι μου λεει ειναι σπασιμο απο σενα!:lol:

εκει αρχησα να τραβαω τα μαλια μου!!!:mad:

του λεω κοιτα καλα το κινητο και αν βρεις εστω μια μικρη γραντζουνια φταιω εγω!:p

ψαχνει τιποτα μεχρι και γυαλισμενη την οθονη ειδε.:D

ναι μου λεει αλλα εγω δεν ξερω αν το εκανες εσυ.:cry:

μισο λεπτο να παρω τα κεντρικα.τα παιρνει και εκεινη ηταν καθετη οχι μου λενε δεν ειναι στην εγγυηση το εκανες εσυ.:blink:

εμας πρωτη φορα μας παρουσιαστηκε κατι τετοιο.:!:

τους λεω οτι σε γνωστο μου το εφτιαξαν στην εγγυηση.(angelodion)

οχι λεει αποκλειεται.

τωρα εγω φταιω να κατεβασω ολους τους αγιους!!

α μου ζητησαν και 46.53€ για να το επισκευασουν

 

φιλε angelodion αν μπορεις βοηθα γρηγορα που το πηγες τι τους ειπες ενα τηλ κατι δωσε.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ το φοβόμουν...:(

Δύσκολα μπαίνει στην εγγύηση σπασμένο πληκτρολόγιο.

Βέβαια, έχεις δίκιο, αλλά πώς να το βρείς.

 

Μην το φτιάξεις, δεν αξίζει.

Δεν φτάνει που συμβαίνει ότι συμβαίνει, θέλουν να βγάλουν πουλώντας και ανταλλακτικά.

Όταν λένε δλδ στην εγγύηση οτι καλύπτουν αστοχία υλικού, τι ακριβώς εννοούν???

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

δεν θα το αφησω ετσι η θα τους το σπασω στο κεφαλι και ας εδωσα 400€ η θα βρω το δικιο μου μεσα στο service ποιος με ειδε και δεν με φοβηθηκε.

με ακουσε ολη η περιοχη.

το θεμα ειναι o angelodion να μου πει που το πηγε και ελπιζω να βγαλω ακρη με το κινητο απατη!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα πρέπει να βγάλεις φώτο, να δουμε έχει κάποια σχέση με το δικό μου. η τράβα μια κοκκινη γραμμή με το paint που να αντιπροσωπεύει την κανονική γραμμή. Μετά σου είπα. Βγάλε το θέμα που βρήκες απτο esato.com και κύκλωσε τις 30 περιπτώσεις μαζί και τις απαντήσεις των εκάστοτε ερικσσον service points. Πάρτο ξανά και δείξε τους οτι το πρόβλημα είναι γενικό λόγο αστοχίας υλικού! ΄δείξε τους λοιπόν οτι είσαι ενημερωμένος και πές τους οτι είναι αναγνωρισμένο απο την επίσημη ερικσσον (δεν θα έχουν υποψη τους και δεν θα το αρνηθούν). Άμα δεν έχες εκεινο το θέμα πες μου να στο στείλω. Υπάρχει μέσα και λόγια της΄ερικσσον οτι καποιος τους εστειλε email και του απάντησαν θετικά. Στείλτους και συ και αν σου απαντήσουν θα έχεις αναμφισβήτητες αποδείξεις. Εγώ μένω κύπρο και μου το έφτιαξαν δωρεάν. Άμα δεν δεχτούν πάλι σου βγάζω και αντίτυπο του σερβις που μου κάνανε.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

 

ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ W850 ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΧΑΜΗΛΗ ΕΝΤΑΣΗ ΣΤΟ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟ, ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΑ.

ΤΟ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΤΟ ΤΕΡΜΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ!

 

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Η ΟΧΙ?

 

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?

Link to comment
Share on other sites

φιλε αν σου ειναι ευκολο στειλε μου οτι μπορεις γιατι δεν παιρνουν απο λογια.

τους ειπα οτι το εψαξα στο internet και μου ειπαν "οτι και να λες μπορει να μην αληθευει απο forum τα βρηκες δεν ειναι κατι χειροποιαστο"

scandaldj@mail.gr

Link to comment
Share on other sites

οκ στείλε λοιπόν και στην έρικσσον για να σου απατήσουν. Αν θες στέίλε τους απλά αναφορά για να το δεχτούν. Ή πες τους ολη την κατάσταση οτι δεν στο φτιάχνουν και οτι γνωστού σου σε άλη χώρα το φτιάξαν και πολύ το πάθαν κτλ κτλ. Ποιο απόλα θες να σου στείλω?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

στειλε μου την αποδειξη toυ service που σου εκαναν και το μαιλ που απαντησε η se.που να στειλω mail στην ελλαδα γιατι με αυτους μιλησα και μου ειπαν οτι το εκανα εγω οποτε δεν εχει νοημα.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...