Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση....

 

Το PowerDictaphone (έβαλα στο 6630 την 1.04) ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ???

Ανοίγω το πρόγραμμα δίνω σαν πλήκτρο ενεργοποίησης το * (πατημένο) και μετά ενεργοποιώ και... Εξοδος ??? ή πατάω το μενού και αφήνω το πρόγραμμα από κάτω ???? Πάντως κάνω και τα δύο και είτε βρίσκομαι στο μενού είτε στην κατάσταση αναμονής (τη βασική screen του κινητού με το logo του operator) πατώντας (και κρατώντας πατημένο) το * ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ :o :o

Σημείωση... Δοκίμασα να ορίσω και άλλα πλήκτρα αλλά και πάλι... :whistle:

 

Μια βοήθεια ρε παιδιά....

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

Υπάρχει κανείς βρε παιδιά να μου δώσει μία απάντηση ??? :worry: :worry: :worry: Δεν ζήτησα αν σας δουλεύει, αλλά αφού σας δουλεύει και ξέρετε, να μου πείτε πώς ακριβώς λειτουργεί ???? Να προσθέσω δε ότι όταν πατάω ΕΞΟΔΟΣ το πρόγραμμα απενεργοποιείται σε μένα και όταν ξαναμπαίνω θέλει πάλι activate program :o (αλλά και που το κάνω και βγαίνω στο μενού χωρίς ΕΞΟΔΟΣ, πάλι το πάτημα -και κράτημα- του ειδικού πλήκτρου δεν κάνει τίποτα :cry: :cry: )

Ευχαριστώ και πάλι για την όποια απάντηση....

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω εαν δουλευει το turbo msn γιατι δεν τα εχω καταφερει εαν οχι υπαρχει καποιος τροπος να εχω messenger σαν το msn στο κινητο μου (6630)?με την συνομιλια που εχει το κινητο υπαρχουν ρυθμισεις?
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε το καινούργιο PhotoRite 5.17 του xxxxxxxxxxxxx για 3650 και 3660 (βρίσκεται στο irc). Λειτουργεί άψογα και στο 6630 και το κυριότερο... Η ΚΑΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ !!!! :D :D :D

 

P.S. Ακόμη να λάβω μία απάντηση στο post της προηγούμενης σελίδας (περί PowerDictaphone)... Παρακαλώ ρε παιδιά αν ξέρει κάποιος κάτι ας μου δώσει τα φώτα του !!!!! PLZZZ

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

nickvog σε μενα το προγραμμα δουλευει κανονικα....

μπαινω βαζω τα κουμπια που θελω παταω εξοδος και ολα μια χαρα... δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν δουλευει σε σενα.....

Link to comment
Share on other sites

Thanks geopan δοκιμασα και το agile messenger αλλα δε με βαζει με λεει δεν με δεχτηκαν εχω cosmokarta μπαινω κανονικα wap over gprs μαλλον κατι παιζει με τα στοιχει μου.Σ'εσενα δουλευει?
Link to comment
Share on other sites

Thanks geopan δοκιμασα και το agile messenger αλλα δε με βαζει με λεει δεν με δεχτηκαν εχω cosmokarta μπαινω κανονικα wap over gprs μαλλον κατι παιζει με τα στοιχει μου.Σ'εσενα δουλευει?

 

Εχω την εντυπωση οτι τα messenger προγραμματα δεν τρεχουν σε καρτοκινητα.Θελουν συμβολαιο. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Λες να φταει αυτο δεν εχω και καμια συνδεσει κοσμοτε να δοκιμασω.Γιατι ομως ετσι αδικια ειναι :( .Καμια αλλη λυση
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανείς βρε παιδιά να μου δώσει μία απάντηση ??? :worry: :worry: :worry: Δεν ζήτησα αν σας δουλεύει, αλλά αφού σας δουλεύει και ξέρετε, να μου πείτε πώς ακριβώς λειτουργεί ???? Να προσθέσω δε ότι όταν πατάω ΕΞΟΔΟΣ το πρόγραμμα απενεργοποιείται σε μένα και όταν ξαναμπαίνω θέλει πάλι activate program :o (αλλά και που το κάνω και βγαίνω στο μενού χωρίς ΕΞΟΔΟΣ, πάλι το πάτημα -και κράτημα- του ειδικού πλήκτρου δεν κάνει τίποτα :cry: :cry: )

Ευχαριστώ και πάλι για την όποια απάντηση....

Δοκιμασε να βαλεις σαν ειδικο πληκτρο το #.Σε μενα (6630) μονο με αυτο δουλευει.Φυσικα μετα δημιουργειται αλλο προβλημα (γ..... την γκατεμια μας) με της εναλαγες του προφιλ (αθορυβο/γενικο) αφου παιζει το ιδιο πληκτρο αυτη την λειτουργεια. Πιστευω να σε βοηθησα και να δουλεψει.

Link to comment
Share on other sites

@ OgiogioO για το Agile Messenger

 

Καλημέρα,

Εγώ για να μπορέσω να χρεισιμοποιήσω το Agile Messenger, το οποίο είναι σαφώς ανώτερο από το Turbo MSN, έπρεπε να ενεργοποιήσω πρώτα την δυνατότητα internet browsing με το κινητό μου στην Cosmote (έχω συμβόλαιο, και φαντάζομαι πως γίνεται και σε καρτοσύνδέσεις).

Το προγραμματάκι είναι ΑΨΟΓΟ. Παρατήρησα όμως το εξής: Όταν έισαι συνδεμένος με 2G σήμα τότε μπορείς παράλληλα να πραγματοποιήσεις και μία κλήση, είτε να δεχθείς εννοήται. Αντιθέτως όταν συνδέεσε σε δίκτυο 3G έιναι αδύνατη η πραγματοποίηση ή λήψη απλής φωνητικής κλήσης.

Αυτό φαντάζομαι ισχύει σε οποιαδήποτε σύνδεση για ανταλλαγή δεδομένων και δεν είναι μειονέκτημα του προγράμματος. Αλήθεια, το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος;

Link to comment
Share on other sites

http://ca.groups.yahoo.com/group/john74_6630/ anevasa to KAINOURGIO system manager ena fovero system tool me polles leitoyrgies kai to media safe poy doulevei sto 6630..epeidi to proto group ehei tigkarei to anevasma synehizetai sto new group

 

[B]kai to media safe poy doulevei sto 6630[/b]

 

Γιαννη καλημερα!

 

Κανω εγκατασταση το mediasafe και μου ζητα ενα κωδικο :(

 

Τι βαζουμε;

 

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

[B]kai to media safe poy doulevei sto 6630[/b]

 

Γιαννη καλημερα!

 

Κανω εγκατασταση το mediasafe και μου ζητα ενα κωδικο :(

 

Τι βαζουμε;

 

ευχαριστω πολυ!

Βάζεις ότι θέλεις και αυτός πλέον θα είναι ο κωδικός σου ;)

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Βάζεις ότι θέλεις και αυτός πλέον θα είναι ο κωδικός σου ;)

 

 

Αυτο κανω και μου λεει:incorrect password

 

τι λες;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο κανω και μου λεει:incorrect password

 

τι λες;

Αρχικά σου ζητάει password.Μετά επιβεβαίωση και λογικά είναι οκ.Απλά σιγουρέψου ότι βάζεις το ίδιο(Πρόσεξε επίσης την επιλογη γραμμάτων/αριθμών)Αν και πάλι τίποτα επεγκατάσταση και εγκατάσταση εκ νέου.

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά σου ζητάει password.Μετά επιβεβαίωση και λογικά είναι οκ.Απλά σιγουρέψου ότι βάζεις το ίδιο(Πρόσεξε επίσης την επιλογη γραμμάτων/αριθμών)Αν και πάλι τίποτα επεγκατάσταση και εγκατάσταση εκ νέου.

 

Αληθεια το εν λογο προγραμμα λειτουργει κανονικα στο 6630.Γιατι στο 7610 δυστυχως δεν συγκρατει τον κωδικο που του βαζεις.

Οχι τιποτε αλλο αλλα ειναι πολυ χρησιμο προγραμμα. :rolleyes:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

@cocomat gia to Media safe kane ayto poy leei o Global Moderator...kati allo ego to turbo msn protimo epeidi doulevei to dictionary ean thes na valeis mia kainourgia lexi ,alla apo dynatotites to Agile messenger ehei perisoteres epiloges!!
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

@cocomat gia to Media safe kane ayto poy leei o Global Moderator...kati allo ego to turbo msn protimo epeidi doulevei to dictionary ean thes na valeis mia kainourgia lexi ,alla apo dynatotites to Agile messenger ehei perisoteres epiloges!!

 

Καλησπερα!

 

Εχω κανει τα παντα και εχω προσεξει οτι αφορα γραμματα και αριθμους για κωδικο αλλα...ματαια :( Συναβαινει οτι και στον asymvivasto (δε μου αναγνωριζει τον κωδικο που βαζω)

 

Και δε φτανει μονο αυτο δε μου δουλευει και η παλαοτερη εκδοση που ειχα και μου δουλευε μια χαρα.

 

καποια λυση...;

Link to comment
Share on other sites

se oti afora to password eheis dikio tora to eida den to anoixa apo hthes kai ontos kanei reset to password otan pas na to xana anoixeis ara den yparhei lysei gia ayto pros to paron!!
Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Αληθεια το εν λογο προγραμμα λειτουργει κανονικα στο 6630.Γιατι στο 7610 δυστυχως δεν συγκρατει τον κωδικο που του βαζεις.

Οχι τιποτε αλλο αλλα ειναι πολυ χρησιμο προγραμμα. :rolleyes:

παντος στο 6630 δουλευει ρολοι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

 

Εχω κανει τα παντα και εχω προσεξει οτι αφορα γραμματα και αριθμους για κωδικο αλλα...ματαια :( Συναβαινει οτι και στον asymvivasto (δε μου αναγνωριζει τον κωδικο που βαζω)

 

Και δε φτανει μονο αυτο δε μου δουλευει και η παλαοτερη εκδοση που ειχα και μου δουλευε μια χαρα.

 

καποια λυση...;

Δεν ξέρω πια βερσιον έχεις.Εγώ έχω πάντως την 1,01.Και δεν έχω κανένα πρόβλημα..

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πια βερσιον έχεις.Εγώ έχω πάντως την 1,01.Και δεν έχω κανένα πρόβλημα..

 

Δυστυχως εχω δοκιμασει ολες τις εκδοσεις και δε μου δουλευει ΤΩΡΑ ΚΑΜΙΑ

 

ΤΙ ΝΑ ΠΩ

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εχω δοκιμασει ολες τις εκδοσεις και δε μου δουλευει ΤΩΡΑ ΚΑΜΙΑ

 

ΤΙ ΝΑ ΠΩ

Χμμ..Άρα λοιπόν μόνο το handy photo safe είναι για σένα :)

Άριστο πρόγραμμα αλλά δυστυχώς ασφαλίζει μόνο φωτογραφίες(όχι video,text)

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...