Jump to content

Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών


con
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φτάνει στην λήξη του το συμβόλαιο που είχα κανει. Ηταν με ανανέωση αφού πρώτα είχα ζητήσει φορητότητα σε αλλο παροχο, οπότε το πάγιο επεσε αρκετα (περιπου 30 Ευρω τελική για το red 1).Πρόσφατα με πήραν τηλεφωνο για ανανέωση στα ιδια χρήματα.Ηθελα την γνώμη σας για το αν πιστέυετε οτι θα μπορέσω να επιτυχω καλύτερη τιμή αν κανω παλι να αίτηση φορητότητας σε αλλο παροχο.Υπάρχει προσφατη εμπειρια απο συμφοριτη?
Link to comment
Share on other sites

Και ναι και όχι. Εγώ ας πούμε, το έχω στα 20€ από τα 45€ που ηταν πριν πάλι με έκπτωση. Δύσκολα θα ξαναπάρω την ίδια τιμή χωρίς φορητότητα. Δεν έχεις να χάσεις κάτι, το πολύ-πολύ να μείνεις στο 30αρι που σου είπαν τώρα.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κανονικά, με έντυπο ακύρωσης. Δεν νομίζω να έχει αλλάξει κάτι τον τελευταίο χρόνο από τότε που έκανα εγώ αίτηση.
Link to comment
Share on other sites

Εχει αλλάξει το γεγονός οτι δεν σου πρότειναν το ίδιο πάγιο με την νεα ανανέωση σε σύγκριση μ αυτό που σου προτειναν μετά από αίτηση φορητότητας.Αυτό με κάνει σκεπτικό...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω αυτο που ξέρω είναι οτι η φορητότητα είναι δίκοπο μαχαίρι...

Καταρχάς απο όσο ξέρω πλέον είναι θέμα ωρών να ολοκληρωθεί! Οπότε αν δεν σε πάρουν πίσω μετά απο μερικές ώρες, αφου υπογράψεις, την έχασες την ευκαιρία...

Επίσης για εμένα αν δεν έχεις καλύτερη πρόταση ή τουλάχιστον την ίδια απο άλλο πάροχο δεν αξίζει να το κάνεις γιατί μπορεί να την πατήσεις...

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις Wind/Cosmote να ζητήσεις προσφορές. Απο προσωπική εμπειρία απο Wind θα πάρεις καλύτερη τιμή(ή την ίδια αλλά και επιδότηση), απο Cosmote μην περιμένεις πολλά... προσοχή όμως όχι σε κατάστημα καλύτερα τηλέφωνο. Αν δεν έχεις καλύτερη τιμή μην κάνεις τίποτα για εμένα γιατί μπορεί να χάσεις και αυτα που έχεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγω αυτο που ξέρω είναι οτι η φορητότητα είναι δίκοπο μαχαίρι...

Καταρχάς απο όσο ξέρω πλέον είναι θέμα ωρών να ολοκληρωθεί! Οπότε αν δεν σε πάρουν πίσω μετά απο μερικές ώρες, αφου υπογράψεις, την έχασες την ευκαιρία...

Επίσης για εμένα αν δεν έχεις καλύτερη πρόταση ή τουλάχιστον την ίδια απο άλλο πάροχο δεν αξίζει να το κάνεις γιατί μπορεί να την πατήσεις...

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις Wind/Cosmote να ζητήσεις προσφορές. Απο προσωπική εμπειρία απο Wind θα πάρεις καλύτερη τιμή(ή την ίδια αλλά και επιδότηση), απο Cosmote μην περιμένεις πολλά... προσοχή όμως όχι σε κατάστημα καλύτερα τηλέφωνο. Αν δεν έχεις καλύτερη τιμή μην κάνεις τίποτα για εμένα γιατί μπορεί να χάσεις και αυτα που έχεις...

 

Αν η "εικονικη" αιτηση φορητοτητας γινει τηλεφωνικα νομιζω υπαρχει καποιος χρονος μεχρι να παραλαβεις νεα sim και να υπογραψεις για να σου γινει αντιπροσφορά .

 

Μια άλλη "μεθοδος" είναι η αιτηση για καρτοκινητο στον ιδιο παροχο που μαλλον αφηνει περιθωρια διαπραγματευσης και θελει ένα μηνα για να ολοκληρωθεί .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν η "εικονικη" αιτηση φορητοτητας γινει τηλεφωνικα νομιζω υπαρχει καποιος χρονος μεχρι να παραλαβεις νεα sim και να υπογραψεις για να σου γινει αντιπροσφορά .

 

Μια άλλη "μεθοδος" είναι η αιτηση για καρτοκινητο στον ιδιο παροχο που μαλλον αφηνει περιθωρια διαπραγματευσης και θελει ένα μηνα για να ολοκληρωθεί .

εγω που εκανα φορητοτητα τον Ιουνιο του 2014 απο Vodafone σε cosmote εικονικη βεβαια πρωτα υπεγραψα το συμβολαιο μεσω courrier και μετα σταλθηκε η φορητοτητα και με πηρε η vodafone για αντιπροσφορα
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

Αν η "εικονικη" αιτηση φορητοτητας γινει τηλεφωνικα νομιζω υπαρχει καποιος χρονος μεχρι να παραλαβεις νεα sim και να υπογραψεις για να σου γινει αντιπροσφορά .

 

Μια άλλη "μεθοδος" είναι η αιτηση για καρτοκινητο στον ιδιο παροχο που μαλλον αφηνει περιθωρια διαπραγματευσης και θελει ένα μηνα για να ολοκληρωθεί .

 

Επίσης και φορητότητα για καρτοκινητή σε άλλο πάροχο.

Πάντως δίχως φορητότητα, καλή τιμή σπάνια σου δίνουν. Και μη φοβάστε τόσο. Ειδικά όσοι έχετε συμβόλαια χρόνια σε μια εταιρία και είστε και καλοπληρωτές. Τέτοιους πελάτες δεν τους αφήνουν να φύγουν.;)

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Επίσης και φορητότητα για καρτοκινητή σε άλλο πάροχο.

Πάντως δίχως φορητότητα, καλή τιμή σπάνια σου δίνουν. Και μη φοβάστε τόσο. Ειδικά όσοι έχετε συμβόλαια χρόνια σε μια εταιρία και είστε και καλοπληρωτές. Τέτοιους πελάτες δεν τους αφήνουν να φύγουν.;)

 

 

18 καθε μηνα ειναι πληρωτεος ο λογαριασμος μου αλλα αφου εχω μισθοδοσια στις 15 παντα πληρωνω εγκαιρα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Αν η "εικονικη" αιτηση φορητοτητας γινει τηλεφωνικα νομιζω υπαρχει καποιος χρονος μεχρι να παραλαβεις νεα sim και να υπογραψεις για να σου γινει αντιπροσφορά .

 

Μια άλλη "μεθοδος" είναι η αιτηση για καρτοκινητο στον ιδιο παροχο που μαλλον αφηνει περιθωρια διαπραγματευσης και θελει ένα μηνα για να ολοκληρωθεί .

Το θέμα ωρών που λέω είναι από τη στιγμή που θα πάρουν στα χέρια τους το υπογεγραμμένο συμβόλαιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Παιδιά εγω αυτο που ξέρω είναι οτι η φορητότητα είναι δίκοπο μαχαίρι...

Καταρχάς απο όσο ξέρω πλέον είναι θέμα ωρών να ολοκληρωθεί! Οπότε αν δεν σε πάρουν πίσω μετά απο μερικές ώρες, αφου υπογράψεις, την έχασες την ευκαιρία...

Επίσης για εμένα αν δεν έχεις καλύτερη πρόταση ή τουλάχιστον την ίδια απο άλλο πάροχο δεν αξίζει να το κάνεις γιατί μπορεί να την πατήσεις...

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις Wind/Cosmote να ζητήσεις προσφορές. Απο προσωπική εμπειρία απο Wind θα πάρεις καλύτερη τιμή(ή την ίδια αλλά και επιδότηση), απο Cosmote μην περιμένεις πολλά... προσοχή όμως όχι σε κατάστημα καλύτερα τηλέφωνο. Αν δεν έχεις καλύτερη τιμή μην κάνεις τίποτα για εμένα γιατί μπορεί να χάσεις και αυτα που έχεις...

Πήρα και τις 3 εταιρίες τηλ και την χειρότερη προσφορά μου την έδωσε ή wind....

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και τις 3 εταιρίες τηλ και την χειρότερη προσφορά μου την έδωσε ή wind....

 

Όντως χαχαχα τι να πω.... Εμένα φαντάσου μου έδωσε καλύτερη απο vodafone που έχω τώρα αλλά ο πατέρας μου(που τις πληρώνει) προτίμησε τη vodafone.

 

Δηλαδή 3 γραμμές 29,9 η γραμμή για το αντίστοιχο ρεντ1, ενω εμείς δίνουμε 26 τώρα αλλά και 660ευρώ επιδότηση! που η vodafone δεν μας δίνει καθόλου...ενω η κοσμοτε μου έλεγε για 35(εκτος τόπου και χρόνου:lol:)

 

Τώρα απο εκεί και πέρα δεν ξέρω τι να πω...

 

Βέβαια να τονίσω οτι απο τη wind με πήραν οι ίδιοι, τους είπα οτι ενδιαφέρομαι και επειδή έχω επιχείρηση θα μπορούσαμε να το κάνουμε εταιρικό και ίσως(το τόνισα αυτο) και σε συνδιασμό με σταθερό. Ήρθε άνθρωπος απο το μαγαζί τα είπαμε και στη συνέχεια έστειλε την προσφορά με mail

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

γνωστός μου κάτοχος συμβολαίου στη cosmote με επιδότηση 24 μηνών δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμη.

Μπορεί να αλλάξει εταιρεία χωρίς να πληρώσει πέναλτι ή αλλαγή προγράμματος στην ίδια εταιρεία γιατί ξεπερνάει πάντα τα 70 ευρώ σήμερα με το plus 35 στο λογαριασμό λόγω κακού υπολογισμού στην επιλογή πακέτου αρχικά.

Υπάρχει κάτι που μπορεί να δικαιολογεί υπαναχώρηση.

Πως να το χειριστεί το θέμα, δεν υπάρχει προηγούμενη εμπειρία.

Η επιδότηση δεν θυμάται ακριβώς πρέπει να ήταν 200 ευρώ του κινητού πάνω κάτω πόσο θα χρειαστεί να πληρώσει αν υφίσταται υποχρέωση.

Δεν είμαστε γνώστες του τι παίζει στην αγορά και όποια πληροφορία θα είναι μεγάλη βοήθεια.

Ευχαριστώ.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

γνωστός μου κάτοχος συμβολαίου στη cosmote με επιδότηση 24 μηνών δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμη.

Μπορεί να αλλάξει εταιρεία χωρίς να πληρώσει πέναλτι ή αλλαγή προγράμματος στην ίδια εταιρεία γιατί ξεπερνάει πάντα τα 70 ευρώ σήμερα με το plus 35 στο λογαριασμό λόγω κακού υπολογισμού στην επιλογή πακέτου αρχικά.

Υπάρχει κάτι που μπορεί να δικαιολογεί υπαναχώρηση.

Πως να το χειριστεί το θέμα, δεν υπάρχει προηγούμενη εμπειρία.

Η επιδότηση δεν θυμάται ακριβώς πρέπει να ήταν 200 ευρώ του κινητού πάνω κάτω πόσο θα χρειαστεί να πληρώσει αν υφίσταται υποχρέωση.

Δεν είμαστε γνώστες του τι παίζει στην αγορά και όποια πληροφορία θα είναι μεγάλη βοήθεια.

Ευχαριστώ.

 

Θα χρειαστεί να πληρώσει τα 200€

Ας βρει ένα πιο συμφέρον πρόγραμμα για τις ανάγκες τους στην εταιρία που είναι τώρα... Αλλιώς ας ψάξει σε άλλη εταιρία αν θεωρεί πως θα βρει προσφορά που θα αποσβέσει τα 200€ επιδότησης μέσα στους υπόλοιπους 12 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

γνωστός μου κάτοχος συμβολαίου στη cosmote με επιδότηση 24 μηνών δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμη.

Μπορεί να αλλάξει εταιρεία χωρίς να πληρώσει πέναλτι ή αλλαγή προγράμματος στην ίδια εταιρεία γιατί ξεπερνάει πάντα τα 70 ευρώ σήμερα με το plus 35 στο λογαριασμό λόγω κακού υπολογισμού στην επιλογή πακέτου αρχικά.

Υπάρχει κάτι που μπορεί να δικαιολογεί υπαναχώρηση.

Πως να το χειριστεί το θέμα, δεν υπάρχει προηγούμενη εμπειρία.

Η επιδότηση δεν θυμάται ακριβώς πρέπει να ήταν 200 ευρώ του κινητού πάνω κάτω πόσο θα χρειαστεί να πληρώσει αν υφίσταται υποχρέωση.

Δεν είμαστε γνώστες του τι παίζει στην αγορά και όποια πληροφορία θα είναι μεγάλη βοήθεια.

Ευχαριστώ.

 

Σίγουρα θα πληρώσει κάποιο πέναλντι, έχω την αίσθηση οτι δεν θα πληρώσει όμως όλη την επιδότηση αλλά ενα συγκεκριμένο ποσό(έχει να κάνει με την cosmote και δεν θυμάμαι τι ορίζει). Εαν η διαφορά είναι μεγάλη σε σχέση με το καινούριο πάγιο μπορεί και να τον συμφέρει. Απο εκεί και πέρα μπορεί επίσης να κάνει αναβάθμιση το πακέτο του(σε υψηλότερο πάγιο όχι σε χαμηλότερο) σε περίπτωση που τον βολεύει και εξυπηρετεί. Πρέπει να ψαχτεί και να δει τι τον συμφέρει, να τα βάλει κάτω και να κάνει τους υπολογισμούς. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Καλημέρα,

γνωστός μου κάτοχος συμβολαίου στη cosmote με επιδότηση 24 μηνών δεν έχει κλείσει χρόνο ακόμη.

Μπορεί να αλλάξει εταιρεία χωρίς να πληρώσει πέναλτι ή αλλαγή προγράμματος στην ίδια εταιρεία γιατί ξεπερνάει πάντα τα 70 ευρώ σήμερα με το plus 35 στο λογαριασμό λόγω κακού υπολογισμού στην επιλογή πακέτου αρχικά.

Υπάρχει κάτι που μπορεί να δικαιολογεί υπαναχώρηση.

Πως να το χειριστεί το θέμα, δεν υπάρχει προηγούμενη εμπειρία.

Η επιδότηση δεν θυμάται ακριβώς πρέπει να ήταν 200 ευρώ του κινητού πάνω κάτω πόσο θα χρειαστεί να πληρώσει αν υφίσταται υποχρέωση.

Δεν είμαστε γνώστες του τι παίζει στην αγορά και όποια πληροφορία θα είναι μεγάλη βοήθεια.

Ευχαριστώ.

 

πρεπει να επικοινωνησεις με το τμημα αποσυνδεσεων για να σου πουν το ακριβες ποσο,αλλα αν δινεις 70 καλυτερα να το αναβαθμισεις στο plus45 η' plus65

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ margarita12, Graydath, DemetreKre για τις απαντήσεις σας.

 

Κάτι ακόμα άσχετο με την υποχρέωση στη cosmote αν ρωτούσε στη vodafone για το red 1 για αλλαγή εταιρείας, βολεύει και το 4g δίκτυο της εταιρείας στη περιοχή του, πόσο να του το έδιναν υπάρχει διαφορά από αυτά που εμφανίζουν στο site τους από τη πείρα σας;

Για τη cocsmote δεν πιστεύω να άλλαζε η τιμή γιατί δεν παίζει φορητότητα αυτό καταλαβαίνω.

Αν έβαζε και το double play πόσο θα κατέβαινε;

Καλύτερα τηλέφωνο ή επίσκεψη σε υποκατάστημα;

Τώρα για το συμβόλαιο ίσως είναι και 18 μηνών δεν μπορεί να το ελέγξει γιατί απουσιάζει εκτός τόπου διαμονής.

Link to comment
Share on other sites

Guest margarita12
Ευχαριστώ margarita12, Graydath, DemetreKre για τις απαντήσεις σας.

 

Κάτι ακόμα άσχετο με την υποχρέωση στη cosmote αν ρωτούσε στη vodafone για το red 1 για αλλαγή εταιρείας, βολεύει και το 4g δίκτυο της εταιρείας στη περιοχή του, πόσο να του το έδιναν υπάρχει διαφορά από αυτά που εμφανίζουν στο site τους από τη πείρα σας;

Για τη cocsmote δεν πιστεύω να άλλαζε η τιμή γιατί δεν παίζει φορητότητα αυτό καταλαβαίνω.

Αν έβαζε και το double play πόσο θα κατέβαινε;

Καλύτερα τηλέφωνο ή επίσκεψη σε υποκατάστημα;

Τώρα για το συμβόλαιο ίσως είναι και 18 μηνών δεν μπορεί να το ελέγξει γιατί απουσιάζει εκτός τόπου διαμονής.

 

Φορητοτητα απο cosmote,αν παρεις τηλ σου δινουν το red1 απο 65 στα 46 ευρω τελικη τιμη με δεσμευση 2 ετων,με double play μου το εδιναν 41 ευρω και 18 το double play

Edited by margarita12
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..υπαρχει κανενας φιλος που να δουλευει στην vodafone..τμημα προσφορων/φορητοτητας.θα ηθελα να τον ρωτησω κατι ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία.

Σε ένα μήνα τελειώνει το διετες συμβόλαιο που έχω στην βονταφον. (είμαι σχεδόν 6 χρόνια εκεί)

Έχω ένα καλό θα έλεγα συμβόλαιο που σκέφτομαι να ανανεωσω.

Ένας φίλος όμως μου είπε το εξής.

Να πάω σε κάποιο κατάστημα Γερμανός η ανάλογο, να κάνω μια αίτηση για να πάω τον αριθμό μου εκεί (πχ κοσμοτε) και θα με πάρουν μετά από βονταφον τηλέφωνο και θα μου προτείνουν ακόμα καλύτερο συμβόλαιο. Λέει σίγουρα παίρνουν γιατί από το να χάσουν πελάτη το κρατάνε με προτάσεις πολύ πιο συμφερουσες από τις επίσημες.

Υπάρχει τέτοιο σενάριο? Το συμβόλαιο που ρώτησα στη κοσμοτε δεν πλησιάζει καν το δικό μου και φοβάμαι μετά μην ξεμεινω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία.

Σε ένα μήνα τελειώνει το διετες συμβόλαιο που έχω στην βονταφον. (είμαι σχεδόν 6 χρόνια εκεί)

Έχω ένα καλό θα έλεγα συμβόλαιο που σκέφτομαι να ανανεωσω.

Ένας φίλος όμως μου είπε το εξής.

Να πάω σε κάποιο κατάστημα Γερμανός η ανάλογο, να κάνω μια αίτηση για να πάω τον αριθμό μου εκεί (πχ κοσμοτε) και θα με πάρουν μετά από βονταφον τηλέφωνο και θα μου προτείνουν ακόμα καλύτερο συμβόλαιο. Λέει σίγουρα παίρνουν γιατί από το να χάσουν πελάτη το κρατάνε με προτάσεις πολύ πιο συμφερουσες από τις επίσημες.

Υπάρχει τέτοιο σενάριο? Το συμβόλαιο που ρώτησα στη κοσμοτε δεν πλησιάζει καν το δικό μου και φοβάμαι μετά μην ξεμεινω

Να μην το κάνεις από κατάστημα αλλά online γιατί αν το κάνεις από κατάστημα θα πάρεις αμέσα την κάρτα και α ενεργοποιηθείς γρήγορα.Κάνε εδώ:https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal

Όταν η βονταφον σε πάρει θα πεις φεύγω λόγω κόστους και τοτε θα σε γλύψουν για να μείνεις!!Μετά αφού δεχτείς την προσφορά πας σε γερμανό και ακυρώνεις την αίτηση όσο πιο γρήγορα μπόρείς!χωρίς σύνδεση δε μένεις αλλά αν δεν ακυώσεις γρήγορα υπάρχει πιθανότητα η κοσμοτε να σςε πάρει πελάτη.

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω μια απορία.

Σε ένα μήνα τελειώνει το διετες συμβόλαιο που έχω στην βονταφον. (είμαι σχεδόν 6 χρόνια εκεί)

Έχω ένα καλό θα έλεγα συμβόλαιο που σκέφτομαι να ανανεωσω.

Ένας φίλος όμως μου είπε το εξής.

Να πάω σε κάποιο κατάστημα Γερμανός η ανάλογο, να κάνω μια αίτηση για να πάω τον αριθμό μου εκεί (πχ κοσμοτε) και θα με πάρουν μετά από βονταφον τηλέφωνο και θα μου προτείνουν ακόμα καλύτερο συμβόλαιο. Λέει σίγουρα παίρνουν γιατί από το να χάσουν πελάτη το κρατάνε με προτάσεις πολύ πιο συμφερουσες από τις επίσημες.

Υπάρχει τέτοιο σενάριο? Το συμβόλαιο που ρώτησα στη κοσμοτε δεν πλησιάζει καν το δικό μου και φοβάμαι μετά μην ξεμεινω

 

Να μην το κάνεις από κατάστημα αλλά online γιατί αν το κάνεις από κατάστημα θα πάρεις αμέσα την κάρτα και α ενεργοποιηθείς γρήγορα.Κάνε εδώ:https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal

Όταν η βονταφον σε πάρει θα πεις φεύγω λόγω κόστους και τοτε θα σε γλύψουν για να μείνεις!!Μετά αφού δεχτείς την προσφορά πας σε γερμανό και ακυρώνεις την αίτηση όσο πιο γρήγορα μπόρείς!χωρίς σύνδεση δε μένεις αλλά αν δεν ακυώσεις γρήγορα υπάρχει πιθανότητα η κοσμοτε να σςε πάρει πελάτη.

 

 

Βεβαια υπαρχει και μια παροιμία που λέει όποιος θέλει τα πολλά χανει και τα λιγα...

Link to comment
Share on other sites

Να μην το κάνεις από κατάστημα αλλά online γιατί αν το κάνεις από κατάστημα θα πάρεις αμέσα την κάρτα και α ενεργοποιηθείς γρήγορα.Κάνε εδώ:https://www.cosmote.gr/mobile/cosmoportal/cosmote.portal

Όταν η βονταφον σε πάρει θα πεις φεύγω λόγω κόστους και τοτε θα σε γλύψουν για να μείνεις!!Μετά αφού δεχτείς την προσφορά πας σε γερμανό και ακυρώνεις την αίτηση όσο πιο γρήγορα μπόρείς!χωρίς σύνδεση δε μένεις αλλά αν δεν ακυώσεις γρήγορα υπάρχει πιθανότητα η κοσμοτε να σςε πάρει πελάτη.

 

 

Το ίδιο πράγμα είναι. Και online να την κάνει, η Cosmote θα στείλει το αίτημα στη Vodafone ΑΦΟΥ παραλάβει υπογεγραμμένα τα συμβόλαια από το κούριερ. Η πιο safe επιλογή είναι να κάνεις φορητότητα σε καρτοκινητό. Και να προλάβουν να σε συνδέσουν από την Cosmote, δεν έγινε και τίποτα, μπορείς να πάρεις την προσφορά επιστρέφοντας αμέσως στη Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone: Συμβόλαια, χρεώσεις, επιδοτήσεις συσκευών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...