Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξέρει καποιος συνάδελφος αν υπάρχει τρόπος να ξεκλειδώσω το n80 μου απο το δίκτυο της tim???
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ξέρει καποιος συνάδελφος αν υπάρχει τρόπος να ξεκλειδώσω το n80 μου απο το δίκτυο της tim???

oχι φιλε μου δεν ξεκλειδωνει δικτυο σε BB5

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάση κάποιος το bt της νόκια που κρέμετε, ήταν η δεύτερή μου επιλογή.

Ποιο ειναι το bt που κρεμετε; για βοηθα λιγο.

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

ξέρει καποιος συνάδελφος αν υπάρχει τρόπος να ξεκλειδώσω το n80 μου απο το δίκτυο της tim???

Δεν ηξερα οτι η ΤΙΜ το βγαζει κλειδωμενο:!: Η νοκια στην Ελλαδα δεν κλειδωνε τα κινητα της σε καποιο δικτυο, μονο ρυθμισεις ειχαν τα branded.

 

Εχει δκιμασει κανεις να κανει voip call και πως γινεται;

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ λοιπόν αυτό το μικρό διαμάντι που τα κάνει όλα!

αντιμετωπίζω κάΠοιο πρόβλημα. πάω νΑ στείλω κάτι από τον υπολογιστή μου με bluetooth και μου γράφει creating FTP connection και σταματάει εκεί. ξέρετε τι είναι?

Link to comment
Share on other sites

Μολις εμαθα οτι η alpha copy ενημερωσε τα Nokia shop να αλλαζουν τα "χαλαρα" slide. Οποτε οποιος εχει προβλημα ας κανει μια δοκιμη σε κανενα Nokia shop να δουμε αν θα του το αλλαξουν και ας μας πει!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις εμαθα οτι η alpha copy ενημερωσε τα Nokia shop να αλλαζουν τα "χαλαρα" slide. Οποτε οποιος εχει προβλημα ας κανει μια δοκιμη σε κανενα Nokia shop να δουμε αν θα του το αλλαξουν και ας μας πει!!!

 

Ενώ μέχρι τώρα τι κάνανε??

Λέγαν ότι δεν το θεωρεί πρόβλημα η nokia?:mad:

Πλάκα θα έχει ,κάποιος που παραπονέθηκε πριν δοθεί αυτή η οδηγία και του είπαν διάφορα , να πάει τη επομένη και να του λένε άλλα.:lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

καμιά καλή βάση αυτοκινήτου για το ν80 παίζει?πήρα στην νοκια και μου είπαν για universal.

 

- τώρα όσον αφορα το κλείδωμα στην τιμ ,έβαλα ρυθμίσεις vodafone αλλά τζίφος... δεν μπορει να μην υπάρξει καποια λύση στο μέλλον ξεκλειδώματος.αν έχει κανεις κάτι υπόψιν του ας μου πεί.

 

- το slide όταν είναι κλειστο κινείται δεξιά αριστερά?οχι πάνω κάτω αλλά κρατώντας το πάνω απο την οθόνη δεξια αριστερα.για πείτε μου αμα είναι να πάω στην νοκια

pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ λοιπόν αυτό το μικρό διαμάντι που τα κάνει όλα!

αντιμετωπίζω κάΠοιο πρόβλημα. πάω νΑ στείλω κάτι από τον υπολογιστή μου με bluetooth και μου γράφει creating FTP connection και σταματάει εκεί. ξέρετε τι είναι?

την ωρα που σου βγαζει αυτο το μηνυμα θελει να βαλεις κωδικο .πατα στο εικονιδιο του bluetooth την ωρα που σου βγαζει creating ftp.εκει βαλε εναν κωδικο οποιον εσυ θες πχ 0000 οταν τον πατησεις θα σου βγαλει στο κινητο ενα μηνυμα βαλε και εκει τον ιδιο κωδικο

Link to comment
Share on other sites

καμιά καλή βάση αυτοκινήτου για το ν80 παίζει?πήρα στην νοκια και μου είπαν για universal.

 

- τώρα όσον αφορα το κλείδωμα στην τιμ ,έβαλα ρυθμίσεις vodafone αλλά τζίφος... δεν μπορει να μην υπάρξει καποια λύση στο μέλλον ξεκλειδώματος.αν έχει κανεις κάτι υπόψιν του ας μου πεί.

 

- το slide όταν είναι κλειστο κινείται δεξιά αριστερά?οχι πάνω κάτω αλλά κρατώντας το πάνω απο την οθόνη δεξια αριστερα.για πείτε μου αμα είναι να πάω στην νοκια

luke emena pantws kouniete opws les,alla den exw paei se nokia shop na dw ti pezei.An pas pes ti egine.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

δεξια αριστερα ειναι το standar!! πανω κατω ειναι το προβλημα!

 

to deksia kai aristera mou fainetai kai emena logiko pantws. re paidia kamia nokia 8iki gia to kinito mas pou mporoume na broume?o germanos den exei ferei tipota akoma gia to N80 (rwtisa sti Xalkida).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά συγνώμη που το ρωτάω αλλά δεν το βρίσκω στο forum.Θέλω το Link για να κατεβάσω το taskman και επίσης να ρωτήσω πως κάνουμε screen capture? Πάντως με το pcsuite δεν μπόρεσα να πάρω αντίγραφο. Για θήκη πήρα μια από ένα ΤΙΜ η οποία είναι Piere Carden και είναι πολύ καλή. μοιάζει με τις θήκες της νοκια αλλά μάλλον έχει κα΄λυτερη ποιότητα. σε σχήμα θήκης γιαλιών αλλά με κλιπ ζώνης.
Link to comment
Share on other sites

φτου φτου ..εγω το πηρα μεταχ. και δεν εχει βγαλει τιποτα ειμαι 100% ικανοποιημενος απο το κινητο (πριν ειχα το 9000) και μπορω να πω οτι εκανα πριν κανω και τωρα ;)
Link to comment
Share on other sites

την ωρα που σου βγαζει αυτο το μηνυμα θελει να βαλεις κωδικο .πατα στο εικονιδιο του bluetooth την ωρα που σου βγαζει creating ftp.εκει βαλε εναν κωδικο οποιον εσυ θες πχ 0000 οταν τον πατησεις θα σου βγαλει στο κινητο ενα μηνυμα βαλε και εκει τον ιδιο κωδικο

σε ποιό εικονίδιο να πατήσω? δε μου βγάζει κάτι έξτρα. όπου και αν πατήσω δε μου ζητάει κάποιο κωδικό.

Link to comment
Share on other sites

σε ποιό εικονίδιο να πατήσω? δε μου βγάζει κάτι έξτρα. όπου και αν πατήσω δε μου ζητάει κάποιο κωδικό.

στο εικονίδιο του bluetooth κατω δεξια διπλα απο την ωρα.ενα μπλε σηματακι με ενα ασπρο σχεδιακι ειναι.θα το δεις οταν πας να στειλεις κατι απο ασπρο που ειναι το σχεδιακι πρασινιζει

Link to comment
Share on other sites

στο εικονίδιο του bluetooth κατω δεξια διπλα απο την ωρα.ενα μπλε σηματακι με ενα ασπρο σχεδιακι ειναι.θα το δεις οταν πας να στειλεις κατι απο ασπρο που ειναι το σχεδιακι πρασινιζει

δεν μου βγάζει εικονίδιο? γιατί? τι άλλο να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μην υπαρχει το εικονιδιο.εφοσον εχεις bluetooth θα υπάρχει ενα μονιμο εικονίδιο εκει που σου ειπα.κατω δεξια διπλα απο την ωρα προσεξε μηπως ειναι κρυμενο και πρεπει να πατησεις το βεκακι αυτο που κοιταει δεξια για να το δεις
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Θελω την βοηθεια σας παιδια. Εδω και καποιες μερες προσπαθω να κανω back up στο τηλ. ειτε μεσω του PC Suite ειτε μεσω της καρτας μνημης και δεν μπορω. Συγκεκριμενα με το PC Suite μου βγαζει σφαλμα λεγοντας οτι διακοπηκε η συνδεση με το τηλ. (δουλευω με Bluetooth) χωρις βεβαια να εχει διακοπη η συνδεση.

Το ιδιο περιπου μου κανει και με την καρτα μνημης που ξεκιναει κανονικα αλλα πριν ακομα αρχισει να αντιγραφει μου βγαζει την ενδειξη: Μνημη πληρης. Κλειστε καποιες εφαρμογες και ξαναδοκιμαστε. Βεβαια η καρτα δεν ειναι πληρης αφου εχει ελευθερα 58 ΜΒ και χρησιμοπιοημενα 62ΜΒ. Επισης δεν υπαρχουν ανοικτες εφαρμογες και συμφωνα με το Task Manager εχω 18,92ΜΒ ελευθερη μνημη.

Να σημειωσω επισης οτι μπορω να κανω συνχρονισμο με το PC Suite καθως και ολες τις αλλες λειτουργειες που υποστηριζει.

Καθε βοηθεια δεκτη.

Ευχαριστω.

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και έψαχνα αν υπάρχει κανείς που να το έχει λύσει. Τελικώς βρήκα μόνο αναφορά στο πρόβλημα αλλά δεν είδα κανέναν να σου δίνει λύση. Η πλάκα είναι ότι στην MiniSD που έχω μέσα (2GB Sandisk) δεν μπορεί να μου κάνει backup. Έβαλα λοιπόν την αυθεντική του και κατάφερε να κάνει backup, παρότι η δεύτερη έχει μόλις 38ΜΒ ελεύθερη μνήμη ενώ η πρώτη κοντά στο 1,3 GB!! Δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει. Όποιος έχει κάποια ιδέα ας την πει.

 

ΥΓ. Το PC Suite είναι το τελευταίο και το firmware είναι 3.0617.0.6

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Εγω για θηκη παιδια πηρα απο το Mall αυτη εδω http://www.celly.com/content/dettaglio_prodotto.asp?tipo=mobilebags&Marche_Compatibili=&prod=custodieuniversali&serie=SERIE%20VELVET&prodotto=PUKKA07

και ειναι special!!Μπαινει και το Ν80 και το P900 και το SX1 μου και ολα τα κινητα!!Την προτεινω σε ολους παιδια!!!

12 ευρω!!

My PreciousSs!!!

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5079Image_1_.jpg

 

GwgosSs...

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να μην υπαρχει το εικονιδιο.εφοσον εχεις bluetooth θα υπάρχει ενα μονιμο εικονίδιο εκει που σου ειπα.κατω δεξια διπλα απο την ωρα προσεξε μηπως ειναι κρυμενο και πρεπει να πατησεις το βεκακι αυτο που κοιταει δεξια για να το δεις

φίλε σε ευχαριστώ. εγώ είχα κάνει κουταμαρα και δεν έβγαινε το εικονίδιο

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.!!!!ειμαι καινουργιος στο forum και εδω και2 μερες κατοχος n80. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν γινεται να φτιαξω φακελους μεσα στην εκθεση.....εχω προσπαθησει αλλα δεν βρισκω πουθενα τετοια επιλογη.επισης εβαλα foto μεσω καρτας μεσα σε φακελους αλλα εμφανιζονται και παλι ολες μαζι .
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους.!!!!ειμαι καινουργιος στο forum και εδω και2 μερες κατοχος n80. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν γινεται να φτιαξω φακελους μεσα στην εκθεση.....εχω προσπαθησει αλλα δεν βρισκω πουθενα τετοια επιλογη.επισης εβαλα foto μεσω καρτας μεσα σε φακελους αλλα εμφανιζονται και παλι ολες μαζι .

 

Κατ'αρχάς φίλε μου καλώς ήρθες στο φόρουμ. Απ' ό,τι ξέρω, ακόμα δε γίνεται να βάλουμε φωτογραφίες σε φακέλους, γιατί δε θα φαίνονται εκεί. Αν είμαι λάθος, διορθώστε με:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

συνάδελφοι μπορεί να βοηθήσει κάποιος??συνδέω το κινητο μέσω pc suite για να περάσω εφαρμογες και κανει συνέχεια απο μόνο του σύνδεση και επανασύνδεση?τι φταίει???
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχάς φίλε μου καλώς ήρθες στο φόρουμ. Απ' ό,τι ξέρω, ακόμα δε γίνεται να βάλουμε φωτογραφίες σε φακέλους, γιατί δε θα φαίνονται εκεί. Αν είμαι λάθος, διορθώστε με:)

καλα και θα βαζουμε ολες τις φοτο μαζι?????

αμα θες να τις βαλεις σε διαφορετικες κατηγοριες τι κανεις????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...