Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν περνας τιην 4,5?

 

Εσύ ποιά έκδοση έχεις?Θα δοκιμάσω βέβαια να περάσω την καινούργια.Ευχαριστώ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Εσύ ποιά έκδοση έχεις?Θα δοκιμάσω βέβαια να περάσω την καινούργια.Ευχαριστώ πάντως

 

Την 4,5 εχω και κανενα πρόβλημα κανε search στο google και θα την βρεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς προσπαθείς να κάνεις;

απλό sychronization ? ή προσπαθείς να περάσεις κάποια rom ?

ποιά rom έχεις ?

 

και για δοκίμασε σε άλλη usb του PC σου

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα, δύο ερωτησούλες αν γνωρίζει κανείς..

 

1. Έχω ένα καλώδιο mini usb για tv out από την φωτογραφική μου μηχανή...αν το συνδέσω στο τηλέφωνο θα δω την οθόνη του στην τηλεόραση ή όχι. Αν όχι πως μπορώ να κάνω tv out στην συγκεκριμένη συσκευή?

2. Επειδή ταξιδεύω συχνά ο λόγος που αγόρασα την συγκεκριμένη συσκευή είναι να αποφύγω να κουβαλάω το laptop συνέχεια μαζί μου καθώς για αυτά που χρειάζεται να κάνω το 3600 μου είναι υπέραρκετό. Το πρόβλημα που αντιμετωπίζω όμως είναι ότι η εταιρεία μου δεν μας ενεργοποιεί στις κάρτες sim την υπηρεσία Data & Fax, με αποτέλεσμα για σύνδεση στο διαδύκτιο και στις υπηρεσίες που χρειάζομαι να πρέπει να το κάνω αποκλειστικά μόνο μέσω Wi Fi. Μέχρι εδώ καλά αλλά δυστυχώς δεν παρέχουν όλα τα ξενοδοχεία wifi, ενώ σε αντίθεση σχεδόν όλα έχουν erthenet. Υπάρχει καλώδιο που να μπορεί κανείς να συνδέση το 3600 στο erthenet. Αν όχι, μπορώ ίσως να κάνω VPN με έναν υπολογιστή που θα αφήσω ανοιχτό στο γραφείο και να συνδεθώ μέσω αυτού? Υπάρχει πουθενά οδηγός για το πως κάνουμε τέτοιου είδους VPN? H κάρτα μου θα το υποστηρίξει? Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις (τελικά πάνω από 2 ήταν...), αλλά νομίζω ότι να λάβω κάποιες απαντήσεις σε αυτές ίσως να φανούν χρήσιμες και σε άλλα μέλη του φόρουμ τελικά.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων....

Σ.

Link to comment
Share on other sites

pedia na to paraggilo?????

 

yparxei periptosi mexri septemvrio pou mporo na perimeno na er8ei kati antaksio?????

kai kati allo i apofasi tis ace na min do8oun episima ta wm6 einai teliki???an valo ta wm6 xanete i eggyisi etsi??????

kai kati teleytaio....8a mporo na vlepo divx?????????

 

thanks ek ton proteron....

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για σεπτεμβριο δυσκολο το βλεπω,για τα 6 λενε οτι δεν θα τα δωσουν επισημα αλλα δεν ειναι και 100%,ναι χανεις την εγγυηση,τα παντα βλεπεις με το αναλογο προγραμμα
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ το αγορασεις κοιτα αυτο καινουργιο μοντελο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=955752&tab=marketing πηγα και το ειδα το πρωι δεν εχει κανενα προβλημα οπως το παλιο και με wm6 το p3600 εχω και σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω αυτο φοβερο παντως
Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ το αγορασεις κοιτα αυτο καινουργιο μοντελο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=955752&tab=marketing πηγα και το ειδα το πρωι δεν εχει κανενα προβλημα οπως το παλιο και με wm6 το p3600 εχω και σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω αυτο φοβερο παντως

 

Φιλε μου Εξωτερικα καμμια αισθητικη αλλαγη , Μνημη καμμια αλλαγη ,

 

οχι και 100 ευρω παραπανω για τη μοναδικη αλλαγη που εχει τη VGA!!:(

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

για σεπτεμβριο δυσκολο το βλεπω,για τα 6 λενε οτι δεν θα τα δωσουν επισημα αλλα δεν ειναι και 100%,ναι χανεις την εγγυηση,τα παντα βλεπεις με το αναλογο προγραμμα

 

Noμιζω πως αν ξαναπερασεις την official rom απο το site της HTC Δεν χανεις καμια εγγυηση.Αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.

 

 

Επισεις φιλε Ausdim εβαλα τα τα δικα σου wm6 ειναι απεκτα απλα εχω καποιες ερωτησεις

1.Τρωνε περισσοτερη RAM? Μου ξεκινανε με 25mb free

2.κολλαει οταν κανει save στο pocket exel

3.Στα μηνυματα γιατι κατω αριστερα εχει το (ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ)στα 5 ειχε το (ΝΕΟ) και ηταν πιο λειτουργικο.

4.Το GPS πληροφοριες δεν παιζει?εμενα δεν μου ανοιγει και τελευτεο

5. Στο διαχειριση εφαρμογων δεν βγαζει ολα τα εικονιδια στα προγραμματα.

Ελπιζω να μην κουρασα με τις πολλες ερωτισεις μου.Ευχαριστω:worry:

iPhone 6 - iPad mini Retina - Apple Watch - MacBook pro Retina
Link to comment
Share on other sites

1.Τρωνε περισσοτερη RAM? Μου ξεκινανε με 25mb free

2.κολλαει οταν κανει save στο pocket exel

3.Στα μηνυματα γιατι κατω αριστερα εχει το (ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ)στα 5 ειχε το (ΝΕΟ) και ηταν πιο λειτουργικο.

4.Το GPS πληροφοριες δεν παιζει?εμενα δεν μου ανοιγει και τελευτεο

5. Στο διαχειριση εφαρμογων δεν βγαζει ολα τα εικονιδια στα προγραμματα.

Ελπιζω να μην κουρασα με τις πολλες ερωτισεις μου.Ευχαριστω:worry:

 

Καλησπερα...

 

1.Οχι δεν τρωνε περισσοτερο ειναι σαν να εχεις τα αγγλικα

2.Ναι τωρα το προσεξα σε ευχαριστώ. θα κοιταξω να διορθωθει.

3.Ετσι ειναι τα wm6 ;) Δεν ειναι θεμα ουτε συσκευης ουτε δικο μου απλα ειναι μια αλλαγη που δεν ειναι κ τοσο βολικη γενικοτερα.

4.Το κανει αυτο το σηγκεκριμενο προγραμματακι δεν φταιω εγω, μου το εκανε κ στα wm5.

5.Μερικα προγραμματα δεν εχουν ή δεν φορτωνουν τα εικονίδια.(Κ παλι ειναι θεμα προγράμματος Taskmngr)

 

Το μονο που θα κοιταξω ειναι για το Excel κ ισως να καταφερω στα μυνηματα να το κανω σαν τα wm5.(Ίσως)

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Ποιός μπορεί να μου δώσει ένα serial number για το phonealarm v1.58?

Spb phone suite ή Phonealarm?

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΙΝ το αγορασεις κοιτα αυτο καινουργιο μοντελο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=955752&tab=marketing πηγα και το ειδα το πρωι δεν εχει κανενα προβλημα οπως το παλιο και με wm6 το p3600 εχω και σκεφτομαι να το πουλησω και να παρω αυτο φοβερο παντως

 

προσωπικα δεν συμφωνω! νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερο το 3600

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν συμφωνω! νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερο το 3600

 

Αλήθεια γιατί είναι καλύτερο το ετεν?

Και εγώ πιστευω το 3600 είναι καλύτερη επιλογή

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν συμφωνω! νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερο το 3600

 

και να είναι καλύτερο, που ίδιο μου φαίνεται, αξίζει να πουλήσεις το p3600 να δώσεις καμιά 200αρα ακόμα να το πάρεις ?

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

και να είναι καλύτερο, που ίδιο μου φαίνεται, αξίζει να πουλήσεις το p3600 να δώσεις καμιά 200αρα ακόμα να το πάρεις ?

 

οχι βεβαια! ειπα οτι ειναι μακραν πιο καλο το 3600!

Link to comment
Share on other sites

--------NEW--------

-17745 build based on official wm6 for artemis

-64 Mb of free storage space

-Windows Mobile splash (fixed)

-Some OEM updates (surprise)

-New dilaler skin

 

h@tp://rapidshare.com/files/33250203/RUU_Trinity_mUn_2.01.TE_WWE.exe.html

Link to comment
Share on other sites

--------NEW--------

-17745 build based on official wm6 for artemis

-64 Mb of free storage space

-Windows Mobile splash (fixed)

-Some OEM updates (surprise)

-New dilaler skin

 

h@tp://rapidshare.com/files/33250203/RUU_Trinity_mUn_2.01.TE_WWE.exe.html

 

Άντε επιτέλους !!!!!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305133

το link σου θέλει να έχουμε ΑΓΟΡΑΣΕΙ account στο rapidshare οπότε παραθέτω νεο, επίσης καλό είναι να διαβάσετε και τα σχόλια του μεγα mun

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους !!!!!

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=305133

το link σου θέλει να έχουμε ΑΓΟΡΑΣΕΙ account στο rapidshare οπότε παραθέτω νεο, επίσης καλό είναι να διαβάσετε και τα σχόλια του μεγα mun

 

το link του geovass είναι το ίδιο με αυτό που μας δίνεις εσύ φιλέ:)

οπότε κ σωστό!:rolleyes:

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...