Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για ποιο λογο να μην κανουνε backup.βγαζει καποιο προβλημα μετα; ποιος καθεται να το ξαναστηση παλι απο την αρχη;

γιατί αν κάνεις full restore θα σου επαναφέρει και τα αρχεία της προηγούμενης rom. θα είναι λοιπόν σαν να μην έκανες update και γενικά θα στα κάνει μπάχαλο.

κράτησε λοιπόν τα απαραίτητα, επανέφερε τα pim με outlook και activesync και ξαναστήσε τα προγράμματα σου από την αρχή!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ραδιοφωνο δεν εχει ετσι???

 

Εσεις που το εχετε και ειδικα οσοι μεταπηδησατε απο το Artemis στο P3600 ποιο θεωρειται πιο πληρες ppc???

 

Με δεδομενο οτι θα ειναι το 1ο μου ppc οποτε σκοπευω να το κρατησω καιρο και να του "βγαλω" τα ματια.Επισης η υπαρξη ραδιοφωνου ειναι ενα συν λογω του οτι μετακινουμαι συχνα με αστικες συγκοινωνιες και βαριεμαι να ακουω συνεχεια mp3.

 

Απο εμφανιση το θεωρω κουκλα το P3300 αλλα κολλαω με αυτα που διαβαζω στο αντιστοιχο thread για τον επεξεργαστη.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να λύσεις το θέμα του ραδιοφόνου με ένα bluetooth handsfree radio...

 

δεν έχει το p3600 ραδιο απο όσο ξέρω...

 

Δεν εχει ουτε με τη νεα ΡΟΜ, αρα ειναι οριστικο. Απο οτι ξερω βγαζει η εβγαλε η itech BT με ραδιοφωνο, οποτε μικρο το κακο. Ασε που και να ειχε μεσα θελει ακουστικα συνδεδεμενα για κεραια, οποτε με ενα ΒΤ-ραδιο γλυτωνεις και τα καλωδια και δεν τρεχει ραδιοφωνο στο 3600 (αρα λιγοτερη χρηση σε cpu-memory). Βεβαια δεν εχει οθονη να βλεπεις τους σταθμος απο οσο καταλαβα.

 

http://www.itechdynamic.com/en/products_spec.asp?cid=2&pid=02050

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα με αυτες τις λυσεις θα θες αλλα καλωδια για το ραδιο και αλλα καλωδια-ακουστικα για τα Mp3.

 

Πχ σε περιπτωσεις που εισαι στο τρενο και μπαινει σε τουνελ (Μοναστηρακι,Ομονοια) κανεις κατευθειαν σκατζα απο ραδιο σε mp3 και οταν ξαναβγει στην επιφανεια (Αττικη) ξαναγυριζεις σε ραδιο.

 

Αλλιως θες να κουβαλας 800 πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή λοιπόν των εξελίξεων από Δευτέρα,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:Μήπως γνωρίζετε κάποιο καλό πρόγραμμα εσόδων-εξόδωνΆν είχε και Ελληνικά...;Έχω αγοράσει το τηλέφωνο πριν μία εβδομάδα.Βρήκα ένα καλό πρόγραμμα,αλλά είναι μόνο γιά έξοδα.Και κάνει το Hellenic Calendar να μην ανοίγει.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με τα ελληνικα. Τώρα είμαι με ROM 1.23.405.2 και όταν πάω να βάλω είτε το greek.rar που βρήκα εδώ είτε το paragon Software interkey, μετά το restart με βγάζει σε άσπρη οθόνη (βλέπε μπλε οθόνη των windows) και θέλει hard reset για να ξαναστρώσει. Γιατί ?

 

 

Το πολύαναμενόμενο firmware θα έχει ελληνικά από τη μάνα του ?

 

Αυτό μου διμιουργεί τεράστιο πρόβλημα κυρίως στο destinator όπου ακόμα και με το γνωστό keyboard.ini δεν μπορώ να κάνω αναζητήσεις

 

plz help

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω ένα μεγάλο πρόβλημα με τα ελληνικα. Τώρα είμαι με ROM 1.23.405.2 και όταν πάω να βάλω είτε το greek.rar που βρήκα εδώ είτε το paragon Software interkey, μετά το restart με βγάζει σε άσπρη οθόνη (βλέπε μπλε οθόνη των windows) και θέλει hard reset για να ξαναστρώσει. Γιατί ?

 

 

Το πολύαναμενόμενο firmware θα έχει ελληνικά από τη μάνα του ?

 

Αυτό μου διμιουργεί τεράστιο πρόβλημα κυρίως στο destinator όπου ακόμα και με το γνωστό keyboard.ini δεν μπορώ να κάνω αναζητήσεις

 

plz help

 

Δες τα pm σου... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή λοιπόν των εξελίξεων από Δευτέρα,θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:Μήπως γνωρίζετε κάποιο καλό πρόγραμμα εσόδων-εξόδωνΆν είχε και Ελληνικά...;Έχω αγοράσει το τηλέφωνο πριν μία εβδομάδα.Βρήκα ένα καλό πρόγραμμα,αλλά είναι μόνο γιά έξοδα.Και κάνει το Hellenic Calendar να μην ανοίγει.Ευχαριστώ.

 

Οταν λέμε "εν αναμονή".. να φανταστώ ότι θα γίνει public released? Και από πού θα την βρούμε? Και προφανώς free, έτσι? :)

Link to comment
Share on other sites

Δες τα pm σου... :rolleyes:

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ, επιτέλους τέλος στα άπειρα rom updates. Ειναι πολύ ωραίο να βρίσκεις άτομα που μοιράζουν τις γνώσεις τους χωρίς κανένα αντίτοιμο, μόνο και μόνο για να νιώσουν καλά με τον εαυτό τους και κυρίως στη σημερινή εποχή που είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ σπάνιο.

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το πήρα και εγώ το Σάββατο και βρίσκομαι σε αναμονή για τη νέα rom από την ACE. Είναι απίστευτο εργαλείο και πραγματικά είμαι εντυπωσιασμένος. Τώρα το τεστάρω με διάφορες εφαρμογές ώστε να βρω αυτές που με καλύπτουν για τις δουλειές μου.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά δε βγήκε σήμερα η rom?? Θέλω οδηγείες για το πως να την περάσω. Το πήρα σήμερα και θέλω το gps μέχρι την Τετάρτη... :D
Link to comment
Share on other sites

κανε υπομονη!!!πιστευω σε 1-2 μερες να ειμαστε αρχοντες:D

 

Θα δουλευη καλλητερα απο αυτες που εχουμε? η θα ξαναβαλουμε αυτες που εχουμε τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε μια cooked AKU3.5 WWE ROM με πολλα καλουδια απο WM6 και παει σφαιρα! (h@tp://jupiter.dotsi.pt:8080/mun_rus_rom/img-32424-mUn_1_25_AKU3_5.rar)

Το μονο προβλημα που υπηρχε ηταν το BT με hands free ακουστικο το οποιο διορθωθηκε με καποιο cab που βγηκε μετα! (h@tp://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=36432&d=1175568037)

 

Ειναι πολυ γρηγορη και αξιζει !!

GPS enabled βεβαια !!:D

 

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=36340&d=1175444656

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε μια cooked AKU3.5 WWE ROM με πολλα καλουδια απο WM6 και παει σφαιρα!

 

Αυτά είναι πολύ καλά νέα. Μπράβο στα παιδιά που το παλέυουν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όπως αναφέρεται σε πολλά site το Sirf Star III που έχει το 3300 είναι καλύτερο απο αυτό που έχει το 3600.Και πιστέυω τα περισσότερα παιδιά θα πούν το ίδιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

θέλει κάποιο "σπάσιμο" ή μπαίνει κατευθείαν.

Επίσης μια απορία που έχω, αν έχω κάνει backup με το spbackup πριν αλλάξω firmware μετά μπορώ να κάνω restore ή θα του γα.... τα πετρέλαια?

 

[

 

QUOTE=geovass;1843449]Βγηκε μια cooked AKU3.5 WWE ROM με πολλα καλουδια απο WM6 και παει σφαιρα! (h@tp://jupiter.dotsi.pt:8080/mun_rus_rom/img-32424-mUn_1_25_AKU3_5.rar)

Το μονο προβλημα που υπηρχε ηταν το BT με hands free ακουστικο το οποιο διορθωθηκε με καποιο cab που βγηκε μετα! (h@tp://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=36432&d=1175568037)

 

Ειναι πολυ γρηγορη και αξιζει !!

GPS enabled βεβαια !!:D

 

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=36340&d=1175444656

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...