Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμένα αυτό το bug με εξυπηρετούσε αφάνταστα :(

καμια εφαρμογή που να κάνει αυτή τη δουλειά υπάρχει;

 

mlock..........αυτό χρησιμοποιώ εδώ και κανά εξάμηνο........:happy: :happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

και δηλαδή αυτό τερματίζει την κλήση; ολεολεολε :)

παω να το βρώ!

 

όχι αυτό είναι για να κλειδώνει το πληκτρολόγιο και το κινητό....:O :O ........τερματισμός μόνο με τον κλασικό τρόπο

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Owner of Samsung Galaxy Note II

Link to comment
Share on other sites

Στην τελευταία αναβάθμιση οι κλήσεις δεν τερματίζουν με κλείσιμο του slide.

Ουσιαστικά ο τερματισμός της κλήσης με το slide ήταν ένα bug, το οποίο διορθώθηκε.

Ε, καλά θα μπορούσαν να βάλουν μια επιλογή στο menu για να διαλέγεις αν θες να τερματίζει η κλήση ή όχι. Μετά από 1 χρόνο χρήσης, πετάνε μια αλλαγή?

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα εχω ενα Ν80ΙΕ του εκανα αναβάθμιση στην 5.07 και ακουσον ακουσον γυρισε σε απλο Ν80.

Μπορεί να το επιβεβαιώσει και κανείς άλλος αυτό??????

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

4.οταν πληκτρολογεις αριθμο ακουγονται τονοι ακομα και χωρις ηχο επιλογη

Alex, είσαι σίγουρος για αυτό? Το έχεις βάλει π.χ. σε προφίλ αθόρυβο και παρ'ολα αυτά ακούγονται οι τόνοι των πλήκτρων?

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να το επιβεβαιώσει και κανείς άλλος αυτό??????

 

αυτό έγινε γιατί το αναβάθμισα με το ελληνικό updater(μαλλον δεν ειχε ενημερωμενους product codes) μολις το ξαναανβαθμισα με το αγγλικό ξαναγύρισε σε ΙΕ.

Link to comment
Share on other sites

Α, ΟΚ τότε, thanks metkosas. Ανησυχησα με αυτό. Όχι πως χρησιμοποιοώ κάτι από το ΙΕ κομμάτι του Ν80 αλλά.... :p

Aυτό με τους τόνους πλήκτρων το κάνει και σε εσένα?

 

Edit: Κοιτούσα σε forum του εξωτερικού. Όλοι αναφέρουν ότι οι τόνοι των πλήκτρων υπάρχουν ακόμα και σε silent προφιλ. Δεν ακούγονται δυνατά (στο silent) αλλά ακούγονται. Μάλλον θα το αφήσω το update στο 5.ΧΧ firmware :(

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

Βρήκα και αυτό:

 

Nokia N80 - FW 5.0719.0.2

 

Messaging

* Correction for SMS receiving problems

* Correction for received SMS timestamps

* General stability improvements for Messaging application

* Fix for Freemail email download

 

WLAN

* Correction for using WLAN wizard from Active Standby in encrypted networks. WLAN wizard help localisation corrections.

* Correction for VoIP call when in edge of WLAN coverage

 

Diverses

* Correction for USSD commands

* Fix for voice activated dialling and contact name playback

* Fixes for forwarding DRM protected content

* Fix for Multimedia key customization

In the Flesh?
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μου ακουγονται παντα και στο αθορυβο 100% φυσιολογικο

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω τώρα καινούργιο πρόβλημα με το slide μόλις το ανοίγω και το κλέινω κανει εναν μηχανικλό θόρυβο σαν να τρίζει σαν να γδέρνει κάτι και λίγο μαγκώνει. :(

φτιάχνετε εύκολα σε nokia club η θα πρέπει να σταλεί στα κεντρικά;

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai kalo mina:)

Enas ksadelfos mou exei to n80 kai 8elei na balei gps,8a ei8ela na mou protinete kapio montelo gia to n80 pou douleuei dokimasmena kai kapio programa me xartes.Euxaristo:)

Σαν θα πεθάνω βάλτε μου,το κινητό στ'αυτάκι,για να μιλάω στα βαθιά με κανα πιπινάκι!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai kalo mina:)

Enas ksadelfos mou exei to n80 kai 8elei na balei gps,8a ei8ela na mou protinete kapio montelo gia to n80 pou douleuei dokimasmena kai kapio programa me xartes.Euxaristo:)

 

Καλησπέρα, για δέκτη GPS δες εδώ και εδώ. Και τα δύο είναι της Nokia και είναι συμβατά με το Ν80.

Τώρα για πρόγραμμα υπάρχει το Nokia Maps το οποίο το βρίσκεις εδώ μαζί με το Map Loader με το οποίο κατεβάζεις τους χάρτες στο κινητό σου.

Ακόμη υπάρχουν το Route 66 (περισσότερες πληροφορίες εδώ) και το Tom Tom (περισσότερες πληροφορίες εδώ).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ενα receiver της qstarz με χαρτες tomtom και route66 δουλευουν ολα καλα!!
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου θελει να παρει το ν80 !! το μαυρο τι διαφορες εχει απο το ασημενιο οσον αφορα το λειτουργικο?
Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος μου θελει να παρει το ν80 !! το μαυρο τι διαφορες εχει απο το ασημενιο οσον αφορα το λειτουργικο?

Καμία, και τα δύο ίδια είναι.

Και με την τελευταία αναβαθμιση είναι όλα internet edition.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα! Απο βδομαδα θα παρω και γω ενα Ν80 και εχω μερικες αποριες με αυτα που διαβασα μεχρι στιγμης. Εχει ρε παιδια τοσα προβληματα? Εχω καραφλιασει μιλαμε!:wacko: Α! Αν θελω να κατεβασω παιχνιδακια απο που προτεινετε να το κανω? Χρειαζεται να εγκαταστησω καποιο αντιβαιρους ωστε να ειναι ασφαλη η περιηγηση στο ιντερνετ? Η περιηγηση στο ιντερνετ κοστιζει πολυ? Αυτα για τωρα.:D

 

 

Υ.Σ. Πειραζει να ρωταω πραγματα που εχουν ειπωθει ξανα και ξανα? Που να κατσω να διαβασω 300 σελιδες...:O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μενα! Απο βδομαδα θα παρω και γω ενα Ν80 και εχω μερικες αποριες με αυτα που διαβασα μεχρι στιγμης. Εχει ρε παιδια τοσα προβληματα? Εχω καραφλιασει μιλαμε!:wacko: Α! Αν θελω να κατεβασω παιχνιδακια απο που προτεινετε να το κανω? Χρειαζεται να εγκαταστησω καποιο αντιβαιρους ωστε να ειναι ασφαλη η περιηγηση στο ιντερνετ? Η περιηγηση στο ιντερνετ κοστιζει πολυ? Αυτα για τωρα.:D

...:O

 

Δε νομίζω πως είναι απαραίτητο κάποιο anti-virus.

 

Η περιήγηση στο διαδίκτυο δεν κοστίζει απολύτως τίποτα όταν γίνεται μέσω κάποιου δικτύου Wi-Fi. Όταν όμως πραγματοποιείται μέσω του δικτύου της εταιρείας κινητής τηλεφωνίας,οι χρεώσεις είναι υπέρογκες.

Χρειάζεται τουλάχιστον ένα ευρώ για να φορτωθεί μία ιστοσελίδα,εφόσον βέβαια έχεις απενεργοποιήσει την εμφάνιση των εικόνων.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως είναι απαραίτητο κάποιο anti-virus.

 

Η περιήγηση στο διαδίκτυο δεν κοστίζει απολύτως τίποτα όταν γίνεται μέσω κάποιου δικτύου Wi-Fi. Όταν όμως πραγματοποιείται μέσω του δικτύου της εταιρείας κινητής τηλεφωνίας,οι χρεώσεις είναι υπέρογκες.

Χρειάζεται τουλάχιστον ένα ευρώ για να φορτωθεί μία ιστοσελίδα,εφόσον βέβαια έχεις απενεργοποιήσει την εμφάνιση των εικόνων.

δεν συμφερει καθολου !! μεσω wind plus δεν σου δινει αι δωρεαν περιηγηση? η κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

 

Η περιήγηση στο διαδίκτυο δεν κοστίζει απολύτως τίποτα όταν γίνεται μέσω κάποιου δικτύου Wi-Fi.

 

 

Τι ειναι ρε παιδια το Wi-Fi. Απο ορολογια και γενικα υπηρεσιες κινητων ειμαι τελειως πρωτογονος...:(

Link to comment
Share on other sites

Το Wi-Fi (Wireless Lan) (IEEE 802.11) είναι ένα πρωτόκολλο επικοινωνίας π.χ. 2 υπολογοιστών μεταξύ τους, όπως είναι το Ethernet απλώς δεν χρειάζονται καλώδια για να γίνει η σύνδεση.

 

Δεν είναι υπηρεσία των δικτύων κινητής τηλεφωνίας!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...