Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά υπάρχει κάποιος Html viewer για Nokia 6681; Θέλω να σώσω ιστοσελίδες στο κινητό και να τις διαβάζω όταν θέλω. Αν υπάρχει κάτι βοηθείστε.

 

Υ.Γ. πως αποθηκεύω τις ιστοσελίδες στο κινητό; Όπως και σε PC;

Net Front 3.2. Έχει ειδική επιλογή για αποθήκευση σελίδων.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ που μόλις χθες αγόρασα το N70 ποια προγράμματα συνιστάτε εσείς ότι θα πρέπει να βάλω διότι θα μου χρησιμεύσουν??

Σημείωση: Δεν είχα ποτέ ξανά Nokia

Καλορίζικο κι από μένα :)

Ρίξε μια ματιά αν θες στην υπογραφή μου.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος Html viewer για Nokia 6681; Θέλω να σώσω ιστοσελίδες στο κινητό και να τις διαβάζω όταν θέλω. Αν υπάρχει κάτι βοηθείστε.

 

Υ.Γ. πως αποθηκεύω τις ιστοσελίδες στο κινητό; Όπως και σε PC;

 

Δεν εχεις μεσα τον Opera;

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

O Opera δεν έχει τέτοια δυνατότητα. Τουλάχιστον εγώ δεν το έχω δει.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο κι από μένα :)

Ρίξε μια ματιά αν θες στην υπογραφή μου.

 

Τα κατέβασα αυτά που έχεις στην υπογραφή σου απο χθες και σε ευχαριστώ, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω τι κάνει το καθένα.Και εντάξει τα παιχνίδια, οι εφαρμογές είναι πάρα πολλές...!!!

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Τα κατέβασα αυτά που έχεις στην υπογραφή σου απο χθες και σε ευχαριστώ, αλλά δυστυχώς δεν ξέρω τι κάνει το καθένα.Και εντάξει τα παιχνίδια, οι εφαρμογές είναι πάρα πολλές...!!!

Πολλές από τις εφαρμογές, συνοδεύονται από ένα αρχείο .nfo

Aν το ανοίξεις με το Notepad έχει μέσα οδηγίες.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά...

 

Παρατήρησα κάποια μικρά προβληματάκια... όπως το ότι δεν παίζει το επόμενο τραγούδι... Έχετε παρατηρήσει κάτι άλλο εσείς; Η έκδοση γράφει "unstable" άρα θα πρέπει να περιμένουμε κάποια καινούργια...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα τον NetFront 3.2 στο Nokia 6681 αλλά δεν δουλεύει :( Μένει συνεχώς στη φόρτωση της εφαρμογής και δεν ξεκινά...
Link to comment
Share on other sites

volume boost giati den exei?to exei sta settings sta hotkeys alla de douleuei.den prepei na exei akoma.prepei na valoun omws...ogg san ringtones pws vazoume mesw tou oggplayer giati xerw oti auto ginetai me tis mmf version.isws oute apo auto na exei akoma.pantws exoume pleon ton kalutero oggplayer sto n70 mas! :)
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Πολλές από τις εφαρμογές, συνοδεύονται από ένα αρχείο .nfo

Aν το ανοίξεις με το Notepad έχει μέσα οδηγίες.

 

Thanks a lot!

 

To Zimpan που διαβάζω σε προηγούμενα posts ότι είναι χρήσιμο, τόσο πολύ χρειάζεται?

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Thanks a lot!

 

To Zimpan που διαβάζω σε προηγούμενα posts ότι είναι χρήσιμο, τόσο πολύ χρειάζεται?

αν συνηθιζεις να μεταφερεις zip ή rar αρχειακια στο κινητο και να θες να τα χρησιμοποιησεις, ειναι. αλλιως οχι ιδιαιτερα:) και ο profiexplorer ανοιγει zip αλλα οχι rar.

Link to comment
Share on other sites

αν συνηθιζεις να μεταφερεις zip ή rar αρχειακια στο κινητο και να θες να τα χρησιμοποιησεις, ειναι. αλλιως οχι ιδιαιτερα:) και ο profiexplorer ανοιγει zip αλλα οχι rar.

Είναι προτιμότερο να κάνεις unzip και unrar τα αρχεία στον υπολογιστή και μετέπειτα να τα μεταφέρεις στο κινητό τηλέφωνο,όπου θα αναγνωρίζονται κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Είναι προτιμότερο να κάνεις unzip και unrar τα αρχεία στον υπολογιστή και μετέπειτα να τα μεταφέρεις στο κινητό τηλέφωνο,όπου θα αναγνωρίζονται κανονικά.

Συμφωνώ. Μερικές φορές ο Zipman δεν είναι και τόσο αποτελεσματικός. Απλώς χάνεις τον χρόνο με κάτι που μπορείς να κάνεις άνετα στον υπολογιστή.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart

1.οντως δεν παιζει το επομενο κοματι(ακομα κι αν βαλεις normal play)

2.εχει ομως volume boost!!!!

εχω την πρωτογονη version 0.2 λογισμικου αν αυτο εχει σημασια.

Παιζει και mp3!

Aφου ειναι ετσι τοτε τον mp3 player τι τον θελουμε ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει και νέα έκδοση η οποία υποστηρίζει υποτίθεται και Nseries. Παρ' όλα αυτά αν και εμφανίζεται πλέον σε ολόκληρη την οθόνη, εξακολουθεί να μην λειτουργεί (τουλάχιστον στην δική μου συσκευή).
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου εγκατέστησα τον Opera Browser 8.50 και δουλεύει μια χαρά. Πως όμως θα μπορέσω να διαβάσω ιστοσελίδες από το PC μου; Πρέπει να τις αποθηκεύσω σε συγκεκριμένο folder;
Link to comment
Share on other sites

tankwart diladi auxanetai i entash patwntas ta koumpia pou exeis sa suntomeush gia volume boost up kai xamhlwnei me to koumpi gia volume boost down?emena den exei volume boost emena sti deuterh anavathmish 3.toso pou einai akoma kai an pataw auta ta koumpia pou exw valei gia suntomeush i entash einai idia.kai exei kai to provlima auto na paizei to ena kommati meta to allo.elpizw na luthei suntoma.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Aisope, έχεις ένα καλό προγραμματάκι στα Symbian...το XCaller αλλά θέλει registration code...τον έχεις...?αν ναι, αν μπορείς στείλτο μου σε παρακαλώ...

cyclops7@gmail.com

Thanks

 

Edited by nervous:ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΑ PM

Ο επιμένων νικά...
Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
Φιλε αριστοτελη ουτε καν που ορισα συντομευσεις.Εξ'αρχης ειχε κανονικα τη μπαρουλα με το volume και με ενα απλο πατημα του σταυρου δεξια-αριστερα ανεβαζεις+κατεβαζεις ενταση....για τσεκαρε μηπως εχεις καμια πιο παλια εκδοση...εγω απο irc την κατεβασα.
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και 1.09β που διόρθωσαν το προβλημα με το random play! :)

 

Όσο για τα N Series, ο developer του προγράμματος τώρα δεν έχει κάποιο N να το δοκιμασει και τον βοηθάει κάποιος 3ος απο το forum του προγράμματος. Λογικά σε σύντομο χρονικό διάστημα θα δείτε και 'σεις φως...

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι μου εγκατέστησα τον Opera Browser 8.50 και δουλεύει μια χαρά. Πως όμως θα μπορέσω να διαβάσω ιστοσελίδες από το PC μου; Πρέπει να τις αποθηκεύσω σε συγκεκριμένο folder;

Emena mou zitaei code re mamoto...

Ti la8os kano???

Never Settle 3...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...