Jump to content

Τα πάντα για το Rapidshare


CarpeNoctum
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.Εχω λογαριασμο,Premium account στο Rapidshare.Mηπως υπαρχει καποιος οδηγος που να μας εξηγει πως ανεβαζουμε αρχεια,πως τα μοιραζομαστε μετα με φιλους κ.λ.π.Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

apo internet cafe ginete na kano aposindesi?px apo ta interspot?

Όχι, μπορείς όμως να αλλάξεις υπολογιστή (αν το κάνεις πάνω από μία φορά θα σπάσεις τα νεύρα του υπαλλήλου, αυτό είναι βέβαιο :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Όχι, μπορείς όμως να αλλάξεις υπολογιστή (αν το κάνεις πάνω από μία φορά θα σπάσεις τα νεύρα του υπαλλήλου, αυτό είναι βέβαιο :lol: ).

 

Υπάρχει και η περίπτωση να σε βάλει ο υπάλληλος σε PC που πριν καθόταν άλλος που επίσης κατέβαζε από rapidshare και ζήτησε αλλαγή. Σε αυτήν την περίπτωση πρώτα θα σπάσουν τα νεύρα του πελάτη. :lol:

Γράφουμε όσα ζούμε: www.pella24.gr
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η περίπτωση να σε βάλει ο υπάλληλος σε PC που πριν καθόταν άλλος που επίσης κατέβαζε από rapidshare και ζήτησε αλλαγή. Σε αυτήν την περίπτωση πρώτα θα σπάσουν τα νεύρα του πελάτη. :lol:

 

to exo pathei afto giafto rotao an ginete aposindesi apo net cafe.kai perimena kai perisoteri ora apo afti pou eprepe na perimeno ston proto ipologisti.ase,ase...

Link to comment
Share on other sites

http://www.freerapidaccount.com/free/

 

Έχει φρρρρρρρρρρρρρρι accounts :D

Τρέξτε

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

to exo pathei afto giafto rotao an ginete aposindesi apo net cafe.kai perimena kai perisoteri ora apo afti pou eprepe na perimeno ston proto ipologisti.ase,ase...

 

Εξαρταται απο το πως δινει διευθυνσεις ο εξοπλισμος του Internet Cafe. Συνηθως τα μεγαλα internet cafes (αλυσιδες) εχουν στατικες διευθυνσεις απο τον ISP που συνεργαζονται.

Ακομη και στατικες να μην εχουν, δεν μπορεις να εχεις προσβαση στα ρουτερ τους για να κανεις επανεκκινηση και να παρεις αλλη IP οποτε μονο με πριμιουμ σωνεσαι!

Link to comment
Share on other sites

http://www.freerapidaccount.com/

 

Έχει φρρρρρρρρρρρρρρι accounts :D

Τρέξτε

 

Για να στη σπασω θα βγαλω τον referral code απο το url πριν κανω signup.

Πονηρουλη! :rolleyes: :happy::p

 

Λοιπον παιδια εγω δεχομαι να τον εχουμε συνεταιρικα τον λογαριασμο μιας και ο πριμιουμ ληγει τελος του μηνα. :cool:

 

Τα λεφτα τους τα βγαζουν οι τυποι! Για να σου δωσουν account περα απο τους 5/12 referrals, πρεπει να παρεις μερος σε μια ερευνα της Nielsen/NetRatings που απαιτει να κατεβασεις και να εγκαταστησεις software που κανει monitoring τη δραστηριοτητα σου στο internet!

Link to comment
Share on other sites

Για να στη σπασω θα βγαλω τον referral code απο το url πριν κανω signup.

Πονηρουλη! :rolleyes: :happy::p

 

Λοιπον παιδια εγω δεχομαι να τον εχουμε συνεταιρικα τον λογαριασμο μιας και ο πριμιουμ ληγει τελος του μηνα. :cool:

 

Τα λεφτα τους τα βγαζουν οι τυποι! Για να σου δωσουν account περα απο τους 5/12 referrals, πρεπει να παρεις μερος σε μια ερευνα της Nielsen/NetRatings που απαιτει να κατεβασεις και να εγκαταστησεις software που κανει monitoring τη δραστηριοτητα σου στο internet!

Ναι ναι, βγάλτο. Βγάλτο και απο το quote σου, εγώ το έβγαλα ήδη.

Το link το πήρα απο άλλο forum και δεν πρόσεξα ότι είχε referral code.

Δεν κάνω πλάκα, δεν κατεβάζω απο rapidshare, ούτε καν dsl δεν έχω..

 

Συγνώμη κιόλας...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι, βγάλτο. Βγάλτο και απο το quote σου, εγώ το έβγαλα ήδη.

Το link το πήρα απο άλλο forum και δεν πρόσεξα ότι είχε referral code.

Δεν κάνω πλάκα, δεν κατεβάζω απο rapidshare, ούτε καν dsl δεν έχω..

 

Συγνώμη κιόλας...

 

ΟΚ, δεν πειραζει! :)

Ελπιζω να μην πηγε κανενας και γραφτηκε!

Εντωμεταξυ για την ερευνα που θελουν να ολοκληρωσεις δεν λενε πολλα παρα μονο αφου κανεις registration.

Παλι καλα που κυκλοφορουν username και passes "ελευθερα" στο net και δεν γραφτηκα να με σπαζουν με τους σπονσορες τους και τα mail τους! :)

Αν καποιος εχει το κουραγιο και δοκιμασει να μας πει αν του δωσαν λογαριασμο ή ακομα περιμενει! :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά καλημέρα. Θα ήθελα να μου πεί κάποιος αν ξέρει πώς δουλεύει το RapGet. Του έβαλα μερικά λίνκ αλλα απο το πρωί εχει κατεβάσει μόνο 2 τής τάξεως των 50 ΜΒ το καθένα!!

Υπάρχει μήπως κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κατεβάζει πιό γρήγορα??

Να του βάζω ας πούμε 20 λίνκ και να κατεβάζει συνέχεια!!

Γίνεται??

Επίσης πώς "ανοίγω" λογαριασμό??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Θα ήθελα να μου πεί κάποιος αν ξέρει πώς δουλεύει το RapGet. Του έβαλα μερικά λίνκ αλλα απο το πρωί εχει κατεβάσει μόνο 2 τής τάξεως των 50 ΜΒ το καθένα!!

Υπάρχει μήπως κάποιο άλλο πρόγραμμα που να κατεβάζει πιό γρήγορα??

Να του βάζω ας πούμε 20 λίνκ και να κατεβάζει συνέχεια!!

Γίνεται??

Επίσης πώς "ανοίγω" λογαριασμό??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

θα σου τα κατεβάσει το ένα μετά το άλλο αν έχεις λογαριασμό... Τώρα κατεβάζει ένα κομμάτι κάθε 1 ώρα.

Για να κάνεις λογαριασμό πας εδώ και διαλέγεις ποιο πακετάκι θες.

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Είμαι premium member στο Rapidshare και θέλω να ρωτήσω το εξής. Ενώ κάθε φορά που έμπαινα είτε από το σπίτι είτε από τη δουλειά μου ζήταγε τους κωδικούς τώρα κάθε φορά που βάζω ένα Link για να κατεβάζω με πάει κατευθείαν. Μάλλον και στα δυο pc είχα ξεχάσει να κάνω log out...Πως μπορώ να το αλλάξω και να το επαναφέρω όπως ήταν πριν? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Είμαι premium member στο Rapidshare και θέλω να ρωτήσω το εξής. Ενώ κάθε φορά που έμπαινα είτε από το σπίτι είτε από τη δουλειά μου ζήταγε τους κωδικούς τώρα κάθε φορά που βάζω ένα Link για να κατεβάζω με πάει κατευθείαν. Μάλλον και στα δυο pc είχα ξεχάσει να κάνω log out...Πως μπορώ να το αλλάξω και να το επαναφέρω όπως ήταν πριν? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Κάπου εκεί πάνω έχει και την επιλογή για logout,αλλιώς κάνεις διαγραφή των cookies και είσαι οκ.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εκεί πάνω έχει και την επιλογή για logout,αλλιώς κάνεις διαγραφή των cookies και είσαι οκ.[/quote

 

Μπορείς να μου πεις πως να κάνω διαγραφεί των cookies γιατί είμαι και ψιλοάσχετος? Σε ευχαριστώ πολύ πάντως.

 

OK το βρήκα. Σε ευαχριστώ πάρα πολύ.

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Κάπου εκεί πάνω έχει και την επιλογή για logout,αλλιώς κάνεις διαγραφή των cookies και είσαι οκ.[/quote

 

Μπορείς να μου πεις πως να κάνω διαγραφεί των cookies γιατί είμαι και ψιλοάσχετος? Σε ευχαριστώ πολύ πάντως.

 

Edit: ok να σαι καλά;)

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Τώρα χρειάζομαι πολύ την βοήθειά σας. Το πρόβλημα που περιέγραψα πιο πάνω το έλυσα κάνοντας διαγραφή των cookies όπως με συμβούλεψε άλλος φίλος και τώρα βάζοντάς του username και password μου βγάζει οτι το username αναγνωρίστηκε αλλά το password είναι λάθος. Εννοείτε οτι τα βάζω σωστά μιας και τα έχω κρατήσει σε notepad και τα βλέπω από εκεί. Στα faq του Rapidshare το μόνο που γράφει για μια τέτοια περίπτωση είναι να δεις αν στο σύστημά σου έχεις enable τα cookies κάτι που έχω κάνει δηλαδή. Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει παρακαλώ; Σας ευχαριστώ πολύ για μια ακόμη φορά.
I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είχε γίνει αυτό, πήγαινε στο Premium Zone > Forgot your password?

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είχε γίνει αυτό, πήγαινε στο Premium Zone > Forgot your password?

 

Ναι το έκανα αυτό, μου ήρθε με e-mail ο κωδικός μου και είναι ο ίδιος. Μπήκα και δουλεύει μια χαρά...Περίεργα πράγματα...

I LOVE MY BABIES
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος αποτελεσματικος downloader για speedyshare,mediafire k 4shared?

O us downloader κατεβαζει speedyshare αλλα για καποιον λογο δεν το αποθηκευει:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...