Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στείλε μου με pm ένα e-mail, μπορώ να στο στείλω όταν πάω σπίτι
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πραγματικά,πολύ ωραίο τραγούδι...Τα βαθύτατα συγχαρητήρια μου για το γούστο σου φίλε μου,άξιος..

 

:lol: :lol: Σου βρήκα και το τραγούδι Diddy Rock (feat Timbaland, Twista & Shawnna)

φιλε δεν ξερεις ποσο σε ευχαριστω... το ψαχνω απειρο καιρο και επιτελους το βρηκα!!! εισαι θεος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψάχνω ένα ισπανικο τραγουδακι που παιζει τελευταία στο Loveradio. Γυναίκα τραγουδιστρια και προκειται για ενα σχετικα αργό κομματακι με ακουστικη κιθάρα. Η φωνη της κοπελας μοιάζει με της Katie Melua. Έχει κανεις ιδεα για την ερμηνευτρια και τον τιτλο??

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα ρεμίξ του Jump around που έχει μόνο τη μουσική και απλά ένας ραπάρει λέγοντας κατι για shut the **** up mother****a και πιο μετά μπαίνει άλλη μουσική.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

τώρα πακέτο.. ψάχνω απεγνωσμένα ενα τραγούδι αλλά σιγά μη το καταλάβετε.. λοιπον τραγουδάνε πολλοί, ειναι καινουριο και δε παιζεται συχνα. το έχω πετύχει δύο φορες στο mad radio. τραγουδάνε αντρες τύπου eminem που μπορει να ειναι και αυτος και στο ρεφρεν γυναικες και το λένε πολύ γρήγορα. δε θυμάμαι ομως καν τι λενε..

αν εχετε κάτι να προτίνετε.. το λέω μηπως και το βρω εντελώς απο σπόντα γιατι δεν δίνω και τη τρελή βοήθεια!!! ευχαριστώ πολύ παντως

καλημέρα

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

τώρα πακέτο.. ψάχνω απεγνωσμένα ενα τραγούδι αλλά σιγά μη το καταλάβετε.. λοιπον τραγουδάνε πολλοί, ειναι καινουριο και δε παιζεται συχνα. το έχω πετύχει δύο φορες στο mad radio. τραγουδάνε αντρες τύπου eminem που μπορει να ειναι και αυτος και στο ρεφρεν γυναικες και το λένε πολύ γρήγορα. δε θυμάμαι ομως καν τι λενε..

αν εχετε κάτι να προτίνετε.. το λέω μηπως και το βρω εντελώς απο σπόντα γιατι δεν δίνω και τη τρελή βοήθεια!!! ευχαριστώ πολύ παντως

καλημέρα

Αν και δεν νομίζω, ίσως αυτό που είπε και ο tsatsos_21 πιο πάνω σε άλλο ερώτημα;

 

Diddy - Diddy Rock :what:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω τα παρακάτω τραγούδια τα οποία είναι αρκετά γνωστά(οι στίχοι είναι απο το ρεφρέν):

 

1)Μάτια μου γλυκά, χείλη μου…..

2)Τα κορίτσια ξενυχτάνε…. ….έτσι είμαι και ‘γώ…

3)Έρωτα μου, αγάπη μου, ζωή μου και απαραίτητη μου…

4)Ποιος έχει λόγο στην αγάπη…

5)Παίζεις με τον πόνο μου και με αφήνεις μόνο μου…

6)Δευτέρα βράδυ έχω γιορτή…

7)Κάποια μέρα, το ξέρω καλά…

8)Κάθε μέρα όλη μέρα περιμένω...

 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

2. Αλέξια - Τα κορίτσια ξενυχτάνε

4. Πλιάτσικας (από το νέο του άλμπουμ - δε θυμάμαι τίτλο)

Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω τα παρακάτω τραγούδια τα οποία είναι αρκετά γνωστά(οι στίχοι είναι απο το ρεφρέν):

 

1)Μάτια μου γλυκά, χείλη μου…..

2)Τα κορίτσια ξενυχτάνε…. ….έτσι είμαι και ‘γώ…

3)Έρωτα μου, αγάπη μου, ζωή μου και απαραίτητη μου…

4)Ποιος έχει λόγο στην αγάπη…

5)Παίζεις με τον πόνο μου και με αφήνεις μόνο μου…

6)Δευτέρα βράδυ έχω γιορτή…

7)Κάποια μέρα, το ξέρω καλά…

8)Κάθε μέρα όλη μέρα περιμένω...

 

Όποιος μπορεί ας βοηθήσει:)

 

1)βερτης - ματια μου γλυκα

5)γιωργος χρηστου - Παίζεις με τον πόνο μου

8)βανδη - μεχρι μαη μηνα

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

4)Φ.Πλιάτσικας - Ποιος έχει λόγω στην αγάπη

7)Σάκης Ρουβάς - Δεν έχει σίδερα η καρδιά σου

3)Νίνο - Έρωτα μου

6)Διονύσης Μακρής - Δευτέρα βράδυ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Αυτό που ψάχνω εγώ είναι λίγο (έως πολύ) δυσκολούλι...

Είναι techno τραγουδάκι της δεκαετίας του 90 στα ισπανικά.

Υποθέτω ότι λέγεται ritmo de la noche, όμως ό,τι έρευνα έχω κάνει στο internet για το εν λόγω τραγουδάκι, με βγάζει σε τελείως άλλα (επειδή ο τίτλος μάλλον είναι πολύ κοινός).

 

Αποφάσισα και γω λοιπόν να το ηχογραφήσω από το κασετόφωνο και να το ανεβάσω... http://rapidshare.com/files/42489579/Cancion.mp3.html

 

Μπορεί να βοηθήσει κανείς;...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων....

 

:O

:love:
Link to comment
Share on other sites

2. Αλέξια - Τα κορίτσια ξενυχτάνε

4. Πλιάτσικας (από το νέο του άλμπουμ - δε θυμάμαι τίτλο)

 

1)βερτης - ματια μου γλυκα

5)γιωργος χρηστου - Παίζεις με τον πόνο μου

8)βανδη - μεχρι μαη μηνα

 

4)Φ.Πλιάτσικας - Ποιος έχει λόγω στην αγάπη

7)Σάκης Ρουβάς - Δεν έχει σίδερα η καρδιά σου

3)Νίνο - Έρωτα μου

6)Διονύσης Μακρής - Δευτέρα βράδυ

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια!:)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα κομμάτι του Β.Παπακωνσταντίνου και της Ελένης Βιτάλη

με τίτλο "Ένα γέλιο και μια νότα"

 

Παίζει στο ραδιόφωνο (Παλμός, Θεσσαλονίκη) αλλά δε φαίνεται να υπάρχει στη δισκογραφία κανενός από τους ερμηνευτές....

Ξέρει κανείς τίποτα;;;;

 

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας ενα τραγουδι που οι στιχοι του πηγαινουν ετσι:

"μαυρο, μαυρο, σε μια κολαση ζω ωσπου να σε ξαναβρωωω..."

το ξερει κανενας??? HELP

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανενας ενα τραγουδι που οι στιχοι του πηγαινουν ετσι:

"μαυρο, μαυρο, σε μια κολαση ζω ωσπου να σε ξαναβρωωω..."

το ξερει κανενας??? HELP

 

Είναι του Δημήτρη Χρυσοχοΐδη και κατά πάσα πιθανότητα λέγεται "Μαύρο"

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους και όλες,

εδώ και λίγες ημέρες άκουσα ένα παλιό τραγουδάκι κατά πάσα πιθανότητα από τα 80'ς, που είχε σαν ρεφρέν ''Σ' αγαπώ... Τζοάνα σ' αγαπώ'' κάτι σαν ρέγκε Hipe φάση, μάλλον κλεμμένο από κάποιο ξένο της ιδίας εποχής.Όποιος το ξέρει ας πει τίτλο και καλλιτέχνη...Ευχαριστώ!

http://www.egs-avatars.com/e_gs_images/divers/gifs_jeux/image01.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους και όλες,

εδώ και λίγες ημέρες άκουσα ένα παλιό τραγουδάκι κατά πάσα πιθανότητα από τα 80'ς, που είχε σαν ρεφρέν ''Σ' αγαπώ... Τζοάνα σ' αγαπώ'' κάτι σαν ρέγκε Hipe φάση, μάλλον κλεμμένο από κάποιο ξένο της ιδίας εποχής.Όποιος το ξέρει ας πει τίτλο και καλλιτέχνη...Ευχαριστώ!

 

Αυτό είναι διασκευή του Πασχάλη στο "Gimme hope Joanna" του Eddy Grant

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους τους φιλους και τις φιλες του my phone!Ακουσα προσφατα ενα τραγουδι το οποιο στο ρεφρεν ελεγε:<<με αγαπη απο εμενανε για

σενανε,με αγαπη για μια ολοκληρη ζωη...>>Αν μπορει καποιος να με βοηθησει στην αναζητηση του τιτλου η του ερμηνευτη....

 

Ευχαριστω πολυ!

Παντα φιλικα,Αρης:)

aris/20

The only thing i know is that i don't know anything!

THINK DIFFERENT

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους τους φιλους και τις φιλες του my phone!Ακουσα προσφατα ενα τραγουδι το οποιο στο ρεφρεν ελεγε:<<με αγαπη απο εμενανε για

σενανε,με αγαπη για μια ολοκληρη ζωη...>>Αν μπορει καποιος να με βοηθησει στην αναζητηση του τιτλου η του ερμηνευτη....

 

Ευχαριστω πολυ!

Παντα φιλικα,Αρης:)

 

mhpws les ths bissh - me agaph apo mena gia sena ?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ειναι πολυ πιθανο,δε γνωριζω!Θα το αναζητησω και θα δω!Ευχαριστω παρα πολυ παντως για την αμεση απαντηση και το ενδιαφερον!

aris/20

The only thing i know is that i don't know anything!

THINK DIFFERENT

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι. 'Με αγάπη από μενα για σένα' - Άννα Βίσση
Panasonic GD70, Ericsson GF768, Panasonic GD30, Nokia 3210, Ericsson T18s, Panasonic GD92, Ericsson R320s, Nokia 6210, Ericsson T65i, SE T300i, SE K700i, Siemens SX1, Nokia 7610, Siemens SX1 Music Edition, SE J210i, Sendo X, Qtek 8500, Nokia 6021, HTC Touch Cruise, HTC HD2, LG Optimus 4X HD, HTC One M7, HTC One M9, HTC 10, Xiaomi Mi8 Lite
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανενας ενα καινουριο τραγουδι που λεει μια γυναικα, απο τη γνωστη φαρσα τωρα πια, "ειμαστε φτιαγμενοι ο ενας για τον αλλον, τελος" κτλ??

εχει πολυ γελιο.. το παιζει πολυ συχνα ο ρυθμος. :lol:

 

κατι σαν ρεμιξ ειναι. αν το εχει καποιος,ας μου το στειλει!! :D

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
ektos apo to what i 've done twn linkin park yparxei kanena allo tragoudi apo to kainourio album tous pou xechorizei?????????/
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει καποιος αυτα τα δυο τραγουδακια ?

1. http://www.sendspace.com/file/fao48d [12Kb]

2. http://www.sendspace.com/file/1flu2h [8Kb]

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...