Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ως επιλογή το θέλεις φαντάζομαι... Γιατί υπάρχει το You & Me το οποίο ωστόσο αναφέρεται σε δύο συμβόλαια παράλληλα με κοινό πάγιο και μοιραζόμενο χρόνο (και απεριόριστο φυσικά)...

 

Όντως, εννοω σαν ατομικο προγραμμα με ατομικο παγιο.

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Όχι σαν πακέτο επιλογής (συμπληρωματικό); Νομίζω αυτό θα ήταν πιο χρήσιμο. Θέλεις δηλαδή ένα τύπου COSMOTE Απεριόριστα 1, 2 ή 3...
Link to comment
Share on other sites

Όχι σαν πακέτο επιλογής (συμπληρωματικό); Νομίζω αυτό θα ήταν πιο χρήσιμο. Θέλεις δηλαδή ένα τύπου COSMOTE Απεριόριστα 1, 2 ή 3...

 

ναι αν και δεν γνωριζω ακριβως τι προσφερει....η κοσμοτε αναφερεται σε ολους τους αριθμους ομως η στους κοσμοτε?

 

για παραδειγμα η κοπελια μου που ειναι κοσμοτε, θα μου αρεσε να εδινα ενα χ παγιο επιπροσθετα το μηνα στη βοντα για να εχω απεριοριστες κλησεις προς το κινητο της....

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Ναι στην COSMOTE ισχύει μόνο για COSMOTE αριθμούς. Αλλά μην περιμένεις να βγάλει καμια εταιρία για όλους. Δεν τους συμφέρει. Ενώ οι τύπου ενδοεταιρικές δεν τους κοστίζουν... ;)

Πάντως μην περιμένεις να βρεις υπηρεσία για να μιλάς απεριόριστα με την κοπέλα σου. Ή θα πας στην COSMOTE ή και οι δυο θα πάτε σε δεύτερο καρτοκινητό TIM F2G για Non-Stop 500...

Link to comment
Share on other sites

Ναι στην COSMOTE ισχύει μόνο για COSMOTE αριθμούς. Αλλά μην περιμένεις να βγάλει καμια εταιρία για όλους. Δεν τους συμφέρει. Ενώ οι τύπου ενδοεταιρικές δεν τους κοστίζουν... ;)

Πάντως μην περιμένεις να βρεις υπηρεσία για να μιλάς απεριόριστα με την κοπέλα σου. Ή θα πας στην COSMOTE ή και οι δυο θα πάτε σε δεύτερο καρτοκινητό TIM F2G για Non-Stop 500...

 

δυστυχως αυτο πιστευω κ εγω. Μπηκα στο site της κοσμο κ το ειδα. Ειδα κ μια αλλη βλακεια. Αν πας στο 120 απεριοριστα σου δινει με το ετσι θελω 2 απεριοριστους αριθμους. Δηλαδη αν θες εναν δεν εχει? γιατι να μην υπαρχει δυνατοτητα για εναν αριθμο κ στα 120? Μακαρι να το κανει κ η βοντα

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Ε, μα αυτό είναι το νόημα του 1, 2 και 3. 1 αριθμός απεριόριστα-1 ώρα ομιλία με τους υπόλοιπους, 2 αριθμοί απεριόριστα-2 ώρες ομιλία με τους υπόλοιπους, 3 αριθμοί απεριόριστα-3 ώρες ομιλία με τους υπόλοιπους, αντίστοιχα.
Link to comment
Share on other sites

επειδη ξεφευγουμε με την κοσμοτε...

 

ας κανει η βοντα

 

απεριοριστα 1 για 60,120,200 κλπ

απεριοριστα 2 για 60,120,200 κλπ

απεριοριστα 3 για 60,120,200 κλπ

Success is just like being pregnant. Everybody congratulates you but nobody knows how many times you were f#*ked
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοι φιλοι,

 

Δεν θα ηταν απολυτως ευλογο, με ενα εξτρα παγιο να προσφερει η βοντα απεριοριστο χρονο ομιλιας προς εναν η και περισσοτερους αριθμους κινητης ΟΠΟΙΑΣΔΗΠΟΤΕ εταιρειας?

 

 

Υπαρχει αυτο ηδη? προκειται να γινει? ΑΥΤΟ ειναι μια καλη προταση προς υλοποιηση.

 

Φιλικα

 

Υπαρχει το σχετικο προγραμμα χρησης ετσι ακριβως οπως το αναφερεις. Ειναι το Best Friends Που με παγιο 39 € με ΦΠΑ προσφερει απεριοριστες κλησεις και SMS Προς 3 αριθμους Vodafone;)

 

Μια αλλη περιπτωση απεριοριστης επικοινωνιας ειναι το You&me που ειναι ουσιαστικα ενα ζευγαρι 2 συδεσεων Vodafone και κοινο παγιο που μοιραζονται λεπτα για εθνικες κλησεις και εχουν απεριοριστη μεταξυ τους επικοινωνια. Δε θυμαμαι ακριβος ποσο κοστιζει αυτο, αν θελει καποιος ας μας πει το ποσο

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στη Vodafone για να μετατρέψω το καρτοκινητό μου σε συμβόλαιο με τον ίδιο αριθμό & μου προσέφεραν και ένα κινητό (επειδή δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω πήρα ένα πολύ απλό με 14€).

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ότι η χρέωση του συμβολαίου που επέλεξα είναι γύρω στα 35€, στο χαρτί για την επιδότηση γράφει 59€, τελικά πόσο θα έρχεται το πάγιο στο λογαριασμό???

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

GIA SAS PAIDIA KAI XRONIA POLLA.EIMAI STO V300 OIKOGENIAKO ME 2 ARITHMOUS KAI THELW NA KANW METATROPH SE V500 ME TRIS ARITHMOUS MIPOS XERETE POSO PERIPOY THA EINAI H EPIDOTISH GIA TON NEO ARITHMO?:)

 

Λιγο κατω απο 100 €

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω και εγω μια ερωτηση...

Αναβαθμιση συσκευης γινεται μονο απο vodafone shop η μπορω και απο το πλαισιο..?

Δεν τις μπορω τις live συσκευες με τιποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Nα κανω και εγω μια ερωτηση...

Αναβαθμιση συσκευης γινεται μονο απο vodafone shop η μπορω και απο το πλαισιο..?

Δεν τις μπορω τις live συσκευες με τιποτα!!!

AMA EXEIS KANEI THN SYNDROMH APO VADAFONE SHOP TOTE MONO APO EKEI MPOREIS NA KANEIS ANAVATHMISH.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου...

Μονο σε εμενα δηλ δεν αρεσουν οι live συσκευες δεν τις μπορω καθολου χαλανε ολη την συσκευη...

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα στη Vodafone για να μετατρέψω το καρτοκινητό μου σε συμβόλαιο με τον ίδιο αριθμό & μου προσέφεραν και ένα κινητό (επειδή δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω πήρα ένα πολύ απλό με 14€).

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ότι η χρέωση του συμβολαίου που επέλεξα είναι γύρω στα 35€, στο χαρτί για την επιδότηση γράφει 59€, τελικά πόσο θα έρχεται το πάγιο στο λογαριασμό???

 

 

καλησπέρα,

 

λοιπόν τα 59€ αφορούν το ποσό που σε επιδότησε η voda για να γίνει συνδρομητής της με υποχρεωτικό 11μηνο παραμονής και δεν έχει καμία σχέση με ποσό παγίου ή ποσό λογαριασμού.

 

Πρέπει όμως να αναγράφεται πάνω στην αίτηση συνδρομής έτσι ώστε να δεις ότι όντως επιδοτήθηκες και αν αργότερα θέλεις να αποσυνδεθείς πριν το δωδεκάμηνο να είσαι και εσύ αλλά και αυτοί διασφαλισμένοι για το αρχικό ποσό επιδότησης.

 

Αυτά!! Ελπίζω να σε βοήθησα.

 

ναι αν και δεν γνωριζω ακριβως τι προσφερει....η κοσμοτε αναφερεται σε ολους τους αριθμους ομως η στους κοσμοτε?

 

για παραδειγμα η κοπελια μου που ειναι κοσμοτε, θα μου αρεσε να εδινα ενα χ παγιο επιπροσθετα το μηνα στη βοντα για να εχω απεριοριστες κλησεις προς το κινητο της....

 

Καλησπέρα,

 

Δεν είναι εφικτό αυτό που λές γιατί η voda για να δρομολογήσει τη κλήση στο cote πληρώνει.

 

Άρα λοιπόν πως θα μπορούσε ποτέ να σου παρέχει απεριόριστο.Και το κόστος ποιος θα το επιβαρυνθεί??

Link to comment
Share on other sites

Oxi se kanena den aresoun!

 

Και τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση οταν εχουμε επιδοτηση...?

Link to comment
Share on other sites

Και τι κανουμε σε αυτη την περιπτωση οταν εχουμε επιδοτηση...?

Ή δέχεσαι τη live έκδοση, ή αγοράζεις απλώς τη συσκευή που θέλεις απευθείας από την αντιπροσωπία!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αμα συνεχισεις την συνδεση θα ειναι λιγο παρανοικο να μην δεχτεις την επιδοτηση....

Η το κανεις καρτα για εναν μηνα και μετα κανεις νεα συνδεση απο το πλαισιο...

Εξαλλου προνομιακα προγραματτα δεν ισχυουν πλεον!!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν πως υπάρχει "προσφορά" επιδότησης μου με 65-130€ ανάλογα τη συσκευή. Είμαι στο V60 εδώ και 2 χρόνια (όπως καταλάβατε δε το χρησιμοποιώ πολύ). Μου είπαν επίσης πως αυτό ισχύει για λίγες μέρες. Αργότερα (σε λίγες μέρες) μπορεί να βγεί άλλη προσφορά με μεγαλύτερο ή μικρότερο ποσό επιδότησης ή ακόμα και να μην προσφέρεται επιδότηση. Για μια νέα σύνδεση πόση περίπου είναι η επιδότηση (σε V100πχ);
GOD FORGIVES, I DO NOT............
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας! Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν πως υπάρχει "προσφορά" επιδότησης μου με 65-130€ ανάλογα τη συσκευή. Είμαι στο V60 εδώ και 2 χρόνια (όπως καταλάβατε δε το χρησιμοποιώ πολύ). Μου είπαν επίσης πως αυτό ισχύει για λίγες μέρες. Αργότερα (σε λίγες μέρες) μπορεί να βγεί άλλη προσφορά με μεγαλύτερο ή μικρότερο ποσό επιδότησης ή ακόμα και να μην προσφέρεται επιδότηση. Για μια νέα σύνδεση πόση περίπου είναι η επιδότηση (σε V100πχ);

 

Απο 90-100 Ευρω αν θυμαμαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που μου είπαν πως μπορεί να μειωθεί ή να εξαφανιστεί η επιδότηση ισχύει; Αλλάζουν τις προσφορές συχνά;
GOD FORGIVES, I DO NOT............
Link to comment
Share on other sites

Η επιδοτηση στο v100 ειναι 60 ευρω.

Η δικη σου επιδοτηση δεν χανεται, απλα μπορει να αυξομειωνεται αναλογα με τους λογαριασμους που κάνεις και αν μιλας περισσοτερο σε νουμερα voda.

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Αν δε μιλάω πολύ σε νούμερα Vodafone, αλλά έχω πολλές εισερχομενες απο σταθερα και απο κινητά COSMOTΕ & TIM βοηθάνε αυτά καθόλου στο να ανεβεί η επιδότηση?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...