Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

;) TNKS φιλοι μου για τις πληροφοριες και για το αρχειο. Καλο το εχω δοκιμασει.

 

 

Υ.Γ. αν και λιγο ασχετο για εδω. τελικα τι γινεται με τις αναβαθμισεις ME η Απλή??? το εχω κανε ΜΕ τι λετε....

επισης μηπως ξερετε για το productcode, στη διαδικασια στα απλα Ν73 λενε οτι εχουμε 0529782 ενω το δικο μου ειχε 0527009 γιατι? λετε να ητανε απο αλλη χωρα? ΤΝΚΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι μου το εκανε και σε μενα, και την απεγκατεστησα

 

Κάποια άλλη αντίστοιχη εφαρμογή με δυνατότητες υπάρχει?

 

το handy taskman είναι εξίσου καλό? κάτι που λέει ότι το handy αντικαθιστά default prog του κινητού(μπαίνει πάνω του δλδ) ισχύει? (για το ότι αλλάζει το παρατεταμένο πάτημα του κουμπιού μενου το γνωρίζω)

Join The Life
Link to comment
Share on other sites

;)

επισης μηπως ξερετε για το productcode, στη διαδικασια στα απλα Ν73 λενε οτι εχουμε 0529782 ενω το δικο μου ειχε 0527009 γιατι? λετε να ητανε απο αλλη χωρα? ΤΝΚΣ!!!

 

Το δικο σου θα ειναι product variant απο καποια εταιρια λογικα

(τιμ,βονταφον κλπ)

 

το handy taskman είναι εξίσου καλό? κάτι που λέει ότι το handy αντικαθιστά default prog του κινητού(μπαίνει πάνω του δλδ) ισχύει? (για το ότι αλλάζει το παρατεταμένο πάτημα του κουμπιού μενου το γνωρίζω)

 

Πολυ καλο το handy taskman .

Ναι αυτο κανει.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

tnks!!!!! οσο για την αλλαγη λογισμικου θα επιστρεψω σε εκδοση απλη Ν73 αλλα με productcode αυτον που προτεινετε...
Link to comment
Share on other sites

Ποιο είναι καλήτερο ?

 

1. SmartComGPS v1.53

2. AFTrack v1.0

 

Υπάρχουν και τα δυό στα γνωστα μέρη.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Εχει κανενας να μου δωσει ενα link με free εφαρμογες που να δουλευουν σε Νοκια N73?Τhanks προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!Εχει κανενας να μου δωσει ενα link με free εφαρμογες που να δουλευουν σε Νοκια N73?Τhanks προκαταβολικα!

ΟΡΙΣΤΕ:) :)

xxxxxxxxxxx

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποια εφαρμογη που να μου λεει οταν περνω κατι με το bluetooth ποσο της 100% το εχω παρει? δηλαδει αν μου στηλει καποιος ενα mp3 και στο κινητο μου εχει ερθει το μησο να μπορω να το καταλαβω :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ψάχνω και εγώ.

Γιατί τα se το έχουν προεγκατεστημένο και η Νόκια δεν μπρεί να το βάλει?

Είναι καλή λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως τυχαινει να υπαρχει καμμία εφαρμογή αντίστοιχη του PC Suite για Mac?Γιατι απο ότι είδα το PC Suite δεν εγκαθιστατε στο mac μου.

Για Linux υπάρχει τίποτα; PCLinuxOS έχω.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Για Linux υπάρχει τίποτα; PCLinuxOS έχω.

 

Όχι....

Ρίξε όμως μια ματιά κι ΕΔΩ

Υ.Γ.Στα Related Links θα βρείς κι άλλους τρόπους πλην του gnokii (που νομίζω τον ξέρεις)

Έχε υπόψιν σου ότι θα πρέπει να επιστρατεύσεις πολλές απο, τις linux γνώσεις σου, για να επιτύχεις συγχρονισμό !:D

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ψάχνω και εγώ.

Γιατί τα se το έχουν προεγκατεστημένο και η Νόκια δεν μπρεί να το βάλει?

Είναι καλή λειτουργία.

για να μη μοιαζει στα se :p

Link to comment
Share on other sites

Όχι....

Ρίξε όμως μια ματιά κι ΕΔΩ

Υ.Γ.Στα Related Links θα βρείς κι άλλους τρόπους πλην του gnokii (που νομίζω τον ξέρεις)

Έχε υπόψιν σου ότι θα πρέπει να επιστρατεύσεις πολλές απο, τις linux γνώσεις σου, για να επιτύχεις συγχρονισμό !:D

Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου. To gnokii ναι, το ξέρω. Αλλά να σου πω ότι δεν είμαι διατεθιμένος να ψάχνω τρελά για να μου γίνει συγχρονισμός. Έχω dual boot με windows xp οπότε τον κάνω από εκεί το συγχρονισμό. Ουσιαστικά, τα windows τα χρησιμοποιώ για το pc suite και για μια κάμερα crypto (δεν έπαιρνα μια creative να ησυχάσω...) που ακόμα δεν έχουν βγει drivers για Linux. Σε περίπτωση που υπήρχε πρόγραμμα για συγχρονισμό στο Linux, χωρίς να τρέχω και να ψάχνω καλώς, τώρα παραμένει η κατάσταση ως έχει.

Και πάλι ευχαριστώ πολύ.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καμια εφαρμογη για να βγαζω φωτογραφιες με το n91 υπαρχει;

Μπας και γλιτωσουμε απο τον ηχο του "κλειστρου".

Δε βγαζω ακαταλληλες φωτο ρε παιδια, αλλα τι'ναι αυτο το πραγμα, βγαζω φωτο κατι και γυρνανε ολοι και με κοιταζουν.. :X

Επισης οταν ανοιγω το κινητο μου, τρεχει το ultimate voice recorder ενω το εχω βαλει να μη τρεχει on startup..

Μετα απο μερικα δευτερα ομως κλεινει! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πριν βγαλεις φοτο δοκιμασε να κλησεις τους ηχους προειδοποιησης μεσα απο το προφιλ και πεσμου τι εγεινε :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καμια εφαρμογη για να βγαζω φωτογραφιες με το n91 υπαρχει;

Μπας και γλιτωσουμε απο τον ηχο του "κλειστρου".

Δε βγαζω ακαταλληλες φωτο ρε παιδια, αλλα τι'ναι αυτο το πραγμα, βγαζω φωτο κατι και γυρνανε ολοι και με κοιταζουν.. :X

Επισης οταν ανοιγω το κινητο μου, τρεχει το ultimate voice recorder ενω το εχω βαλει να μη τρεχει on startup..

Μετα απο μερικα δευτερα ομως κλεινει! :blink:

 

Το συγκεκριμένο πρόβλημα είναι απαράδεκτο και όσο το έχω ψάξει δεν υπάρχει λύση! Το N71 έχει 4 ήχους λήψης και δεν έχει επιλογή απενεργοποίησης του ήχου. Είναι δυνατόν; 4 ολόκληρη ήχοι αλλά χωρίς επιλογή να μην ακούγεται καθόλου!

 

Πριν βγαλεις φοτο δοκιμασε να κλησεις τους ηχους προειδοποιησης μεσα απο το προφιλ και πεσμου τι εγεινε :)

 

Δε λειτουργεί σε μένα Γιάννη.

 

Γύρνα το στο προφίλ "Αθόρυβο", δεν ακούγεται κιχ.

 

Νομίζεις!! :( :(

Link to comment
Share on other sites

Αν βρουμε σε πιο φακελο μεσα στο Z ειναι ο ηχος του κληστρου και μετα φταξουμε ενα δικο μας αθορυβο ηχο μεσα στο Ε ακριβος στο ειδιο μερος με το ειδιο ονομα λετε να πετυχη?? το δοκιμασε κανεις? θα το δοκιμαζα τορα αλλα ειμαι σε αλλο pc :rolleyes:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αν βρουμε σε πιο φακελο μεσα στο Z ειναι ο ηχος του κληστρου και μετα φταξουμε ενα δικο μας αθορυβο ηχο μεσα στο Ε ακριβος στο ειδιο μερος με το ειδιο ονομα λετε να πετυχη?? το δοκιμασε κανεις? θα το δοκιμαζα τορα αλλα ειμαι σε αλλο pc :rolleyes:

 

Πολύ καλή ιδέα αυτό! Σίγουρα θα πετύχει!! Ας το ψάξει κάποιος γιατί εγώ φεύγω τώρα. :p

Link to comment
Share on other sites

καλη ιδεα φιλε!θεωρητικα θα λειτουργει οπως γινεται με τις γραμματοσειρες!το Ν80 παντως δεν βγαζει ηχο κλειστρου....ασχετα που ειναι επιλεγμενος ενας...
Link to comment
Share on other sites

Αν βρουμε σε πιο φακελο μεσα στο Z ειναι ο ηχος του κληστρου και μετα φταξουμε ενα δικο μας αθορυβο ηχο μεσα στο Ε ακριβος στο ειδιο μερος με το ειδιο ονομα λετε να πετυχη?? το δοκιμασε κανεις? θα το δοκιμαζα τορα αλλα ειμαι σε αλλο pc :rolleyes:

δε φαινεται να δουλευει, δεν εκανα επανεκκινηση ομως μηπως... :)

 

z:\sounds\digital\camcordercapture.wav :)

Link to comment
Share on other sites

Νικο σου ειναι ευκολο να κανεις μια επανεκκινηση και να μας πεις?? :) :p :lol:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γύρνα το στο προφίλ "Αθόρυβο", δεν ακούγεται κιχ.

 

Νομίζεις!! :( :(

 

Στο Ν73 ισχύει 100%. Μόλις το δοκίμασα. Στο αθόρυβο δεν ακούγεται τίποτα.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

Νικο σου ειναι ευκολο να κανεις μια επανεκκινηση και να μας πεις?? :) :p :lol:

:p

δεν πετυχε :)

Link to comment
Share on other sites

Πριν βγαλεις φοτο δοκιμασε να κλησεις τους ηχους προειδοποιησης μεσα απο το προφιλ και πεσμου τι εγεινε :)

Kαι αυτο που εγραψα πιο επανο λειτουργει στο N73 μολης το δοκιμασα :)

:p

δεν πετυχε :)

Εκανες ολη την διαδικασια πιο επανω και ποσταρεις οτι δεν εκανες επανεκκινηση για να εισαι σηγουρος για το αν λειτουργει?? με εστηλες :lol:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...