Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς καλο πρόγραμμα για να κάνω browse σε φωτογραφίες από φακέλους;

 

 

Resco viewer φίλε μου...

 

Version 4.30.3

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Aπ΄ότι βλέπω το quickWord δεν υποστηρίζει εμφάνιση φωτογραφιών, αποθήκευση στη μνήμη (μόνο σαν εισερχόμενα μηνύματα) και επεξεργασία κειμένου (ούτε καν δημιουργία!) :confused:

 

Υπάρχει κάποια office εφαρμογή πιό πλήρης, που να υποστηρίζει δημιουργία, αποθήκευση και επεξεργασία κειμένου .doc μέσω του κινητού; :worry:

Link to comment
Share on other sites

Το QuickWord στην έκδοση τουλάχιστον που έχω εγώ, επιτρέπει αποθήκευση στην κάρτα μνήμης και δημιουργία νέου αρχείου....
Link to comment
Share on other sites

Mε το Quick Office Premier 2.13 μπορείτε να δημιουργήσετε αρχεία word και excel.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

H δικιά μου έκδοση του qickoffice είναι η 2.2.9.0 (την κατέβασα από το site της ΝΟΚΙΑ) και μόνο προβολή κάνει (χωρίς τις φωτό).

Αυτή η έκδοση είναι μόνο viewers. Η Premier έκδοση υποστηρίζει και επεξεργασία.

Θα την βρεις στο i-phone.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια κατεβασα τη demo version του Useful Skype PTT :

http://my-symbian.com/7650/applicat...Auto=1254&faq=2

Ειναι ενα προγραμμα που μπορεις και χρησιμοποιεις το κινητο σου ως σετ ακουστικου-μικροφωνου

για το Skype μεσω bluetooth. Πραγματι το demo λειτουργει και μιλαω μεσω του κινητου στο Skype.

Tην crac**d εκδοση που βρηκα στο IRC-mobizone μολις τρεχει στο κινητο μου και

γινεται η συνδεση μεσω bluetooth με το PC κλεινει η εφαρμογη στο κινητο.

Λεει "application closed". Συμβαινει και σε εσας? Εχει κανενας καταφερει να το λειτουργησει με την crac**d εκδοση?

Το κινητο μου ειναι ενα 6260.

Link to comment
Share on other sites

Η 2.13 η Premiere τρέχει στο Ν70;; Γιατί τώρα που τη κατέβασα βλέπω ότι με πετάει έξω όταν πάω να ανοίξω ένα αρχείο από το κινητό

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Η 2.13 η Premiere τρέχει στο Ν70;; Γιατί τώρα που τη κατέβασα βλέπω ότι με πετάει έξω όταν πάω να ανοίξω ένα αρχείο από το κινητό

Nαι, τρέχει κανονικά....Τα κάνει όλα, εκτός του να εμφανίζει τις φωτογραφίες... :O

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου tavros. Εχω το lookup 1.0. Δωσε μου το email σου να σου το στειλω αν θες.

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Nαι, τρέχει κανονικά....Τα κάνει όλα, εκτός του να εμφανίζει τις φωτογραφίες... :O

Δίκιο έχεις, εκανα κάτι βλακείες όντως τρέχει κανονικά, βασικά αρχικά το εγκατέστησα στη κάρτα και δεν άνοιγε μετά το έβαλα στην εσωτερική μνήμη αφού πρώτα αφαίρεσα οτιδήποτε σχετικό με office και τρέχει κανονικά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

δες τα mail σου

Όταν κουραστείς να κάθεσαι, σήκω.

Όταν κουραστείς να στέκεσαι, τρέξε.

Όταν κουραστείς να τρέχεις, σταμάτα...... στο κάτω-κάτω, σκάσε και κολύμπα

Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις, εκανα κάτι βλακείες όντως τρέχει κανονικά, βασικά αρχικά το εγκατέστησα στη κάρτα και δεν άνοιγε μετά το έβαλα στην εσωτερική μνήμη αφού πρώτα αφαίρεσα οτιδήποτε σχετικό με office και τρέχει κανονικά

Eγώ κατ' ευθείαν στην κάρτα με παράλληλη αντικατάσταση της προηγούμενης έκδοσης....Δεν είχα κανένα πρόβλημα....Τα προγράμματα από το "γραφείο" μετακινηθήκαν στα "δικά μου".... :O

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζοντας την σπασμενη έκδοση του quickoffice 2.13 έχω πρόβλημα με την εκτύπωση. Συγκεκριμενα με το Print boy που μάλλον κάποιο bug αντιμετωπίζει. Κατέβασα ένα patch, αλλά τίποτα δεν έγινε. Με την trial ¨εκδοση διαπιστωμένα δεν είχα πρόβλημα, αλλά επαναφέροντάς την μου έλεγε πως έληξε η δοκιμαστική περίοδος... :(

 

Αυτό το αντιμετωπίζετε και εσείς;;; Κάποια βοήθεια;;;:worry:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος file manager που να μπορείς να κάνεις αντιγραφή και επικόλληση ολόκληρους φακέλους;

Έχω τον FExplorer αλλά δεν έχει τέτοια επιλογή. Γνωρίζετε κάτι;

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος file manager που να μπορείς να κάνεις αντιγραφή και επικόλληση ολόκληρους φακέλους;

Έχω τον FExplorer αλλά δεν έχει τέτοια επιλογή. Γνωρίζετε κάτι;

Κι όμως, χρησιμοποιώ κάποιες φορές τον Fexplorer, μόνο γι' αυτόν το λόγο. Επειδή μπορεί και κάνει αντιγραφή και επικόλληση φακέλων.

Για κοίταξέ το καλύτερα. Τουλάχιστον στις εκδόσεις 1.14 και 1.15(που είναι η τελευταία), υπάρχει η δυνατότητα αυτή.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζοντας την σπασμενη έκδοση του quickoffice 2.13 έχω πρόβλημα με την εκτύπωση. Συγκεκριμενα με το Print boy που μάλλον κάποιο bug αντιμετωπίζει. Κατέβασα ένα patch, αλλά τίποτα δεν έγινε. Με την trial ¨εκδοση διαπιστωμένα δεν είχα πρόβλημα, αλλά επαναφέροντάς την μου έλεγε πως έληξε η δοκιμαστική περίοδος... :(

 

Αυτό το αντιμετωπίζετε και εσείς;;; Κάποια βοήθεια;;;:worry:

Χωρίς να παίρνω όρκο, έχω την εντύπωση ότι το Print Boy δεν κατάφεραν να το σπάσουν. Επειδή όμως όταν δεν είναι εγκατεστημένο δεν δουλεύουν οι υπόλοιπες εφαρμογές του Quick Office, το patch λύνει το πρόβλημα αυτό, καθιστώντας όμως το Print Boy ανενεργό.

Τονίζω και πάλι ότι το λέω με επιφύλαξη αυτό.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΓΙΑ ΝΟΚΙΑ 6680 ΠΟΥ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΙ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ?

TNX

Link to comment
Share on other sites

paidia exei dokimasei kaneis to opera8 kai to office premier 2.13 sto n70?

 

pamth to fexplorer stelnei oti arxeia iparxoun sto kinhto akoma kai mesa sto system mesw bluetooth.

 

panosgr to Symbianware.SmartBirthday alla de xerw an douleuei sto 6680.dokimase to

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...