Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά εμένα μου παρουσίασε το εξής κουφό.

Ενώ ακούω ράδιο μετά από κάποιο χρόνο (20 -30 λεπτά) κάνει κλίση σε ένα συγκεκριμένο νούμερο από τον κατάλογο μου.

Πήγα και το έσβησα (γιατί φαντάστικα ότι κάτι θα είχε γίνει με την αντιγραφή του τηλεφωνικού καταλόγου από το 6600) και χθες που το δοκίμασα προσπάθησε πάλι να πάρει τηλ. αλλά έβγαλε ότι δεν βρέθηκε η αντιστοιχία.

Έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εμενα δεν εχει? εψαξα και τιποτα δεν βρηκα..sniffff

 

Δεν νομιζω ,τσεκαρες αυτο ?

θα πρεπει να εχετε ρυθμισει απο το taskman να φαινονται οι εφαρμογες του τηλεφωνου

Ποια εκδοση λογισμικου εχεις στο Ν80 ?

 

 

ξανα μπραβο nervous :grin:

 

και τι βλεπεις απο αυτο;

 

Βασικα ειναι ενας απλοικος τροπος πλοηγησης gps

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου gsitos , κατάλαβα ότι το Laptop είναι συνδεδεμένο στο (υποψιάζομαι) Hub Router με καλώδιο UTP (δηλ. καλώδιο δικτύου).

Αν ισχύει αυτό τότε :

 

Ακολούθησε τις οδηγίες μου

 

Όλες οι οδηγίες μου πρέπει να γίνουν στο Laptop και ΟΧΙ ΣΤΟ ROUTER .

Φυσικά και μπορείς να κάνεις Κοινόχρηστη σύνδεση στο Internet (ICS) στην τοπική σύνδεση (δηλ. ενσωματωμένη κάρτα δικτύου του Laptop) όταν στο Laptop λειτουργούν περισσότερες από μία σύνδεση (δηλ. WiFi , Firewire , Modem κτλ.).

Αν δεν σε εμφανίζει στο Τοπική σύνδεση (δηλ. ενσωματωμένη κάρτα δικτύου του Laptop) -> ιδιότητες -> (tab) Για προχωρημένους , την Κοινόχρηστη σύνδεση στο Internet (ICS) τότε τρέξε τον οδηγό εγκατάστασης δικτύου ξανά και κάνε τις ανάλογες ρυθμίσεις .

Ελπίζω να τα καταφέρεις.

Φιλε Dedalos, ευχαριστώ και πάλι για τις παρατηρήσεις σου. Η συγκεκριμένη περίπτωση όμως είναι ειδική.

 

Πράγματι οι ρυθμίσεις για Internet Sharing γίνονται στο laptop. To πρόβλημα με την μέθοδο ICS (Internet Connection Sharing) που αναφέρεις, είναι ότι ο Router (στον οποίο δεν υπάρχει η δυνατότητα παρέμβασης) χρησιμοποιεί NAT (Network Address Translation) πράγμα το οποίο απαγορεύει τη χρήση ICS σε κάθε PC χωριστά. (NAT & ICS δεν μπορεί να χρησιμοποιούνται ταυτόχρονα)

 

Επομένως η μόνη λύση που απομένει για τη συγκεκριμένη περίπτωση είναι η δημιουργία Bridge (Ethernet & Wireless).

 

Παραθέτω κάποια ενδιαφέροντα sites που βρήκα.

 

http://www.tomsnetworking.com/2003/07/25/how_to_wlan_no_ap/

http://www.microsoft.com/windowsxp/using/networking/expert/crawford_02april22.mspx

 

Εχω συνδέσει το Ν80 με το Laptop (με δημιουργία bridge), όμως κατά την διαδικασία σύνδεσης στο Internet, το Ν80 στέλνει πακέτα στο Laptop, απλά δεν κατεβάζει.

 

Διευθύνσεις IP Laptop:

LAN Card: 192.168.1.x, Wireless card: 192.168.1.(x+1), Bridge: 192.168.1.(x+2), Gateway: 192.168.1.1

 

Διευθύνσεις IP Ν80: Αυτόματες από DHCP.

 

Αν το έχει κάνει κάποιος ή μπορεί να φανταστεί ποιό πρόβλημα μπορεί να υπάρχει, ας βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω ,τσεκαρες αυτο ?

θα πρεπει να εχετε ρυθμισει απο το taskman να φαινονται οι εφαρμογες του τηλεφωνου

Ποια εκδοση λογισμικου εχεις στο Ν80 ?

 

 

εχω την 06 03-05-06

Τελικα το βρηκα..ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου gsitos , κατάλαβα ότι το Laptop είναι συνδεδεμένο στο (υποψιάζομαι) Hub Router με καλώδιο UTP (δηλ. καλώδιο δικτύου).

Αν ισχύει αυτό τότε :

 

Ακολούθησε τις οδηγίες μου

 

Όλες οι οδηγίες μου πρέπει να γίνουν στο Laptop και ΟΧΙ ΣΤΟ ROUTER .

Φυσικά και μπορείς να κάνεις Κοινόχρηστη σύνδεση στο Internet (ICS) στην τοπική σύνδεση (δηλ. ενσωματωμένη κάρτα δικτύου του Laptop) όταν στο Laptop λειτουργούν περισσότερες από μία σύνδεση (δηλ. WiFi , Firewire , Modem κτλ.).

Αν δεν σε εμφανίζει στο Τοπική σύνδεση (δηλ. ενσωματωμένη κάρτα δικτύου του Laptop) -> ιδιότητες -> (tab) Για προχωρημένους , την Κοινόχρηστη σύνδεση στο Internet (ICS) τότε τρέξε τον οδηγό εγκατάστασης δικτύου ξανά και κάνε τις ανάλογες ρυθμίσεις .

Ελπίζω να τα καταφέρεις.

Φίλε Dedalos,

σε ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου.

Πράγματι όλες οι απαραίτητες ρυθμίσεις γίνονται στο Laptop.

Η μέθοδος όμως που αναφέρεις (ICS - Internet Connection Sharing) δεν μπορεί να εφαρμοστεί στη συγκεκριμένη ειδική περίπτωση,γιατί ο Router (Router --> Switch --> LAN) που μοιράζει το Internet, χρησιμοποιεί ΝΑΤ (Network Address Translation) πράγμα το οποίο απαγορεύει τη χρήση ICS σε οποιοδήποτε PC του LAN.

Ως γνωστόν NAT & ICS δεν μπορεί να χρησιμοποιούνται ταυτόχρονα.

 

Επομένως η μοναδική λύση που απομένει είναι η δημιουργία Bridge (Ethernet Card + Wireless Card).

 

Παραθέτω δύο ενδιαφέροντα sites:

 

http://www.microsoft.com/windowsxp/using/networking/expert/crawford_02april22.mspx

 

http://www.tomsnetworking.com/2003/07/25/how_to_wlan_no_ap/

 

Στη δική μου περίπτωση έχω κάνει τη Bridge (Ethernet & Wireless), και το Ν80 συνδέεται κανονικά στο Laptop το οποίο έχει internet.

 

Κατά τη διαδικασία σύνδεσης του Ν80 στο internet, το Ν80 στέλνει πακέτα στο Laptop, δεν μπορεί όμως να λάβει από αυτό.

 

Διευθύνσεις IP Laptop: Ethernet Card: 192.168.1.x, Wireless Card: 192.168.1.(x+1), Bridge: 192.168.1.(x+2), Gateway: 192.168.1.1

 

Διευθύνσεις IP N80: Αυτόματες από DHCP.

 

Αν το έχει κάνει κανείς ή μπορεί να φανταστεί ποιό πρόβλημα μπορεί να υπάρχει (κλειστές πόρτες στον Router?) ας βοηθήσει.

 

Και κάτι άλλο, για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις & αμφιβολίες.

 

Το Ν80 έχει κανονικότατα WiFi. Απλά η συγκεκριμένη είναι μια πολύ ειδική περίπτωση.

 

Αποτελεί επίσης το πιο ολοκληρωμένο κινητό που έχω δουλέψει, χωρίς να μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα.

 

Οσο για τριξίματα στη δόνηση, κενά μεταξύ των μερών, μπλέ λαμπάκια που δεν ανάβουν, άπειρα restarts κλπ. όλα αυτά είναι προϊόντα (πλήν εξαιρέσεων που έχουν κατασκευαστική αστοχία) ελλιπούς πληροφόρησης ή παραπληροφόρησης.

 

Οσοι επίσης θέλετε να το προστατεύσετε από φθορές, προτείνω ανεπιφύλακτα τη γνωστή θήκη της Krusell (Multiadapt). Είναι πολύ καλή. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμη στην Ελλάδα. (αλλιώς EBAY)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Dedalos,

σε ευχαριστώ για τις παρατηρήσεις σου.

Πράγματι όλες οι απαραίτητες ρυθμίσεις γίνονται στο Laptop.

Η μέθοδος όμως που αναφέρεις (ICS - Internet Connection Sharing) δεν μπορεί να εφαρμοστεί στη συγκεκριμένη ειδική περίπτωση,γιατί ο Router (Router --> Switch --> LAN) που μοιράζει το Internet, χρησιμοποιεί ΝΑΤ (Network Address Translation) πράγμα το οποίο απαγορεύει τη χρήση ICS σε οποιοδήποτε PC του LAN.

Ως γνωστόν NAT & ICS δεν μπορεί να χρησιμοποιούνται ταυτόχρονα.

 

Επομένως η μοναδική λύση που απομένει είναι η δημιουργία Bridge (Ethernet Card + Wireless Card).

 

Παραθέτω δύο ενδιαφέροντα sites:

 

http://www.microsoft.com/windowsxp/using/networking/expert/crawford_02april22.mspx

 

http://www.tomsnetworking.com/2003/07/25/how_to_wlan_no_ap/

 

Στη δική μου περίπτωση έχω κάνει τη Bridge (Ethernet & Wireless), και το Ν80 συνδέεται κανονικά στο Laptop το οποίο έχει internet.

 

Κατά τη διαδικασία σύνδεσης του Ν80 στο internet, το Ν80 στέλνει πακέτα στο Laptop, δεν μπορεί όμως να λάβει από αυτό.

 

Διευθύνσεις IP Laptop: Ethernet Card: 192.168.1.x, Wireless Card: 192.168.1.(x+1), Bridge: 192.168.1.(x+2), Gateway: 192.168.1.1

 

Διευθύνσεις IP N80: Αυτόματες από DHCP.

 

Αν το έχει κάνει κανείς ή μπορεί να φανταστεί ποιό πρόβλημα μπορεί να υπάρχει (κλειστές πόρτες στον Router?) ας βοηθήσει.

 

Και κάτι άλλο, για να μη δημιουργούνται παρεξηγήσεις & αμφιβολίες.

 

Το Ν80 έχει κανονικότατα WiFi. Απλά η συγκεκριμένη είναι μια πολύ ειδική περίπτωση.

 

Αποτελεί επίσης το πιο ολοκληρωμένο κινητό που έχω δουλέψει, χωρίς να μου έχει παρουσιάσει το παραμικρό πρόβλημα.

 

Οσο για τριξίματα στη δόνηση, κενά μεταξύ των μερών, μπλέ λαμπάκια που δεν ανάβουν, άπειρα restarts κλπ. όλα αυτά είναι προϊόντα (πλήν εξαιρέσεων που έχουν κατασκευαστική αστοχία) ελλιπούς πληροφόρησης ή παραπληροφόρησης.

 

Οσοι επίσης θέλετε να το προστατεύσετε από φθορές, προτείνω ανεπιφύλακτα τη γνωστή θήκη της Krusell (Multiadapt). Είναι πολύ καλή. Δεν ξέρω αν κυκλοφορεί ακόμη στην Ελλάδα. (αλλιώς EBAY)

 

Είχα κάνει κάτι παρόμοιο όμως αντί για σύνδεση κινητό - λαπτοπ, είχα κάνει λαπτοπ - λαπτοπ.

Δοκίμασε αυτό:

1) Απενεργοποιείς τη ρύθμιση "internet sharing" από τον server (laptop).

2) Επιλέγεις τις 2 συνδέσεις. Στην προκειμένη την wireless και την LAN.

3) Κάνεις δεξί κλικ -> bridge.

4) Mετά στον client (n80) βάζουμε σαν gateway, την ip του server και όλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και εγω βρισκω το taskman.Μπορει καποιος να εξηγησει step by step τι να κανουμε?
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγετε το Taskman, πηγαίνετε τρεις θέσεις δεξιά με το navikey για να

βρείτε το Installed. Έπειτα πηγαίνετε και πατάτε στις επιλογές και στην επιλογή Misc κάνετε κλικ στο Options.

Εγώ ενεργοποίησα και τις τρεις επιλογές που εμφανίζονται αν και μάλλον δεν χρειάζονται.

Δηλαδή επέλεξα Yes στα Show hidden apps, Show ROM processes και Show preinstalled apps. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγετε το Taskman, πηγαίνετε τρεις θέσεις δεξιά με το navikey για να

βρείτε το Installed. Έπειτα πηγαίνετε και πατάτε στις επιλογές και στην επιλογή Misc κάνετε κλικ στο Options.

Εγώ ενεργοποίησα και τις τρεις επιλογές που εμφανίζονται αν και μάλλον δεν χρειάζονται.

Δηλαδή επέλεξα Yes στα Show hidden apps, Show ROM processes και Show preinstalled apps. ;)

Που ειναι το taskman?Πως πας?Απο τα εγαλεια απο τις εργασιες?Απο που?Αυτο ενοουσα λεγοντας step by step.Δεν το βρισκω πουθενα και εχω την τελευταια αναβαθμιση

Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Που ειναι το taskman?Πως πας?Απο τα εγαλεια απο τις εργασιες?Απο που?Αυτο ενοουσα λεγοντας step by step.Δεν το βρισκω πουθενα και εχω την τελευταια αναβαθμιση

 

 

Είναι εξωτερική εφαρμογή. Θα πρέπει να την κατεβάσεις από κάπου

π.χ. http://www.iphone-forum.org

και μετά

να ακολουθήσεις τη διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Είναι εξωτερική εφαρμογή. Θα πρέπει να την κατεβάσεις από κάπου

π.χ. http://www.iphone-forum.org

και μετά

να ακολουθήσεις τη διαδικασία

Ευχαριστω

Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Ανοίγετε το Taskman, πηγαίνετε τρεις θέσεις δεξιά με το navikey για να

βρείτε το Installed. Έπειτα πηγαίνετε και πατάτε στις επιλογές και στην επιλογή Misc κάνετε κλικ στο Options.

Εγώ ενεργοποίησα και τις τρεις επιλογές που εμφανίζονται αν και μάλλον δεν χρειάζονται.

Δηλαδή επέλεξα Yes στα Show hidden apps, Show ROM processes και Show preinstalled apps. ;)

kai ti ginetai me autes tis epiloges otan patas yes??:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kai ti ginetai me autes tis epiloges otan patas yes??:confused:

 

Εμφανιζει και τις διαδικασις που τρεχει το συστημα αλλα και τα αρχεια συστηματος που ειναι ανοιχτα. Αυτα ομως δεν κανει να τα κλεισεις!!!! :!:

[sIGPIC][/sIGPIC] N e m e s o k l a s ! ! !

 

Mobile History: Sony Erricson T630, Siemens S65, Qtek S100, Nokia N80 ... and finally N95!

Link to comment
Share on other sites

Εμφανιζει και τις διαδικασις που τρεχει το συστημα αλλα και τα αρχεια συστηματος που ειναι ανοιχτα. Αυτα ομως δεν κανει να τα κλεισεις!!!! :!:

ara na ta balw kai egw kai tis 3 epiloges yes!!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalhspera.na sas rwthsw kati paidia?prospa8w na kanw egkatastash kapoia themes sto n80 kai mou leei oti den upostirizei tis efarmoges sis.giati ginetai auto?eixa to n70 kai kanena problhma.edw ti ginetai?akoma kai ta programs pou exete edw gia to n80 den mou ta pernaei.mhpws xerete ti ginetai?

 

ta themes kai genika oi efarmoges tou n70 dn einai sumvates me to n80 giati to n80 einai s60 3rd edition !! prepei na katevaseis themes pou yposthrizun kinhta s60 3rd edition !!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει, αλλά προυποθέτει την εισαγωγή του κωδικού ασφαλείας κάθε φορά

που θα ξεκλειδώνεις το πληκτρολόγιο.

Ο τρόπος είναι ο εξής: Μενού -> Εργαλεία -> Ρυθμίσεις -> Ασφάλεια ->

Τηλέφωνο και SIM -> Περίοδος αυτ. κλειδ.

Εκεί βάζεις μετά από πόσα λεπτά να κλειδώνει αυτόματα.

Πρέπει επίσης να δηλώσεις και κωδικό κλειδώματος.

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous.... yparxei tropos na kleidonei to pliktrologio meta apo kapoio xrono opos ginotan sta proigoumena montela nokia? an nai... pou prepei na pao? thanks

γινεται.πηγαινε μενου/εργαλεια/ρυθμισεις/ασφαλεια/τηλεφωνο και σιμ/περιοδος αυτοματου κλειδωματος και αριθμος κλειδωματος.επιπλεον μολις ειδα στο i phone ενα προγραμμα για αυτοματο κλειδωμα αλλα δεν το δοκιμασα ακομα...λεγεται mlock και ειναι freeware!:) use it on your own risk

 

με προλαβε reignman...η εφαρμογη υπαρχει και στο myphone, την προτεινε ο assavopoulos στο thread με τις εφαρμογες...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου gsitos γράφω ξανά γιατί ίσως μάθω και εγώ κάτι από αυτήν την περίπτωση.

Πρώτα να διευκρινίσω κάποια πράγματα.

 

1) Δεν είμαι ειδικός στα δίκτυα.

2) Είμαι ιδιοκτήτης Internet Café με τον εξής εξοπλισμό

 

Router Cisco 1760 με 2 modules ADSL του 1Mbit το καθένα .

Router Switch Catalyst 3550

Switch Hub Compex SRX 2224

Thomson SpeedTouch 530 ADSL 1 Mbit

 

Το Routing στο μαγαζί αναλαμβάνει ο Router Switch Catalyst 3550 για 55 περίπου υπολογιστές όλοι με στατικά IP. O Catalyst 3550 χρησιμοποιεί ΝΑΤ (Network Address Translation) έτσι ώστε όλα τα παιχνίδια να χρησιμοποιούν το 1 Module του Cisco 1760 και ότι έχει σχέση με Internet , Downloads , p2p , κτλ. να χρησιμοποιούν το άλλο Module του Cisco 1760 . Το Thomson SpeedTouch χρησιμοποιείτε μόνο σε περίπτωση μεγάλου φόρτου αλλάζοντας μόνο την πύλη εξόδου στον εκάστοτε υπολογιστή δίνοντας την IP του Thomson SpeedTouch .

 

Τώρα θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής

 

1) Δοκίμασες τις οδηγίες μου και σου έβγαλε κάποιο μήνυμα το Laptop ότι δεν μπορεί να κάνει Κοινόχρηστη σύνδεση στο Internet (ICS) στην Τοπική σύνδεση (δηλ. ενσωματωμένη κάρτα δικτύου του Laptop) .

2) Στο τοπικό σου δίκτυο οι υπολογιστές παίρνουν αυτόματα τα IP από τον Router η χρησιμοποιούν τα λεγόμενα ψεύτικα IP (192.168.x.x )

3) Υπάρχει κάποια εντολή στον Router που να μπορεί να απαγορεύει την ενεργοποίηση της Κοινόχρηστης σύνδεσης στο Internet (ICS) στο Laptop (δηλ. μπορεί ο Router να καταλάβει πότε ένας υπολογιστής ενεργοποιεί την Κοινόχρηστη σύνδεση στο Internet (ICS)

 

Όσο για την δημιουργία Bridge δοκίμασα και εγώ και δεν κατάφερα τίποτα

 

Ελπίζω να μην σε κούρασα με τα συνεχόμενα post που κάνω

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

επιπλεον μολις ειδα στο i phone ενα προγραμμα για αυτοματο κλειδωμα αλλα δεν το δοκιμασα ακομα...λεγεται mlock και ειναι freeware!:) use it on your own risk

 

Το mlock προυποθέτει ένταξη στο μενού της κατάστασης αναμονής, οπότε

και χρειάζεται να κάνεις κλικ επάνω του για να κλειδώσει το πληκτρολόγιο.

Πολύ χρήσιμο προγραμματάκι! :)

Link to comment
Share on other sites

οντως χρησιμο.γλιτωνεις το ανοιξε-κλεισε για να κλειδωσεις το τηλ.τερμα η κουραση:lol:
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi paidia.. sth microland dinoun to n80 580 eyrw. xerei kaneis kapoia kaliterh timh s' allo katasthma? an ipothesoume pws auth einai h kaluterh timh telika axizei na to parw me auta ta xrimata? 2 mines iparxei sthn ellinikh agora. kapoio siberasma tha exei vgei..
Link to comment
Share on other sites

to mlock apla korifi, to exo vali kai sintomefsi sto kato velaki kai ine oti prepi

 

simera vrika kai thiki sovari gia to kinito alla vgeni mono se kafe, ine gia zoni tiw nokia universal cp-98 an den kano lathos 12 euro

 

sta kentrika tis nokia pou piga sti thessaloniki gia ti thiki leo katse nado an exoun alla3i simperifora gia tis vlaves ton kiniton (alpha cpoy ine eki kai oxi nokia club)

tous leo gia to provlima me ti donisi to mpalantzarisma pou exi to kinito kai perni tilefono piso stous technikous( allo tragiko oi technikoi ine dipla kai den sikonete kapios na di ginete diagnosi apo to tilefono) kai fisika ti mou lei

INE APOLITA FISIOLOGIKO

kai h apantisi mou

fisiologiki sou h apantisi den exete alla3i tosa xronia katholou, kai mou leei 3eris ego edo ime 13 xronia kai 3ero kalitera,

efchomai se gnosto kalo nokia club tis thessaloniki pou sto parelthon sozan ti genikoteri katastasi ton paidikon kai mi asthenion ton agapimenon mas nokia

na di3oun gia mia akomi fora to kathikon tous

pio ine de leo mias kai den tochi se tipota h alpha copy na tous pari kana tilefono kai na tous pi oti tous chalai th piatsa ( h opos to leme sto marketing to image)....

Υπογραφή εκτός κανόνων Ο.Π.Χ
Link to comment
Share on other sites

Το mlock προυποθέτει ένταξη στο μενού της κατάστασης αναμονής, οπότε

και χρειάζεται να κάνεις κλικ επάνω του για να κλειδώσει το πληκτρολόγιο.

Πολύ χρήσιμο προγραμματάκι! :)

 

Μπορεί να είναι χαζό :O , αλλά πώς κάνουμε ένταξη στο μενού της κατάστασης αναμονής;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

to mlock apla korifi, to exo vali kai sintomefsi sto kato velaki kai ine oti prepi

 

simera vrika kai thiki sovari gia to kinito alla vgeni mono se kafe, ine gia zoni tiw nokia universal cp-98 an den kano lathos 12 euro

QUOTE]

την θηκη την εχω παρει εδω και 15 μερες αλλα τελικα δεν με βολεψε και πολυ.εννοεις αυτην με το χρατς,χρατς την καφε.δεν καθετε καλα το χρατς,χρατς:) και μου την εδωσε,δε σε χαλασε και το γεγονος οτι το κλιπ για στηριξη στη ζωνη γυρναει γυρω,γυρω ολοι:) εμενα πολυ.επαθε ιλλιγκο το τηλ:lol: τελεια θηκη για στηριξη και στο στανταρ εξοπλισμο:lol: ειχε το qtek s100.ξεφτιλα νοκια,600ευρω και ουτε μια θηκη δεν δινεις:mad:

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...