Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου λέτε δηλαδή να παραμείνω στην εργοστασιακή.Δεν είναι και τρομερή η αλλαγή.Ίσα ίσα που θα μου δημιουργήσει πρίβλημα με την μπαταρία.

σε μενα παντως με την νεα radio 1.50.08.11 η αυτονομια εχει αυξηθει κατακορυφα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μου λέτε δηλαδή να παραμείνω στην εργοστασιακή.Δεν είναι και τρομερή η αλλαγή.Ίσα ίσα που θα μου δημιουργήσει πρίβλημα με την μπαταρία.

 

Ποια εκδοση εχεις...? Η Εργοστασιακη ειναι η 1.20.xx εαν θυμαμαι καλα.

Εγω εχω την 1.40.xx κατι εαν θυμαμαι καλα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μέχρι στιγμής η radio 1.40.xx.00 έχει αποδειχτεί η καλύτερη από πλευράς μπαταρίας αλλά και συνδεσιμότητας κλπ. Τσεκαρισμένο σε περιοχή που δεν είχα σήμα, πιάνει τώρα και η μπαταρία κρατάει πολύ περισσότερο....

 

η 1.50.χχ έχει γενικά προβλήματα όπως αναφέρουν και αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Δώστε μου ένα link να κατεβάσω την 1,40 τότε

 

ht@p://rapidshare.com/files/52393843/Trinity_Radio-1.46.00.11-1.46.30.11.rar

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ,που μπορω να βρω το HTC Home που να παιζει στην συσκευη μας ,εχω βαλει την indigo-2 kai radio 1.50 ,γιατι καποια που κατεβασα απο το XDA δεν μου δινουν την δυνατοτητα να κανω ρυθμισεις.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα,εχθες για πρωτη φορα επιασα 11 απο τους δωδεκα δορυφορους μεσα στο καταμαραν (μεσα) και παρα την κινηση του σκαφους κλειδωσε αρκετα γρηγορα μπορω να; πω οτι εντυπωσιαστικα
Link to comment
Share on other sites

Τελικα απαιτειται hard reset???:O

 

Με την 1,46 όχι.Αυτή έβαλα

Link to comment
Share on other sites

Με την 1,46 όχι.Αυτή έβαλα

 

Συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα μπορειτε να μου πειτε τη διαδικασια για να την περασω(την radio μονο)?? Φοβαμαι μην κανω καμια γκαφα και μετα χρειαστει hard reset....ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα μπορειτε να μου πειτε τη διαδικασια για να την περασω(την radio μονο)?? Φοβαμαι μην κανω καμια γκαφα και μετα χρειαστει hard reset....ευχαριστω....

 

Ακολούθησε τον οδηγό: http://trinityguides.info/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=66

 

Λογικά δεν θα χρειαστεί να κάνεις hard-reset ωστόσο πριν ξεκινήσεις καλό είναι να κάνεις backup για να είσαι σίγουρος ;)

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Ακολούθησε τον οδηγό: http://trinityguides.info/index.php?option=com_content&task=view&id=38&Itemid=66

 

Λογικά δεν θα χρειαστεί να κάνεις hard-reset ωστόσο πριν ξεκινήσεις καλό είναι να κάνεις backup για να είσαι σίγουρος ;)

 

Λοιπον φιλε μου την περασα την rom αλλα στις πληροφοριες συσκευης δν εχει αλλαχτει η εκδοση της rom...ειναι φυσιολογικο αυτο?

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα τα φώτα σας!

Θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για ξυπνητήρι που να βαράει ακόμα και αν είναι το τηλ στο αθόρυβο, και αν ναι, ποιό είναι!

Και έναν καλό music player γιατί με τον wmp όταν βάζω να μου ανοίξει κάποιον φάκελο δεν μου ανοίγει και τους υποφακέλους του!

Αυτά,ευχαριστώ!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε μου την περασα την rom αλλα στις πληροφοριες συσκευης δν εχει αλλαχτει η εκδοση της rom...ειναι φυσιολογικο αυτο?

:wacko:

 

Την έκδοση του Radio κοίταξε, η έκδοση της ROM λογικό είναι να μην έχει αλλάξει...

Γιάννης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Θα ήθελα τα φώτα σας!

Θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για ξυπνητήρι που να βαράει ακόμα και αν είναι το τηλ στο αθόρυβο, και αν ναι, ποιό είναι!

pTravel Alarm 2.7.3 :)

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

pTravel Alarm 2.7.3 :)

 

Ευχαριστώ πολύ ομοιοπαθή!

 

 

Και έναν καλό music player γιατί με τον wmp όταν βάζω να μου ανοίξει κάποιον φάκελο δεν μου ανοίγει και τους υποφακέλους του!

Αυτά,ευχαριστώ!

 

Αυτό μας έμεινε!

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

 

Αυτό μας έμεινε!

 

Σε Music player δεν μου έρχεται κάτι αλλά σε media player βάλε τον Core Player ή τον TCPMP, που παίζουν τα πάντα.:)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Σε Music player δεν μου έρχεται κάτι αλλά σε media player βάλε τον Core Player ή τον TCPMP, που παίζουν τα πάντα.:)

 

Πρώτα απο όλα, ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!

Το θέμα όμως είναι ότι έχω τον TCPMP και παίζει τα πάντα όπως λές, αλλά δεν μπορεί να τον διαχειρηστεί το bluetooth!

 

Υ.Γ.: Μήπως είμαι λίγο περίεργος?:lol::blink::lol:

s1.bit3fight.gr/c.php?uid=23557

 

starfinal

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.: Μήπως είμαι λίγο περίεργος?:lol::blink::lol:

 

Μεταξύ μας -μη βγει παραέξω!!!- σαν να μου φαίνεται πως είσαι λιγο!!!!!:lol::lol:

 

Τι ακριβώς εννοείς δεν τον διαχειρίζεται το ΒΤ?? :O

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...