Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1.http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=359 απλα διαβασε πριν κανεις κατι,οι ρομ αυτες ειναι win 6 και 6.1,του ausdim ειναι ελληνικη δεν θελει τιποτα

2.ανοιγεις τον file manager της συσκευης σου πας πανω στην φωτο κρατας την γραφιδα πατημενη λιγο και σου βγαινει η επιλογη

3.πρεπει να βαλεις εναν καλο task manager για να κλεινουν τα προγραμματα,βεβαια παντα θα σου τρωει λιγο μνημη με 21-22 λογικα δεν πρεπει να εχεις προβλημα με την πλοηγηση,εκτος αν εχεις το igo8 που θελει αρκετη μνημη

ουτε το garmin ανοιγει γκαμωτο!ουτε φυσικα το igo8!

αυτο με το bootloader που γινεται αν κατι παει στραβα με την εγκατασταση της original rom ισχυει και για τις custom roms?

 

παω σε μια φωτο κραταω πατημενη τη γραφιδα κλικαρω send και μου βγαζει "choose an account" kai εχει text messages ,MMS,OUTLOOK. den εχει για bluetooth

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
ουτε το garmin ανοιγει γκαμωτο!ουτε φυσικα το igo8!

αυτο με το bootloader που γινεται αν κατι παει στραβα με την εγκατασταση της original rom ισχυει και για τις custom roms?

 

παω σε μια φωτο κραταω πατημενη τη γραφιδα κλικαρω send και μου βγαζει "choose an account" kai εχει text messages ,MMS,OUTLOOK. den εχει για bluetooth

σε αυτες τισ δουλειες παντα υπαρχει περιπτωση να παει κατι στραβα δυστυχως για αυτο πρεπει να διαβασεις λιγο στο xda ωστε σε περιπτωση προβληματος να ξερεις να το ξαναφερεις στην ζωη;)πριν την ανοιξεις την φωτο δεν σου εχει καποια επιλογη;δεν θυμαμε πως το ελεγε στο 3600 γιατι το εχω δωσει εδω και 1.5 χρονο και το ειχα και στα αγγλικα
Link to comment
Share on other sites

σε αυτες τισ δουλειες παντα υπαρχει περιπτωση να παει κατι στραβα δυστυχως για αυτο πρεπει να διαβασεις λιγο στο xda ωστε σε περιπτωση προβληματος να ξερεις να το ξαναφερεις στην ζωη;)πριν την ανοιξεις την φωτο δεν σου εχει καποια επιλογη;δεν θυμαμε πως το ελεγε στο 3600 γιατι το εχω δωσει εδω και 1.5 χρονο και το ειχα και στα αγγλικα
και εγω αγγλικα το εχω....ελα το βρηκα!πρεπει να κλικαρω στο "beam" και οχι στο send!thx anyway!

παντως το 3600 εχει task manager και δοκιμασα 3-4 αλλους και κανανε το ιδιο πραγμα κλεινανε καλα ολα τα προγραμματα.στην λιστα που ελεγε ποια ειναι ανοιχτα δεν ετρχε κανενα.γιαυτο κρατησα τον μαμισιο task manager αλλα και με ολους χανεται μνημη!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δυστυχως το προβλημα με την μνημη υπαρχει σε ολες τις συσκευες με wm απλα στις δικες μας ειναι πιο εντονο επειδη ειναι λιγη,απλα 1 reset την ημερα
Link to comment
Share on other sites

μήπως κάποις ενδιαφέρεται να δώσει το 3600 του? Ψάχνω αν το αγοράσω και δεν το έχω βρεί. Ειδικά σε άσπρο χρωματάκι !!!!!
Link to comment
Share on other sites

σε ασπρο χρωμα δεν κυκλοφορησαν στην Ελλαδα επισημα
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως το προβλημα με την μνημη υπαρχει σε ολες τις συσκευες με wm απλα στις δικες μας ειναι πιο εντονο επειδη ειναι λιγη,απλα 1 reset την ημερα

 

α καταλαβα!ειναι bug η ετσι ειναι?

 

η ρομ που λεγαμε του ausdim δεν εχει προβλημα με την μνημη?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους οσοι ακομα εχουν 3600.Εχω βαλει την gelly απο εδω http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=307925&page=17 αλλα δεν εχω καταφερει ακομα να στειλω mms παιζει κατι με τις ρυθμισεις η ειναι καποιο γενικοτερο προβλημα και αν ναι πως λυνεται γιατι με εχει βολεψει μεχρι στιγμης.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς κανένα μοντέλο ακουστικών με ενσωματωμένο μικρόφωνο για πάνω από το κεφάλι (όχι σαν αυτό έχει στη συσκευασία του από την HTC με τις ψείρες ακουστικά) που να είναι για τη USB θύρα (HTC ExtUSB™) του P3600;

 

Εναλλακτικά μήπως ξέρει κανείς ίδιου τύπου ακουστικά με μικρόφωνο με 1 (ένα, όχι δύο) jack 3.5mm ή 2.5mm; Το jack μπορεί να συνδεθεί με το P3600 στο HTC P3600 Multifunction Audio Cable YC A300 το οποίο έχω αγοράσει.

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εναλλακτικά μήπως ξέρει κανείς ίδιου τύπου ακουστικά με μικρόφωνο με 1 (ένα, όχι δύο) jack 3.5mm ή 2.5mm;

 

Afta nomizw oti mporeis na ta breis pantou stin agora me ilektronika idi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Afta nomizw oti mporeis na ta breis pantou stin agora me ilektronika idi.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Ακουστικά (όχι ψείρες) με μικρόφωνο και ένα jack είναι δυσεύρετα αν όχι ανύπαρκτα. Όποιαδήποτε βοήθεια καλοδεχούμενη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...