Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σωστο!!!!αν και τα πρωτα δειγματα απο οτι διαβαζω ειναι θετικα...μακαρι να παει καλα απο σταθεροτητα

 

θα δειξει

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πρόβλημα λύθηκε.

Ήταν η ROM της συσκευής που δεν είχε ενεργοποιημένο το gps.

Πέρασα την τελευταία που προτείνει ο κατασκευαστής και όλα εντάξει.

Μια άλλη ερώτηση τώρα, υπάρχει κανένα καλύτερο πρόγραμμα πλοήγησης στο ιντερνετ, εκτός από αυτό που έχει προεγκατεστημένο το τηλέφωνο(στυλ firefox. Πχ. ) με περισσότερες λειτουργίες;

Και ακόμα για να δεις βίντεο από το νετ πρέπει να εγκαταστήσεις και κάποια άλλη εφαρμογή;

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα λύθηκε.

Ήταν η ROM της συσκευής που δεν είχε ενεργοποιημένο το gps.

Πέρασα την τελευταία που προτείνει ο κατασκευαστής και όλα εντάξει.

Μια άλλη ερώτηση τώρα, υπάρχει κανένα καλύτερο πρόγραμμα πλοήγησης στο ιντερνετ, εκτός από αυτό που έχει προεγκατεστημένο το τηλέφωνο(στυλ firefox. Πχ. ) με περισσότερες λειτουργίες;

Και ακόμα για να δεις βίντεο από το νετ πρέπει να εγκαταστήσεις και κάποια άλλη εφαρμογή;

 

Δηλαδη ποια περασες; και που την βρηκες;

Link to comment
Share on other sites

ελενη-δημητρη χρονια πολλα:) καθως και σε ολα τα παιδια,νομιζω οτι το 3650 σας κλεινει το ματι,δεν το ειδατε;:p

 

Χρόνια πολλά αγαπημένε Λαγουδάκη!:)

 

Μου κλείνει το μάτι λες ε??:D Η αλήθεια είναι ότι κι εγώ αυτή την εντύπωση είχα αλλά τώρα σιγουρεύτηκα!!!!!:lol::lol:

 

Άντε ντε, πάρτο να μας πεις αν είναι καλό!!:lol::p:lol:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα.

το οτι ειναι λιγα τα 17mb το ξερω αλλα ετσι ειναι.

οσο και αν σου φενετε περιεργο ομως χωρις να ανοιξω κανενα προγραμμα μονο λιγο τον τηλ καταλογο και χωρις να καλεσω πεφτει αρχικα στα 11mb και μετα η καθοδος συνεχιζετε μεχρι τα 6-7 mb.

και πιστεψε με δεν κανω πλακα.

 

η πανσεληνος εφταιγε που εβγαζε κατι μαυρες τριχες και αναβοσβηνε η συσκευη??

και σκεφτομουν τι επαθε??χαχαχαχαχαχα:lol:

 

:lol::lol: Σίγουρα!! Η πανσέληνος είναι! Βέβαια πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο να φταίει ο... ΟΤΕ!!!!!:lol:

 

Κάτι δεν πάει καλά! Δεν είναι φυσιολογικό αυτό! Μήπως ήρθε η ώρα για ένα hard reset?? Λέω εγώ τώρα!!!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλως σας βρηκα! μετα απο καιρο στο 8310 και τις διαφορες θεικες cooking wm6 roms, ειπα να ερθω σε κατι πιο σοβαρο ως PDA. Αν καταλαβαινω καλα η καλυτερη λυση ειναι η gelly rom για το 3600. Πριν κανω καμια βλακεια εχω μια ερωτηση:

Χρειαζεται να κανουμε το κινητο superCID ή οποιαδηποτε σχετικη προετοιμασια για να μπει η gelly? Η παιζει απευθειας; Κι αν χρειαζεται μπορει να στειλει καποιος σχετικο link?

Ευχαριστω πολυ!

Δημητρης

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: Σίγουρα!! Η πανσέληνος είναι! Βέβαια πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο να φταίει ο... ΟΤΕ!!!!!:lol:

 

Κάτι δεν πάει καλά! Δεν είναι φυσιολογικό αυτό! Μήπως ήρθε η ώρα για ένα hard reset?? Λέω εγώ τώρα!!!

 

 

καλησπερα ελενη.για τον ΟΤΕ το σκεφτηκα και εγω,να σου πω την αληθεια.

οσο για το hard reset δεν θελω ουτε να το σκεφτωμαι ακομα.

δεν αντεχω να χαλασω ενα 2ωρο-3ωρο για να την ξαναστεισω την συσκευη.

αλλα μαλλον δεν εχω και πολλα περιθωρια γυρω απο αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια καλως σας βρηκα! μετα απο καιρο στο 8310 και τις διαφορες θεικες cooking wm6 roms, ειπα να ερθω σε κατι πιο σοβαρο ως PDA. Αν καταλαβαινω καλα η καλυτερη λυση ειναι η gelly rom για το 3600. Πριν κανω καμια βλακεια εχω μια ερωτηση:

Χρειαζεται να κανουμε το κινητο superCID ή οποιαδηποτε σχετικη προετοιμασια για να μπει η gelly? Η παιζει απευθειας; Κι αν χρειαζεται μπορει να στειλει καποιος σχετικο link?

Ευχαριστω πολυ!

Δημητρης

 

Πρέπει να κάνεις τη συσκευή σου CID unlock. Διάβασε προσεχτικά εδώ και εδώ. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδια καλως σας βρηκα! μετα απο καιρο στο 8310 και τις διαφορες θεικες cooking wm6 roms, ειπα να ερθω σε κατι πιο σοβαρο ως PDA. Αν καταλαβαινω καλα η καλυτερη λυση ειναι η gelly rom για το 3600. Πριν κανω καμια βλακεια εχω μια ερωτηση:

Χρειαζεται να κανουμε το κινητο superCID ή οποιαδηποτε σχετικη προετοιμασια για να μπει η gelly? Η παιζει απευθειας; Κι αν χρειαζεται μπορει να στειλει καποιος σχετικο link?

Ευχαριστω πολυ!

Δημητρης

προσωπικα φιλε μου εγω οπως ηταν ετρεξα το αρχειο αναβαθμισης των 6 και τα πηρε μια χαρα,επισης και οσες ρομ δοκιμασα,η συσκευη μου ηταν απο ace,φυσικα καλο ειναι να διαβασεις πριν και το φορουμ των xda,γιατι οτι κανεις το κανεις με δικια σου ευθυνη
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
:lol::lol: Σίγουρα!! Η πανσέληνος είναι! Βέβαια πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο να φταίει ο... ΟΤΕ!!!!!:lol:

 

Κάτι δεν πάει καλά! Δεν είναι φυσιολογικό αυτό! Μήπως ήρθε η ώρα για ένα hard reset?? Λέω εγώ τώρα!!!

πας να του δωσεις δουλεια ελενη;:p:p:p
Link to comment
Share on other sites

πας να του δωσεις δουλεια ελενη;:p:p:p

 

βλεπεις γιαννη τι τραβαω??

να μην ησυχασω λιγο,και να σου πεταγετε η ελενη με τις ιδεες της,και σε βαζει σε σκεψεις.το hard reset μου ελειπε τωρα.:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

αστο δημητρη,σου εχω πει μην ακους γυναικες:pετσι και αλλιως θα παρεις το cruise:p:p

 

ναι σιγουρα.αλλα η επιδοτηση ειναι τον μαρτιο και αυτος αργει πολυ.

με βλεπω να περνω τον αντικαταστατη του.με εχει τρελανει η μνημη βρε.τι να κανω??

δεν ειναι ποτε αρκετη.

και ξερεις εγω την today την θελω "τουμπανο".

το εχω το κολημα μου.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
σε αυτο δικιο εχεις:Oεπειδη και εγω ειμαι γυφτουλας στην today και εχω βαλει πανω της μεχρι και το σαλονι του σπιτιου μου,βλεπω οτι γενικα υπαρχει καποιο προβληματακι με την μνημη:O
Link to comment
Share on other sites

σε αυτο δικιο εχεις:Oεπειδη και εγω ειμαι γυφτουλας στην today και εχω βαλει πανω της μεχρι και το σαλονι του σπιτιου μου,βλεπω οτι γενικα υπαρχει καποιο προβληματακι με την μνημη:O

 

:lol:χα χα ετσι ειμαι και εγω.

τι αδεια θα την εχω την συσκευη??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους, ερωτηση τι θα πρεπει να κανω για να ελαφρυνω λιγο την μνημη του τηλ γιατι μου δειχνει μηδεν οταν κανω αναζητηση για αρχεια πανω απο64 mb μου βγαζει ενα καρο απο αυτα τα οποια τα περισσοτερα ειναι στην καρτα μνημης τα ετρεξα καποια στιγμη αλλα δεν τα εχω στο τηλ καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το 3300 ειναι χειροτερο σαν κινητο ?ακουω διαφορα περι μνημης ...

 

υπαρχει κανεις που να ειχε το 3300 και να πηρα το 3600 ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους, η ερωτηση μου ειναι η ιδια με καποιες σελιδες πιο πισω, οταν ανοιγω το comm manager πανω μου γραφει με τετραγωνακια τις επιλογες τι μπορω να κανω?

 

Εψαχνα να το βρω 2 μέρες , τελικά το βρήκα...κάνεις copy το font file verdana.ttf απο το PC σου, στο directory των fonts του PPC

 

ελπίζω να είσαι ΟΚ τώρα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση, αλλα οπως εχω ηδη αναφερει οταν απεγκαταστησα το προγραμμα που ειχα για την μπαταρια ολα ηρθαν στα φυσιολογικα, με την μνημη εχω προβλημα τωρα δεν ξερω τι πρεπει να σβησω γιατι εχω 0 μνημη σχεδον νενω τα προγραμματα τα εχω στη καρτα μνημης καμια ιδεα? ξεχασα να ανφερω οτι οταν κανω αναζητηση χωρις την καρτα μνημης μου βγαζει βιντεακια, φωτο και αρχεια που εχω τρεξει καποια στιγμη παλαιοτερα
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια

καποιος να μου στείλει το καμπακι με το μενου απο to touch, to touchflo δηλαδη να παίζει στο Ρ3600!

 

ευχαριστω κ καλή χρονιά!

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το 3300 ειναι χειροτερο σαν κινητο ?ακουω διαφορα περι μνημης ...

 

υπαρχει κανεις που να ειχε το 3300 και να πηρα το 3600 ?

 

καλησπερα.απο το 3300 το 3600 ειναι πολυ καλυτερο.ισως μονο στο gps ειναι καλυτερο το 3300,αλλα και παλι εκει το 3600 δεν υστερει και πολυ.

αλλα σαν συσκευη ειναι καλυτερη.μεγαλυτερος επεξεργαστης,3g και γενικα πιο γρηγορο.

σε οτι αφορα την μνημη που λεω εχει να κανει με τα wm6 και τα προγραμματα που εχω ανοικτα.

αναμεσα στο 3300 και στο 3600 δεν το συζηταω.

3600 με κλειστα ματια

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
και εμενα η γνωμη μου ειναι 3600,αν και προσωπικα μου αρεσε το 3300 σαν εμφανιση και το ποντικι που ειχε:)ασχετα αν δεν το κρατησα πολυ καιρο
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...