Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

hello Κωστα :)

Κατι με την ασυρματη συνδεση δικτυου θα παιζει τοτε.

Σερφαρετε κανονικα με το wlan του δικτυου σας?

 

 

Τς τς τς τι πλυθηντικός είναι αυτός;;:worry::X

 

 

Edit: Προφανώς μιλάς και σε άλλους :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια βρηκε ενα φιλαρακι μου απο το ιντερνετ στο ιμπεη(δεν γυριζει ο υπολογιστης στα αγγλικα τωρα) μια μινιεσντι καρτα 2 γκιγκα αλλα μαρκα μαλλον μ'εκαψες με 29 ευρω και αλλα 9 τα μεταφορικα.λεει οτι μπαινει στο ν-80 και εχει καλους χρονους διαβασματος.τι λετε εσεις?????αξιζει η καμια λαμακια θα κανω?

 

στειλε λιγο το link να την δουμε.:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χιλια συγνωμη γιατι ξερω οτι κάπου θα εχει απαντηθει αλλα δε το βρίσκω.

Αναβαθμιση απο wifi γινεται απλα απο τη διαχειρηση συσκευης??

Χανονται τα τα παντα απο το κινητο?? ή δε χρειαζεται να γινει backup??

Ευχαριστω..

ναι γινεται απο την συσκευη σου,απο το wifi.εγω δεν εκανα backup και δεν εχασα τις επαφες μου.ειναι παρα πολυ ευκολο

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λογω προφιλ δεν μπορειτε

Ποιο προφιλ χρησιμοποιειτε ,πρεπει να ειναι προεπιλεγμενο nokia

(Συνδεσιμοτητα->Διαχειριση συσκευης->επιλογες->ρυθμισεις->πρεπιλεγμενο προφιλ--->νοκια )

 

Εκτος αν παιζει κατι με την wlan συνδεση σας .

 

--Δεν χρειαζεται να αφαιρεσεις καρτα μνημης,sim

 

hello Κωστα :)

Κατι με την ασυρματη συνδεση δικτυου θα παιζει τοτε.

Σερφαρετε κανονικα με το wlan του δικτυου σας?

 

Χα, καλό και αυτό:

Το προφίλ ήταν στο "Νοκια".

Επέλεξα "ερώτηση πάντα", δοκίμασα αναβάθμιση και έλεγε πάλι το "Η ενέργεια ακυρώθηκε από το διακομιστή".

Ξαναβάζω το "Νοκια" στο προφίλ και από εκείνη τη στιγμή λέει "Ο διακομιστής δεν αποκρίνεται". :lol:

Μου τη λέει και ο διακομιστής, δηλαδή. Πριν το ακύρωνε, τώρα δεν μου δίνει σημασία :wacko:

 

Το WLAN δουλεύει κανονικά, σερφάρω τέλεια.

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!! Σας παρακαλω πειτε μου πως να κανω Φορματ την μινιSD μου! Χαλασε νομιζω. Δεν κανει φορματ απο κινιτο, φωτογραφικη ή καρντ ριντερ! Καμια ιδεα? (εκτος του να παρω αλλη) Την 'βλεπω' παντως κανονικα παντου αλλα δεν μπορω να σβησω-γραψω! HELP!
mpanos
Link to comment
Share on other sites

ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!! Σας παρακαλω πειτε μου πως να κανω Φορματ την μινιSD μου! Χαλασε νομιζω. Δεν κανει φορματ απο κινιτο, φωτογραφικη ή καρντ ριντερ! Καμια ιδεα? (εκτος του να παρω αλλη) Την 'βλεπω' παντως κανονικα παντου αλλα δεν μπορω να σβησω-γραψω! HELP!

Aν εχειςς Card reader βαλτην στον υπολογιστη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεσαι wireless adsl router η προσβαση απο κάποιο access point πανεπιστημίου/καφετέριας....

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφες μονο ,θα κανεις το εξης :

Επιλογη ολων των επαφων και μετα αντιγραφη στην καρτα μνημης .

Μετα Αντιγραφη απο καρτα μνημης .

ναι αυτο το ξερω αλλα λεω αν καταστραφει το κινητο μου και το αλλο που θα αγορασω δεν παιρνει την ιδια καρτα μνημης οπως το ν80 τι γινεται?πως θα μεταφερω τις επαφες απο την μια καρτα μνημης στην αλλη?

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το ξερω αλλα λεω αν καταστραφει το κινητο μου και το αλλο που θα αγορασω δεν παιρνει την ιδια καρτα μνημης οπως το ν80 τι γινεται?πως θα μεταφερω τις επαφες απο την μια καρτα μνημης στην αλλη?

 

Τοτε κανεις συγχρονισμο μεσω outlook .Αν καταστραφει και το pc σου ,τοτε...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Exw to n80 edw k mia vdomada, otan to kinito eine stand-by h genika meta apo ora apraksias tou kinitou , enw deixnei oti iparxei full sima , den mporw na lavw klisi h sms.vevea meta apo kapoio diastima epanerxete.. mipos exei simvei k se kapoion allo to idio ?
S.K.
Link to comment
Share on other sites

Τοτε κανεις συγχρονισμο μεσω outlook .Αν καταστραφει και το pc σου ,τοτε...
μηπως θα μπορουσες να μου πεις step by step πως γινεται ο συγχρονισμος?εχω εγκατεστημενο το nokia pc suite.ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

μηπως θα μπορουσες να μου πεις step by step πως γινεται ο συγχρονισμος?εχω εγκατεστημενο το nokia pc suite.ευχαριστω πολυ!

 

Κραταω την υποσχεση για αυριο :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Mα αυτο λεω δεν κανει Format ουτε απο card reader ουτε απο φωτογραφικη ουτε απο το κινητο! ΒΟΗΘΕΙΑ παιδιααααα! Ειμαι για καρτα παλι?
mpanos
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα εκανα μια αναζητηση αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο ψαχνω δυο πραγματα!

1)εναν explorer σαν fexplorer που να μπαινει καιστα εισερχομενα μηνυματα!

2)εναν τροπο να αντιγραψω τα μηνυματα απο το ν70 στο ν80 μπηκα με cardreaded και με εναν explorer αλλα δεν βρηκα τον φακελο που αποθηκευοντε, στο ν80 οι φακελοι c:\private k e:private ειναι αδειει ξερει κανεις τι γινετε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

The world is mine!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον λογω προφιλ δεν μπορειτε

Ποιο προφιλ χρησιμοποιειτε ,πρεπει να ειναι προεπιλεγμενο nokia

(Συνδεσιμοτητα->Διαχειριση συσκευης->επιλογες->ρυθμισεις->πρεπιλεγμενο προφιλ--->νοκια )

 

Εκτος αν παιζει κατι με την wlan συνδεση σας .

 

--Δεν χρειαζεται να αφαιρεσεις καρτα μνημης,sim

 

καλημερα προσπαθω και μου βγαζει να κανω νεο προφιλ δεν εχει ρυθμισεις...(συνδεσιμοτητα-->διαχ.συσκευης-->επιλογες-->και μου βγαζει νεο προφιλ δικομιστη δεν εχει ρυθμισεις :( )

μαλλον καπου μπερδευτικα plz someone help !!!! :O :worry: .θελω να κανω και εγω αναβαθμιση μεσω wlan αλλα τα μπουρδουκλωσα λιγο ....

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πάντως με την τελευταία έκδοση το έχω παρατηρήσει μερικές φορές.Ενώ δηλαδή σερφάρω κανονικά, μου πετάει το μήνυμα ότι έχει λήξει η περίοδος σύνδεσης, και συνεχίζει μετά να μου κατεβάζει την σελίδα χωρίς πρόβλημα.Μήπως είναι τίποτα μήνυμα σαν του browser που βγάζει για time out, ¨οταν δεν βρίσκει την σελίδα με την πρώτη?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω δεν ειχα προφιλ ουτε καν υπηρχε με την ονομασια nokia.

το εκανα μεσο net με usb και μου περασε την 0.41.εχθτες δοκιμασα να το κανω μεσο wifi υπηρχε η επιλογη τελευταια ενημερωση εκανα αναζητηση μπηκα στο wifi και μου το εκανε μεσα σε 3λεπτα και μετα ελεγε 0.42.προφιλ ομως δεν υπαρχει μου λεει να δημιουργησω εγω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

στειλε λιγο το link να την δουμε.:rolleyes:

 

φιλε δεν εχω το λινκ.και δεν μπορω να τον βρω τωρα να του πω να μου το στειλει.ειναι καμια 200 χιλιομετρα μακρια.παντως εχει αγορασει κανεις καμια φτηνη καρτα απο το ιντερνετ η οποια να ειναι καλη?

Link to comment
Share on other sites

Kamia boitheia?

 

 

Καλημερα εκανα μια αναζητηση αλλα δεν βρηκα κατι σχετικο ψαχνω δυο πραγματα!

1)εναν explorer σαν fexplorer που να μπαινει καιστα εισερχομενα μηνυματα!

2)εναν τροπο να αντιγραψω τα μηνυματα απο το ν70 στο ν80 μπηκα με cardreaded και με εναν explorer αλλα δεν βρηκα τον φακελο που αποθηκευοντε, στο ν80 οι φακελοι c:\private k e:private ειναι αδειει ξερει κανεις τι γινετε?

[sIGPIC][/sIGPIC]

The world is mine!!!

Link to comment
Share on other sites

Kamia boitheia?

1) Δοκημασε τον y-browser αν δεν μπορεις να τον βρεις στηλε μου σε pm το email σου να σου τον στηλω

2) με το lifeblog το εχει μεσα στο cd μαζι με το κουτι που ειχε το κινητο σου:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω αυτον αλλα μπορει να κανει copy μονο ενα ενα τα μηνυματα τζαμπα ο κοπος!αλλος δεν υπαρχει?

 

1) Δοκημασε τον y-browser αν δεν μπορεις να τον βρεις στηλε μου σε pm το email σου να σου τον στηλω

2) με το lifeblog το εχει μεσα στο cd μαζι με το κουτι που ειχε το κινητο σου:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

The world is mine!!!

Link to comment
Share on other sites

Τον εχω αυτον αλλα μπορει να κανει copy μονο ενα ενα τα μηνυματα τζαμπα ο κοπος!αλλος δεν υπαρχει?

Mα σου ειπα με το lifeblog :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...