Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχω δουλεψει το diamond παντος το destinator που το συγκρινα στο 3600 και στο cruise ηταν πιο αργο το 3600 με ρομ kambas πιο πριν με μια αλλη ρομ που ειχα του adewidt ηταν πιο γρηγορο .
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η rom του kambas ειναι look diamond οχι σαν του diamond.

δεν περιστρεφονται ουτε οι φωτο ουτε οι επαφες,τωρα οσο αφορα το gps εμανα την πρωτη φορα lockare πολυ γρηγορα για καινουργεια rom και μου εκανε εντυπωση.

τωρα οσο αφορα τα προβληματα που λες,δεν εχω να πω κατι,4 μερες εχω την συγκεκριμενη rom,και ακομα δεν την εχω πολυψαξει.

αυτα που θελω να δουλευουν τα κανει μια χαρα.

απλα θα περασω και του akeo μια στιγμη,ετσι για συγκριση.

αυτα μεχρι στιγμης

 

nikos2004dj οσο απο εφε δεν εχω δει κατι το τρομερο.....εκτος και αν θελει ψαξιμο.

τι εννοεις εφε??παντος αργη δεν ειναι.το αντιθετο θα ελεγα.

Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia...poly omorfh h parea sas k xairomai poy yparxoyn an8ropoi p moirazontai tis gnoseis.exo k ego ena htc 3600 poy molis xtes agorasa.ystera apo kollhma k hard reset poy toy ekana skefthka na to anava8miso se wm6.xerete an afto ginete gt eno katevasa thn ekdosh k ekana tis aparethtes diadikasies , molis ksekinaei t ruu k to teliko stadio ths 10 lepths egatastash stamataei k m lei pos xreiazomai pio nea NBF file.an gnorizei kanenas psagmenos apo esas p eiste tsakalia gt ego apo afta liga pragmata alla me ligh voh8eia vgazo akrh.eyxaristo ekton proteron!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ναι μεταχειρισμένη την έχω πάρει. Έστειλα μήνυμα στην HTC να δώ μήπως μπορούν να κάνουν κάτι απο εκεί...Σε ευχαριστώ!

 

Πιο γρήγορα θα βγάλεις άκρη εάν βρεις τον προκάτοχο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ystera apo kollhma k hard reset poy toy ekana skefthka na to anava8miso se wm6.xerete an afto ginete gt eno katevasa thn ekdosh k ekana tis aparethtes diadikasies , molis ksekinaei t ruu k to teliko stadio ths 10 lepths egatastash stamataei k m lei pos xreiazomai pio nea NBF file.a

 

Ποια WM6 έχεις κατεβάσει; Γιατί επίσημα δεν έχουν βγει για τη συγκεκριμένη συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Και το όδιο το DIAMOND θα έλεγα οτι είναι πολύ αργό.

Το επεξεργάστηκα λίγο σε ένα ΠΛΑΙΣΙΟ και χμ...! Θα έλεγα οτι το άριστο αισθητικά μενού είναι άρκετά αργό.

 

Δεν ξέρω με τι το συγκρίνεις αλλά έχοντας δοκιμάσει τις περισσότερες συσκευές του είδους θα διαφωνήσω μαζί σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,έστω και καθυστερημενα αποφασισα να βάλω τα wm6,έπειδη δεν γνωρίζω και πάρα πολλα μπορείτε να μου πείτε ποια είναη η διαδικασία?δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση αρκεί να είναι ελληνικά και να πέρνει και το destinator 7
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Επίσημα δεν έχουν βγει WM6 για τη συγκεκριμένη συσκευή.

 

Η μόνη ελληνική είναι του Ausdim η Gelly.

 

Εντούτοις υπάρχουν και άλλες αγγλικές εκδόσεις πολύ αξιόλογες και αρκετά πιο πρόσφατες

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

thn Blue_Elves_v5_WM6.1 file m athanaso.thnx 4 replying.epeiseis proteinete m kamoia allh v.6 poy na exete dokimasei k n doylevei. no problem me ta agllika isa isa.apla n doylevei sosta sto 3600 k an gnorizete k symbatothta me destinator kalo 8a htan.thnx again
Link to comment
Share on other sites

episeis allh mia erothsh p einai poly vasikh... apo poy katevazete ta roms gt apo torrents den vrisko k polla...

an kapoios 8elei msn as steilei. homospns@hotmail.com.i like forums alla o xronos einai xrhma dysthxos gia mena.eyxaristo gia allh mia fora

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
episeis allh mia erothsh p einai poly vasikh... apo poy katevazete ta roms gt apo torrents den vrisko k polla...

 

Εδώ θα βρεις τα πάντα. Κάνε μια αναζήτηση και θα βρεις αυτό που ταιριάζει στα δικά σου δεδομένα.

 

(Εάν σου δίνεται η δυνατότητα, καλό είναι να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

η rom του kambas ειναι look diamond οχι σαν του diamond.

δεν περιστρεφονται ουτε οι φωτο ουτε οι επαφες,τωρα οσο αφορα το gps εμανα την πρωτη φορα lockare πολυ γρηγορα για καινουργεια rom και μου εκανε εντυπωση.

τωρα οσο αφορα τα προβληματα που λες,δεν εχω να πω κατι,4 μερες εχω την συγκεκριμενη rom,και ακομα δεν την εχω πολυψαξει.

αυτα που θελω να δουλευουν τα κανει μια χαρα.

απλα θα περασω και του akeo μια στιγμη,ετσι για συγκριση.

αυτα μεχρι στιγμης

 

nikos2004dj οσο απο εφε δεν εχω δει κατι το τρομερο.....εκτος και αν θελει ψαξιμο.

τι εννοεις εφε??παντος αργη δεν ειναι.το αντιθετο θα ελεγα.

 

απο εφε αναφερομαι στην κλεψυδρα στον κυβο και στο ρολοι του diamond τα οποια σε αλλες ρομ δεν υπαρχουν εντουτοις ομως καθυστερουν λιγακι το κινητο .

 

α και στο ενσωματωμενο spb mobile shell .

του adεwidt την εχεις δοκιμασει ;

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

1-2 σελιδες πριν δες το εχω βαλει .
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

paidia h fash einai g... ..."super" roms roms k pali roms.thnx eilikrina.pali anakalypsa ena synarpastiko hobbie.thnx 2 your help.a k parepiptontos to romaki kambas einai arketa oraio synfono k ego.tora apo symbatothes avrio 8a tsekaro me destinator 7..ti lete?epieseis gnorizei kapoios na m pei pos paenergopoio to skhniko poy ginete me thn yphresia 3g.giati polles fores kanei prospa8eia na epikoinonhsei me 3g?pos to apenergopoio?eyxaristo
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν έχουν βγει WM6 για τη συγκεκριμένη συσκευή.

 

Η μόνη ελληνική είναι του Ausdim η Gelly.

 

Εντούτοις υπάρχουν και άλλες αγγλικές εκδόσεις πολύ αξιόλογες και αρκετά πιο πρόσφατες

'Οταν την κατεβάσω μπορείς να μου πείς με 2 λόγια τι πρέπει να κάνω για να την εγκαταστήσω?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ την Kambas. Όντως πολύ καλή και σταθερή. 4-5 μέρες με μηδέν πρόβλημα. Πραγματικά κλειδώνει δορυφόρους πολύ γρήγορα! Δεν δοκίμασα τον συγχρονισμό. Στα ξένα forum αναφέρεται πρόβλημα με το Activesync. Έχει όντως;

 

Πήγα να βάλω την Ako αλλα δεν μπόρεσα. Στο 1% η αναβάθμηση σταματούσε. Άν την βάλει κάποιος ας μας πει την γνώμη του...!

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα και εγώ την Kambas. Όντως πολύ καλή και σταθερή. 4-5 μέρες με μηδέν πρόβλημα. Πραγματικά κλειδώνει δορυφόρους πολύ γρήγορα! Δεν δοκίμασα τον συγχρονισμό. Στα ξένα forum αναφέρεται πρόβλημα με το Activesync. Έχει όντως;

 

Πήγα να βάλω την Ako αλλα δεν μπόρεσα. Στο 1% η αναβάθμηση σταματούσε. Άν την βάλει κάποιος ας μας πει την γνώμη του...!

η kambas ειναι με αγγλικό μενού? μπορείς να μου σε παρακαλω πως περναω τα wm6?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
η kambas ειναι με αγγλικό μενού?

 

Ναι.

 

μπορείς να μου σε παρακαλω πως περναω τα wm6?

 

Τα πάντα για τη συσκευή σου θα τα βρεις εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
kalhspera k pali.exete kana kalo prg n proteinetre pera apo detinator gia gps? k an exete k link pls send.thnx

 

Καλύτερο από το Destinator για να κάνεις τη δουλειά σου εδώ στην Ελλάδα δεν θα βρεις.

 

Καλό είναι βέβαια και το iGO8 καθώς και το TomTom.

 

Τα πάντα θα τα βρεις στο ipmart-forum.com και εάν μπορείς, καλύτερα είναι να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι.

 

 

 

Τα πάντα για τη συσκευή σου θα τα βρεις εδώ.

Επειδή είμαι λίγο ασχετούλης και τα αγγλικά μου δεν είναι σε πολύ καλο επίπεδο μπορεις να μου πεις τα βήματα?εκτος αν εκει που μου είπες τα έχει κάπου αναλυτικά

Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δεν έχουν βγει WM6 για τη συγκεκριμένη συσκευή.

 

Η μόνη ελληνική είναι του Ausdim η Gelly.

 

Εντούτοις υπάρχουν και άλλες αγγλικές εκδόσεις πολύ αξιόλογες και αρκετά πιο πρόσφατες

Να σου πώ,κατεβάζω και κάνω εγκατάσταση εκει που λέει Gelly η εκει που λεει Indigo 2 και 3?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
κατεβαζεις την 2 η την 3 ειναι διαφορετικες,και τρεχεις το αρχειο αναβαθμισης,πιθανοτατα θα σου βγαλει error στην οθονη του υπολογιστη σου,οπως εισαι ξανατρεχεις το αρχειο,η μπαταρια σου να ειναι πανω απο 50%,καλο ειναι να το κανεις απο xp,καλη επιτυχια
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...