Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ροκ μπαλαντα που λεει ενας : soooooοοο saturday night νομιζω

Ποιο ειναι?? Πολυ ωραιο κομματι!

 

Καινουργιο κομματι ειναι ή παλιο???

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω!!

Λογικα δεν πρεπει να εινα πολυ καινουργιο αλλα ουτε και πολυ παλιο:p

Ειναι πολυ χαρατηριστικο το Soooooooooooo. που λεει.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, πειτε μου λιγακι, πως μπορω να κανω upload ενα αρχειο απο το pc μου? Ειναι τυπος .wav και οταν παω να γραψω απαντηση και να κανω upload το αρχειο δεν μου βγαζει την επιλογη της επισυναψης αρχειων... Τι κανουμε σε τετοιες περιπτωσεις? Και βιαζομαι να βρω τους τιτλους των τραγουδιων...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στο http://www.rapidshare.com

Επελεξε το αρχειο που θες μετα πατα upload και μετα κανε copy paste το link εδω!:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/596204/__913___947___957___969___963___964___959____964___961___945___947___959___965___948___953_.amr.html

 

Πειτει μου παρακαλω ποιο ειναι αυτο το τραγουδι. Δεν ακουγεται και τοσο καλα, αλλα θα το καταλαβετε. Ειναι σχετικα παλιο και συγκεκριμενα, το εβαζε συχνα το καλοκαιρι του 2005.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/596204/__913___947___957___969___963___964___959____964___961___945___947___959___965___948___953_.amr.html

 

Πειτει μου παρακαλω ποιο ειναι αυτο το τραγουδι. Δεν ακουγεται και τοσο καλα, αλλα θα το καταλαβετε. Ειναι σχετικα παλιο και συγκεκριμενα, το εβαζε συχνα το καλοκαιρι του 2005.

 

Steve Miller Band~Serenade

 

Τώρα λογικά επειδή αυτό που παιζόταν ήταν κάποιο mix νομίζω ότι είναι Steve Miller Band vs Jonko~Serenade:)

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις να μου πει το soundtrack απο το πρωτο lion king? Αν θυμαμαι καλα, βραβευτηκε με οσκαρ ή καποιο αναλογο βραβειο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις να μου πει το soundtrack απο το πρωτο lion king? Αν θυμαμαι καλα, βραβευτηκε με οσκαρ ή καποιο αναλογο βραβειο.

 

http://www.amazon.com/gp/explorer/B000001M1Y/2/ref=pd_lpo_ase/002-2202963-8935264?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ψάχνω γενικά τραγούδια κλασσικά επικά. όπως του πολέμου του ord of the rings. έχω κάτι λίγα απο ένα συγκρότημα warhammer. άχνω και συγκεκριμένα ένα που λέει dominus dominus. ευχαριστώ
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Καλο το link που μου εδωσες, αλλα πρεπει να τα αγορασω, ενω εγω θελω να μου πει καποιος τον τιτλο του τραγουδιου(για να το κατεβασω)που βαζει στην αρχη της ταινιας. Μαλιστα ξεκινα με ενα ουρλιαχτο και δειχνει την ανατολη του ηλιου.

 

Υ.Γ. Αν ειναι δυνατον, πειτε μου το ελληνικο τραγουδι δηλαδη τον τιτλο και την καλλιτεχνη που τραγουδαει στα ελληνικα.

 

Ευχαριστω και παλι...

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλο το link που μου εδωσες, αλλα πρεπει να τα αγορασω, ενω εγω θελω να μου πει καποιος τον τιτλο του τραγουδιου(για να το κατεβασω)που βαζει στην αρχη της ταινιας. Μαλιστα ξεκινα με ενα ουρλιαχτο και δειχνει την ανατολη του ηλιου.

 

Υ.Γ. Αν ειναι δυνατον, πειτε μου το ελληνικο τραγουδι δηλαδη τον τιτλο και την καλλιτεχνη που τραγουδαει στα ελληνικα.

 

Ευχαριστω και παλι...

 

Όοοπα..Τάιμ άουτ λίγο..Μην γίνεσαι τόσο απαιτητικός..Αν ήσουν λίγο προσεκτικός, θα έβλεπες ότι το λινκ οδηγεί εδώ και καθώς ότι το τραγούδι είναι το Circle Of Life - Carmen Twillie/Lebo M...δηλαδή στα ελληνικά προφανώς θα το ψάξεις ως 'Κύκλος Ζωής'...Οπότε τις ευχαριστίες στον φίλο samoapark..:)

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Όοοπα..Τάιμ άουτ λίγο..Μην γίνεσαι τόσο απαιτητικός..Αν ήσουν λίγο προσεκτικός, θα έβλεπες ότι το λινκ οδηγεί εδώ και καθώς ότι το τραγούδι είναι το Circle Of Life - Carmen Twillie/Lebo M...Οπότε τις ευχαριστίες στον φίλο samoapark..:)

Χιλια συγγνωμη!:rolleyes: Πραγματικα δεν εκανα scroll μεχρι τοσο κατω και συνεπως δεν το ειδα. Και παλι συγνωμη. Thnx samoapark...:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά ψάχνω γενικά τραγούδια κλασσικά επικά. όπως του πολέμου του ord of the rings. έχω κάτι λίγα απο ένα συγκρότημα warhammer. άχνω και συγκεκριμένα ένα που λέει dominus dominus. ευχαριστώ

 

Ίσως να ψάχνεις το «Fundamentum» των Lesiem. :)

 

Μερικά που ίσως να σου κάνουν:

 

Danny Elfman - The Tree Of Death

Danny Elfman - The Chase

E.S. Posthumus - Menouthis

E.S. Posthumus - Pompeii

Vangelis - Conquest Of Paradise

Bill Brown - Lineage II: Battle - Hail the Victor

Bill Brown - Lineage II: The Chaotic Chronicle Trailer Music

Jeremy Soule - The Moment Of Truth

Jeremy Soule - Devona's Theme

Era - Ameno

Era - Enae Volare

Era - The Mass

Dan Nielsen - Requiem Overture

Clint Mansel & Kronos Quartet - Requiem For A Dream

Trevor Rabin - BMBBO

 

Επίσης, το soundtrack της ταινίας «Van Helsing» του Alan Silvestri.

Φέρνει αρκετά στο ost του LOTR. :)


Link to comment
Share on other sites

Ίσως να ψάχνεις το «Fundamentum» των Lesiem. :)

 

Μερικά που ίσως να σου κάνουν:

 

Danny Elfman - The Tree Of Death

Danny Elfman - The Chase

E.S. Posthumus - Menouthis

E.S. Posthumus - Pompeii

Vangelis - Conquest Of Paradise

Bill Brown - Lineage II: Battle - Hail the Victor

Bill Brown - Lineage II: The Chaotic Chronicle Trailer Music

Jeremy Soule - The Moment Of Truth

Jeremy Soule - Devona's Theme

Era - Ameno

Era - Enae Volare

Era - The Mass

Dan Nielsen - Requiem Overture

Clint Mansel & Kronos Quartet - Requiem For A Dream

Trevor Rabin - BMBBO

 

Επίσης, το soundtrack της ταινίας «Van Helsing» του Alan Silvestri.

Φέρνει αρκετά στο ost του LOTR. :)

 

 

ευχαριστώ για την απάντηση! μόλις τα κατεβάσω θα σας πώ σίγουρα. έχει και ένα αλλο τραγούδι που λέει. if wanna ride, you ride the right horse. ο ξέρει κανείς? έψαξα στο γοογλη αλλά δέν μου βγάζει τίποτα

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ για την απάντηση! μόλις τα κατεβάσω θα σας πώ σίγουρα. έχει και ένα αλλο τραγούδι που λέει. if wanna ride, you ride the right horse. ο ξέρει κανείς? έψαξα στο γοογλη αλλά δέν μου βγάζει τίποτα

 

LAID BACK - WHITE HORSE

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το "Wonderland Avenue - White Horse" ψάχνει :p
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το "Wonderland Avenue - White Horse" ψάχνει :p

 

H Δικιά μου εκτέλεση ειναι ίσως πιο παλιά? Ποιος ξέρει:p

 

ευχαριστώ!! μα τί καλές είστε οι κοπέλες του my phone!:happy:

 

:D :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

H Δικιά μου εκτέλεση ειναι ίσως πιο παλιά? Ποιος ξέρει:p

 

 

 

:D :D :D

 

Η δική σου η εκτέλεση είναι η original. Των Wonderland Avenue είναι διασκευή. :)


Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα dance που ακουγοταν πολυ το καλοκαιρι... Να ο στιχος

 

I dont want nobody, I dont want nobody baby...but you

 

Βασικα είναι το ίδιο με το 29 - Tom Novy Feat. Michael Marshall - Your Body.mp3 αλλα κάποιος αλλος το λεει...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι!

Ισως να άκουσες το andy van mix Και να σου φάνηκε διαφορετικό.

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Circle Of Life - Carmen Twillie/Lebo M...δηλαδή στα ελληνικά προφανώς θα το ψάξεις ως 'Κύκλος Ζωής'...

Μηπως κανεις εχει ιδεα ποια τραγουδαει το circle of life στα ελληνικα? Το ξενο το βρηκα και το κατεβασα και φυσικα ειναι αψογο.. Δεν βαριεμαι να το ακουω..:music: Αλλα το ελληνικο μου ακουγεται καλυτερο..

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...