Jump to content

[MOTO] Suzuki FX 125: Βελτιώσεις,εμπειρίες κ.α


multidanze
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άμα βαλεις μοτέρ επάνω να βάλεις κανένα που να αξίζει...Κανένα Xt600 π.χ η κανένα DR 650...Τώρα το 350 clain main...Καλύτερα να βελτιώσεις το μαμά ποιό γρήγορο γίνεται.

ποιος τα λεει αυτα ? οτι το μανισιο μοτερ γινεται πιο γρηγορο απο το dr 350 ? φερε μου ενα fx με μαμισιο μοτερ να με πατησει τωρα που θα το βγάλω.καταρχην το τερμα του fx ειναι 33 αλογα και ο dr ειναι 33 μαμα. τι αλλο θες ? εξατμιση και καρμπυρατερ και πας 36. το 650 εχει μεγαλο πιστονι και ειναι πολυ βαρυ σαν μοτερ. με αποτελεσμα να εχει πολλα αλογα και πολυ δυναμη αλλα να μην στροφαρει οσο το 350 οποτε στα 400 μετρα αντε γεια!!!!!!!:w00t::heat::yahoo::up: παρεπιπτωντος ειχα δει fx με κινητηρα xr 600. δικυλυνδρο και πετουσε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 520
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιος τα λεει αυτα ? οτι το μανισιο μοτερ γινεται πιο γρηγορο απο το dr 350 ? φερε μου ενα fx με μαμισιο μοτερ να με πατησει τωρα που θα το βγάλω.καταρχην το τερμα του fx ειναι 33 αλογα και ο dr ειναι 33 μαμα. τι αλλο θες ? εξατμιση και καρμπυρατερ και πας 36. το 650 εχει μεγαλο πιστονι και ειναι πολυ βαρυ σαν μοτερ. με αποτελεσμα να εχει πολλα αλογα και πολυ δυναμη αλλα να μην στροφαρει οσο το 350 οποτε στα 400 μετρα αντε γεια!!!!!!!:w00t::heat::yahoo::up: παρεπιπτωντος ειχα δει fx με κινητηρα xr 600. δικυλυνδρο και πετουσε.

 

Βελτιώνεις βελτιώνεις αλλά μου φαίνεται ακόμα δέν έχεις ιδέα πώς δουλεύει ένας κινητήρας εσωτερικής καύσεως. Τι σχέση έχουν τα άλογα? Νομίζεις έχει καμία σχέση ένα FX με μαμά μοτέρ στα 33 άλογα με ένα DR στα 33 άλογα?

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

γεια πες μας εσυ που ξερεις. ειναι ενα μοτερ dr 350 μαμα. εχει 78,5mm πιστονι, 33αρι καρμπυρατερ mikuni μαμισιο, 71,9mm διαδρομη και μια εξατμιση αναγκαστικα γιατι ειναι πανω σε fx. συνολο 349cc

με καλη συμπιεση και 6 ταχυτητες και ενα μοτερ fx φτιαγμενο 80mm που ειναι τερμα,εκκεντρφορους,καρμπυρατερ,60mm διαδρομη που ειναι τερμα και οτι αλλο θες. συνολο 302cc. πες μου εσυ ποιο ειναι πιο γρηγορο. και που να βαλεις και κανενα fcr πας 36 αλογα :lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

γεια πες μας εσυ που ξερεις. ειναι ενα μοτερ dr 350 μαμα. εχει 78,5mm πιστονι, 33αρι καρμπυρατερ mikuni μαμισιο, 71,9mm διαδρομη και μια εξατμιση αναγκαστικα γιατι ειναι πανω σε fx. συνολο 349cc

με καλη συμπιεση και 6 ταχυτητες και ενα μοτερ fx φτιαγμενο 80mm που ειναι τερμα,εκκεντρφορους,καρμπυρατερ,60mm διαδρομη που ειναι τερμα και οτι αλλο θες. συνολο 302cc. πες μου εσυ ποιο ειναι πιο γρηγορο. και που να βαλεις και κανενα fcr πας 36 αλογα :lol::lol::lol::lol::lol:

 

Να στο θέσω αλλιώς μπάς και καταλάβεις...Ένα FX με μαμά βελτιωμένο μοτέρ μπορεί να παίξει σε χρόνους γύρω στο 11.5 με 12 για τα 400m. Ένα με DR 350 δέν μπορεί να παίξει σε αυτούς τους χρόνους. Έτσι πιστεύω τουλάχιστων.

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

εσυ πιστευε οτι θες και δικαιομα σου ειναι να πιστευεις οτι θες. να σου πω ενα παραδειγμα. ενας στο ηρακλειο εχει ενα fx με μοτερ σαν το δικο μου με τα ιδια γραναζια απλος εχει μικροτερο καρμπυρατερ απο εμενα, πιστονι 1 χιλιοστο μηκροτερο, πιο ηρεμο εκκεντροφορο και δεν εχει βαλει μεγαλυτερες βαλβιδες και σκληρότερα ελατήρια οπως εγω. το μηχανακι παει 185 πραγματικα χμ με gps μετρημενα στα 400 μετρα. διλαδη οσα χτυπαει το ζ του ξεναριου στα 400 μετρα. εσυ εχεις δει κανενα fx με το δικο του κινητηρα να περασει το ζ του ξεναριου. το δικο του ομως το πρασινο οχι αλλο που να εχει φτιαξει αυτος. τελος παντον. τι μας νοιαζει ποιο ειναι γρηγοροτερο. εγω περιμενω να δω τι θα κανω με το δικο μου και να δω αν θα με περασει κανενα ζ εδω κατω. αν γινει αυτο μετα παω για τρελη μετατροπη. ειδη σε λιγο ετοιμαζομαι σε 2-3 εβδομαδες να παραγκειλω νιτρομπουκαλα. για να ειμαι σιγουρος.
Link to comment
Share on other sites

εσυ πιστευε οτι θες και δικαιομα σου ειναι να πιστευεις οτι θες. να σου πω ενα παραδειγμα. ενας στο ηρακλειο εχει ενα fx με μοτερ σαν το δικο μου με τα ιδια γραναζια απλος εχει μικροτερο καρμπυρατερ απο εμενα, πιστονι 1 χιλιοστο μηκροτερο, πιο ηρεμο εκκεντροφορο και δεν εχει βαλει μεγαλυτερες βαλβιδες και σκληρότερα ελατήρια οπως εγω. το μηχανακι παει 185 πραγματικα χμ με gps μετρημενα στα 400 μετρα. διλαδη οσα χτυπαει το ζ του ξεναριου στα 400 μετρα. εσυ εχεις δει κανενα fx με το δικο του κινητηρα να περασει το ζ του ξεναριου. το δικο του ομως το πρασινο οχι αλλο που να εχει φτιαξει αυτος. τελος παντον. τι μας νοιαζει ποιο ειναι γρηγοροτερο. εγω περιμενω να δω τι θα κανω με το δικο μου και να δω αν θα με περασει κανενα ζ εδω κατω. αν γινει αυτο μετα παω για τρελη μετατροπη. ειδη σε λιγο ετοιμαζομαι σε 2-3 εβδομαδες να παραγκειλω νιτρομπουκαλα. για να ειμαι σιγουρος.

 

Καλά εντάξει! Του Ξενάριου παίζει κοντά στα 45-50 άλογα είναι και δίχρονο και κάνει 12αρια και εσύ μου λές για ένα χαλαρά φτιαγμένο DR σε FX ότι ποιάνει τα ίδια χιλιόμετρα. Δέν παίζει πολύ απλά με την καμία αυτό που λές. Όταν το μέτρησαν με τι το μέτρησαν? Ανάθεμα και άμα είναι και ελαφρωμένο. Πάντως θα το δείς και εσύ με το DR το 350 δέν θα κάνεις πολλά...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Άμα δέν ξέρει να οδηγάει εγώ δέν φταίω! Εξάλου άμα κάνει σωστή μετατροπή δέν θα έχει κανένα απολύτος πρόβλημα. Έχει τρομερό στήσιμο το fx...

 

φιλε εντελως λαθος αυτο που πες .Ολοι ΞΕΡΕΤΕ να οδηγατε αλλα αν τρεχει με 150 170 και ο αλλος τρεχει με 20 και ειναι παλαβος την πατησες

Link to comment
Share on other sites

Καλά εντάξει! Του Ξενάριου παίζει κοντά στα 45-50 άλογα είναι και δίχρονο και κάνει 12αρια και εσύ μου λές για ένα χαλαρά φτιαγμένο DR σε FX ότι ποιάνει τα ίδια χιλιόμετρα. Δέν παίζει πολύ απλά με την καμία αυτό που λές. Όταν το μέτρησαν με τι το μέτρησαν? Ανάθεμα και άμα είναι και ελαφρωμένο. Πάντως θα το δείς και εσύ με το DR το 350 δέν θα κάνεις πολλά...

του ξεναριου ειναι ακριβως 43 αλογα στον τροχο. του αλουνου το fx ειναι 42 αλογα. γιαυτό μην πετας οτι θες αμα δεν ξερεις. α τα χιλιομετρα ειναι μετρημενα με gps. να σε ρωτησω και κατι αλλο. τι μηχανακι εχεις και τα λες ολα αυτα ? γιατι για να ξερεις απο μηχανες δεν νομιζω.

 

φιλε εντελως λαθος αυτο που πες .Ολοι ΞΕΡΕΤΕ να οδηγατε αλλα αν τρεχει με 150 170 και ο αλλος τρεχει με 20 και ειναι παλαβος την πατησες

 

πες του τα ρε φιλε γιατι νομιζει οτι τα ξερει ολα. εδω με 250 κιβυκα ο σκελετος του fx ανοιγει απο 10 σημεια. ακου δεν εχεις απολυτος κανενα προβλημα. δεν υπαρχει πατεντα που να μην εχει προβλημα αργοτερα. απλος καποιες κρατανε περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

του ξεναριου ειναι ακριβως 43 αλογα στον τροχο. του αλουνου το fx ειναι 42 αλογα. γιαυτό μην πετας οτι θες αμα δεν ξερεις. α τα χιλιομετρα ειναι μετρημενα με gps. να σε ρωτησω και κατι αλλο. τι μηχανακι εχεις και τα λες ολα αυτα ? γιατι για να ξερεις απο μηχανες δεν νομιζω.

 

 

 

πες του τα ρε φιλε γιατι νομιζει οτι τα ξερει ολα. εδω με 250 κιβυκα ο σκελετος του fx ανοιγει απο 10 σημεια. ακου δεν εχεις απολυτος κανενα προβλημα. δεν υπαρχει πατεντα που να μην εχει προβλημα αργοτερα. απλος καποιες κρατανε περισσοτερο.

 

Έχω ένα FX έχω ένα Dinamik και ένα RGV-Γ. 43 τροχό σε πόσα άλογα μοτέρ μεταφράζονται...?:O Με GPS είναι μετρημένα έ? Πώς ακριβώς διλαδή? Γιατί έχω την εντύπωση πώς όλα αυτά έχουμ γίνει στο μυαλό σου μόνο...Και για να σου πώ και κάτι άλλο το DR το 350 έχει σασμάν σχεδειασμένο για το βουνό..! Άμα σου λέει κάτι.!

 

φιλε εντελως λαθος αυτο που πες .Ολοι ΞΕΡΕΤΕ να οδηγατε αλλα αν τρεχει με 150 170 και ο αλλος τρεχει με 20 και ειναι παλαβος την πατησες

 

Έ? Άκυρος τελείος..!

 

 

 

πες του τα ρε φιλε γιατι νομιζει οτι τα ξερει ολα. εδω με 250 κιβυκα ο σκελετος του fx ανοιγει απο 10 σημεια. ακου δεν εχεις απολυτος κανενα προβλημα. δεν υπαρχει πατεντα που να μην εχει προβλημα αργοτερα. απλος καποιες κρατανε περισσοτερο.

 

Και μαμά ανοίγει σε 10 σημεία όχι όμως άμα ξέρεις τι να κάνεις..!:rolleyes:

Με το σκεπτικό σου αφού με 250cc ανοίγει σε 10 σημεία με το 350 τι θα κάνει?:lol::lol:

Αχχχ μακάρι να πάνε όλα καλά αλλά δέν το βλέπω να κάνεις τίποτα..

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

τι πως ακριβως. ουτε αυτο δεν ξερεις ? το παλικαρι πηρε το gps στα ποδια του και το μετρησε. για το σασμαν του μην λες τιποτα γιατι δεν το εχεις κανει βολτα. για 400 μετρα που το θελουμε και εγω και αυτος ειναι τελειο:lol::lol::lol: δηλαδη τι μπορεις να κανεις για να μην κοβει ο σκελετος ? για πες μας ρε επιστημονα ?
Link to comment
Share on other sites

Gia sas pedia.brika ena Fx180cc me aerografia ola ta plastika to pedi p to ixe itan to proto t mixanaki kai to exi edo kai 4 xronia stin pena kai xoris na to zorizi (xalaros odigos) i metatropi se 180 sindiastike kai me carb-dragon eksatmisi kefali .... kai ta sinafi To dini 1300euria AKSIZI....>>...?

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

τι πως ακριβως. ουτε αυτο δεν ξερεις ? το παλικαρι πηρε το gps στα ποδια του και το μετρησε. για το σασμαν του μην λες τιποτα γιατι δεν το εχεις κανει βολτα. για 400 μετρα που το θελουμε και εγω και αυτος ειναι τελειο:lol::lol::lol: δηλαδη τι μπορεις να κανεις για να μην κοβει ο σκελετος ? για πες μας ρε επιστημονα ?

 

Αυτά που λές θα μπεί κανένας σοβαρός που ξέρει 5 πράγματα και θα γελάει καμιά εβδομάδα! Το πείρε στα πόδια και μέτρησε 400αρι? Ππππςςςς τι λές τώρα! Ας πάει και στις Σέρρες μία να δούμε θα λένε τα ίδια?:lol::lol::lol: Όσο για να μην κόβει σκελετό δέν θα σου πώ ρώτα τον μάστορα σου! Έχω οδηγήσει DR 350 και είναι για τον π@ο.

Βγάλτο πρώτα να δούμε τι κάνει στην πράξη και μετά μιλάς...

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

το μηχανακι αυριο παει στου ηλεκτρολογου που θελει μια εβδομαδα δουλεια και μετα παει για ρυθμισμα και τελειωνει. το στρωνω και μετα ελα να με πιασεις εσυ που εισαι γρηγορος. τελος την κουβεντα την σταματαμε εδω. δεν μπορω να μηλαω με ασχετους. ας μπει καποιος που να ξερει και να εχει κανει βολτα τιποτα παρομοιο και ας εξηγησει στο greedy τι σημαινουν 42-43 αλογα κατω απο τα ποδια σου. ακου δεν κοβει ο σκελετος. τελος παντον το καταπινω κιαυτο και κανω υπομονη. περιμενε και εσυ λιγο και θα δεις βιντεο μονο και μονο για να μην νομιζεις οτι τα ξερεις ολα. αν θες κατεβα για κανενα φιλικο ανοιγμα.
Link to comment
Share on other sites

GreddyRx7 και svouros_gr υπενθυμίζω ότι απαγορεύονται κουβέντες για ανοίγματα-κόντρες κτλ..

κατά τ'άλλα χαλαρώστε με τους χαρακτηρισμούς γιατί είστε στο όριο...

thanks...

Link to comment
Share on other sites

καλα το κοβει ο σκελετος νομιζουν καποιοι οτι εκει που το πατας 1η 2α κρακ κοβετε στα 2 και συ συνεχιζεις πετοντας και το μοτερ εχει ακουμπησει κατω,δεν ειναι ετσι..πληροφοριακα ..;)
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος και εγω ενος βελτιομενου fx! δισκοπλακες πισω μπενουν αρκει να γεμισεις το ταμπουρο με μεταλο και πανω στο μεταλο να φτιαξεις οδηγους για τις βιδες της δισκοπλακας! Μια ερωτηση... Γνωριζετε αν υπαρχουν δισκοπλακες για FX εκτος απο μαργαρητες... Δηλ στρογκιλες μονο
file nomizw ama ginete kapos na valis to mprostino dld naparis ena paromio ama me katalavenis

 

Prosfata agorasa ena Suzuki FX entelws mama. To thema einai oti to exw sto Volo k kapoia stigmh tha to anevasw Thessalonikh. Alla anhsyxw gia thn apodosh tou se ena tetoio taksidi, kai idiaitera gia thn thermokrasia pou mporei na anevasei. Apo oti kserw to FX einai aeroelaiopsykto. Dhladh kanonika o kylindros einai aeropsyktos k apla to ladi apo ta karter psyxetai? Einai apotelesmatiko afto? Sto taksidi afto(220-250km) tha prepei na kanw arketes staseis? Epeita, ena ntepozito apokleietai na mou ftasei, 2 ntepozita omws logika tha mou ftasoun sigoura, e? To mhxanaki einai apolytws mama. thanx...

 

filaraki akou afou einai mama ki ola mia xara min fovase to mono pou thakanis ama fovase toso poli katha rise kala tin mixani kai to spigio kai taskidespe apo geyma ok?

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

 

vale takekawa perisotera xiliometra

 

kolite yi napw ki egw to mo pou askizi sto fx einai okinitiras gt otan to epiana otan matthena epidi akoma pigena 5 taski den mporousa na to sikosw kai m epefte sinexia kai mia fora to eriskan h agelades touthiou m ki apo tote dialise pio poli

 

ko karmpilater ftei exis filtro xouana papa tpt? mporina exi xalasi to karmpilater

 

akou pos to ekanes ayto? mporo na sou vro akou parto torno gia isxioma kai oskigono min akous tous ******* pou lene ilektrokolisi oskigono for ever den pathenis tpt

 

δε χρειαζεται να αλλαξεις αμορτισερ γιατι το δικο του ειναι μια χαρα. απο κατω εχει ενα δαχτυλιδι που αν το γυρησεις το αμορισερ σφιγκει και ψηλωνει και λιγο. τι βελτιωσεις εχεις κανει :lol::lol::lol:?

 

epos ama exoun xalasi ta pasa? ki emena xalase xriazete ki einai se diskolo simio gia rithmisma pou ase oti ama exis malako amortises kanis kai gamo tis ekinisis egw kanw ekinisi me koftes

Link to comment
Share on other sites

φιλε svouros 1) κατα την γνωμη μου οποιον εχει βαλει dr 350 πανω σε fx ειναι τελειωςς ανιδεος..το μοτερ του fx αν το φτιαξεις παει πολυ πιο καλα..2)σκελετο fx κομενο δεν εχω δει προσωπικα ποτε.. 3) αν εβαζες του dr 650 πανω θα σκοτωνε το παπι αν και υπαρχει εδω ενα μικροερωτημα κατα ποσο θα αντεξει ο σκελετος 4) αν θες ανοιγμα ξερω εναν χιωτη που μενει στο ηρακλειο με fx με το δικο του μοτερ 81mm με πολλα καλουδια ακομα πανω που δεν μπορεις να διανοηθεις.. και τελος ο greedy ξερει πολλα παραπανω απο πολλους εδω μεσα γιατι ασχολειται το παιδι και αυτα που εχει κανει ειδικα στο dinamik του θα τα ζηλευαν πολλοι..αυτα απο εμενα:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω fx αλλα ουτε γνωριζω πολλα γιαυτο.....απλα παρακολουθωντας την κουβεντα σας εδω περι του προβληματος του σκελετου,βλεπωντας αυτο το βιντεο εχω μεινει αφωνος

:X

Δεν μπορω να διανοηθω πως φρεναρει αυτο το πραγμα ή πως στριβει με τα λαστιχα που χει :blink:

http://www.sterki.ch/sterki/global/images/Titel/STEYR_MOTORS.jpg - MAN - International - Dodge - Αναπαλαιώσεις/Ανακατασκευές ...

 

"Αλλάζουμε τρόπο σκέψης & αλλάζουμε τρόπο ζωής"

Link to comment
Share on other sites

φιλε svouros με εκεινο το τηλ τι θα γινει? το βρικες?

 

ακομα ρε συ. την τριτη θα παω στο ηρακλειο και θα σου πω

Link to comment
Share on other sites

φιλε svouros 1) κατα την γνωμη μου οποιον εχει βαλει dr 350 πανω σε fx ειναι τελειωςς ανιδεος..το μοτερ του fx αν το φτιαξεις παει πολυ πιο καλα..2)σκελετο fx κομενο δεν εχω δει προσωπικα ποτε.. 3) αν εβαζες του dr 650 πανω θα σκοτωνε το παπι αν και υπαρχει εδω ενα μικροερωτημα κατα ποσο θα αντεξει ο σκελετος 4) αν θες ανοιγμα ξερω εναν χιωτη που μενει στο ηρακλειο με fx με το δικο του μοτερ 81mm με πολλα καλουδια ακομα πανω που δεν μπορεις να διανοηθεις.. και τελος ο greedy ξερει πολλα παραπανω απο πολλους εδω μεσα γιατι ασχολειται το παιδι και αυτα που εχει κανει ειδικα στο dinamik του θα τα ζηλευαν πολλοι..αυτα απο εμενα:ninja:

 

κατσε να το βγαλω εξω θα σου πω αν ειναι να μου κανονισεις κοντρα. οδηγος θα ειναι ο τρουλης σε μενα. αυτος ας βαλει οποιον θελει. μηπως εχεις φοτο απο αυτο το μηχανακι ? αν εχεις ανεβασε την. οσο για τον greedy εχω δει οτι τον κραζουν παντου. οτι εχει φτιαξιμο 5000 ευρω και φοβαται να βαλει στοιχημα 1000 και κατι τετοια. αφου ξερει πολλα παραπανω ας μου απαντησει σαυτο που ζηταω. πως γινεται η προπορεια του εκκεντροφορου αναλυτηκα ? για να ασχολειται περισσοτερο απο μενα αποκλειεται.

Link to comment
Share on other sites

κατσε να το βγαλω εξω θα σου πω αν ειναι να μου κανονισεις κοντρα. οδηγος θα ειναι ο τρουλης σε μενα. αυτος ας βαλει οποιον θελει. μηπως εχεις φοτο απο αυτο το μηχανακι ? αν εχεις ανεβασε την. οσο για τον greedy εχω δει οτι τον κραζουν παντου. οτι εχει φτιαξιμο 5000 ευρω και φοβαται να βαλει στοιχημα 1000 και κατι τετοια. αφου ξερει πολλα παραπανω ας μου απαντησει σαυτο που ζηταω. πως γινεται η προπορεια του εκκεντροφορου αναλυτηκα ? για να ασχολειται περισσοτερο απο μενα αποκλειεται.

 

διαβασε την κιτρινη σεληδα> http://www.motocikleta.gr/distribution/viewtopic.php?f=24&t=3500

Link to comment
Share on other sites

διαβασε την κιτρινη σεληδα> http://www.motocikleta.gr/distribution/viewtopic.php?f=24&t=3500

 

το εχω διαβασει 20 φορες αλλα δεν εχω καταλαβει πως γινεται. οποιος ξερει ας με βοηθισει. please.. η και αν ξερεται και καμια αλλη πατεντα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...