Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

15 minutes ago, sgatzo said:

Ούτε καν συζήτηση δεν έκαναν και απλά πήρα το οκ, ομολογώ ότι προφανώς δεν καίγονται για να κρατήσουν πελάτες όπως φαίνεται...

Ο υπάλληλος ήταν σε φάση 

download.png.af79fb97cee882f53892d64937d74add.png

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο υπάλληλος ήταν σε φάση 
download.png.af79fb97cee882f53892d64937d74add.png
Το συζηταγα εδώ με φίλο και μου είπε να ολοκληρώσω το αίτημα στον άλλο πάροχο και τότε εκείνος που θα με καλέσει από vf θα έχει δυνατότητα να προτείνει λύσεις για να μην φύγει η γραμμή.
Ότι και καλά αυτός που μίλησα δεν έχει καμία δυνατότητα για τίποτα, ίσως να είναι έτσι ίσως και να έπεσα σε υπάλληλο όπως τα έγραψες.
Πάντως είναι σημαντικό ότι φεύγεις αζημίως μιας και έχω 4 μήνες μόλις στο πρόγραμμα business unlimited ultra

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, sgatzo said:

Μόλις επικοινώνησα με 1399 και πήρα το οκ είτε να κάνω μετατροπή σε κάρτα του αριθμού αζημίως είτε να τη μεταφέρω σε άλλο πάροχο χωρίς καμία χρέωση δυνάμει των αλλαγών στη χρέωση τηλεφωνητή και Vodafone πας παντού.
Αυτή την στιγμή είμαι στο unlimited business ultra. Ούτε καν συζήτηση δεν έκαναν και απλά πήρα το οκ, ομολογώ ότι προφανώς δεν καίγονται για να κρατήσουν πελάτες όπως φαίνεται...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Καλά ο υπάλληλος που δέχεται το αίτημα δεν αναλαμβάνει να παζαρέψει η να προτείνει κάτι... απλά καταχωρεί το αίτημα σου.. και μόλις πάει στο τμήμα διακοπών συμβολαίων,φορητότητας κτλ κτλ ,λογικά θα σε καλέσουν απο εκει να σου προτείνουν κάτι.

Τώρα αν δεν συμβεί τίποτα απο αυτά τοτε μάλλον όπως έγραψε ο φίλος απο κάτω.. γιορτές έρχονται να μαλώνεις με πελάτες ?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την γνώμη σας... Αυτή τη στιγμή έχω στις ραδιοϋπηρεσιες (εταιρικό) πρόγραμμα με 3000'-3000sms-46GB με 13€ το οποίο με υπέρκαλυπτει!! Δεν λέω ότι δεν είναι φτηνό αλλά σκέφτομαι και για κάτι ακόμα φθηνότερο... Στην αρχή ελεγα για voip αλλά μετά σκέφτηκα να το γυρίσω σε cu liquid και να μου βγαίνει 15€ το δίμηνο με τους γνωστούς τρόπους (μετακίνηση μπάρας, πάγωμα κάρτας...) 

Τι λέτε αξίζει η μετάβαση ή να το ανανεώσω για ένα χρόνο ακόμα έτσι με τα ίδια λεφτά; 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, thansof_7 said:

Στην αρχή ελεγα για voip αλλά μετά σκέφτηκα να το γυρίσω σε cu liquid και να μου βγαίνει 15€ το δίμηνο με τους γνωστούς τρόπους (μετακίνηση μπάρας, πάγωμα κάρτας...) 

Φτηνότερη λύση από το VoIP δεν υπάρχει. Αν σε ενδιαφέρει μόνο η οικονομία διαλέγεις το WiFi on the spot  που δίνει 10gb με 6€ και τέλος και φορητότητα σε νόβα που ζητά 1€ το δίμηνο για πλήρως λειτουργική σύνδεση με χρέωση ανά δευτερόλεπτο. Χρειάζεται δικαρτο κινητό.

Επίσης με cash back μπορείς και στην βανταφον. Το λικουιντ θα σου βγάλει την ψυχή για να δουλέψει.

Αλλιώς σκέψου τις ανάγκες σου σε σχέση με την τσέπη σου. Αυτό μόνο εσύ το ξέρεις.

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, sgatzo said:

Μόλις επικοινώνησα με 1399 και πήρα το οκ είτε να κάνω μετατροπή σε κάρτα του αριθμού αζημίως είτε να τη μεταφέρω σε άλλο πάροχο χωρίς καμία χρέωση δυνάμει των αλλαγών στη χρέωση τηλεφωνητή και Vodafone πας παντού.
Αυτή την στιγμή είμαι στο unlimited business ultra. Ούτε καν συζήτηση δεν έκαναν και απλά πήρα το οκ, ομολογώ ότι προφανώς δεν καίγονται για να κρατήσουν πελάτες όπως φαίνεται...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ισχύει. 10+ χρόνια συνδρομητής συμβολαίου ulimited με σταθερή το μεγαλύτερο διάστημα, έκανα φορητοτητα για nova, όταν καν ένα τηλεφώνημα! Δεν πειράζει όμως θα γυρίσει ο τροχός.... 

Nokia 3330, Nokia 6230, Nokia 6300, LG GT505, Samsung Galaxy S, Samsung Galaxy Nexus, LG G2,LG G4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dsgeo said:

Ισχύει. 10+ χρόνια συνδρομητής συμβολαίου ulimited με σταθερή το μεγαλύτερο διάστημα, έκανα φορητοτητα για nova, όταν καν ένα τηλεφώνημα! Δεν πειράζει όμως θα γυρίσει ο τροχός.... 

Οπως εγραψε ενας φίλος πιο πάνω, το προωθούν στο τμήμα αποσυνδέσεων και θα πάρουν από εκείνο το τμήμα τηλ. Τωρα εαν εχεις καποιο πολύ χαμηλό πάγιο, ισως να μην ασχοληθούν. 

Cosmotecosmote20241021.thumb.jpg.d91fe2ab0d8174704e258c4aa6fe6b8f.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Aggelos41 said:

Καλησπερα σε ολους.Μια ερωτηση η προσφορα των 19.10 για το  unlimited  προγραμμα ιχυει ακομη??

Αν πάρεις στο τηλέφωνο πιο πίσω θα μάθεις. Μέχρι 19:00 δουλεύουν

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αν πάρεις στο τηλέφωνο πιο πίσω θα μάθεις. Μέχρι 19:00 δουλεύουν

Δεν ειναι για μενα ειναι για ενα γνωστο μου. Οκ θα το πω να παρει ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, sgatzo said:

Μόλις επικοινώνησα με 1399 και πήρα το οκ είτε να κάνω μετατροπή σε κάρτα του αριθμού αζημίως είτε να τη μεταφέρω σε άλλο πάροχο χωρίς καμία χρέωση δυνάμει των αλλαγών στη χρέωση τηλεφωνητή και Vodafone πας παντού.
Αυτή την στιγμή είμαι στο unlimited business ultra. Ούτε καν συζήτηση δεν έκαναν και απλά πήρα το οκ, ομολογώ ότι προφανώς δεν καίγονται για να κρατήσουν πελάτες όπως φαίνεται...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Μας το δίνουν γραπτώς ότι φεύγουμε χωρίς ποινή; 

Η θα τρέχουμε με λογαριασμόυς; 

Θα ρωτήσω την nova αύριο πόσο δίνει το Unlimited. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, aektzhs 1 said:

Αν πάρεις στο τηλέφωνο πιο πίσω θα μάθεις. Μέχρι 19:00 δουλεύουν

Πηρε τηλ αλλα τον ειπανε στα 33 ευρω μαλλον δεν προλαβε την προσφορα πρεπει να εληξε

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Aggelos41 said:

Πηρε τηλ αλλα τον ειπανε στα 33 ευρω μαλλον δεν προλαβε την προσφορα πρεπει να εληξε

Πες του να ξαναπάρει,μήπως έτυχε σε άσχετο

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, aektzhs 1 said:

Πες του να ξαναπάρει,μήπως έτυχε σε άσχετο

Ξαναπηρε μιλησε με αλλον και πολυ απλα τον ειπαν οταν οτι ηταν προσφορα  black Friday τα 19.10 και τωρα ειναι στα 33.64 κατι τετοιο οτι ναναι δηλ.....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Aggelos41 said:

Ξαναπηρε μιλησε με αλλον και πολυ απλα τον ειπαν οταν οτι ηταν προσφορα  black Friday τα 19.10 και τωρα ειναι στα 33.64 κατι τετοιο οτι ναναι δηλ.....

Τότε έληξε και επίσημα. Εμένα με πήρε στο Cosmote μου ένας από την Vodafone για να μπυ προσφέρει ένα πρόγραμμα στα 19 ευρώ,αλλά του είπα ότι είμαι καλυμμένος με τον πάροχο μου κυρίως λόγω σήματος. Πες στον φίλο σου να πάρει σε αυτό εδώ το νούμερο που με πήρε:6944743045

Edited by aektzhs 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, aektzhs 1 said:

Τότε έληξε και επίσημα. Εμένα με πήρε στο Cosmote μου ένας από την Vodafone για να μπυ προσφέρει ένα πρόγραμμα στα 19 ευρώ,αλλά του είπα ότι είμαι καλυμμένος με τον πάροχο μου κυρίως λόγω σήματος. Πες στον φίλο σου να πάρει σε αυτό εδώ το νούμερο που με πήρε:6944743045

Εχουν φραγη εισερχομενων .Μαλλον τον βλεπω για NOVA πηγαινει

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Antonio21 said:

Η προσφορά ήταν για μετατροπή cu σε Unlimited 

Ναι αλλα την πηραν και αυτοι που καναν μετροπη απο whats up αλλα στα 19.10 και οχι στα 17 που ηταν για αυτους που κανανε μετατροπή cu σε Unlimited 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως πέρα από την πλάκα, επειδή άκρη εγώ δεν μπόρεσα να βγάλω, αν κανείς από δω μέσα πάρει καλή προσφορά (μέχρι 20€ μάξιμουμ) για unlimited όλα, ας με στείλει ένα μήνυμα να δώσει και το δικό μου τηλέφωνο για να με καλέσουν 😁

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, aektzhs 1 said:

Αν πάρεις στο τηλέφωνο πιο πίσω θα μάθεις. Μέχρι 19:00 δουλεύουν

Ποιο είναι αυτό το τηλέφωνο φίλε μου, μπορείς σε παρακαλώ να το γράψεις αν το έχεις εύκαιρο, να πάρω αύριο να δω τι θα μου πουν.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, sgatzo said:

Μόλις επικοινώνησα με 1399 και πήρα το οκ είτε να κάνω μετατροπή σε κάρτα του αριθμού αζημίως είτε να τη μεταφέρω σε άλλο πάροχο χωρίς καμία χρέωση δυνάμει των αλλαγών στη χρέωση τηλεφωνητή και Vodafone πας παντού.
Αυτή την στιγμή είμαι στο unlimited business ultra. Ούτε καν συζήτηση δεν έκαναν και απλά πήρα το οκ, ομολογώ ότι προφανώς δεν καίγονται για να κρατήσουν πελάτες όπως φαίνεται...

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δίνω στο business 22€ + κάρτα i4s συνολο 25€ να φύγουμε να πάμε που πιο οικονομικά κάποια πρόταση;;; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...