Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ πολύ. Άλλα την έχω δοκιμάσει και δεν δούλεψε άσε που και να δουλέψει μπορείς να ακούσεις μόνο κάποιους προεπιλεγμένους σταθμούς απ' την εφαρμογή.

 

den exo dokimasei ayto to programma sto OS9 alla sto OS8 kai douleye kala.i mipos ennoeis den douleyei meso WiFi?

pantos sta8mous mporeis na valeis kai dikous sou se ayto to programma.

ego xreisimopeio to LCG Jukebox kai douleyei mia xara kai meso WiFi.

Link to comment
Share on other sites

Hi mipos tha mporouse kapoios na mou pei pou mporo na katevaso kanena pack apo apps gia to N95 den psaxno sigekrimeni efarmogi .....

poio poli omos psaxno gia efarmoges GPS . Navi . Wifi

Θα διαβασεις στο 1 ποστ στην πρωτη σελιδα εκει που λεει:

Που μπορω να βρω εφαρμογες για το κινητο μου

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

στη συγκεκριμμενη εφαρμογη μπορεις να προσθεσεις οσα pls αρχεια σταθμων θελεις απο το pc στο κινητο στο φακελο shoutcast και οταν ανοιξεις το προγραμμα βλεπεις τους σταθμους που προσθεσες.απλα δε ξερω γιατι τα εμφανιζει δυο φορες.δουλευει μια χαρα και στο ν95 μου με wifi.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στο σχετικό site, όλα είναι μόνο purchase.... :(

 

Ενταξει δεν άργησε πολύ!!.

Βγήκε ήδη σπασμένο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ΞΞ³Ο ΟΟΞ·ΟΞΉΞΌΞΏΟΞΏΞΉΟ ΟΞΏ Handy Safe ΟΞ΅ 2nd Edition phone (3230) ΞΊΞ±ΞΉ ΟΞ± Ξ±ΟΟΡία ΟΞΏΟ (δηλαδΠΟΞΏΟΟ ΞΊΟδικοΟΟ ΟΞΏΟ Ξ±ΟΞΏΞΈΞ·ΞΊΞ΅ΟΞ΅ΞΉΟ ΞΊΞ»Ο ΞΊΞ»Ο) ΟΞ± Ξ±ΟΞΏΞΈΞ·ΞΊΞ΅ΟΡι ΟΟΞ· ΞΌΞ½ΞΞΌΞ· ΟΞΏΟ ΟηλΡΟΟΞ½ΞΏΟ, ΟΟγκΡκΟΞΉΞΌΞ*Ξ½Ξ± ΟΟΞΏ path:

C:\nokia\others\Handy Safe\

 

Ξ*ΞΉΞΈΞ±Ξ½ΟΟ ΟΞΏ ίδιο Ξ½Ξ± ΟΟμβαίνΡι ΞΊΞ±ΞΉ ΟΟΞ·Ξ½ Ξ±Ξ½ΟΞ―ΟΟΞΏΞΉΟΞ· Ξ*κδοΟΞ· ΟΞΏΟ Handy Safe Ξ³ΞΉΞ± 3rd Edition. ΞΞ±Ξ»Ο ΞΈΞ± ΞΟΞ±Ξ½ Ξ½Ξ± ΟΞΏ ΟΟΡκάΟΡιΟ.

Efxaristo alla den einai ekei. DΒΒΒΒ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν άργησε πολύ!!.

Βγήκε ήδη σπασμένο.

φαινεται να δουλευει καλα. βεβαια επιλογη για register δε βρηκα, αν το ειδε καποιος και μου ξεφυγε ας πει που ειναι :)

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει δεν άργησε πολύ!!.

Βγήκε ήδη σπασμένο.

 

pou akribws iparxei to programataki??

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!

 

Αγορασα προσφατα το Ν73 και εχω το ακολουθο προβλημα.

Πολλες φορες οταν ειναι για αρκετη ωρα ανενεργο το τηλεφωνο και παω να το ξεκλειδωσω ( εχω εγκαταστησει το autolock) το τηλεφωνο κολλαει και δεν ξεκλειδωνει το πληκτρολογιο.Ο μονος τροπος για να ξεκλειδωσει ειναι αν ανοιξω το καπακι της καμερας αλλα μετα τα πληκτρα δεν λειτουργουν σωστα.Αλλο παταω και αλλο κανει.

Εκανα επανεγκατασταση το software, format της καρτας μνημης,hard reset αλλα τιποτα.

Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να απεγκταστησω και το autolock.

Ενω δηλαδη εχω κανει επανεγκατασταση το software απο την αρχη και χωρις να εχω εγκαταστησει το autolock οταν πατησω τον συνδυασμο πληκτρων κλειδωνει το πληκτρολογιο.Που υπαρχει το προγραμα και δεν σβηνεται ουτε με επανεγκατασταση του software και format της καρτας μνημης???

Ευχαριστω εκ των προτερων αν μπορει καποιος να με βοηθησει πως να κανω εντελως uninstall το autolock μηπως και αυτο προκαλει το προβλημα του κολληματος

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καμία εφαρμογή για τον υπολογισμό της κατανάλωσης καυσίμων του αυτοκινήτου?

Κανένα επιστημονικό κομπιουτεράκι?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

pou akribws iparxei to programataki??

 

Στο xxxxxxxxxxxxx

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

φαινεται να δουλευει καλα. βεβαια επιλογη για register δε βρηκα, αν το ειδε καποιος και μου ξεφυγε ας πει που ειναι :)

 

Τι να το κάνεις το register αφού είναι τελείως σπασμένο?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους!

 

Αγορασα προσφατα το Ν73 και εχω το ακολουθο προβλημα.

Πολλες φορες οταν ειναι για αρκετη ωρα ανενεργο το τηλεφωνο και παω να το ξεκλειδωσω ( εχω εγκαταστησει το autolock) το τηλεφωνο κολλαει και δεν ξεκλειδωνει το πληκτρολογιο.Ο μονος τροπος για να ξεκλειδωσει ειναι αν ανοιξω το καπακι της καμερας αλλα μετα τα πληκτρα δεν λειτουργουν σωστα.Αλλο παταω και αλλο κανει.

Εκανα επανεγκατασταση το software, format της καρτας μνημης,hard reset αλλα τιποτα.

Το προβλημα ειναι οτι δεν μπορω να απεγκταστησω και το autolock.

Ενω δηλαδη εχω κανει επανεγκατασταση το software απο την αρχη και χωρις να εχω εγκαταστησει το autolock οταν πατησω τον συνδυασμο πληκτρων κλειδωνει το πληκτρολογιο.Που υπαρχει το προγραμα και δεν σβηνεται ουτε με επανεγκατασταση του software και format της καρτας μνημης???

Ευχαριστω εκ των προτερων αν μπορει καποιος να με βοηθησει πως να κανω εντελως uninstall το autolock μηπως και αυτο προκαλει το προβλημα του κολληματος

 

Με ένα format πιστεύω να στρώσει. Δες εδώ για το πώς γίνεται: Nokia Series 60 FAQ: Διαβάστε το... πριν ρωτήσετε!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα ένα πρόβλημα!

 

Μετά από αναβάθμηση (Ν73) καμιά εφαρμογή δεν μπορεί να συνδεθεί με το Fortuna Slim GPS, ενώ το βλέπει κανονικά από ις συσκευές bluetouth.

 

Ξέρει κανείς τίποτα ??

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Κανε στο κινητο σου hard format και format στην καρτα μνημης (για να μαθεις πως γεινετε δες εδω)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Κανε στο κινητο σου hard format και format στην καρτα μνημης (για να μαθεις πως γεινετε δες εδω)

Εχει γινει hard format (*#7370#) δυο φορές και ξανα εγκατάσταση όλα, αλλά τίποτα.

Εξάλου δεν μπορώ να καταλάβω αφού το βλέπει σαν bluetouth γιατι δεν μπορεί να συνδεθεί κανένα πρόγραμα( Tomtom, Route66, Nokia Maps, Smart ComGPS, Nokia Tacker, ktl)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Φορματ στην καρτα μνημης εκανες? εαν δεν εκανες κανε καπου μπορει να σκαλονει.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε σερβις νοκια (προτίμησε το κεντρικό στην Βουλιαγμένης) και δώστο για έλεγχο....;)
http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε σε σερβις νοκια (προτίμησε το κεντρικό στην Βουλιαγμένης) και δώστο για έλεγχο....;)

 

Το βλέπει και συνδέεται σαν bluetouth, με πρόγραμα δεν μπορεί να συνδεθεί.

 

Έχω κάνει και την κάρτα format.

 

μάλλων θα το πάω για έλεγχο όπως λέει και ο ion83.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Healthy disregard for the impossible.

Link to comment
Share on other sites

Τι να το κάνεις το register αφού είναι τελείως σπασμένο?

γι'αυτο..

 

Transfer the file to your device and install ΫΫΫΫ

Register with any key. (Sometimes a specific amount of chars) ΫΫΫΫ

Link to comment
Share on other sites

@Nikoskat**Μην ψαρώνεις δεν θα βρείς πουθενά στην διαδικασία εγκατάστασης κάτι τέτοιο...

Το πρόβλημά μου είναι άλλο...όλα το interface του προγράμματος αντί για γράμματα έχουν κουτάκια και δεν μπορώ να βγάλω άκρη πουθενά! Σας συμβαίνει κι εσάς αυτό ή φταίει το οτι έχω αλλάξει γραμματοσειρά με αυτή του Ν91?? :(

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

λιγη βοηθεια επειδη δεν γνωριζω καλα..που βρισκεται τα προγραμματα για τα κινητα?πως ξεπερνατε την trial περιοδο?

 

Μπορείς να βρεις δωρεάν;) εφαρμογές εδώ:

xxxxxxxxxxxxxx

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...