Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εγκατέστησα το SmartCom Pro (2.0) πολύ καλό.Πρέπει να τρέχει πάντα για να λειτουργεί σε περίπτωση που με πάρουν τηλ?Κάποιες εφαρμογές γιατί δεν μπορώ να τις στείλω με Bluetooth και μου βγάζει ότι είναι κλειδωμένες??Τι είναι FepSwitc που μου τρέχει?Δεν μπορώ και να το κλείσω!Απο το FExplorer που εγκατέστησα?
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες εφαρμογές γιατί δεν μπορώ να τις στείλω με Bluetooth και μου βγάζει ότι είναι κλειδωμένες??
μαλλον γι'αυτο το λογο-->ΚΛΙΚ
Τι είναι FepSwitc που μου τρέχει?Δεν μπορώ και να το κλείσω!Απο το FExplorer που εγκατέστησα?
δεν ειναι το Fexplorer παντως :)
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το blackballer αλλά δεν μου λειτουργεί και με καλούν αυτοί που δεν θέλω...το έχει λειτουργήσει κανένας;;;:O
Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το blackballer αλλά δεν μου λειτουργεί και με καλούν αυτοί που δεν θέλω...το έχει λειτουργήσει κανένας;;;:O

file mou ego se n70 to blackballer v1.1.20 doulebi mia xara

 

Xronia polla se olous

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

To SmartCom Pro (2.0) einai poli kalo, alla thelei arketo diorthoma giati exei kapoia bugs. To megalo kalo me ayto einai oti ektos apo photo mporeis na baleis na paizei kai video, alla akoma yparxoun polla bugs pou prepei na diortothoun. (eixe ginei mia sizitisi gia ayto paliotera, nomizo se ayto to thread).

Ypotheto pos stin kainouria ekdosi tha ta exoun diothosei kai tote tha einai ontos kalitero apo to fscaller. (kai tora einai apla sou spaei ligo ta neura ores ores:happy: )

 

 

λοιπον εγω εβαλα το προγραμματακι...

ειναι σαφως ανωτερο απο το full screen caller αλλα εχει οπως ειπες πολλα προβληματακια...

1)πολλες φορες σε πεταει εξω οταν πας να διαλεξεις μια Photo...

2)δεν βγαζει ΟΛΕΣ τις φωτογραφιες που εχεις μεσα στο κινητο...και αυτο ειναι κατι το οποιο δεν μπορω να το καταλαβω....:blink: (ψαχνω δηλαδη σε ενα φακελο για να βαλω μια Photo σε επαφη και μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τιποτα εκει)

τελος παντων οσο καταφερα να το δουλεψω ειναι κορυφη...αλλα αυτη η εκδοση 100% στο 70 δεν δουλευει....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω εβαλα το προγραμματακι...

ειναι σαφως ανωτερο απο το full screen caller αλλα εχει οπως ειπες πολλα προβληματακια...

1)πολλες φορες σε πεταει εξω οταν πας να διαλεξεις μια Photo...

2)δεν βγαζει ΟΛΕΣ τις φωτογραφιες που εχεις μεσα στο κινητο...και αυτο ειναι κατι το οποιο δεν μπορω να το καταλαβω....:blink: (ψαχνω δηλαδη σε ενα φακελο για να βαλω μια Photo σε επαφη και μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τιποτα εκει)

τελος παντων οσο καταφερα να το δουλεψω ειναι κορυφη...αλλα αυτη η εκδοση 100% στο 70 δεν δουλευει....

To εγκατέστησα και εγώ....

 

1. Δεν φαίνεται το βίντεο σε καμιά περίπτωση....Αυτό που φαίνεται είναι μια μαύρη οθόνη....(ενώ στο preview εμφανίζεται κανονικα!) Αυτό συμβαίνει και στους άλλους με Ν 70;;;:confused:

 

2. Σπαστικό αυτό με τις φωτό να μην φαίνονται όλες....Πού στο καλό έχουν πάει....;;;:w00t:

 

Κρίμα γιατί θα μπορούσε να είναι τέλειο....πολύ ανώτερο από το FSCaller, το οποίο σαφώς κρατώ και λειτουργώ.....:(

 

pedia gia dite kai to SmartCom Pro V2.00 ine kalitero apo to fscaller pantos doulebi mia xara sto n70

Eίσαι σίγουρος; Έχεις αντιστοιχίσει βίντεο και λειτουργεί κανονικά; Οι φωτό σου εμφανίζονται όλες;;;:blink:

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το blackballer αλλά δεν μου λειτουργεί και με καλούν αυτοί που δεν θέλω...το έχει λειτουργήσει κανένας;;;:O

Βάλε το Interactive Voice Call Master. Πολύ καλύτερο από το BlackBaller. Απλώς δεν μπλοκάρει τα SMS (όχι δηλαδή ότι τα μπλοκάρει το Blackballer. Απλώς τα κρύβει).

 

λοιπον εγω εβαλα το προγραμματακι...

ειναι σαφως ανωτερο απο το full screen caller αλλα εχει οπως ειπες πολλα προβληματακια...

1)πολλες φορες σε πεταει εξω οταν πας να διαλεξεις μια Photo...

2)δεν βγαζει ΟΛΕΣ τις φωτογραφιες που εχεις μεσα στο κινητο...και αυτο ειναι κατι το οποιο δεν μπορω να το καταλαβω....:blink: (ψαχνω δηλαδη σε ενα φακελο για να βαλω μια Photo σε επαφη και μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τιποτα εκει)

τελος παντων οσο καταφερα να το δουλεψω ειναι κορυφη...αλλα αυτη η εκδοση 100% στο 70 δεν δουλευει....

Δοκίμασε το NCaller. Είναι πιο "φτωχό" σε σχέση με τα υπόλοιπα, αλλά τουλάχιστον εμφανίζει κανονικά την φωτογραφία σε πλήρη οθόνη.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Βάλε το Interactive Voice Call Master. Πολύ καλύτερο από το BlackBaller. Απλώς δεν μπλοκάρει τα SMS (όχι δηλαδή ότι τα μπλοκάρει το Blackballer. Απλώς τα κρύβει).

 

Προσωπικά το BlackBaller δεν μου κάνει τίποτα.Δεν κρύβει, ούτε απαγορεύει τίποτα.Και μόλις έχοντας δοκιμάσει και το Blacklist και το Blacklister τα οποία επίσης δεν απαγορεύουν τις κλήσεις που τους λες...ρωτάω...Μήπως προσπαθούμε να πετύχουμε κάτι που δεν γίνεται παρά μόνο από τον εταιρεία παροχής υπηρεσιών...???:O

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το BlackBaller δεν μου κάνει τίποτα.Δεν κρύβει, ούτε απαγορεύει τίποτα.Και μόλις έχοντας δοκιμάσει και το Blacklist και το Blacklister τα οποία επίσης δεν απαγορεύουν τις κλήσεις που τους λες...ρωτάω...Μήπως προσπαθούμε να πετύχουμε κάτι που δεν γίνεται παρά μόνο από τον εταιρεία παροχής υπηρεσιών...???:O

Τα έχω δοκιμάσει όλα αυτά. Μου δούλεψαν, αλλά δεν έμεινα ικανοποιημένος από τον χρόνο απόκρισης. Με το IVCM που ανέφερα είμαι ευχαριστημένος. Χώρια που κάνει κι άλλες δουλίτσες :)

 

Υ.Γ. Ευχαριστώ για την συγχώνευση Ασυμβίβαστε. Ξέρεις, βραχυκυκλώνω λίγο όταν πρέπει να δώσω πολλαπλή απάντηση :lol:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Kai yparxoun kai alla bugs sto SmartCom Pro 2.0. Nomizo den pairnei videos pou exeis, alla mono ayta poaukaneis capture me to SmartCom (an thimame kala). Alla kai ayta ta video, ta paizei me mia mikri kathisterisi, kai malista i epilogi poy exei na paizei to video alla na akougetai ringtone den leitourgei...Kai polla akoma...

Pantos i kainouria ekdosi an ta diorthonei ayta, tote tha milame pleon gia mia :) must efarmogi (den nomizo na yparxei alli pou na paizei video otan se kalei kapoios...diorthoste me...)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα το Advanced.Call.Manager.v2.00 και δουλεύει χάρμα!!!:D :D

Μέχρι στιγμής τουλάχιστον...μην το ματιάσω...:X :X

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Στο ngage "δούλευα" ταυτοχρονα blacballer + gina κ τις κλήσεις γείωνε κ τα μην ερχοντουσαν μεν κ μπορουσες να τα δεις κ δεν ακουγόταν ή φαινόταν η παραμικρή ειδοποίηση! Μόνο που δε μπορώ να κουβαλώ το ngage. Αν καποιος εχει βρει το σωστό coctail (εφαρμογών ή εκδόσεων αυτών) για το 6680 ας μας το πεί:wacko:

 

thnx για την ανταπόκριση

 

Χρόνια πολλά κ καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έβαλα το Advanced.Call.Manager.v2.00 και δουλεύει χάρμα!!!:D :D

Μέχρι στιγμής τουλάχιστον...μην το ματιάσω...:X :X

Στο 6630 η συγκεκριμένη εφαρμογή είναι η μοναδική,που έχω δοκιμάσει,η οποία απορρίπτει αποτελεσματικά και αξιόπιστα κλήσεις από ανεπιθύμητους αριθμούς.

Το blackballer δεν αποδίδει στη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω εβαλα το προγραμματακι...

ειναι σαφως ανωτερο απο το full screen caller αλλα εχει οπως ειπες πολλα προβληματακια...

1)πολλες φορες σε πεταει εξω οταν πας να διαλεξεις μια Photo...

2)δεν βγαζει ΟΛΕΣ τις φωτογραφιες που εχεις μεσα στο κινητο...και αυτο ειναι κατι το οποιο δεν μπορω να το καταλαβω....:blink: (ψαχνω δηλαδη σε ενα φακελο για να βαλω μια Photo σε επαφη και μου βγαζει οτι δεν υπαρχει τιποτα εκει)

τελος παντων οσο καταφερα να το δουλεψω ειναι κορυφη...αλλα αυτη η εκδοση 100% στο 70 δεν δουλευει....

 

Το προγραμματάκι το εχω δουλέψει και απ'ότι κατάλαβα σου δείχνει μόνο εκείνες τις εικόνες που υπάρχουν και σε μικρογραφία στον φάκελο _PALBTN.Για κοιτάξτε το λίγο μήπως είναι αυτό.Εγώ τουλάχιστον αυτό είχα συμπεράνει.

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει ποτέ κανένας να δουλέψει το Agile Lie Detector???Προσπάθησα στο Ν70 αλλά με πετάει στην οθόνη αναμονής...
Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Το προγραμματάκι το εχω δουλέψει και απ'ότι κατάλαβα σου δείχνει μόνο εκείνες τις εικόνες που υπάρχουν και σε μικρογραφία στον φάκελο _PALBTN.Για κοιτάξτε το λίγο μήπως είναι αυτό.Εγώ τουλάχιστον αυτό είχα συμπεράνει.

Λάθος συμπέρασμα....Συγκεκριμένη φωτό που χρησιμοποιείται σε μικρογραφία δεν βρίσκεται σε κανένα φάκελο του προγράμματος....Μάλλον τελικά το πρόγραμμα πρέπει να μετονομαστεί σε Smart Ghost Pro....:p

Link to comment
Share on other sites

φιλε εγω εκανα καινουργιο φακελο εβαλα τις Photos που ηθελα μεσα και οταν παω να τον ανοιξω με το Smart Ghost Pro:lol: :lol: μου βγαζει οτι δεν υπαρχουν Items στο συγκεκριμενο φακελο...

κριμα παντως γιατι σαν συνολο ειναι πολυ καλο προγραμμα....

αν μπορεσει καποιος να λυσει αυτο το μυστηριο με τις photos θα του χρωσταω χαρη...:)

Link to comment
Share on other sites

pedia psaxno to Remote S60 Professional 2.64 ala oxi to programa gia to kinito ala to programa gia to pc kai den mporo na to bro pou8ena olokliro exo psaksi pantou.kai sto i-Phone den iparxi.mipos to exi kanis?

 

φιλε εγω εκανα καινουργιο φακελο εβαλα τις Photos που ηθελα μεσα και οταν παω να τον ανοιξω με το Smart Ghost Pro:lol: :lol: μου βγαζει οτι δεν υπαρχουν Items στο συγκεκριμενο φακελο...

κριμα παντως γιατι σαν συνολο ειναι πολυ καλο προγραμμα....

αν μπορεσει καποιος να λυσει αυτο το μυστηριο με τις photos θα του χρωσταω χαρη...:)

lipon file mou kai mena den ebriske tis fotografies kai akou na dis ti ekana.Gia na di tis fotografies 8a balis sto kinito sou to resco photo viewer kai 8a aniksis to resco kai 8a pas ston fakelo pou exis tis fotografies 8a perimenis ligo mexri na diabasi to programa oles tis fotografies kai molis teliosi anigis to Smart Ghost Pro kai 8a exi emfanisi tis fotografies oles mesa ston fakelo.

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει ποτέ κανένας να δουλέψει το Agile Lie Detector???Προσπάθησα στο Ν70 αλλά με πετάει στην οθόνη αναμονής...

ετσι και αλιος η εφαρμογη ειναι μουφα τσαμπα ο κοπος σου πηγε

Link to comment
Share on other sites

lipon file mou kai mena den ebriske tis fotografies kai akou na dis ti ekana.Gia na di tis fotografies 8a balis sto kinito sou to resco photo viewer kai 8a aniksis to resco kai 8a pas ston fakelo pou exis tis fotografies 8a perimenis ligo mexri na diabasi to programa oles tis fotografies kai molis teliosi anigis to Smart Ghost Pro kai 8a exi emfanisi tis fotografies oles mesa ston fakelo.

Ούτε αυτό παίζει....Οι φωτό δεν φαίνονται με κανένα τρόπο....Αποτελεί μάλλον την πιό must Smart Ghost Pro εφαρμογή.....:cry::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...