Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές Symbian OS v9.1-v9.2


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι ψαχνεις μεσω bleetoth? στο αρχειο που σου ανεβασα εκτος απο το sis σου εχει μεσα και ενα exe που ειναι το κλειδι για την εφαρμογη. Ανηξε το γραψε το imei του κινητου σου (που θα το δεις αν πατησεις στην οθονη αναμονης *#06#) και πατα Εnter και τον αριθμο που θα σου εμφανισει γραψτον μεσα στην εφαρμογη! :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειχα σβησει ενα θεμα και θελω να το ξαναεγκαταστησω. ομως αυτο ειναι αδυνατο γιατι πρεπει να σβησω καποια αρχεια τα οποια απο οτι εχω διαβασει βρισκονται σε καποιο αρχειο ονοματι private
Link to comment
Share on other sites

ειχα σβησει ενα θεμα και θελω να το ξαναεγκαταστησω. ομως αυτο ειναι αδυνατο γιατι πρεπει να σβησω καποια αρχεια τα οποια απο οτι εχω διαβασει βρισκονται σε καποιο αρχειο ονοματι private

Βαλε την καρτα μνημης σε ενα card reader και δοκιμασε ετσι :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1860630#post1860630

Best TaskMan version 2.01

 

ειναι η τελευταία εκδοση?

Ναι, μπορεις να την βρεις μαζι με το κλειδακι της στα γνωστα μαγαζακια :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω και πρεπει να παω να αγορασω ενα.παντως σε ευχαριστω πολυ και αν τα βρω παλι σκουρα θα σε ξαναενοχλησω......

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1754426#post1754426

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Nokia PC Suite version 6.84:

 

* Offers enhancements to performance and stability

* Enables the synchronization of files and folders between PC and phone

* Notifies when new add-on applications are available

* Released 04 July, 2007

http://europe.nokia.com/A4144903

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου πείτε ποιο μπραουζερ χρησιμοποιείτε και είναι ο καλύτερος (χρήση,ταχύτητα) και αν υπάρχει κάποιο λινκ;

ευχαριστώ

frastgr
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω και πρεπει να παω να αγορασω ενα.παντως σε ευχαριστω πολυ και αν τα βρω παλι σκουρα θα σε ξαναενοχλησω......

 

Δεν χρειάζεται να έχεις card reader απλά σύνδεσε το κινητό σε λειτουργία μαζικής αποθήκευσης και εμφάνισε τα κρυφά αρχεία και φακέλους, είναι το ίδιο όπως να την έβαζες σε card reader.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν βγαινει μια καινουργια εκδοση του pc suite ποια ειναι η διαδικασια αναβαθμισης?απλα καταβαζουμε το νεο .exe και το τρεχουμε?γιατι δεν βλεπω update feature στην υπαρχουσα εκδοση που εχω.(την αμεσως προηγουμενη δηλαδη)

και κατι αλλο οι εφαρμογες για τον καιρο και ενα εορτολογιο που τις βρισκουμε ?εχετε κανενα λινκ please?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν βγαινει μια καινουργια εκδοση του pc suite ποια ειναι η διαδικασια αναβαθμισης?απλα καταβαζουμε το νεο .exe και το τρεχουμε?γιατι δεν βλεπω update feature στην υπαρχουσα εκδοση που εχω.(την αμεσως προηγουμενη δηλαδη)

και κατι αλλο οι εφαρμογες για τον καιρο και ενα εορτολογιο που τις βρισκουμε ?εχετε κανενα λινκ please?ευχαριστω

Ναι, κατεβάζεις την καινούργια έκδοση και την εγκαθιστάς.

Το εορτολόγιο το ανέβασα εδώ.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο προγραμμα αλλα που μπορω να το βρω σε μικροτερη αναλυση?:( :cry:

 

δηλαδη εννοω οτι οταν το εβαλα στο Ν91 μου το εβγαλε οπως μου βγαζει τα 320Χ240 παιχνιδια,υπαρχει το προγραμμα αυτο για την οθονη του Ν91?

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα έχει ξαναρωτηθεί αλλά δεν βρήκα κάτι, υπάρχει κάποια εφαρμογή που να υπενθυμίζει κάθε Χ λεπτά, αν υπάρχουν αναπάντητες κλήσεις ή μη αναγνωσμένα μηνύματα?
Link to comment
Share on other sites

Πιθανότατα έχει ξαναρωτηθεί αλλά δεν βρήκα κάτι, υπάρχει κάποια εφαρμογή που να υπενθυμίζει κάθε Χ λεπτά, αν υπάρχουν αναπάντητες κλήσεις ή μη αναγνωσμένα μηνύματα?

Remind Me

Παν μέτρον Άριστον... Γηράσκω αεί διδασκόμενος... Tα πάντα ρεί...

Ουδείς ασφαλέστερος εχθρός εκ του ευεργετηθέντος αχάριστου...

Link to comment
Share on other sites

Developer Certificates are provided for testing purposes only and not for distribution purposes. This is clearly stated in the terms and conditions signed up to by all users. If you require Developer Certificates for testing an application you are developing please send an email with the following information to symbiansigned@symbian.com

Subject: Developer Certificate enable request:

User name

First Name Last Name

Application Name

Application Version

Company Name

Company Address

Link to comment
Share on other sites

Developer Certificates are provided for testing purposes only and not for distribution purposes. This is clearly stated in the terms and conditions signed up to by all users. If you require Developer Certificates for testing an application you are developing please send an email with the following information to symbiansigned@symbian.com

Subject: Developer Certificate enable request:

User name

First Name Last Name

Application Name

Application Version

Company Name

Company Address

Τώρα τελευταία μας έπρηξε το symbiansigned. Κάθε λίγο κάτι θα βρει για να μας νευριάζει. Καλύτερα να κλείσει να ησυχάσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κάνει το εξής:

Έχω προσθέσει στην ενεργή αναμονή το Yahoo Mail Plus και απλά το πατάω, ανοίγει σαν τον φάκελο των εισερχομένων sms και κάνει αμέσως scan για wifi, αν βρει μου κατεβάζει τα mail

Βέβαια όλα αυτά τα προσφέρει το Ε65 χωρίς κάποια έξτρα εφαρμογή, εσύ δε ξέρω ποιο μοντέλο έχεις

Αν έχεις το ίδιο η επιλογή είναι: Ρυθμίσεις-Τηλέφωνο-Κατάσταση Αναμονής-Γραμ.σε ενεργή αναμονή

και επιλέγεις Yahoo Mail Plus

(Τις ρυθμίσεις του Yahoo Mail Plus θα τις βρεις στις ρυθμίσεις μηνυμάτων στη κατηγορία E-mail)

 

Ελπιζω σε λιγο καιρο θα εχω στα χερια μου κινητο της σειρα Ε.

Το yahoo mail plus, ειναι προγραμμα προεγκατεστημενο στο symbian 60 3rd edition ή πρεπει να το κατεβασω απο καπου?

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω σε λιγο καιρο θα εχω στα χερια μου κινητο της σειρα Ε.

Το yahoo mail plus, ειναι προγραμμα προεγκατεστημενο στο symbian 60 3rd edition ή πρεπει να το κατεβασω απο καπου?

Όχι δεν είναι πρόγραμμα, δε χρειάζεται να το κατεβάσεις, είναι υπηρεσία ενσωματωμένη στο Ε65 (φαντάζομαι και στα υπόλοιπα της σειράς Ε) για να βλέπεις τα e-mail σου. Υπάρχει στο φάκελο μηνυμάτων:D

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Για να κατεβάσω τα αρχεία από rapidshare.com χρειάζεται εγγραφή?

Μπαίνω στο σύνδεσμο http://rapidshare.com/files/40610200/diskcache.rar και είναι ανενεργός.

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν βγαινει μια καινουργια εκδοση του pc suite ποια ειναι η διαδικασια αναβαθμισης?απλα καταβαζουμε το νεο .exe και το τρεχουμε?γιατι δεν βλεπω update feature στην υπαρχουσα εκδοση που εχω.(την αμεσως προηγουμενη δηλαδη)

και κατι αλλο οι εφαρμογες για τον καιρο και ενα εορτολογιο που τις βρισκουμε ?εχετε κανενα λινκ please?ευχαριστω

 

Θεωρώ ότι το καλύτερο είναι να γίνεται uninstall η παλιά έκδοση και μετά να περνάμε την καινούρια.

Δεν ξέρω όμως τι γίνεται με τα backup.Λογικά όμως εφόσον τα έχουμε σε άλλο φάκελο δεν πρέπει να επηρεάζονται.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Για να κατεβάσω τα αρχεία από rapidshare.com χρειάζεται εγγραφή?

Μπαίνω στο σύνδεσμο http://rapidshare.com/files/40610200/diskcache.rar και είναι ανενεργός.

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος?

 

Εγώ μπήκα τώρα και δουλεύει μια χαρά!

Κάνεις τα βήματα όπως πρέπει?

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μας έπρηξε το symbiansigned. Κάθε λίγο κάτι θα βρει για να μας νευριάζει. Καλύτερα να κλείσει να ησυχάσουμε.

 

Και άμα κλείσει, έχεις κανένα καλύτερο τρόπο για να κάνουμε τις εφαρμογές signed??:O

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...