Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω εγκαταστηση το Bloover αλλα δεν ξερω τη ρυθμισεις θελει προσπαθησα να κανω επιθεση σε 5 διαφορετικα κινητα φιλων μου αλλα τιποτα μηπως χρειαζετε κανενα αλλο προγραμα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω εγκαταστηση το Bloover αλλα δεν ξερω τη ρυθμισεις θελει προσπαθησα να κανω επιθεση σε 5 διαφορετικα κινητα φιλων μου αλλα τιποτα μηπως χρειαζετε κανενα αλλο προγραμα

 

Το προγραμμα αυτο φιλε μου παρολο που λεει οτι μπορει να "επιτεθει" δεν κανει τιποτα.

Πλεον με τις αναβαθμισεις εχουν κλεισει τυχων "τρυπες" που υπηρχαν.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε το OggPlayMMF για τα N series. Στο Ν90 παίζει στο 1/4 της οθόνης αλλα τη δουλειά του την κάνει... :O

 

Κατεβάστε το απο εδω: http://w*w.megaupload.com/?d=Q6X8FI2H ;)

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα αν και εμφανίζεται στο 1/4 εξακολουθεί να μην παίζει.
Σε εμένα παίζει κανονικά...
Link to comment
Share on other sites

pedia kalimera iparxi kana programa pou na kani ixografisi aperioristi giati afto pou exi to n70 den kani aperioristi

To Power Dictaphone einai h efarmogh poy anazhtas.Tha thn vreis edo: http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=24682&highlight=dictaphone

Link to comment
Share on other sites

Α Ψ Ο Γ Α !!!

 

Μάλλον το θέμα έληξε...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

To Power Dictaphone einai h efarmogh poy anazhtas.Tha thn vreis edo: http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=24682&highlight=dictaphone

efxaristo poli

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

To Power Dictaphone einai h efarmogh poy anazhtas.Tha thn vreis edo: http://www.iphone-forum.org/viewtopic.php?t=24682&highlight=dictaphone

Δεν είναι απόλυτα συμβατή με το Ν70...Ακόμα λιγότερο η σπασμένη έκδοση...Ας επιβεβαιωθεί αυτό... :O

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή; Tι πρόβλημα αντιμετωπίζεις;

Αντιμετώπιζα, γιατί την αφαίρεσα (πριν την τελευταία αναβάθμιση)

 

Πάταγα το πλήκτο της συντόμευσης για να ξεκινήσει η ηχογράφηση και δεν έβγαινε η μικρή οθόνη δεξια και πάνω της εγγραφής. Όμως η εγγραφή ξεκινούσε και ήταν αδύνατο να την ελέγξεις....Πολλές φορές αυτό συνέβαινε και τυχαία.... :(

 

Δεν γνωρίζω αν τα πράγματα έχουν αλλάξει με την αναβάθμιση και παρακαλώ ενημερώστε με σχετικά.... :O

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετώπιζα, γιατί την αφαίρεσα (πριν την τελευταία αναβάθμιση)

 

Πάταγα το πλήκτο της συντόμευσης για να ξεκινήσει η ηχογράφηση και δεν έβγαινε η μικρή οθόνη δεξια και πάνω της εγγραφής. Όμως η εγγραφή ξεκινούσε και ήταν αδύνατο να την ελέγξεις....Πολλές φορές αυτό συνέβαινε και τυχαία.... :(

 

Δεν γνωρίζω αν τα πράγματα έχουν αλλάξει με την αναβάθμιση και παρακαλώ ενημερώστε με σχετικά.... :O

 

 

Σχετικα με αυτό…..

Παρατήρησα ότι το ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΝ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΕΣ ΓΙΑ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΗΧΟΓΡΑΦΕΙ…..

Ισως για αυτό να εχεις αυτές τις ιστοριες….

Παντως εμενα αν εξαιρέσω αυτό δουλευει κανονικότατα…στο 70……..

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να επιλέγετε το μολυβάκι ως πλήκτρο ηχογράφησης το οποίο χρειάζεται να το πατήσετε 3 φορες για να ξεκινήσει εγγραφή.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ποια εκδοση εχεις.....???

γιατι σε μενα το μολυβακι δε το πιανει "καν"......

Link to comment
Share on other sites

Oταν πατάτε την επιθυμητή συντόμευση, τότε ακούτε κατευθείαν το χαρκτηριστικό ήχο έναρξης της ηχογράφησης και βλέπετε την οθονούλα με την διάρκεια ηχογράφησης;;; Μιλάμε πάντα για το Ν70.... :blink:
Link to comment
Share on other sites

Oταν πατάτε την επιθυμητή συντόμευση, τότε ακούτε κατευθείαν το χαρκτηριστικό ήχο έναρξης της ηχογράφησης και βλέπετε την οθονούλα με την διάρκεια ηχογράφησης;;; Μιλάμε πάντα για το Ν70.... :blink:

 

nai nokia 7610 exw egw :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε Ν70 με πλήκτρο το * (κρατημένο) αρχίζει σχεδόν αμέσως, άντε κανα δευτερόλεπτο καθυστέρηση το πολύ... έκδοση 1.04

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Σε Ν70 με πλήκτρο το * (κρατημένο) αρχίζει σχεδόν αμέσως, άντε κανα δευτερόλεπτο καθυστέρηση το πολύ... έκδοση 1.04

 

Kai gw to * exw valei, kai polles fores patietai mono tou.... :p

 

Kai meta akouw synomilies mou diarkeias mias wras :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την 1.04 έχω και δεν γίνεται να βάλεις το μολυβάκι(έχω 7610) ενώ με την 1.02 που είχα πριν γινότανε.

Επίσης και κλειδωμένο να έχεις το κινητό είτε απλά είτε με κωδικό ασφαλείας η ηχογράφηση ξεκινά κανονικά.Εμένα μου είχε γράψει 72mb(δεν θυμάμαι πόσα λεπτά ήταν) μια φορά χωρίς να το ξέρω.Το είχα στην τσέπη και πατήθηκε το κουμπί.Πάντως αυτό το αρχείο το κινητό δεν το άνοιγε.

Link to comment
Share on other sites

Καλό είναι να επιλέγετε το μολυβάκι ως πλήκτρο ηχογράφησης το οποίο χρειάζεται να το πατήσετε 3 φορες για να ξεκινήσει εγγραφή.

Akrivos.

Sto 6630,me thn ekdosh 1.04,protimo to molyvaki os ''hot key''.Oi pithanothtes na ksekinhsei akoysia mia hxografhsh einai apeiroelaxistes.

Link to comment
Share on other sites

Akrivos.

Sto 6630,me thn ekdosh 1.04,protimo to molyvaki os ''hot key''.Oi pithanothtes na ksekinhsei akoysia mia hxografhsh einai apeiroelaxistes.

 

A, twra to vrika oti xreizetai na to pathseis 3 fores.

 

Sthn arxh kai gw ayto eixa valei kai to pataga mia fora , den ekane tipota , kai nomiza oti den to dexotan... :O

 

Twra tha einai poly kalytera pisteyw. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...