Jump to content

Ανέκδοτα και αστεία!


KostasV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Einai vradi, giro stis 3 ta ximeromata, k enas satanistis me tin kopela tou diasxizoun to dasos...

 

Kopelia:"pw pw fovame...pws tha girisoume meta...?"

 

Satanistis:"ti na pw k egw pou tha girisw monos..."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Ήταν δύο αδέρφια, ο ένας πλούσιος και ο άλλος φτωχός. Λόγω Χριστουγέννων αποφασίζουν να αγοράσουν στις γυναίκες τους δώρα. αγοράζει λοιπόν ο πλούσιος στη δικιά του δύο αμάξια. αγοράζει κι ο φτωχός στη δικιά του ένα ζευγάρι κάλτσες κι ένα κινητό με δόνηση. Ρωτάει ο φτωχός τον πλούσιο γιατί της πήρες δυο αμάξια κι ο πλούσιος απαντάει

- "Γιατί άμα χαλάσει το ένα να έχει το άλλο να χρησιμοποιεί." Ρωτάει κι ο πλούσιος το φτωχό γιατί της πήρες ένα ζευγάρι κάλτσες κι ένα κινητό με δόνηση κι απαντάει ο φτωχός:

- "Γιατί άμα δεν της αρέσουν οι κάλτσες να πάει να μ@μηθεί!" :X :lol:

ΠΗΓΗ:http://www.jokes.gr

ΤΟΥ ΦΕΥΓΑΤΟΥ Η ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΕΚΛΑΨΕ ΠΟΤΕ :!: :!:
Link to comment
Share on other sites

Παπακαλιάτης.

 

 

well done...κερδισες την Χριστινα Παππα και την μητερα της Πεμη Ζουνη(ελπιζω να το εγραψα σωστα...αποκλειται ομως)

το δωρο σου μπορεις να το παραλαβεις....ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ! :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 15/05

 

Ωρα 21:30: Ο Μπάμπης ο Σουγιάς κυκλοφορεί την είδηση ότι ο αγώνας Αρη-Ηρακλή θα αρχίσει και πάλι.

 

Ωρα 22:15: Ο Βαγγέλης ο Πυροτεχνουργός ζητάει από τον διαιτητή Μπριάκο να μην ξανά αρχίσει αμέσως το ματς, καθώς θέλει να πεταχτεί μέχρι απέναντι να φάει ένα πατσά.

 

Ωρα 23:10: Ο διαιτητής Μπριάκος αποφασίζει την οριστική διακοπή της αναμέτρησης.

 

Ωρα 23:14: Ο Μήτσος ο Πεταλούδας επιστρέφει στο γήπεδο –είχε πάει στο σπίτι να δει το «Dream Show»- και μαθαίνει ότι ο αγώνας διακόπτεται. Εκνευρίζεται και ψάχνει στα αποδυτήρια τον Μπριάκο!

 

Ωρα 23:35: Μετά τις απειλές που δέχεται, ο Μπριάκος αποφασίζει την επανέναρξη του αγώνα.

 

Ωρα 23:44: Ο αγώνας αρχίζει από το σημείο που διεκόπη.

 

Ωρα 23:51: Ο Βαγγέλης ο Πυροτεχνουργός επιστρέφει από το πατσατζίδικο και βλέποντας πως έχασε την επανέναρξη, μπουκάρει στον αγωνιστικό χώρο!

 

Ωρα 23:53: Ο αγώνας διακόπτεται!

 

Ωρα 00:03: Οι άνθρωποι του Αρη καταφέρνουν και βγάζουν από τον γήπεδο τον οπαδό και η αναμέτρηση αρχίζει ξανά.

 

Ωρα 00:11: Ο Επαλέ επιχειρεί μακρινό σουτ, η μπάλα περνάει ελάχιστα άουτ και οι οπαδοί μπουκάρουν και πάλι στο γήπεδο κυνηγώντας τον Καμερουνέζο.

 

Ωρα 00:30: Ο Επαλέ συνεχίζει να τρέχει, αλλά πλέον έχει μείνει μόνος του αφού οι οπαδοί που τον κυνηγούσαν κουράστηκαν. Σε αυτούς και ο Βαγγέλης ο Πυροτεχνουργός, ο οποίος έχει βαρύνει λόγω του πατσά.

 

Ωρα 00:41: Ο Μήτσος ο Πεταλούδας πιάνει τον Αμπάρη από τον λαιμό! Σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες τον απειλεί πως αν δεν κάτσει να φάει γκολ δεν θα φύγει όρθιος από το γήπεδο!

 

Ωρα 00:45: Ο διαιτητής Μπριάκος μαζεύει τους βοηθούς στα αποδυτήρια και αρχίζουν οι νέες διαβουλεύσεις σχετικά με το μέλλον του ματς.

 

Ωρα 01:13: Ο Γιώργος Χατζάρας έχει κοιμηθεί στον πάγκο –είναι περασμένη η ώρα- όταν μαθαίνει την είδηση πως ο αγώνας θα συνεχιστεί!

 

Ωρα 01:17: Ο Σάββας Κωφίδης μαζεύει τους παίκτες στο κέντρο του γηπέδου και τους ζητάει να παίξουν για την φανέλα. Λεπτομέρεια: Οι παίκτες του Ηρακλή δεν φορούν πλέον φανέλες, αφού έχουν σκιστεί από τις επιθέσεις των οπαδών.

 

Ωρα 01:18: Ο Μάκης ο Σιδερογροθιάς συνοδεύει τον Μπριάκο στον αγωνιστικό χώρο. Όλα είναι έτοιμα για την επανέναρξη.

 

Ωρα 01:21: Ο αγώνας αρχίζει με τον Αρη στην επίθεση.

 

Ωρα 01:33: Ο Αμπελάς με τον Μπενίσκο παίζουν το 1-2, η μπάλα φτάνει στον Τζίμη τον Φωτοβολίδα, αλλά το σουτ που επιχειρεί χτυπάει στο κεφάλι του Μπάμπη του Σουγιά, ο οποίος εκείνη την ώρα κοιμόταν! Το απότομα ξύπνημα τον εκνευρίζει με αποτέλεσμα να μπουκάρει στο γήπεδο!

 

Ωρα 01:35: Ο αγώνας διακόπτεται.

 

Ωρα 01:44: Ο Μπριάκος δίνει εντολή στους υπεύθυνους να φτιάξουν ένα καφέ στον Μπάμπη τον Σουγιά για να τον ηρεμήσουν.

 

Ωρα 01:58: Τα πνεύματα ηρεμούν. Η αναμέτρηση αρχίζει και πάλι.

 

Ωρα 02:04: Ο αγώνας διακόπτεται γιατί αρχίζει στον Alpha ο Γεωργίου.

 

Ωρα 02:15: Με αφορμή το διαφημιστικό διάλειμμα, ο αγώνας αρχίζει και πάλι.

 

Ωρα 02:21: Λήξη πρώτου ημιχρόνου.

 

Κίτρινες κάρτες: Τόνι ο Ισοβίτης (χάνει τον επόμενο αγώνα), Μάκης ο Καραμπίνας.

 

Το δεύτερο ημίχρονο του συγκλονιστικού αγώνα στο επόμενο Paparazzi! Μην χάσετε τη συνέχεια!! Πως ο Βαγγέλης ο Πυροτεχνουργός τρώει και δεύτερο πατσά, την ώρα που ο Τζίμης ο Φωτοβολίδας έχει χάσει τρία συνεχόμενα τετ α τετ. Ποιες εντολές δίνει στους παίκτες του ο Σάββας Κωφίδης. Ποιος γείτονας κάλεσε την Αστυνομία στις 03:30 λόγω της φασαρίας! Αυτά και άλλα πολλά στο δεύτερο ημίχρονο της αναμέτρησης Αρη-Ηρακλή!

 

:p

Link to comment
Share on other sites

... ναι ναι.. και πως λεγανε τον πρωτο ξαδερφο του Τιραμολα που παιξε βοηθητικος σε μια σκηνη μαχης στον Αρχοντα?

 

Γκες... Τιραμολεγκολα χαχαχαχαχαχαχ

[sIGPIC][/sIGPIC]...breath taking...

 

http://www.chf.gr

Link to comment
Share on other sites

Ήταν δυο φίλοι μουσικοί. Ξαφνικά πεθαίνει ο ένας από καρδιά. Πέφτει σε μελαγχολία ο άλλος. Περνάει ο καιρός κι αυτός δε μπορεί ακόμα να αποδεχτεί την απουσία του φίλου του. Κάθε μέρα παρακαλά το θεό να του παρουσιάσει για τελευταία φορά το φίλο του να τον δει έστω για λίγο. Ξαφνικά γίνεται ένα θαύμα κι εμφανίζεται μπροστά του...

- Γρηγόρη! Πόσο μου έλειψες! Δεν το πιστεύω ότι σε βλέπω!... Κάθε μέρα ζω με την ελπίδα ότι όπου κι αν είσαι, περνάς καλά...

- Όντως. Η αλήθεια είναι ότι περνάμε πολύ καλά... Βασικά Σωτήρη εγώ αν ήρθα εδώ σήμερα είναι για να σου πω κάποια πράγματα.

- Καλά ή κακά;

- Και τα δύο.

- Πες τα καλά πρώτα...

- Τα καλά είναι ότι περνάμε καταπληκτικά εκεί ψηλά!... Συναυλίες συνεχώς... Προχτές έπαιζε ο Bob Marley... Πριν μια βδομάδα έπαιξε ο Kurt Cobain με τον Jim Morisson, έχουν κάνει νέο γκρουπ πλέον... Aσε σου λέω, πολύ καλά σκηνικά...

- Απίστευτο! Αυτό είναι καταπληκτικό!... Και τα άσχημα; Ποια είναι άσχημα;

- Εχμ... βασικά... βγήκαν αφίσες... παίζεις το Σάββατο...

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

Ο γιατρός πέρασε μια σεξουαλική περιπέτεια με ασθενή του και αισθανόταν

ένοχος.

Νά σου οι τύψεις, νά σου οι λογισμοί περί επαγγελματικής δεοντολογίας.

Όσο κι αν προσπαθούσε να το ξεπεράσει, δεν μπορούσε.

Η ενοχή και το αίσθημα προδοσίας ήταν ακατανίκητα.

Μια εσωτερική φωνή προσπαθούσε να τονε παρηγορήσει:

"Γιάννη, μην σκάς ρε παιδί μου. Ούτε ο πρώτος, ούτε κι ο τελευταίος

γιατρός είσαι που κοιμήθηκε με ασθενή του.

Έτσι κι αλλιώς τώρα δεν έχεις και κανένα δεσμό, είσαι μόνος. Ας πάει στο

καλό."

Αλλά αμέσως μια φοβερή φωνή τον ξανάφερνε στην ζοφερή πραγματικότητα

και του ψιθύριζε:

"Γιάννη, είσαι κτηνίατρος"

Φιλικά Μάκης

Destinator-> SpeedCameras - POI

Link to comment
Share on other sites

Ένας άνδρας επιβιβάζεται στο αεροπλάνο, κάθεται στη θέση του και καθώς βάζει την ζώνη βλέπει να µπαίνει στο αεροπλάνο η πιο όµορφη γυναίκα που έχει δει στη ζωή του. Καθώς αντιλαµβάνεται ότι έρχεται κατ' ευθείαν σ' αυτόν τον πιάνει κρύος ιδρώτας βλέποντας την γυναίκα να κάθεται στη διπλανή θέση. Ανυποµονώντας να αρχίσει κουβεντούλα µαζί της την ρωτά:

"Επαγγελµατικό ή ταξίδι αναψυχής;"

"Συνέδριο Νυµφοµανών στο Σικάγο" του απαντά η γυναίκα.

"Θεούλη µου" σκέφτεται ξεροκαταπίνοντας. "Η πιο όµορφη γυναίκα που έχω δει κάθεται µερικά εκατοστά παραπέρα και πάει σε συνέδριο νυµφοµανών!!"

Προσπαθώντας να κρατήσει την ψυχραιµία του της λέει:

"Πολύ συναρπαστικό.... και µε πια ιδιότητα πηγαίνετε εκεί;"

"Είµαι εισηγήτρια" απαντά αυτή. "Χρησιµοποιώ τις εµπειρίες µου να αποµυθοποιήσω µερικούς δηµοφιλείς µύθους για την σεξουαλικότητα".

"Αλήθεια, και ποιοι είναι αυτοί οι µύθοι;" ρωτά ο άνδρας.

"Ένας από αυτούς είναι ότι οι άνδρες της Αφρικανικής φυλής έχουν µεγάλο πέος, ενώ στην πραγµατικότητα είναι οι Ινδιάνοι της Αµερικής που ξεπερνούν τις περισσότερες προσδοκίες. Ένας άλλος είναι ότι οι Γάλλοι είναι οι καλύτεροι εραστές ενώ στην πραγματικότητα οι ελληνικής καταγωγής άνδρες είναι οι καλύτεροι".

Ξαφνικά, η γυναίκα κοκκινίζει από ντροπή και του λέει:

"συγνώµη, δεν θα έπρεπε να συζητώ αυτά τα πράγµατα µαζί σας µιας και δεν ξέρω ούτε το όνοµά σας"

"Καθιστή Αρκούδα ... " λέει ο άνδρας απλώνοντας το χέρι του να συστηθεί, " ...Καθιστή Αρκούδα Παπαδόπουλος".

 

http://www.contra.gr/graphics/columns/paparrazzi/header.gif

Link to comment
Share on other sites

Το πρωί ήμουνα στην Εθνική Οδό, κοιτάω αριστερά και τι να δω... μια γκόμενα... με μια κουρσάρα, με πατημένα 150, να κοιτάζεται στον πλαϊνό καθρέφτη και να βάζει κραγιόν !!!...

Και φυσικά, έτσι αφηρημένη, είχε αρχίσει να μπαίνει στη λουρίδα

μου!...

Τρόμαξα τόσο που μου έπεσε η ξυριστική μηχανή απ το ένα χέρι και το σάντουιτς από το άλλο, προσπάθησα να κουμαντάρω το τιμόνι με τα γόνατα, μου φεύγει και το κινητό όπως το κρατούσα με τον ωμό και μιλούσα, πέφτει μέσα στον καφέ που είχα ανάμεσα στα ποδιά μου, έγιναν τα πλήκτρα του laptop ΣΚΑΤΑ!!!...

 

ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΟΔΗΓΟΙ, σου λέει μετά!

Link to comment
Share on other sites

Ένας αγρότης είχε ένα πολύ μεγάλο αγρόκτημα με μια ωραία λίμνη στο πίσω μέρος του. Μια μοναχική βραδιά αποφάσισε να πάει μια βόλτα μέχρι την λίμνη.

Καθώς πλησίαζε, κάνοντας το τρίτο τσιγάρο, άκουσε φωνές και γέλια.

Όταν έφτασε είδε πολλά γυμνά νεαρά κορίτσια να παίζουν μέσα στα νερά.

Μόλις όμως κατάλαβαν την παρουσία του, πήγαν στα βαθιά για να μην

φαίνονται.

Ένα από τα κορίτσια του φώναξε: "Δεν πρόκειται να βγούμε αν δεν

φύγεις".

Και απαντάει κι αυτός:

"Σιγά μην ήρθα για να σας δω να κολυμπάτε γυμνές. Απλά ήρθα για να ταίσω τον κροκόδειλο."

 

 

 

Προχωράει κάποιος στο δρόμο και ακούει από μια

πολυκατοικία μια φωνή να φωνάζει για βοήθεια. Κοιτάζει

και βλέπει κάποιον να προσπαθεί να ρίξει μια γυναίκα

κάτω από ένα μπαλκόνι, και λέει:

 

- Τι κάνεις άνθρωπε μου!! Είσαι καλά??? Θα τη

σκοτώσεις τη γυναίκα!!!

 

- Aσε μας ρε φίλε... Η πεθερά μου είναι...

 

- Η πεθερά σου?..... Βρε την άτιμη, πως γαντζώθηκε

έτσι στα κάγκελα?

Link to comment
Share on other sites

Ένας τύπος τύφλα στο μεθύσι μπαίνει σε ένα μπαρ,

κάθεται και παραγγέλνει ένα ποτό. Ο μπάρμαν τον

κοιτάει καλά-καλά και του λέει ότι δεν θα τον σερβίρει

>γιατί είναι μεθυσμένος.

 

Ο τύπος φανερά εκνευρισμένος φεύγει τρικλίζοντας. Μετά

από λίγο, ο ίδιος μεθυσμένος μπαίνει από την πλαϊνή

πόρτα του μπαρ. Πηγαίνει στη μπάρα,κάθεται και

παραγγέλνει ένα ποτό.

 

Ο μπάρμαν του ξαναλέει πως δεν μπορεί να τον σερβίρει

οπότε ο τύπος ξαναφεύγει κάνοντας οχταράκια.

 

Μετά, ξαναμπαίνει ο τύπος από την πίσω πόρτα του μπαρ.

Κάθεται στο σκαμπό του μπαρ και παραγγέλνει πάλι ένα

ποτό.

 

Ο μπάρμαν τον βλέπει και του ξαναλέγει πως δεν μπορεί

να τον εξυπηρετήσει γιατί είναι μεθυσμένος και καλά θα

κάνει να φύγει, εκτός αν θέλει να φωνάξουν την

αστυνομία.

 

O μεθυσμένος έχει μείνει έκπληκτος και με το πιο

παραξενεμένο ύφος ρωτάει τον μπάρμαν:

 

- Καλά ρε φιλαράκο, σε πόσα μπαρ δουλεύεις εσύ;

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα ξενοδοχείο, ένας τύπος καθώς περνούσε δίπλα από ένα τραπέζι που παίζανε χαρτιά, είδε και έναν σκύλο να παίζει ανάμεσά τους!

"Μπράβο! Πρέπει να είναι πανέξυπνος ο σκύλος σας!" λέει έκθαμβος ο τύπος στους παίχτες.

"Τι έξυπνος; Bλάκας είναι!!... κάθε φορά που του 'ρχεται καλό χαρτί κουνάει την ουρά του."

 

© Contra.gr

Link to comment
Share on other sites

se mia parea triwn paidiwn:

-Xthes eida ton propropropropropropappou mou!!

-Ti leei o pseftis!

-Den einai pseftis...Traulizei...!

 

Krio?

Egw otan to akousa "kriwsa"...ama to peite se kapion kourasmeno h methismeno tha tou aresei!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν μπορώ να διαβάσω όλο το θέμα και δεν ξέρω αν το έχει δώσει κάποιος άλλος πρίν

 

Πάει ένας τύπος το Zastava του σε ένα συνεργείο που κάνει βελτιώσεις σε αυτοκίνητα.

Φωνάζει τον αρχιμάστορα και του λέει:

Ιδιοκτήτης: Φίλε το βλέπεις αυτό?

Μηχανικός: Το βλέπω τί θέλεις?

Ιδιοκτήτης: Κάντο Turbo 2500 κυβικά και ιντζέξιον και πέσμου πότε να έρθω να το πάρω??

Τον κοιτάζει ο μηχανικός και μετά απο λίγη σκέψη του λέει:Ελα σε καμιά ώρα!!

Ιδιοκτήτης Zastava: Μη λές μα@@@ίες

Μηχανικός: Εγώ τις άρχισα??

Link to comment
Share on other sites

Γαμάτο!!!! :lol:

Kourasmenos eisai h methismenos?!?!?!?!opws k na exei thanks

 

Fanish1 g****o!!

 

Na allo ena:

 

Μια μέρα ο Θεός και ο Αδάμ συζητούσαν. Ρωτάει λοιπόν ο Αδάμ τον Θεό.

- "Γιατί έκανες την Εύα τόσο απαλή και και τρυφερή;"

- "Για να την θέλεις".

Ξαναρωτάει ο Αδάμ τον Θεό.

- "Γιατί έκανες την Εύα τόσο ελκυστική;"

- "Για να την θέλεις" απαντάει ο Θεός.

Μετά από λίγο ξαναρωτάει ο Αδάμ τον Θεό,

- "Γιατί έκανες την Εύα τόσο ηλίθια;"

- "Για να σε θέλει απαντάει ο Θεός..."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Elpizw na min to exei pei kaneis mexri twra!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Μπαίνει κάποιος σε ένα μπαρ και βλέπει έναν παλιό του φίλο να κάθεται ολομόναχος και να τα πίνει. Τον πλησιάζει λοιπόν:

- "Τι έχεις, βρε Μανώλη; Φαίνεσαι χάλια!"

- "Τι να `χω; Τον περασμένο Μάρτιο πέθανε η μάνα μου και μου άφησε 1.000.000 δρχ."

- "Συλλυπητήρια, βρε παιδί μου..."

- "Αργότερα, τον Απρίλιο πέθανε ο πατέρας μου και μου άφησε 20.000.000 δρχ."

- "Τρομερό! Να χάσεις και τους δυο γονείς σου σε δυο μήνες! Πως να μην είσαι χάλια..."

- "Ύστερα, τον περασμένο μήνα πέθανε και η θεία μου και μου άφησε 10.000.000 δρχ."

- "Να χάσεις τρία μέλη της οικογένειάς σου σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα! Είναι φοβερό!"

- "Και αυτό το μήνα... τίποτα!"

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...