Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, sou_d said:

Παίρνεις την κάρτα, προωθούνται τα δικαιολογητικά στον νέο και παλιό πάροχο και σε 2-3 εργάσιμες, εφόσον δεν αλλάξεις γνώμη, χάνεται το σήμα από τον παλιό και βάζεις την νέα σιμ

Σ ευχαριστώ πολύ. Εννοούσα όμως η αίτηση φορητότητας, όχι η διαδικασία αυτή καθαυτή. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

23 minutes ago, rebelos2019 said:

Σ ευχαριστώ πολύ. Εννοούσα όμως η αίτηση φορητότητας, όχι η διαδικασία αυτή καθαυτή. 

Οτι σου εγραψε ο φιλος.η παραγγελια/αιτηση με τα δικαιολογητικα πανε στον παροχο σου τον παλιο και αυτος δινει το οκ να φυγει το νουμερο..

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ρωτάω παιδιά. Η αίτηση φορητότητας που λένε, οταν την κάνεις online, θεωρείται ότι περατωθηκε, η αίτηση ξαναλέω, όταν ολοκληρώσω την παραγγελία στο site της εταιρείας; 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, rebelos2019 said:

Άλλο ρωτάω παιδιά. Η αίτηση φορητότητας που λένε, οταν την κάνεις online, θεωρείται ότι περατωθηκε, η αίτηση ξαναλέω, όταν ολοκληρώσω την παραγγελία στο site της εταιρείας; 

Οχι. Πρεπει να λάβεις τη νεα σιμ και να μη χρωστάς κάποιο έγγραφο. Τότε θα δει η παλια εταιρια οτι θα φυγεις και ισως σου κανει αντιπρόταση. 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, VIPdriver said:

Οχι. Πρεπει να λάβεις τη νεα σιμ και να μη χρωστάς κάποιο έγγραφο. Τότε θα δει η παλια εταιρια οτι θα φυγεις και ισως σου κανει αντιπρόταση. 

Νομίζω και γω άλλο ρωτάει. Ρωτάει αν καταχωρήθηκε επιτυχώς online για να την δουν στην συνέχεια και να ξεκινήσει η διαδικασία. Αυτό καταλαβαίνω.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά , sms ήρθε , συναίνεσα και τελείωσε. 17,05 όλα απεριόριστα και η κλασσική ενδεχόμενη αύξηση μετά το δωδεκάμηνο 

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, jobous said:

Όλα καλά , sms ήρθε , συναίνεσα και τελείωσε. 17,05 όλα απεριόριστα και η κλασσική ενδεχόμενη αύξηση μετά το δωδεκάμηνο 

Εμένα ακόμη δεν ήρθε το sms. Ξαναπήρα τηλέφωνο και μου είπαν το μήνυμα μπορεί να κανει και 2 εργάσιμες αλλά έχει δρομολογηθεί όλα κανονικά να μην ανησυχώ και σε έμενα 17 άντε να χουμε πότε θα έρθει αυτό το sms.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, zerokill said:

Εμένα ακόμη δεν ήρθε το sms. Ξαναπήρα τηλέφωνο και μου είπαν το μήνυμα μπορεί να κανει και 2 εργάσιμες αλλά έχει δρομολογηθεί όλα κανονικά να μην ανησυχώ και σε έμενα 17 άντε να χουμε πότε θα έρθει αυτό το sms.

Φιλε 2 γραμμές πήρες με 17 ευρώ; 

Την κάθε μία εννοώ 

Edited by patrik
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, jobous said:

Όλα καλά , sms ήρθε , συναίνεσα και τελείωσε. 17,05 όλα απεριόριστα και η κλασσική ενδεχόμενη αύξηση μετά το δωδεκάμηνο 

Εχεις και σταθερό στη vodafone; ή μόνο τα κινητά; (3 γραμμές αν κατάλαβα καλά).

Σου είπαν για extra data sim; 3 ευρώ ή δωρεάν;

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Antonio21 said:

Δίνουν και πακέτα Red 10 κοντά στο 10€ γνωρίζουμε; 

red 5 με διπλασιασμο γιγα στα 10 λογω σταθερου στη voda, me 9,90 ευρω

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε 2 γραμμές πήρες με 17 ευρώ; 
Την κάθε μία εννοώ 

3 γραμμές σύνολο 2 ανανέωση + 1 καινούργια


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, gsa1967 said:

red 5 με διπλασιασμο γιγα στα 10 λογω σταθερου στη voda, me 9,90 ευρω

 

Έχω σταθερό αλλά είναι συνδεμένο με red unlimited. 

Να πάρω να ρωτήσω στο ίδιο νούμερο; 

Screenshot_20231208_193930.jpg

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Antonio21 said:

Έχω σταθερό αλλά είναι συνδεμένο με red unlimited. 

Να πάρω να ρωτήσω στο ίδιο νούμερο; 

Screenshot_20231208_193930.jpg

Και δεν παίρνεις

Link to comment
Share on other sites

Από το τμήμα πωλήσεων της vodafone μου το δίνουν στα 17€ το Red 5 με φορητήτα από nova.

Θα καλέσω εδώ την Δευτέρα το ωράριο τους είναι Δευτέρα - Παρασκευή 09:00-19:00.

2106702267

Edited by Antonio21
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε σε καρτοπρόγραμμα δίνουν με 12,50 , απεριόριστη ομιλία , 6000 sms και 10 gb .... συν κάτι gb bonus για το πρώτο εξάμηνο....

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, gsa1967 said:

red 5 με διπλασιασμο γιγα στα 10 λογω σταθερου στη voda, me 9,90 ευρω

 

10,14€ Red 5 με διπλασιασμό λόγω άλλου κινητού red που ενεργοποιήθηκε προ λίγων ημερών!

IMG_0032.jpeg

Ενημερωτικά, έχουμε δωρεάν χριστουγεννιάτικη προσφορά με απεριόριστα data για 7 ημέρες!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, user. said:

10,14€ Red 5 με διπλασιασμό λόγω άλλου κινητού red που ενεργοποιήθηκε προ λίγων ημερών!

IMG_0032.jpeg

Ενημερωτικά, έχουμε δωρεάν χριστουγεννιάτικη προσφορά με απεριόριστα data για 7 ημέρες!

Μου πρότειναν το ίδιο με 10,56

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα είναι.Με 10 ευρώ τον μήνα σε καρτοκινητο δεν παίρνεις πλέον τίποτα.Αν σε καλύπτουν τα δεδομένα νομίζω δεν εχει καλύτερη προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, user. said:

10,14€ Red 5 με διπλασιασμό λόγω άλλου κινητού red που ενεργοποιήθηκε προ λίγων ημερών!

IMG_0032.jpeg

Ενημερωτικά, έχουμε δωρεάν χριστουγεννιάτικη προσφορά με απεριόριστα data για 7 ημέρες!

Για 10 ημέρες

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, zerokill said:

Μια χαρα είναι.Με 10 ευρώ τον μήνα σε καρτοκινητο δεν παίρνεις πλέον τίποτα.Αν σε καλύπτουν τα δεδομένα νομίζω δεν εχει καλύτερη προσφορά.

Στο φρογκ παιρνεις 10gb και 200 λεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Στο φρογκ παιρνεις 10gb και 200 λεπτα.

Αλλά όχι απεριόριστα λεπτά ομιλίας.Νομίζω οτι πλεον ούτε στα πιτσιρίκια δεν φτάνουν τα 200 λεπτά.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zerokill said:


Αλλά όχι απεριόριστα λεπτά ομιλίας.Νομίζω οτι πλεον ούτε στα πιτσιρίκια δεν φτάνουν τα 200 λεπτά.


Sent from my iPhone 14 Pro using Tapatalk

Δεν εχει να κάνει με ηλικία. Εγω δεν ειμαι πιτσιρικι και μου φτανουν και λιγοτερα λεπτά. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, poyfi said:

Μου πρότειναν το ίδιο με 10,56

Σας πήραν τηλέφωνο; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...