Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

rings εβαλα δεν το αναγνωριζει,κατσε να δοκιμασω ringtones....οχι ουτε αυτο!δοκιμασα Ringtones,My Music,Rings,Sounds κανενα δεν αναγνωριζει το ρημαδι!

 

ισως επειδη ειχα τα wm 6.1 δεχοταν τον φακελο Ringtones που εχω βαλει... To τσεκαρα σημερα απο το φιλαρακι που του το εχω δωσει...

Link to comment
Share on other sites

paidia κατεβασα ενα πληκτρολογιο το spb fullscreen keyboard και περασα ενα ελληνικο skin.ενταξει ειναι καλυτερο απο το μαμισιο,πιο μεγαλα γραμματα αλλα και παλι δεν βολευει.καπου ειχε παρει το ματι μου ενα keyboard που ηταν σαν τα κλασσικα κινητα,οχι στυλ qwerty αλλα με τα απλα τα πληκτρα που το καθε ενα εχει 3 γραμματα κλπ.ξερετε που θα το βρω?δεν μπορω να θυμηθω!

ps.παιδια thx για την απαντηση

Link to comment
Share on other sites

απλα απο την στιγμη εισαι συνδεδεμενος με το wifi γραφεις μια σελιδα που θελεις να μπεις και εισαι οκ
ενω στα networks εχω φτιαξει και προφιλ WIND PLUS για να μπαινει ο οπερα μεσω wap δωρεαν o opera επιμενει και μπαινει μεσω του προφιλ WIND INTERNET.υπαρχει τροπος να μπαινει με το προφιλ wap Που εφτιαξΑ?
Link to comment
Share on other sites

φίλοι μου θέλω βοήθεια... έχω αποθηκευμένες στη μνημη του τηλεφώνου ολες μου τις επαφές και επειδή θα δανείσω τ κινητο μου σε ένα φίλο μου (χρειαζετε το gps) θα ήθελα να τις αντιγράψω στη sim. πως γίνετε αυτό;

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
φίλοι μου θέλω βοήθεια... έχω αποθηκευμένες στη μνημη του τηλεφώνου ολες μου τις επαφές και επειδή θα δανείσω τ κινητο μου σε ένα φίλο μου (χρειαζετε το gps) θα ήθελα να τις αντιγράψω στη sim. πως γίνετε αυτό;

 

Δεν θα γίνει σωστή αντιγραφή στη SIM. Καλύτερα να πάρεις ένα backup με το PIM Backup και να το επαναφέρεις μόλις πάρεις πίσω τη συσκευή. Νομίζω ότι η συσκευή σου έχει προεγκατεστημένο το SIM Manager; Δες αν μπορείς να κάνεις τίποτα με αυτό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καπου ειχε παρει το ματι μου ενα keyboard που ηταν σαν τα κλασσικα κινητα,οχι στυλ qwerty αλλα με τα απλα τα πληκτρα που το καθε ενα εχει 3 γραμματα κλπ.ξερετε που θα το βρω?δεν μπορω να θυμηθω!

ps.παιδια thx για την απαντηση

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1759612#post1759612

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα γίνει σωστή αντιγραφή στη SIM. Καλύτερα να πάρεις ένα backup με το PIM Backup και να το επαναφέρεις μόλις πάρεις πίσω τη συσκευή. Νομίζω ότι η συσκευή σου έχει προεγκατεστημένο το SIM Manager; Δες αν μπορείς να κάνεις τίποτα με αυτό.

 

ναι η αληθεια ειναι οτι με το sim manager δεν εγινε δουλεια. το PIM Backup τι ειναι;

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το PIM Backup τι ειναι;

 

Programma pou pairnei backup apo oli tin PIM pliroforia tis syskevis sou, diladi, epafes, sms, calendar, ktl. Einai akrws aksiopisto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Programma pou pairnei backup apo oli tin PIM pliroforia tis syskevis sou, diladi, epafes, sms, calendar, ktl. Einai akrws aksiopisto.

 

και που θα το βρω;

THIERRY HENRY 14 και να πα να γ.......

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

εαν θελω να μην χρησιμοποιησω το activesync για να εγκαταστησω ενα exe αρχειο στο κινητο γινεται?

 

πωs θα παει στο pda? ΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ?:p

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εαν θελω να μην χρησιμοποιησω το activesync για να εγκαταστησω ενα exe αρχειο στο κινητο γινεται?
αν ειναι exe δεν μπορεις με αλλο τροπο,τωρα αν ειναι cab μπορεις να το στειλεις στην συσκευη σου και μεσω bt και να το τρεξεις απο εκει;)
Link to comment
Share on other sites

ξερεις τι γινεται..στο outlook dεν εχω καμμια επαφη.στο κινητο εχω 440.κανω συγχρονισμο και αντι να πανε οι 440 στο outlook ΣΒΗΝΕΙ ΟΛΕΣ του κινητου!μου βγηκαν τα ματια να τις περασω απο το νοκια για δευτερη φορα!γιαυτο δεν θελω το activesync!

 

και δυο ερωτησεις

1--ακομα δεν καταφερα να βαλω-εστω και αρχειο ηχου wav- για ηχο μηνυματος.πως γινεται να βαλουμε εναν δικο μας?

2--οταν μου στελνει με bt καποιος ενα αρχειο πως γινεται να αποθηκευτει στην καρτα μνημης κατευθειαν και οχι στην μνημη του κινητου οπως γινεται τωρα?

 

σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ξερεις τι γινεται..στο outlook dεν εχω καμμια επαφη.στο κινητο εχω 440.κανω συγχρονισμο και αντι να πανε οι 440 στο outlook ΣΒΗΝΕΙ ΟΛΕΣ του κινητου!μου βγηκαν τα ματια να τις περασω απο το νοκια για δευτερη φορα!γιαυτο δεν θελω το activesync!

 

Στις ρυθμίσεις του ActiveSync στο PC σου υπάρχει αυτή η επιλογή. Εάν δεν την βρίσκεις, σβήστη και φτιάξε καινούργια και εκεί θα σε ρωτήσει.

 

και δυο ερωτησεις

1--ακομα δεν καταφερα να βαλω-εστω και αρχειο ηχου wav- για ηχο μηνυματος.πως γινεται να βαλουμε εναν δικο μας?

 

Πέταξε τον χύμα στο φάκελο /Storage Card/My Documents και θα τα βλέπεις μετά κανονικά.

 

2--οταν μου στελνει με bt καποιος ενα αρχειο πως γινεται να αποθηκευτει στην καρτα μνημης κατευθειαν και οχι στην μνημη του κινητου οπως γινεται τωρα?

 

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-dr-yar-bluetooth-v1-6-1.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις του ActiveSync στο PC σου υπάρχει αυτή η επιλογή. Εάν δεν την βρίσκεις, σβήστη και φτιάξε καινούργια και εκεί θα σε ρωτήσει.

 

 

 

Πέταξε τον χύμα στο φάκελο /Storage Card/My Documents και θα τα βλέπεις μετά κανονικά.

 

 

 

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-dr-yar-bluetooth-v1-6-1.html

στο activesync το μονο που λεει ειναι εαν υπαρχει conflickt ποια επαφη να κρατησει,του κινητου η του outlook!δεν βρηκα επιλογη για "κατευθυνση" μεταδοσης δεδομενων!

εριξα χυμα ενα wav αρχειο πηγα στις ρυθμισεις ηχων και στην επιλογη για ηχο sms αλλα δεν τον εχει στην λιστα!

σε ευχαριστω για τις απαντησεις!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
στο activesync το μονο που λεει ειναι εαν υπαρχει conflickt ποια επαφη να κρατησει,του κινητου η του outlook!δεν βρηκα επιλογη για "κατευθυνση" μεταδοσης δεδομενων!

 

ActiveSync 4.5 έχεις στον υπολογιστή σου; Σιγουρέψου ότι έχεις ψάξει παντού στις ρυθμίσεις γιατί αυτό που σου λέω είναι κάτι που το έχουμε δει όλοι μας εδώ. Είσαι σίγουρος ότι έκανες καινούργια σύζευξη με το ActiveSync και δεν το είδες πουθενά αυτό;

 

εριξα χυμα ενα wav αρχειο πηγα στις ρυθμισεις ηχων και στην επιλογη για ηχο sms αλλα δεν τον εχει στην λιστα!

 

Ρίξε τους ήχους σου στο φάκελο /Windows/Rings ή /Windows χύμα και πες μας εάν τους βλέπεις μετά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ActiveSync 4.5 έχεις στον υπολογιστή σου; Σιγουρέψου ότι έχεις ψάξει παντού στις ρυθμίσεις γιατί αυτό που σου λέω είναι κάτι που το έχουμε δει όλοι μας εδώ. Είσαι σίγουρος ότι έκανες καινούργια σύζευξη με το ActiveSync και δεν το είδες πουθενά αυτό;

 

 

 

 

Ρίξε τους ήχους σου στο φάκελο /Windows/Rings ή /Windows χύμα και πες μας εάν τους βλέπεις μετά.

εισαι σιγουρος ?εκανα νεα συζευξη και βρηκα μονο την ρυθμιση ποια επαφη να κρατησει αν αυτη η επαφη εχει αλλαχτει και στο outlook και στο κινητο!

τον εβαλα αλλα ενω τον βλεπει σαν ηχο κλησης δεν τον βλεπει σαν ηχο μηνυματων!EDIT τελικα τον ηχο οπως ειπες τον εβαλα χυμα στον φακελο windows για να τον δει σαν ηχο μηνυματος!thanks!οσο αναφορα το activesync για back up να παει στο διαολο!εκανα back up με το pim back up και τελος!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά λίγο την βοήθεια σας!!!

 

Εδώ και 3 μήνες μου έρχεται αναλύτικός στην σύνδεση που έχω (wind). Παράτηρησα οτι μου χρεώνεται ενα μικρό ποσό απο αυτό ----> gint.b-online.gr . Εγώ με το κινητό μπαίνω στο internet μόνο μέσο wifi! Γιατί μου έρχονται αυτές οι χρεώσεις???

 

Αν γνωρίζει κάποιος ας μου απαντήσει για να ξέρω και τι μου γίνεται???

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Μιας και η εγγύηση της συσκευής τελείωσε, ήρθε ο καιρός να αναβαθμίσω το λειτουργικό του κινητού. Γνωρίζετε ποια είναι η τελευταία, καλύτερη και stable έκδοση και φυσικά που τη βρίσκουμε?

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

καλα τωρα θα βαλεις αλλη ρομ ?δεν εχεις προβλημα με την εγγυηση ακομη και οταν εισαι εντος..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μιας και η εγγύηση της συσκευής τελείωσε, ήρθε ο καιρός να αναβαθμίσω το λειτουργικό του κινητού. Γνωρίζετε ποια είναι η τελευταία, καλύτερη και stable έκδοση και φυσικά που τη βρίσκουμε?

 

Ευχαριστώ!

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=359

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οταν ερχεται εισερχομενο sms βγαινει το φακελακι πανω πανω και εαν εχει ενεργοποιηθει το plug in στην today screen δειχνει την υπαρξη νεου μηνυματος/

οταν ερχεται mms σε εμενα αντι να κανει το ιδιο ,ανοιγει ΟΛΟ το προγραμμα messagging και μου δειχνει πχ το Inbox η τελος παντων τον τελευταιο φακελο που ειχα χρησιμοποιησει!ετσι γινεται με τα mms η μονο σε μενα?

Link to comment
Share on other sites

εχω στα χέρια μου ένα p3600 με wm5, οταν το συνδεω στη usb για να το συγχρονίσω με το active sync μου εμφανιζουν μήνυμα τα XP και μου γραφει αγνωστη συσκευη, εχω το active sync 4,5 kai XP SP3

A! και κατι αλλο εαν ξερει κανείς πως να βάλω τη ρομ γελλυ για να περάσω wm6 θα με βοηθούσε παρα πολύ.

παιδιά help asap γιατι έχω τις επαφές μου στο outlook και δεν μπορω να τις πάρω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...