Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγω εχω 2 ερωτησεις:

 

-Στα sms εχει ελληνικο Τ9? Εχω κανονικο ελληνικο απο ace αλλα μου βγαζει κατι αγγλικες λεξεις? κανω κατι λαθος?

-Εχω κατι βιντεο avi και δεν τα παιζει ο wmp που εχει. να τα μετατρεψω σε κατι αλλο η να βαλω κανενα αλλο player?

 

ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Για αυτα δεν ξερει κανεις τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλη σας μερα , θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να βαλω καποιο αλλο

browser στο τηλ και που μπορω να το βρω και μια αλλη ερωτηση μπορω να ακουσω ραδιο απο μια σελιδα οπως την live24? γιατι οταν κανω επιλογη ενα σταθμο δεν ανοιγει ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλη σας μερα , θα ηθελα να ρωτησω αν μπορω να βαλω καποιο αλλο

browser στο τηλ και που μπορω να το βρω και μια αλλη ερωτηση μπορω να ακουσω ραδιο απο μια σελιδα οπως την live24? γιατι οταν κανω επιλογη ενα σταθμο δεν ανοιγει ευχαριστω

 

Κ εγώ τη ίδια απορία έχω. Πρέπει να ενεργοποιήσουμε javascript για να ανοίγει το pop up? Δεν πιστεύω οτι είναι θέμα browser.

 

to mavro poso efkola lene oti ksevafei re paides...?

i erotisi mou einai, na protimiso to aspro diladi...?

 

Απο το Ηράκλειο, δεν κατάφερα να βρω λευκό. Μόνο απο εξωτερικό μάλλον θα το βρεις

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω 2 ερωτησεις:

 

-Στα sms εχει ελληνικο Τ9? Εχω κανονικο ελληνικο απο ace αλλα μου βγαζει κατι αγγλικες λεξεις? κανω κατι λαθος?

-Εχω κατι βιντεο avi και δεν τα παιζει ο wmp που εχει. να τα μετατρεψω σε κατι αλλο η να βαλω κανενα αλλο player?

 

ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Απο το forum της Qtek

 

Δυστυχώς δεν υπάρχει Τ9 για τα ελληνικά.

 

Υπάρχει μόνο word completion στα ελληνικά.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω κανά 2 απορείες.

1.Τα προγράμματα που είναι σωστό να τα αποθηκεύεις?Παίζει ρόλο τι είδους προγράμματα και για ποιό σκοπό μήπως?

2.Πόσα προγράμματα πρέπει να τρέχουν ώστε να έχει κλή λειτουργία το 3600?

3.Καμια θήκη καλή εκτός της μαμά?

Screen protector δεν έχω.Πρέπει να βάλω?Το έχω τώρα 6 μέρες το εργαλείο

:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω κανά 2 απορείες.

1.Τα προγράμματα που είναι σωστό να τα αποθηκεύεις?Παίζει ρόλο τι είδους προγράμματα και για ποιό σκοπό μήπως?

2.Πόσα προγράμματα πρέπει να τρέχουν ώστε να έχει κλή λειτουργία το 3600?

3.Καμια θήκη καλή εκτός της μαμά?

Screen protector δεν έχω.Πρέπει να βάλω?Το έχω τώρα 6 μέρες το εργαλείο

:) :) :)

 

1) Κάποια πρέπει να είναι στη μνήμη του κινητού (τα today) και κάποια στην εξωτερική. Αναλόγως το πρόγραμμα

3) Υπάρχουν δερμάτινες καλές και σιλικονάτες. Εγώ προτίμησα δερμάτινη http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=6486

 

Αν θέλεις η οθόνη σου να είναι σε όσο καλύτερη κατάσταση γίνεται, τότε ναι πρέπει να πάρεις screen protector.

Link to comment
Share on other sites

1) Κάποια πρέπει να είναι στη μνήμη του κινητού (τα today) και κάποια στην εξωτερική. Αναλόγως το πρόγραμμα

3) Υπάρχουν δερμάτινες καλές και σιλικονάτες. Εγώ προτίμησα δερμάτινη http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=6486

 

Αν θέλεις η οθόνη σου να είναι σε όσο καλύτερη κατάσταση γίνεται, τότε ναι πρέπει να πάρεις screen protector.

 

Σε υπέρ ευχαριστώ φίλε μου για το ενδιαφέρον σου

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Thanks. Sorry για τις τόσο newbie ερωτήσεις αλλά που θα μου πάει κ εμένα... θα μάθω.
δεν υπαρχουν αστειες ερωτησεις,ολοι ετσι ξεκινανε;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
to mavro poso efkola lene oti ksevafei re paides...?

i erotisi mou einai, na protimiso to aspro diladi...?

αν εισαι πολυ προσεχτικος δεν εχεις προβλημα,εμενα 2 μηνες τωρα ειναι μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι πολυ προσεχτικος δεν εχεις προβλημα,εμενα 2 μηνες τωρα ειναι μια χαρα

 

και ουτε προκειται να εχει γιαννη αν το προσεχεις:)

 

ειδικα το δικο μου δεν προκειται να ξεβαψει ποτε!!:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι πολυ προσεχτικος δεν εχεις προβλημα,εμενα 2 μηνες τωρα ειναι μια χαρα

 

και εγω το εχω 4 μηνες τωρα κανενα προβλημα!!;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν γίνονται αυτά...Πόσο γκαντέμης πρέπει να είσαι δηλαδή?Έχω πρόβλημα με το μεγάφωνο.Τα έχω όλα κανονικά.Τις εντάσεις στο φούλ αλλά με παίρνουν τηλ και δεν ακούγεται η μελοδία...Ούτε στα παιχνίδια...Ούτε destinator.........Τώρα?Και το έχω μόλις 6 μέρες.Τι γίνεται???
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά δεν γίνονται αυτά...Πόσο γκαντέμης πρέπει να είσαι δηλαδή?Έχω πρόβλημα με το μεγάφωνο.Τα έχω όλα κανονικά.Τις εντάσεις στο φούλ αλλά με παίρνουν τηλ και δεν ακούγεται η μελοδία...Ούτε στα παιχνίδια...Ούτε destinator.........Τώρα?Και το έχω μόλις 6 μέρες.Τι γίνεται???

στειλε το αθηνα στην qtek!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μου έχει εμφανιστεί το δίπλα απο το έναρξη το 3G στη θέση του GSM?

 

απλα εχεις 3g δυκτιο! αν θελεις να βγει και να μην εχεις 3g θα πας και θα επιλεξεις να εχει μονο gsm!;)

Link to comment
Share on other sites

στειλε το αθηνα στην qtek!

 

Εντάξει τι να πω δηλαδή ρε γαμώ την τύχη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τι να πω δηλαδή ρε γαμώ την τύχη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

 

Αν και δεν πιστευω, πριν το στείλεις ρίχτου ένα hard reset... Ποτέ δεν ξέρεις...

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν πιστευω, πριν το στείλεις ρίχτου ένα hard reset... Ποτέ δεν ξέρεις...

 

Αν το στείλω με courier θα είναι δική μου η χρέωση ή δική τους???

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Αν το στείλω με courier θα είναι δική μου η χρέωση ή δική τους???
δικη τους,απο που το ειχες παρει;δοκιμασε να το πας πισω να στο αλλαξουν,το πλαισιο τα αλλαζει αν δεν εχουν περασει 7 μερες,6μερες το εχεις!!!γκαντεμια
Link to comment
Share on other sites

αν εισαι πολυ προσεχτικος δεν εχεις προβλημα,εμενα 2 μηνες τωρα ειναι μια χαρα

 

thanx! prosektikos eimai me ta pda mou...

irthe loipon kairos na paei to s100 se sintaksi... mexri tora ta ekane ola kai grigora... afou omos energopoiisan to gps sto 3600 einai pragmatikos antikatastatis/anavathmisi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...