Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aρχικα με πηραν απο Cosmote για να μου προτεινουν φορητοτητα. Δεχθηκα.

Επειτα με πηραν απο Vodafone για να μου πουν προτεινουν το Unlimited 45 και το Unlimited 25 στα 28 και 16 ευρω αντιστοιχα ή καποιες συνδυαστικες με επιδοτηση (που δεν συνεφεραν, δεν τις πολυθυμαμαι καν). Τους ειπα πως θα το σκεφθω γιατι απο την Cosmote ειχα καλυτερη προσφορα.

Μου αντιπροτειναν την επομενη ημερα 22 ευρω και 12,50 ευρω τα αντιστοιχα προγραμματα. Το Red1 μου το εδωσαν στα 37 ευρω και επεμειναν πως δε γινεται κατι καλυτερο.

Ειπα πως θα το σκεφθω αφου μιλησω με Cosmote.

 

Εν τω μεταξυ πηγα στη Vodafone στο Mall oπου μου προσεφεραν το Red1 στα 33 ευρω. Μιλαω με Cosmote και μου εδωσαν το Unlimited 65 (oπως λεγεται τεσπα, αντιστοιχο του Red στα 25 ευρω).

 

Σημερα καλω την Vodafone παλι και τους λεω τη νεα προσφορα, παλι επιμενουν πως δεν μπορουν να μου δωσουν καλυτερη τιμη στο Red1 (και τα 33 ευρω ειναι αποκλειστικη προσφορα που ελαβα στο καταστημα και πιθανοτατα λογω λαθους), οποτε τους λεω πως στην ουσια μου προτεινουν να παω στην Cosmote. Εκει με βαζει σε αναμονη η κοπελα και τελικα μου προτεινει την τελικη προσφορα την οποια και δεχθηκα.

 

Σημειωση: Το Unlimited 25 δεν ειχε συμπληρωσει χρονο οποτε δεν ειχε στην ουσια επιδοτηση/εκπτωση απο μονο του ωστοσο στην αιτηση φορητοτητας το πηρα κι αυτο για longshot.

 

 

Aυτα τα δεδομενα :)

Edited by Prattein_Aloga

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μπα, έχω κουραστεί με τη Vodafone... Αν ήθελαν να με κρατήσουν σαν πελάτη, ας μου έκαναν κάποια σοβαρή προσφορά όταν είχαν την ευκαιρία. Από cosmote μου προσέφεραν το ισοδύναμο του Red 1 + 500 MB με 25€, με οικογενειακή έκπτωση.

 

Ισοδύναμο του Red 1 εννοείς ότι σου έδωσαν το Cosmote Απεριόριστα 100?

Link to comment
Share on other sites

Aρχικα με πηραν απο Cosmote για να μου προτεινουν φορητοτητα. Δεχθηκα.

Επειτα με πηραν απο Vodafone για να μου πουν προτεινουν το Unlimited 45 και το Unlimited 25 στα 28 και 16 ευρω αντιστοιχα ή καποιες συνδυαστικες με επιδοτηση (που δεν συνεφεραν, δεν τις πολυθυμαμαι καν). Τους ειπα πως θα το σκεφθω γιατι απο την Cosmote ειχα καλυτερη προσφορα.

Μου αντιπροτειναν την επομενη ημερα 22 ευρω και 12,50 ευρω τα αντιστοιχα προγραμματα. Το Red1 μου το εδωσαν στα 37 ευρω και επεμειναν πως δε γινεται κατι καλυτερο.

Ειπα πως θα το σκεφθω αφου μιλησω με Cosmote.

 

Εν τω μεταξυ πηγα στη Vodafone στο Mall oπου μου προσεφεραν το Red1 στα 33 ευρω. Μιλαω με Cosmote και μου εδωσαν το Unlimited 60 (oπως λεγεται τεσπα, αντιστοιχο του Red στα 25 ευρω).

 

Σημερα καλω την Vodafone παλι και τους λεω τη νεα προσφορα, παλι επιμενουν πως δεν μπορουν να μου δωσουν καλυτερη τιμη στο Red1 (και τα 33 ευρω ειναι αποκλειστικη προσφορα που ελαβα στο καταστημα και πιθανοτατα λογω λαθους), οποτε τους λεω πως στην ουσια μου προτεινουν να παω στην Cosmote. Εκει με βαζει σε αναμονη η κοπελα και τελικα μου προτεινει την τελικη προσφορα την οποια και δεχθηκα.

 

Σημειωση: Το Unlimited 25 δεν ειχε συμπληρωσει χρονο οποτε δεν ειχε στην ουσια επιδοτηση/εκπτωση απο μονο του ωστοσο στην αιτηση φορητοτητας το πηρα κι αυτο για longshot.

 

 

Aυτα τα δεδομενα :)

 

Μάλιστα αναλυτικοτατος

Link to comment
Share on other sites

Συνάδει με τη δική μου φετινή εμπειρία. Έχω ζητήσει από την περασμένη εβδομάδα φορητότητα σε cosmote, αύριο μεθαύριο παραλαμβάνω sim και η vodafone δεν ξέρει τίποτα :)

 

Σε εμένα από ότι κατάλαβα την πέρασαν την αίτηση το απόγευμα της ημέρας που είχαμε κανονίσει να έρθει η αίτηση για να υπογράψω, όπου μαζί ήρθαν και οι κάρτες SIM, μάλλον ενημερώθηκαν από τον Courier ότι υπήρξε κάποιο πρόβλημα.

 

Μπορείς να "λείπεις" από το σπίτι να το καθυστερήσεις λίγο ακόμα..

 

Αν, απο ότι κατάλαβα, η COSMOTE δεν έχει περάσει την αίτηση της φορητότητας, δεν νομίζω ότι έχει να κερδίσει τίποτα...

Link to comment
Share on other sites

ουτε που ξερουν!ημουν 20 χρονια wind και πρωτη φορα αλλαζω εταιρεια και δεν ξερω τι παιζει με αυτο το θεμα αλλα απο τη στιγμη που ειμαι απο πεμπτη βοντα δεν θα επρεπε αμεσα να εχω και data?

 

Αν υπολογισω απο το username σου, ειχες απο 13 χρονων κινητο ρε θηριο?ελα γι αστειο το ειπα!!

Link to comment
Share on other sites

Ισοδύναμο του Red 1 εννοείς ότι σου έδωσαν το Cosmote Απεριόριστα 100?

 

Νομιζω πως ο φιλος αναφερεται στο Απεριοριστα 65 του οποιου η διαφορα με το Red1 ειναι τα εξτρα 500ΜΒ που διαθετει.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καταληξαμε τελικα με τη Vodafone μετα απο αρκετες διαπραγματευσεις ειναι η αληθεια στο Red 1 στα 26 ευρω και το unlimited 25 στα 12,50 ευρω. Ετησιο συμβολαιο.

Μια χαρα νομιζω.

 

 

Τελικα οτι να ναι τιμες δινουν στον καθενα , red 1 στα 26 ευρω μαλιστα .

Link to comment
Share on other sites

Αν υπολογισω απο το username σου, ειχες απο 13 χρονων κινητο ρε θηριο?ελα γι αστειο το ειπα!!

 

Έχω βγάλει δέκα χρόνια από το username για να μην φαίνεται η πραγματική ηλικία βρε!

EDIT καλα μιλαμε οι της τεχνικης υποστηριξης της vodafone παιρνουν το χρυσο στην ασχετοσυνη απο αυτους της wind που ημουν.να χεθω και τα βραβεια που παιρνουν για την και καλα καλυτερη εξυπηρετηση!πεντε μερες τους παιρνω και τους λεω δεν εχω data ελεγχουμε μαζι και τα APN και λενε ολα καλα περιμενετε και ειναι λογικο να μην εχετε data σε τοσο συντομο διαστημα που εισαστε στην vodafone!ελα ομως που πηγα στο καταστημα του πειραια στην οδο πυλης και τα παιδια εκει απλα ΕΣΒΗΣΑΝ το user απο το username και το αντιστοιχο password μια επανεκκινηση και ολα καλα!τι αχρηστοι ελεος!

επισης στο vodafone app λεει τελευταια ενημερωση 14/5/2013 20.01 καλα η ενημερωση ειναι για χτες?σημερα οσο εχω μιλησει ποτε θα μου το δειξει??

Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΛΗΓΕΙ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 55% ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ 2 UNLIMITED 50.ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΠΛΗΡΩΝΩ 55 ΕΥΡΩ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΙΤΗΣΗ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΟΙ ΤΗΣ VODAFONE?10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ,ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΦΟΡΑ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΥΚΤΙΟ.ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ Η ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΛΕΤΕ.ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ 55 ΕΥΡΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΛΗΓΕΙ Η ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ 55% ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ 2 UNLIMITED 50.ΑΠΟ ΟΤΙ ΒΛΕΠΩ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΡΓΗΣΕΙ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΠΛΗΡΩΝΩ 55 ΕΥΡΩ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΕΜΦΕΡΕΣ Η ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΤΩ.ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΑΙΤΗΣΗ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΜΙΑ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΟΙ ΤΗΣ VODAFONE?10 ΧΡΟΝΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΗΣ,ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΑ ΙΔΙΑ...ΠΕΡΥΣΙ ΠΑΡΑΛΙΓΟ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΜΕ ΑΝΤΙΠΡΟΣΦΟΡΑ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΔΥΚΤΙΟ.ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑ Η ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΑΡΤΟΚΙΝΗΤΟ ΛΕΤΕ.ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ ΜΕ 55 ΕΥΡΩ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ?

 

Ότι θα ασχοληθούν θα ασχοληθούν. Εμένα τον Νοέμβριο ασχολήθηκαν με 45άρη λογαριασμό αφού βέβαια έκανα αίτηση φορητότητας. Για περαιτέρω λεπτομέρειες ας απαντήσει και κάποιος που έχει ανανεώσει πρόσφατα γιατί απ' ό,τι έχω καταλάβει τα δεδομένα στο θέμα προσφορών - παιχνίδι φορητότητας αλλάζουν ανά διαστήματα και το δικό μου παράδειγμα μάλλον έχει παλιώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε η cosmote τηλεφωνο κ μου προτεινε 2 unlimited 65 στη τιμη των 50 ευρω.φυσικα δεχτηκα κ προχωρησα τη φορητοτητα.σημερα παραλαμβανω courier.ακομα η vodafone δε με εχει παρει τηλεφωνο.δε με νοιαζει κιολας αφου ετσι κι αλλιως καλυτερη προταση δε θα γινει κ το σημα στη περιοχη μου ειναι χαλια.
Link to comment
Share on other sites

Ειχα το Unlimited 45 με εκπτωση 45% στα 27,5 και εληγε

 

Μου το ξαναδιναν με 37 ευρω αντι 27,5 και δεν δεχτηκα

 

Τελικα καταληξαμε στο vodafone 400 με 500 λεπτα προς Voda 400 προς αλλα δικτυα και 300ΜΒ internet στα 29 ευρω ολα μαζι..Δεν μου πολυαρεσε...

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε η cosmote τηλεφωνο κ μου προτεινε 2 unlimited 65 στη τιμη των 50 ευρω.φυσικα δεχτηκα κ προχωρησα τη φορητοτητα.σημερα παραλαμβανω courier.ακομα η vodafone δε με εχει παρει τηλεφωνο.δε με νοιαζει κιολας αφου ετσι κι αλλιως καλυτερη προταση δε θα γινει κ το σημα στη περιοχη μου ειναι χαλια.

 

50 ευρω και για τις 2 γραμμες?φυσικα και συμφερει τοτε,ας μη σου κανουν αντιπροταση.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε η cosmote τηλεφωνο κ μου προτεινε 2 unlimited 70 με τελικο 47 ευρω, και ενα μηνα δωρο ,τελικα τι γινεται οτι θελουν κανουν στον καθενα, η vodafon ακομα δεν με πηρε σημερα παραλαμβανω sim card.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε η cosmote τηλεφωνο κ μου προτεινε 2 unlimited 70 με τελικο 47 ευρω, και ενα μηνα δωρο ,τελικα τι γινεται οτι θελουν κανουν στον καθενα, η vodafon ακομα δεν με πηρε σημερα παραλαμβανω sim card.

 

αυτη τη στιγμη η cosmote πουλαει το unlimited 70 στα 49 ευρω online,οποτε δε θεωρω οτι η προσφορα που σου εγινε ειναι εξαιρετικη.απλα απο οτι βλεπω με τη διαδικασια της φορητοτητας διατρεχεις πλεον κινδυνο να μην παρεις την αντιπροσφορα που παλαιοτερα παντα εκανε η vodafone.και σε ενα μηνα ληγει η εκπτωση μου στα unlimited 50...

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη η cosmote πουλαει το unlimited 70 στα 49 ευρω online,οποτε δε θεωρω οτι η προσφορα που σου εγινε ειναι εξαιρετικη.απλα απο οτι βλεπω με τη διαδικασια της φορητοτητας διατρεχεις πλεον κινδυνο να μην παρεις την αντιπροσφορα που παλαιοτερα παντα εκανε η vodafone.και σε ενα μηνα ληγει η εκπτωση μου στα unlimited 50...

 

49 ευρώ online αλλά χωρίς το φόρο κινητής. με το φόρο βγαίνει 55 ευρώ. Aν τα 47 που του είπαν πριν και 1 μήνα δώρο είναι μέσα όλα φόρος κινητής κτλ είναι μια χαρά..

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με πηρε η cosmote τηλεφωνο κ μου προτεινε 2 unlimited 70 με τελικο 47 ευρω, και ενα μηνα δωρο ,τελικα τι γινεται οτι θελουν κανουν στον καθενα, η vodafon ακομα δεν με πηρε σημερα παραλαμβανω sim card.

 

Δες στα λίγο προηγούμενα την δική μου εμπειρία. Η cosmote αργεί να περάσει την αίτηση για να αιφνιδιάσει την vodafone. Εμένα μετά ακριβώς 1 βδομάδα ΔΕΝ έχουν ενημερωθεί για την αίτηση φορητότητας !!!

 

Σήμερα έκανα αίτηση φορητότητας στην wind ελπίζοντας να ενημερωθεί επιτέλους η voda ...

Link to comment
Share on other sites

Δες στα λίγο προηγούμενα την δική μου εμπειρία. Η cosmote αργεί να περάσει την αίτηση για να αιφνιδιάσει την vodafone. Εμένα μετά ακριβώς 1 βδομάδα ΔΕΝ έχουν ενημερωθεί για την αίτηση φορητότητας !!!

 

Σήμερα έκανα αίτηση φορητότητας στην wind ελπίζοντας να ενημερωθεί επιτέλους η voda ...

Ακυρωσες τη φορητοτητα που ειχες κανει στην κοσμοτε?για ενημερωσε μας που θα καταληξει η διαδικασια γιατι κι εγω σκεφτομαι που θα κανω αιτηση φορητοτητας.

Link to comment
Share on other sites

Ακυρωσες τη φορητοτητα που ειχες κανει στην κοσμοτε?για ενημερωσε μας που θα καταληξει η διαδικασια γιατι κι εγω σκεφτομαι που θα κανω αιτηση φορητοτητας.

Όχι δεν την ακύρωσα.... Όποιος την περάσει πρώτος ! Για μένα καλό είναι. Δεν με νοιάζει ποιος από τους δύο !

Αν σου έρθει ο κουριερ πάντως πες ότι πέθανε η πεθερά σου ... Εγώ αυτό έκανα.

Ψέμα με πεθερά δεν πιάνεται αν είσαι θρήσκος :confused:

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη η cosmote πουλαει το unlimited 70 στα 49 ευρω online,οποτε δε θεωρω οτι η προσφορα που σου εγινε ειναι εξαιρετικη.απλα απο οτι βλεπω με τη διαδικασια της φορητοτητας διατρεχεις πλεον κινδυνο να μην παρεις την αντιπροσφορα που παλαιοτερα παντα εκανε η vodafone.και σε ενα μηνα ληγει η εκπτωση μου στα unlimited 50...

 

μιλαω για 2 γραμμες στο unlimited 70 Οικογενειακό πακέτο 47 ευρω με τους φορους νομιζω πολυ καλη προσφορα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλάμε το τι μπαρούφες έχω ακούσει την πρώτη εβδομάδα στην βοντα κάνουν τους υπαλλήλους της εξυπηρέτησης της wind να φαντάζουν παντογνώστες :mad:

Στο τηλέφωνο μου είπαν για το smart code ότι πρέπει να πάω σε κατάστημα με ταυτότητες κλπ .μόλις πήγαμε και μας είπαν ότι όχι μόνο δεν γίνεται σε κατάστημα αλλα ότι μόνο σε εταιρικά νούμερα βγαίνει αυτός ο κωδικός.έλεος ανίδεοι ταλαιπωρουμαστε τζάμπα!

Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλάμε το τι μπαρούφες έχω ακούσει την πρώτη εβδομάδα στην βοντα κάνουν τους υπαλλήλους της εξυπηρέτησης της wind να φαντάζουν παντογνώστες :mad:

Στο τηλέφωνο μου είπαν για το smart code ότι πρέπει να πάω σε κατάστημα με ταυτότητες κλπ .μόλις πήγαμε και μας είπαν ότι όχι μόνο δεν γίνεται σε κατάστημα αλλα ότι μόνο σε εταιρικά νούμερα βγαίνει αυτός ο κωδικός.έλεος ανίδεοι ταλαιπωρουμαστε τζάμπα!

 

Και όχι μόνο αυτό..... Και να το έβγαζες, σχεδόν πουθενά δεν τον χρησιμοποιούσες !

Εγώ σε κατάστημα κάποια στιγμή για μία αλλαγή, μου ζήτησαν τα χαρτιά από την αρχή, μα έχω το Smart Code τους λέω, όχι θέλουμε τα χαρτιά :!:

 

Εδώ και μία κάρτα Vodafone Business μας στείλανε κάποια στιγμή, με έναν υποτίθεται κατάλογο για δώρα .... Αλλά δεν υπήρχε κάποια ενημέρωση από τότε ούτε με κατάλογο ούτε στο Site, ακόμη και όταν έληξε (γιατί είχε και λήξη !!) δεν ήρθε νέα...

Link to comment
Share on other sites

Και όχι μόνο αυτό..... Και να το έβγαζες, σχεδόν πουθενά δεν τον χρησιμοποιούσες !

Εγώ σε κατάστημα κάποια στιγμή για μία αλλαγή, μου ζήτησαν τα χαρτιά από την αρχή, μα έχω το Smart Code τους λέω, όχι θέλουμε τα χαρτιά :!:

 

Εδώ και μία κάρτα Vodafone Business μας στείλανε κάποια στιγμή, με έναν υποτίθεται κατάλογο για δώρα .... Αλλά δεν υπήρχε κάποια ενημέρωση από τότε ούτε με κατάλογο ούτε στο Site, ακόμη και όταν έληξε (γιατί είχε και λήξη !!) δεν ήρθε νέα...

Βασικα εγω το ηθελα γιατι καναμε οιογενειακο πακετο και το νουμερο μου το μεταβιβασα στην γυναικα μου και επειδη δεν ξερει ηθελα τον κωδικο να μην με πρηζουν στην εξυπηρετηση οταν θελω να κανω μια αλλαγη να μου ζητανε να μιλησουν στη γυναικα μου !

Link to comment
Share on other sites

Είναι 5 μήνες πού έχω κάνει σύνδεσή με το πρόγραμμα unlimited 45.μου έρχεται γύρω στα 51 ευρώ πάγιο.

Λοιπόν σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι με 52 ευρώ θα μου κάνουν το red 1,πήγα και το έκανα.

Τι λέτε καλύτερα είναι έτσι?

Μου έκαναν απλά αλλαγή πακέτου κι όχι πιο μεγάλο συμβόλαιό.μήπως έπρεπε να ζητήσω συσκευή?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Είναι 5 μήνες πού έχω κάνει σύνδεσή με το πρόγραμμα unlimited 45.μου έρχεται γύρω στα 51 ευρώ πάγιο.

Λοιπόν σήμερα με πήραν τηλέφωνο και μου είπαν ότι με 52 ευρώ θα μου κάνουν το red 1,πήγα και το έκανα.

Τι λέτε καλύτερα είναι έτσι?

Μου έκαναν απλά αλλαγή πακέτου κι όχι πιο μεγάλο συμβόλαιό.μήπως έπρεπε να ζητήσω συσκευή?

 

Κοίτα, καλή τιμή δεν το λες, αλλά είναι πιο χρηστικό από αυτό που είχες πριν.

Λίγα μηνύματα πιο πάνω είδες ότι ένας φίλος έχει 2 νούμερα με λιγότερα λεφτά και σε καλύτερο πρόγραμμα...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...