Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχομαι και εγω με την σειρα μου χρονια πολλα σε ολο το My phone και ελπιζω το 2006 η εταιριες προγραματων να εχουν οτι καλλητερο να προσφερουν. . .

 

Για εχουμε εμεις Μobile Laptop :p

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to frequency analyzer de fainetai sto arxiko tou skin.prepei na valeis skins pou na to iposthrizoun.sou paizei kanonika to ena meta to allo e?ekanes unistall ti prohgoumenh version kai meta perases thn allh h th perases panw apo thn palia?lew mhpws exoun meinei tpt arxeia apo th palia pou to kollane.

 

Όχι, πάνω από την παλιά... Υπάρχει κάποιο link για τα skins που λες;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πρόγραμμα που να χτυπάει με μπιπ κάθε τόσο αν έχεις δεχτεί κλήση ή μήνυμα; όπως για παράδειγμα κάνουν τα κινητα της εταιρίας μοτορόλα οταν δέχεσε μια κλήση ή μήνυμα και δεν τα έχεις ακόμη διαβάσει
Πωλείται MacBook Pro 15.4 οθόνη, 120 σκληρός, 2 μνήμη. 2 μηνών. Λόγο : αδύνατον να δουλέψω το Mac OS
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας να μου πει πως λεγετε αυτο το προγραμμα που σου δεινει 4-5 screen saver κι ενα απο αυτα (που μου αρεσει περισσοτερο) ειναι ενα τεραστιο ψηφιακο ρολόϊ? (αν το'χει και κανενας να μου το στειλει full θα ημουν ευγνωμων αλλιως απλα θα ψαξω να το βρω ;) )

 

Eisai apisteytos! :lol: :D

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1167406#post1167406

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς πρόγραμμα που να χτυπάει με μπιπ κάθε τόσο αν έχεις δεχτεί κλήση ή μήνυμα; όπως για παράδειγμα κάνουν τα κινητα της εταιρίας μοτορόλα οταν δέχεσε μια κλήση ή μήνυμα και δεν τα έχεις ακόμη διαβάσει

 

Gia minimata yparxei to smsreminder. :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry clarco5 :O απλα δεν πιστευα πως ολοι μπαινουν σε ολα τα thread και γι'αυτο ρωτησα στην καθε ομαδα ξεχωριστα :rolleyes:

thanx παντως ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι που να προρυθμίζεται ο χρόνος έναρξης και λήξης του τηλεφώνου;;;

 

Mονο για ενα απο τα δυο που ζητας Turn Off!

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1097647#post1097647

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παιδιά!

υπάρχει κανενα προγραμματάκι που να ειναι σημειωματάριο, σαν την επιλογή που έχει το κινητό?

αλλά να μην χάνονται όταν αλλάξω κινητό και να μπορώ να τα μεταφέρω απο κάρτα σε κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

pedia mipos exi kanis to CUBIX MP3 PLAYER to psaxno pantou kai den mporo na to bro?

epidi den anigi to link mipos mporis na mou to stilis sto andreas443@yahoo.com mazi me to klidaki.

efxaristo prokatabolika

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

edw mporeis na vreis merika

 

 http://memphisx.freesuperhost.com/EN/Symbian/oggplayskins.htm 

 

Tnx m8...;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά παιδιά!

υπάρχει κανενα προγραμματάκι που να ειναι σημειωματάριο, σαν την επιλογή που έχει το κινητό?

αλλά να μην χάνονται όταν αλλάξω κινητό και να μπορώ να τα μεταφέρω απο κάρτα σε κάρτα.

 

Μα...τις σημειώσεις τις στέλνεις με bluetooth:wacko: ή αν κάνεις συγχρονισμό με outlook μεταφέρονται στο pc.Δεν χάνεις τίποτα...Τί να την κάνεις την εφαρμογή:O

Ride fast

Ride hard

Ride home.

 

ZX6R

Link to comment
Share on other sites

pedia mipos exi kanis to CUBIX MP3 PLAYER to psaxno pantou kai den mporo na to bro?

 

Πάντως, δεν λέει και πολλά...:X

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

μηπως υπαρχει κανενα αξιοπιστο prog για να δημιουργει συντομευσεις στο μενου "Μεταβαση" ? ή οποιος αλλος τροπος....

 

Σορρυ που postαρω σε δυο thread αλλα..καιγομαι

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο, αλλά έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχει.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ψάχνω κάτι τέτοιο, αλλά έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχει.

το Appman το κανει και πολυ ευκολα, εκτος αν εχουν προβλημα και τα δυο N series :O

Link to comment
Share on other sites

το Appman το κανει και πολυ ευκολα, εκτος αν εχουν προβλημα και τα δυο N series :O

 

Μάγος είσαι;...:D :D :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

Μάγος είσαι;...:D :D :D

συμπερασμα, ειναι συνειδητη επιλογη της νοκια και θα πρεπει να βγει αναβαθμισμενη εκδοση αυτων των εφαρμογων για να δουλεψουν. αυτο καταλαβαινω εγω:)

Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν το πορτοφόλι δηλαδή που υπάρχει προεγκατεστημένο σε αρκετά series 60 ή κάτι τελείως διαφορετικό;
Link to comment
Share on other sites

Κάτι σαν το πορτοφόλι δηλαδή που υπάρχει προεγκατεστημένο σε αρκετά series 60 ή κάτι τελείως διαφορετικό;

Mπράβο κάτι τέτοιο, να παίρνει στοιχεία καρτών (vcards) αλλά και χρήσιμα passwords...Κάπου είχα δει ένα καλό, δεν θυμάμαι ποιό....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...