Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και εμένα τρεμοπαίζει. Έτσι είναι επίτηδες κατασκευασμένο το symbian 3d edition για να δίνει την εντύπωση ότι το κινητό είναι κεράκι που τρεμοπαίζει για ρομαντικές βραδιές. :)

Δεν θα το πιστέψεις φίλε μου, αλλά έχει βγεί και μια java εφαρμογή που κάνει ακριβώς αυτό

Candle Light λέγεται, και προφανώς είναι τόσο γελοία που δεν αξίζει καν να την αναφέρουμε στο επίσημο των symbian 9.1 εφαρμογών.

Πάντως απ' ότι φαίνεται, οι κάτοχοι του Ν80, δεν την χρειάζονται

την έχουν προεγκατεστημένη στο κινητό τους :lol:

http://www.softwaremarket.nokia.com/images/EN/listing_image_912.gif

Αν δεν με πιστεύετε, ρίξτε μια ματιά εδώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν θα το πιστέψεις φίλε μου, αλλά έχει βγεί και μια java εφαρμογή που κάνει ακριβώς αυτό

Candle Light λέγεται, και προφανώς είναι τόσο γελοία που δεν αξίζει καν να την αναφέρουμε στο επίσημο των symbian 9.1 εφαρμογών.

Πάντως απ' ότι φαίνεται, οι κάτοχοι του Ν80, δεν την χρειάζονται

την έχουν προεγκατεστημένη στο κινητό τους :lol:

http://www.softwaremarket.nokia.com/images/EN/listing_image_912.gif

Αν δεν με πιστεύετε, ρίξτε μια ματιά εδώ

poio keraki bre paidia ti lete??:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει το κινητό σε κάποιο συνοικιακό μαγαζί που κατά 90% το έχουν κάτω από 600€. Κατά την αγορά πρέπει να προσέξω κάτι ιδιαίτερο; Είχε αναφέρει κάποιος ότι πρέπει να προσέξουμε ότι έχει 2 χρόνια εγγύηση και είναι εισαγόμενο από την AlphaCopy, υπάρχει κάποιος τρόπος να το διαπιστώσω αυτό;:worry:
Link to comment
Share on other sites

paidia stin arhiki othoni tu kinitu eki pu ine to wallpaper mu emfanizontai kati shortcuts.iparhi tropos na ta figo?

 

Χρησιμοποιήστε την οθόνη αναμονής για γρήγορη

πρόσβαση στις πιο συχνά χρησιμοποιούμενες εφαρμογές.

Ως προεπιλογή, η λειτουργία ενεργής αναμονής είναι

ενεργοποιημένη.

Πατήστε , επιλέξτε Εργαλεία > Ρυθμίσεις >

Τηλέφωνο > Κατάσταση αναμονής > Ενεργή αναμονή

και πατήστε για να ενεργοποιήσετε ή να

απενεργοποιήσετε την ενεργή αναμονή.

 

Σελιδα 111 στο user manual .:rolleyes:

Ριξε μια ματια στο manual...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το πιστέψεις φίλε μου, αλλά έχει βγεί και μια java εφαρμογή που κάνει ακριβώς αυτό

Candle Light λέγεται, και προφανώς είναι τόσο γελοία που δεν αξίζει καν να την αναφέρουμε στο επίσημο των symbian 9.1 εφαρμογών.

Πάντως απ' ότι φαίνεται, οι κάτοχοι του Ν80, δεν την χρειάζονται

την έχουν προεγκατεστημένη στο κινητό τους :lol:

http://www.softwaremarket.nokia.com/images/EN/listing_image_912.gif

Αν δεν με πιστεύετε, ρίξτε μια ματιά εδώ

 

 

Αυτό δεν είναι τίποτα. :lol: Η πιο γελοία εφαρμογή που είχε βγει για Symbian ήταν... ένας ανεμιστήρας. Έδειχνε στην οθόνη έναν ανεμιστήρα να γυρίζει και υποτίθεται ότι έτσι το κινητό σε δρόσιζε (ψυχολογικά μόνο :p ). Το πιο αστείο ήταν ότι η εφαρμογή ήταν εμπορική, ζητούσαν λεφτά κιόλας για να την αγοράσεις.

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

nai εγω το ειχα πει κ το παρατηρησα απο 1ες μερες το ανεφερα εδω,αλλα δεν ειχε πει οτι το κανει σε ολους κ το πειρα σαν προβλημα.ΠΡος το παρον 3 ατομα εχουμε δηλωσει οτι εχουμε αυτο το προβλημα.Η ερωτηση μ ειναι τι θα γινει αν θα καει το κινητο απο αυτη τη βλακεια...σιγουρα θα πουν κακη χρηση οποτε πρεπει να πληρωσουμε απο την τσεπη μας!!!

Κατι ακομη σε σας το κανει καθε φορα?σε μενα οχι παντα ή οχι αμεσως κ αυτος ειναι ο λογος π δεν αναγνωριζουν το προβλημα στα service.

Αυτό με το φορτιστή το κάνει σε όλους και μάλλον είναι θέμα λογισμικού [δεν διαχειρίζεται σωστά την ενέργεια κατά τη φόρτιση (έτσι πιστεύω εγώ)].

 

Το update υπάρχει και μάλιστα διαθέσημο εδώ και αρκετό καιρό.

 

στο δικό μου τρεμοπαίζει η οθόνη όταν φορτίζει;

σε προηγούμενη σελίδα κάποιος ανέφερε ότι αυτό συμβαίνει σε κινητά με κάποιου είδους πρόβλημα.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω;

και εμένα τρεμοπαίζει.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ME TO OUTLOOK ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ Α ΕΝΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ .ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ?
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ME TO OUTLOOK ΟΠΩΣ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΨΑΞΩ ΣΤΟΝ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΚΑΠΟΙΑ ΟΝΟΜΑΤΑ.ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ Α ΕΝΑ ΕΝΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ .ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ?

exw k egw to idio problima

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Έχω βρει το κινητό σε κάποιο συνοικιακό μαγαζί που κατά 90% το έχουν κάτω από 600€. Κατά την αγορά πρέπει να προσέξω κάτι ιδιαίτερο; Είχε αναφέρει κάποιος ότι πρέπει να προσέξουμε ότι έχει 2 χρόνια εγγύηση και είναι εισαγόμενο από την AlphaCopy, υπάρχει κάποιος τρόπος να το διαπιστώσω αυτό;:worry:

αν ειναι απο την αλφα κοπυ λογικα θα εχει και ελληνικα γραμματα τυπωμενα στο αλφαριθμητικο μενου.αυτο δεν ειναι δικο μου,αλλα το ειχε γραψει καποιος πιο πισω που συγνωμη αλλα δεν θυμαμαι πιος.τωρα για το αν αυτο που σου δινει ειναι απο την αλφα κοπυ λογικα στο κουτι θα εχει και ελληνικες οδηγιες που οπισω εχουν τυπωμενο-σφραγισμενο το ονομα αλφα κοπυ,νομιζω...

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

exei kaneis thn kalosynh na valei s'ena document kai na anevasei edw 'h na mas grapsei ta sites kai tis odhgies gia firmware updates ?? to eixame anaferei kai pio panw alla kaneis !!! pragmatika tha vohthuse k emas pu dn kserume k polla !!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα με το φορτιστή.Αυτό που με ενοχλεί είναι η έλλειψη σήματος και πολύ συχνή μάλιστα.Το W-800 και το 810 να έχουν 4 σήματα και το N-80 κανένα.Τι κάνουμε βρε παιδιά?Μήπως βιταμίνες θα βοηθούσαν?
Harry_65
Link to comment
Share on other sites

sto site ekana upload

1.game pack me dokimasmena java pou exoun axioprepei grafika

20 paixnidakia (fifa-sexy cutset- sudoku ktl.)

2. mp3 twn LORDI

3. mobile video me Anna Vissi live at EUROVISION STAGE

(KI as bgike 9 itan kyrile omws)

 

http://www.geocities.com/cellgr

φιλε το site που γραφεις απο κάτω μου λέει κάτι σορρυ και τετοιά μπορείς να με βοηθήσεις........:(

 

HELP ME

1.μήπως υπάρχει κάποιο handy foto safe για το κινιτακι μας!

2.το program flash που έχει πως βάζω εικόνες εκεί!

3.πώς κάνω φακέλους στην έκθεση ΟΧΙ αλπμουμ!

4.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:O :O

[sIGPIC][/sIGPIC]

MY HPI RS4 3.........

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν αντιμετωπίζω κανένα πρόβλημα με το φορτιστή.Αυτό που με ενοχλεί είναι η έλλειψη σήματος και πολύ συχνή μάλιστα.Το W-800 και το 810 να έχουν 4 σήματα και το N-80 κανένα.Τι κάνουμε βρε παιδιά?Μήπως βιταμίνες θα βοηθούσαν?

Το δικό μου με το ίδιο πρόβλημα, το έχω στην Alpha Copy και αυτή το έχει στείλει εξωτερικό.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παιδια ακομα και μετα την καινουργια αναβαθμιση μου βγαζει μνημη πληρης για zoom σε φωτογραφιες για πανω απο 50%..και κατι αλλο το βιντεο σε αναπαραγωγη δεν μπορει να ''τρεξει'' ??
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

exw k egw to idio problima

Απλά ξαναγραψε το ονοματεπωνυμο με ελληνικους χαρακτηρες κι ολα θα διορθωθουν:) Αυτο πρεπει να το κανεις για καθε ονομα που εχεις προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Ki emena kamia fora den mporei na kanei klisi logw asthenous simatos...Episis sixnotero einai to provlima pou exw me to kalodio usb kai tin sindesi sto pc.Meta apo ligo diakoptetai i sindesi.Mipws exoun provlima oi epafes tou port???Den xserw ti na pw....
Link to comment
Share on other sites

Exo tin arxiki karta 128 mb tis nokia. Otan pigeno sto Memory...Memory details mou lei oti exo 105 mb memory in use alla apo kato pou mou anaferi analitika pos xrisimopiitai i mnimi to athrisma vgazi 85mb. Opote pou ine ta upolipa 20mb? Euxaristo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...