Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρόβλημα παρουσιάστηκε σε αυτήν τήν αναβάθμιση που έγινε 2 φορές , υποθέτοντας οτι κάτι πήγε στραβά στην πρώτη και εμφανίστηκε και σε τηλ. φίλου που έκανε πριν 2 μέρες την ίδια αναβάθμιση.

Το Service της Nokia είπε ότι υπάρχει πρόβλημα στο τηλ. Και το δικό μου και του φίλου που παρουσιάζει το ίδιο πρόβλημα οι αναβαθμίσεις έγιναν στο ίδιο Service της Nokia.

 

Υπάρχει περίπτωση το Service να έχει χαλασμένα αρχεία αναβάθμισης?

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mia hara vlepei flah arheia! alla kalitera ine na xrisimopieis flash lite 2.0 arheia gia na ine pezonte pio kala!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

ναι γινετε με 25euro

 

Μόνο; Αλλαγή από μαύρο σε ασημί με 25 ευρώ;

Είσαι σίγουρος; Ρωτάω γιατί μου φαίνονται πολύ λίγα...

N95 hacked edition

5800 XM

Link to comment
Share on other sites

Μόνο; Αλλαγή από μαύρο σε ασημί με 25 ευρώ;

Είσαι σίγουρος; Ρωτάω γιατί μου φαίνονται πολύ λίγα...

 

τι μονο??αμα το σκεφτεις μαυρα πλαστικα ειναι.:shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τι μονο??αμα το σκεφτεις μαυρα πλαστικα ειναι.:shifty:

 

Δηλαδή μπορείτε να αλλάξετε τα γρατζουνισμένα πλαστικά του κινητού μόνο με 25 ευρώ??:wacko:

Και μάλιστα όλα τα πλαστικά του πάνω μέρους?(γιατί το κάτω είναι μαύρο έτσι και αλλιώς ε??)

 

Απίθανο μου φαίνεται βρε παιδιά.:worry: :blink:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ επιβεβαιώστε αν υπάρχει και στο δικό σας Ν80 V 4.0623.0.41 το παρακάτω πρόβλημα.

Στήν Έκθεση-->Όλα τα αρχεία , ανοίγουμε 1 video για μερικά δευτερόλεπτα το κλείνουμε κατόπιν ανοίγουμε 2ο video το κλείνουμε και μετά το τηλ. κάνει επανεκίνηση , ίσως να το κάνει στο 3ο video.

 

Ευχαριστώ.

Το έχω πάθει 2 φορές... πρέπει δηλαδή να ξανακάνω αναβάθμιση? :(

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μπορείτε να αλλάξετε τα γρατζουνισμένα πλαστικά του κινητού μόνο με 25 ευρώ??:wacko:

Και μάλιστα όλα τα πλαστικά του πάνω μέρους?(γιατί το κάτω είναι μαύρο έτσι και αλλιώς ε??)

 

Απίθανο μου φαίνεται βρε παιδιά.:worry: :blink:

 

Σε ερώτηση που έκανα στο Club Nokia Π.Φάληρο .....όλα μαζί γύρω στα 100 ευρώ.Από ασημί σε μάυρο

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Το έχω πάθει 2 φορές... πρέπει δηλαδή να ξανακάνω αναβάθμιση? :(

 

Το έπαθες μόνο 2 φορές τυχαία η συνεχόμενα, εμένα το κάνει κάθε δεύτερο video και δυστιχώς η δεύτερη αναβάθμιση μετά από μια εβδομάδα είχε τα ίδια ακριβώς αποτελέσματα :/

http://i.imgur.com/REW6ccY.jpg The future of android by Google. Δεν χρησιμοποιώ πλέον FACEBOOK σε καμία από τις συσκευές μου. Sheepple Γιάννης (dedaliskos@hotmail.com).
Link to comment
Share on other sites

Το έπαθες μόνο 2 φορές τυχαία η συνεχόμενα, εμένα το κάνει κάθε δεύτερο video και δυστιχώς η δεύτερη αναβάθμιση μετά από μια εβδομάδα είχε τα ίδια ακριβώς αποτελέσματα :/

Το παθαινει και το δικο μου αυτο με την εκθεση,οχι μονο απο το ολα τα αρχεια αλλα και απο το εικονες/βιντεο.

Επισης με αυτη την βερζιον του λογισμικου μερικα θεματα οταν τα βαζεις θελει restart για να μπει η ταπετσαρια τους.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Το έπαθες μόνο 2 φορές τυχαία η συνεχόμενα, εμένα το κάνει κάθε δεύτερο video και δυστιχώς η δεύτερη αναβάθμιση μετά από μια εβδομάδα είχε τα ίδια ακριβώς αποτελέσματα :/

 

νόμιζα οτι ήταν τυχαίο αλλά δοκιμάζοντάς το επαυτού ,στο τρίτο άνοιγμα & κλείσιμο βίντεο κάνει ρεσταρτ....

- επίσης για τα themes αναρωτιόμουν γιατί δεν έμπαιναν οι ταπετσαρίες..δεν σκέφτηκα το ρεσταρτ για να δουλέψουν..

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση που έκανα στο Club Nokia Π.Φάληρο .....όλα μαζί γύρω στα 100 ευρώ.Από ασημί σε μάυρο

Α, έτσι μάλιστα.Λογική τιμή τα 100 ευρώ.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Α, έτσι μάλιστα.Λογική τιμή τα 100 ευρώ.

 

poso????den aksizei einai para polla gia 2,3plastika.are...nokia.:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

poso????den aksizei einai para polla gia 2,3plastika.are...nokia.:wacko:

Δεν είναι πάρα πολλά για 2 καπάκια και πληκτρολόγιο νομίζω.Καμία εταιρία δεν θα τα χρέωνε λιγότερο.Στη se κάτι τέτοιο θα κόστιζε περίπου 120 ευρώ.:(

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι πάρα πολλά για 2 καπάκια και πληκτρολόγιο νομίζω.Καμία εταιρία δεν θα τα χρέωνε λιγότερο.Στη se κάτι τέτοιο θα κόστιζε περίπου 120 ευρώ.:(

 

 

απλως μου φαινονται πολλα,επειδη το ειχα καποτε και ετσι οπως το εβλεπα ελεγα πανω απο 60Ε δεν θα εχουνε αλλα αφου το λεει ο φιλος παραπανω κατι ξερει.αρα...πρεπει να σκεφτει καποιος σοβαρα ποιο χρωμα να παρει......:D :D :D :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε παιδια.Ειχα τα ασημι καπακια και εβαλα τα μαυρα.3 κομματια αν δεν κανω λαθος.Πληρωσα 30 η 35 ευρω δεν θυμαμαι ακριβως.Στο νοκια κλαμπ Αγ.Δημητριου.!
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρει ο συγχρονισμός σε mac:

 

<key>com.nokia.N80</key>

<dict>

<key>Identification</key>

<dict>

<key>com.apple.cgmi+cgmm</key>

<string>Nokia+Nokia N80-1</string>

<key>com.apple.gmi+gmm</key>

<string>Nokia+Nokia N80-1</string>

</dict>

<key>InheritsFrom</key>

<array>

<string>family.com.nokia.serie60v2.3</string>

</array>

<key>Services</key>

<array>

<dict>

<key>ServiceName</key>

<string>com.apple.model</string>

<key>ServiceProperties</key>

<dict>

<key>ModelIcon</key>

<string>NOKN80.tiff</string>

<key>ModelName</key>

<string>N80</string>

</dict>

</dict>

</array>

</dict>

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη σελίδα του θέματος αναφέρει στα τεχνικά χαρακτηριστικά του Ν80 ότι Screen Display:Color Depth: 18 bit που αντισοιχεί σε 262144 χρώματα.

Στο δικό μου Ν80 που έχω εγκατεστημένο το SysExplorer μου λέει στο hardware information ότι colors: 16777216 που σημαίνει ότι color depth = 24 bit.

Ποιος κάνει λάθος;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια με την αναβαθμιση τι διορθωσεις γινονται???Αξιζει γιατι ακουω απο πολλους να εχουν προβληματα!!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με απασχολεί η διάρκεια της μπαταρίας... ούτε 24ωρο δεν μου κρατάει!!!

..και θα ήθελα και πιο δυνατό ήχο στο ραδιόφωνο... :(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Α, έτσι μάλιστα.Λογική τιμή τα 100 ευρώ.

 

Kai paraponiomoun gia ta plastika tis mixanis mou :P

 

100 euro einai to 1/5 tis a3ias tou kinitou!

Einai para pola ta euro ARI!:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα κάποιο gif να μπει wallpaper ή screensaver αλλά να κουνιέται;; Να μην είναι στάσιμο δηλάδη, σαν μια απλή εικόνα...

 

:confused:

 

Ευχαριστώ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε αν υπάρχει δυνατότητα κάποιο gif να μπει wallpaper ή screensaver αλλά να κουνιέται;; Να μην είναι στάσιμο δηλάδη, σαν μια απλή εικόνα...

 

Εχω αρκετες εικονες .gif αλλα οταν τις θετω ως φοντο ακινητοποιουνται! Δε νομιζω να αλλαζει αυτο!:confused:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...