Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν εχω προγραμμα απεριοριστο...

 

Αρα ισχυει η μεταφορα υπολοιπου.Πιο καλα παρε 2106702000

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδες να κανω μια ερωτηση? Στους 10 ή στους 12 μηνες μπορεις σε συμβολαιο να χαμηλωσεις το προγραμμα χρησης διαλεγοντας αλλο? Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

παιδες να κανω μια ερωτηση? Στους 10 ή στους 12 μηνες μπορεις σε συμβολαιο να χαμηλωσεις το προγραμμα χρησης διαλεγοντας αλλο? Ευχαριστω!

 

Φυσικα και μπορεις μετα το εξαμηνο αν θυμαμαι καλα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιον να βρίσω.. Την HTC ή την Vodafone από την οποία έχω παραγγείλει εδώ και ένα μήνα 2 Wildfire και αφού πήγαιναν από βδομάδα σε βδομάδα, τώρα με έστειλαν αρχές Δεκεμβρίου..

 

Moυ είπαν επίσης ότι επειδή την επιδότηση μου την προσφέρει το κατάστημα αυτό, δε μπορώ να τα πάρω από άλλο...

Link to comment
Share on other sites

Η "αυτού μεγαλειότης" Vodafone σκοπεύει να δώσει καμιά παραπάνω παροχή στα "απεριόριστά" της με Ίντερνετ ή πέρα βρέχει; H Cosmote ανανέωσε τα δικά της απεριόριστα, τα οποία σε χαμηλότερες τιμές δίνουν περισσότερες παροχές(με εξαίρεση τα λιγότερα mb σε ορισμένα εξ'αυτών)...

 

Προσωπικά θα προτιμούσα να έδινε και η VF λιγότερα mb αλλά να έδινε π.χ. μηνύματα προς άλλα δίκτυα, παρά να φορτώνει με 3 GB Ίντερνετ. Αν κάποιος ήθελε τόσο μεγάλο όγκο θ'αγόραζε στην τελική VMB. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Στους 8 μήνες από την αρχική σύνδεση.

 

δυστυχως δεν ισχυει αυτο σε εμενα. Εγω ειμαι στους 9 και μου λεει δυνατοτητα αλλαγης συμβολαιου στο "οχι". Δεν ξερω μηπως αφορα το οτι εχω παρει συσκευη :)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ισχυει αυτο σε εμενα. Εγω ειμαι στους 9 και μου λεει δυνατοτητα αλλαγης συμβολαιου στο "οχι". Δεν ξερω μηπως αφορα το οτι εχω παρει συσκευη :)

Αυτο αν δεν κανω λαθος δεν εχει να κανει με το δικαιωμα επιδοτησης; Δηλαδη το ν αλλαξεις προγραμμα νομιζω ειναι κατι αλλο απο αυτο. Αλλα με επιφυλαξη!

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Αυτο αν δεν κανω λαθος δεν εχει να κανει με το δικαιωμα επιδοτησης; Δηλαδη το ν αλλαξεις προγραμμα νομιζω ειναι κατι αλλο απο αυτο. Αλλα με επιφυλαξη!

 

Λοιπον επειδη και εγω χαθηκα ειπα να παρω τηλεφωνο! Μου ειπαν οτι δεν εμφανιζει τη δυνατοτητα αλλαγης γιατι εχω και προγραμμα δεδομενων στο iphone. Οποτε ναι μεν μπορω να αλλαξω το προγραμμα επικοινωνιας αλλα για να αλλαξω το προγραμμα δεδομενων πρεπει να περασει δωδεκαμενο, ειτε να πληρωσω για διακοπη :)

 

Οποτε απο το 60+δεδομενα πηγα στο 30+ δεδομενα γιατι να μου βγαινει 120 ευρω ο μηνας δε λεει καλυτερα να τα δινω αλλου. Ο πατερας μου επαγγελματιας και δινει 60 και ο γιος φοιτητης 120 καπου δεν κολλα :lol:

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως δεν ισχυει αυτο σε εμενα. Εγω ειμαι στους 9 και μου λεει δυνατοτητα αλλαγης συμβολαιου στο "οχι". Δεν ξερω μηπως αφορα το οτι εχω παρει συσκευη :)

 

Αν εχεις παρει συσκευη πρεπει να επιστρεψεις το αναποσβεστο ποσο της επιδοτησης.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

παιδες να κανω μια ερωτηση? Στους 10 ή στους 12 μηνες μπορεις σε συμβολαιο να χαμηλωσεις το προγραμμα χρησης διαλεγοντας αλλο? Ευχαριστω!

Αν μιλάμε για πρόγραμμα φωνής, μπορείς να κατέβεις μετά από ένα μήνα.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ποιο ειναι το σταθερο νουμερο για να καλεσω τη vodafone?

 

2106702000

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαρεθεί να τους παίρνω τηλ για την έκπτωση λόγω diners που δεν μου πέρασαν στο λογαριασμό.ΕΛΕΟΣ

Τι άλλο να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

Εχω βαρεθεί να τους παίρνω τηλ για την έκπτωση λόγω diners που δεν μου πέρασαν στο λογαριασμό.ΕΛΕΟΣ

Τι άλλο να κάνω?

Να στείλεις Fax στην εξυπηρέτηση πελατών.
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους! Σκέφτομαι να πάω στην vodafone μετά από 4 χρόνια που είμαι στην Wind... Θα πάω 4 γραμμές και έχω μιλήσει ήδη με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση της vodafone και μου δίνουν ένα iphone 4 τσαμπέ... Σήμερα πέρασα από ένα κατάστημα και για το ίδιο πράμα μου ζητάν 400+€.... Είναι δυνατόν μέσω τηλεφώνου να κάνουν τόσο καλύτερη τιμή? Επίσης μέσω τηλεφώνου μου είπαν ότι θα μου δώσουν σε προνομιακή τιμή το "Full σήμα"...

 

Και κάτι τελευταίο... Υπάρχει πουθενά κανά Iphone 4 διαθέσιμο?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι έχει να περαστεί έκπτωση από το Σεπτέμβρη.Κ δεν ξέρω αν αξίζει, έτσι, να ανανεώσω το συμβόλαιο ή να την κάνω.. Ειναι απαράδεκτοι
Link to comment
Share on other sites

Γειά σε όλους! Σκέφτομαι να πάω στην vodafone μετά από 4 χρόνια που είμαι στην Wind... Θα πάω 4 γραμμές και έχω μιλήσει ήδη με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση της vodafone και μου δίνουν ένα iphone 4 τσαμπέ... Σήμερα πέρασα από ένα κατάστημα και για το ίδιο πράμα μου ζητάν 400+€.... Είναι δυνατόν μέσω τηλεφώνου να κάνουν τόσο καλύτερη τιμή? Επίσης μέσω τηλεφώνου μου είπαν ότι θα μου δώσουν σε προνομιακή τιμή το "Full σήμα"...

Ναι, διότι για κάθε σύνδεση πέρνει γύρω στα 50€ ο αντιπρόσωπος.

 

Το θέμα είναι ότι έχει να περαστεί έκπτωση από το Σεπτέμβρη.Κ δεν ξέρω αν αξίζει, έτσι, να ανανεώσω το συμβόλαιο ή να την κάνω.. Ειναι απαράδεκτοι

Αυτό το ξέρεις μόνο εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, λύθηκε η απορία μου... Απλά σκεφτόμουν μήπως μου λέγανε παπάδες και όταν ερχόταν τα συμβόλαια έγραφαν άλλα πράματα και έχανα χρόνο...Μου είπαν ότι θα μου δώσουν μια δωροεπιταγή με το ποσό της επιδότησης... Αυτή εξαργυρώνεται μόνο σε καταστήματα βόντα ή και πλαίσιο κτλ?
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση:

Μόλις μου έφερε courier στο σπίτι τις νέες sim και τα νέα συμβόλια (φορητότητα απο cosmote).

 

Πάω να βάλω την sim στο παλιό κίνητο (cosmote) αλλά δεν παίζει. Μου βγάζει το μήνυμα "Η εγγραφή στη sim απέτυχε"

 

 

Ξέρει κανείς τι παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, λύθηκε η απορία μου... Απλά σκεφτόμουν μήπως μου λέγανε παπάδες και όταν ερχόταν τα συμβόλαια έγραφαν άλλα πράματα και έχανα χρόνο...Μου είπαν ότι θα μου δώσουν μια δωροεπιταγή με το ποσό της επιδότησης... Αυτή εξαργυρώνεται μόνο σε καταστήματα βόντα ή και πλαίσιο κτλ?

Αν ειναι απο καταστημα vf η επιταγη, τοτε προσεξε μη σου πουν οτι ειναι μονο απο το συγκεκριμενο καταστημα και οχι απ ολο το δικτυο της. Για το πλαισιο, δεν το συζητω... Εννοειται πως οχι.

Motorola c520, Nokia 3210, Nokia 3310, Sony Ericsson k700i, Sony Ericsson k750i, Sony Ericsson k550i, Nokia N81, Apple iPhone 2g, Samsung Omnia I, Samsund D980 duos, Motorola Pebl, Nokia 8210, BlackBerry Storm, iPhone 4, Iphone 4S, Samsung Galaxy SIII, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Samsung S8...
Link to comment
Share on other sites

Η επιταγή θα μου έρθει μαζί με τα συμβόλαια με courier.. Μου είπαν ότι θα είναι για όλα τα καταστήματα.. Απλά ρώταγα μπας και μπορώ και σε κανά άλλο μεγάλο κατάστημα μήπως και καταφέρω να πετύχω κανά iphone..

 

Υπάρχει κάτι άλλο που πρέπει να προσέξω? Τα συμβόλαια εννοείται θα τα ξεψαχνίσω πριν τα υπογράψω...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...