Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ξεχασαμε και την Microland παιδια..:rolleyes:

Την έγραψα πιο πάνω φίλε σαν EML. Μου είχαν πει πως αυτή την βδομάδα το περιμένουν, αλλά από ότι ρώτησα σήμερα τηλεφωνικά στην Αθήνα περιμένουν από 5-18 Ιουνίου να τους έρθει από AlphaCopy:cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Thanxs fcuk94 ... :)

 

 

Μόλις μου ήρθε απόebay SanDisk 2gb μαζί με αντάπτορα!! λειτουργεί άψογα!! τιμή 48 ευρώ μαζί με μεταφορικά. Για όποιον ενδιαφέρεται έχω κρατημένο το username του seller! Exει πολλά ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου είχε αναφερθεί ότι είναι κάποιος στη Θεσσαλονίκη που παραλαμβάνει συνεχώς και έχει και καλύτερες τιμές. Ψάξε προς τα πίσω και θα το βρείς.

Φίλε έψαξα προς τα πίσω και βρήκα για κάποιο μαγαζί στην Πολίχνη και το έχει 550€, αυτό εννοείς ή κάτι άλλο?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1376313#post1376313

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε απόebay SanDisk 2gb μαζί με αντάπτορα!! λειτουργεί άψογα!! τιμή 48 ευρώ μαζί με μεταφορικά. Για όποιον ενδιαφέρεται έχω κρατημένο το username του seller! Exει πολλά ακόμη.

Στείλε παλικάρι μ :drool:

NickBoss
Link to comment
Share on other sites

μετα απο δυο μερες μου παρουσιαστηκε το εξης προβλημα ενω εχω tim internet(το εχω τσεκαρει σε αλλη συσκευη)ο ιστος και ο οπερα δεν μου κατεβαζουν kb ενω ανοιγει το 3g internet,δουλευουν κανονικα ομως μεσω wlan, ολα τα αλλα δουλευουν κανονικα(mms-wap-timtv) τι συμβαινει?
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

Αρχικό Μήνυμα από apanalat

Μόλις μου ήρθε απόebay SanDisk 2gb μαζί με αντάπτορα!! λειτουργεί άψογα!! τιμή 48 ευρώ μαζί με μεταφορικά. Για όποιον ενδιαφέρεται έχω κρατημένο το username του seller! Exει πολλά ακόμη.

 

Στείλε παλικάρι μ :drool:

 

Αυτό είναι το link. Αυτη την στιγμη έχει με 20 δολλάρια!!!! Μου ήρθε σε 7 μέρες λειτουργεί άψογα!

 

http://stores.ebay.com/Memory-Sea

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος με Vodafone να δω στο Ν80 TV με 3G αφου δεν υποστηριζει Vodafone Live ?

oxi,anamenoume mexri na bgei h uphresia live tv!se kanena 1,2 mhnes to polu.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ένα ανέκδοτο:

Χθες πήγα για αναβάθμιση Ν80 από 3.14 σε 3.17 στη Nokia Βουλιαγμένης (κεντρικά). Μετα από μιάμιση ώρα το κινητό γύρισε με.... την ίδια έκδοση και δύο εικόνες στην Έκθεση... δώρο. Οι μ*****ς βαρέθηκαν να την κάνουν.

egw exw thn 3.0614.0.3 k zhthsa update k m pe δεν υπαρχει νεα εκδοση στο ιδιο μαγαζι...οι υπολοιποι την 3.17 π την βρηκαν ?υπαρχει se official site?

Alla δεν τελειωνει εκει το θεμα.ειχα παει βασικα γιατι ο φορτιστης κανει ενα διακεκομενο ηχο k παλεται κ ο φωτισμος μαζι με τον ηχο..αλλα το κακο για μενα ειναι οτι δεν το κανει παντα κ οποτε τ δοκιμαζουν στα service δεν το ψαχνουν κ το γυρνανε πισω.

αφου τα πηρα μαζι τους(λες κ ειχα ορεξη να παω για προβλημα φαντασιας μ) το πηραν κ μ ειπαν θα το δοκιμασουν σε ενα μηχανημα π το τεσταρουν κτλ κτλ...

1)να υποθεσω πως δεν υπαρχει τετοιο μηχανημα κ απλα ηθελαν να με διωξουν?

2)αυτο το προβλημα με φορτιστη το χει παρατηρησει κανεις αλλος?

3)τοσο δυσκολο ειναι να μ αλλαξουν εναν φορτιστη ακομη κ να μην ειναι χαλασμενος?

Link to comment
Share on other sites

egw exw thn 3.0614.0.3 k zhthsa update k m pe δεν υπαρχει νεα εκδοση στο ιδιο μαγαζι...οι υπολοιποι την 3.17 π την βρηκαν ?υπαρχει se official site?

Alla δεν τελειωνει εκει το θεμα.ειχα παει βασικα γιατι ο φορτιστης κανει ενα διακεκομενο ηχο k παλεται κ ο φωτισμος μαζι με τον ηχο..αλλα το κακο για μενα ειναι οτι δεν το κανει παντα κ οποτε τ δοκιμαζουν στα service δεν το ψαχνουν κ το γυρνανε πισω.

αφου τα πηρα μαζι τους(λες κ ειχα ορεξη να παω για προβλημα φαντασιας μ) το πηραν κ μ ειπαν θα το δοκιμασουν σε ενα μηχανημα π το τεσταρουν κτλ κτλ...

1)να υποθεσω πως δεν υπαρχει τετοιο μηχανημα κ απλα ηθελαν να με διωξουν?

2)αυτο το προβλημα με φορτιστη το χει παρατηρησει κανεις αλλος?

3)τοσο δυσκολο ειναι να μ αλλαξουν εναν φορτιστη ακομη κ να μην ειναι χαλασμενος?

Αυτό με το φορτιστή το κάνει σε όλους και μάλλον είναι θέμα λογισμικού [δεν διαχειρίζεται σωστά την ενέργεια κατά τη φόρτιση (έτσι πιστεύω εγώ)].

 

Το update υπάρχει και μάλιστα διαθέσημο εδώ και αρκετό καιρό.

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι στο i-phone, στην περιοχή των αρχείων, έχουν διαθέσιμες τις αναβαθμίσεις των ΝΟΚΙΑ, για κατέβασμα. Μήπως να κάναμε κάτι παρόμοιο και εδώ;;;;Πιστεύω ότι θα βοηθούσε αρκετούς. . .
Link to comment
Share on other sites

paidia egw phga sth nokia ths glyfadas kai rwthsa kati gia to wifi tu n80 kai me rwtaei : "ti einai to wi-fi ????" !!!! ELEOSSSSSS

padws afto pu leei o tyler einai kalo kai gia mas tus arxarius ! elpizw na ginei kai na dwthun kai oi katalhles odhgies mh kanume kamia patata !!!

Link to comment
Share on other sites

paidia egw phga sth nokia ths glyfadas kai rwthsa kati gia to wifi tu n80 kai me rwtaei : "ti einai to wi-fi ????" !!!! ELEOSSSSSS

 

:wacko: Αφού δεν σε ρώτησε "τι είναι το N80" πάλι καλά...

this signature is under heavy construction
Link to comment
Share on other sites

otan kaneis egkatastasei ena thema sto kinhto argei na anoiksoun ta arxeia,opws anafertheike kai poio prin,exw balei 3,4 kai ola argoune.etuxe??h ola ta themata exoun auto to problhma??:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα ότι στο i-phone, στην περιοχή των αρχείων, έχουν διαθέσιμες τις αναβαθμίσεις των ΝΟΚΙΑ, για κατέβασμα. Μήπως να κάναμε κάτι παρόμοιο και εδώ;;;;Πιστεύω ότι θα βοηθούσε αρκετούς. . .

Θα βοηθούσε μεν, είναι "παράνομο" δε! Τα firmware των τηλεφώνων μας είναι ιδιοκτησία της Νοκια και δεν επιτρέπεται να το έχει κανείς άλλος χωρίς την άδεια της Νοκια. Όπως επίσης το Phoenix, τα service manuals κτλ...

Η αρχειοθέτηση αυτών στο myphone, θα έθετε σε κίνδυνο το αγαπητό σε όλους μας site! Και μη βιαστείτε να πείτε: "Καλά, και το iphone πως τα έχει;" Ε, δεν συγκρίνονται! Το iphone όλο και κάτι θα έχει για νομική κάλυψη!

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλος και χρησιμος ο διαχωρισμος των "σειρων".ελπιζω μονο να γεμισει συντομα με softwares kai games η σειρα μας γιατι ηδη εχω αρχισει να βαριεμαι:worry:
To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...

Μέχρι σήμερα έκανα σύνδεση του Ν80 με το PC μέσω ΒΤ από το PC Suite. Ποτέ όμως δεν είχα καταφέρει να πάρω backup, καθώς έμενε για "ώρες" στο 1% και δεν προχωρούσε. Το απέδωσα στη σύνδεση με ΒΤ και αποφάσισα να προσπαθήσω με το USB Cable. Και εδώ αρχίζει το κουφό: το PC δεν βλέπει το Ν80! Το βλέπει σαν unknown USB device, η PC Suite δεν βλέπει το τηλέφωνο και γενικά δεν μπροώ να κάνω τίποτα με αυτό.

Σας έχει τύχει και εσάς ρε παιδιά? Μήπως υπάρχουν USB Drivers για το Ν80 (κατά τα πρότυπα της Sony Ericsson)?

Any ideas...?

Ευχαριστώ

μολις κατεβασεις την νεα εκδοση του προγραμματος θα ειναι οκ.και εγω αυτο προβλημα ειχα κατεβασα την νεα εκδοση και τελος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σε όποιο nokia shop έχω παει ακόμα και στα κεντρικά δεν μου έκαναν αναβάθμιση όλοι δεν είχαν λεει το νέο software και στα κεντρικά μου είπαν ότι έχω το τελευταίο.. δεν ξέρω αν δεν έχουν όρεξη να ασχοληθούν η αδιαφορούν.

Μόνος μου φοβάμαι να το κάνω, έτσι όπως έγινε εδώ με χιλιάδες μηνύματα και να βάζει ο κάθε ένας ένα URL δεν βγάζω άκρη. Θα παρακαλούσα όποιος έχει γνώση καλή του θέματος και έχει όρεξη να βοηθήσει να κάνει ένα οδηγό σε pdf η word με απλά λόγια και ξεκάθαρα όλη την διαδικασία και τα σωστά links για κάθε συσκευή.

Ίσως αυτό νάνε ανάγκη πολλών φίλων εδώ.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας

 

Μανόλης

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι κινητό;;;; :p

 

"σας παρακαλώ κύριε... εμείς δεν πουλάμε κινητά!!

...πουλάμε Multimedia Computers :lol:

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου τρεμοπαίζει η οθόνη όταν φορτίζει;

σε προηγούμενη σελίδα κάποιος ανέφερε ότι αυτό συμβαίνει σε κινητά με κάποιου είδους πρόβλημα.

 

Γνωρίζει κάποιος κάτι παραπάνω;

Link to comment
Share on other sites

και εμένα τρεμοπαίζει. Έτσι είναι επίτηδες κατασκευασμένο το symbian 3d edition για να δίνει την εντύπωση ότι το κινητό είναι κεράκι που τρεμοπαίζει για ρομαντικές βραδιές. :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...