Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προσωπικα 2 μηνες τωρα δεν εχω κανενα προβλημα,τα 6 κυκλοφορουν απο διαφορους χρηστες,τα βαζεις με προσωπικη ευθυνη,απλα σου καταργουν την εγγυηση

 

ναι αλλα wm6 στα ελληνικα υπαρχουν η μονο η αγγλικη εκδοση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας γιατι μου φαινεται θα αρχισω να κλαιω.....το 3600 μου ανοιγει και μενει στην αρχικη οθονη και μετα κλεινει δεν ανοιγει καν εχω βαλει wm6 αλλα δε φταιει αυτο το εκανε αφοτου εβαλα το blimkeys δε ξερω τι να κανω δε συνδεεται και με το PC εκανα και hard reset και τιποτα τι μπορω να κανω????
Link to comment
Share on other sites

To egkathisto kai otan kano soft reset kollaei to p3600 se mia leuki othoni.Prin deiksei to logotypo ton windows mobile.Kai meta anagkastika hard reset:(((((

 

Einai krima giati einai to kalitero input panel gia sms pou exo dei kai 100% customisable...

 

Kamia idea?

κολαει σε rom Ace Hellas. Σε αγγλικη wm5/wm6 δεν υπαρχει κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι αλλα wm6 στα ελληνικα υπαρχουν η μονο η αγγλικη εκδοση
υπαρχουν και ελληνικα που εχει φτιαξει ο φιλος ausdim και αγγλικα,διαλεγεις,ριξε μια ματια στο xda;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

Στα WM5 που είχε η συσκευή έβγαζε ξεχωριστα διάρκεια εισερχομένων και εξερχομένω κλίσεων. Μήπως μπορεί να δει κάποιος στα νεα WM6 του lvsw και ausdim αν υπάρχει η δυνατότητα για κάτι τέτοιο. Επίσης μήπως υπάρχει και κάποιος μετρητής GPRS. Επειδη δεν χρείαζονται τα πάντα που έχει το GPRS monitor Απλά ενα συνολικό μετρητή μεχρι να τον μηδενίσει κάποιος

jgkvafes
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

Να ρωτήσω...αν θέλουμε να περάσουμε την rom του LVSW είναι απαραίτητο να κάνουμε και τα Update SPL: HARD-SP & Update GSM: GSM_1.41.00.11 ή μπορούμε να περάσουμε κατευθείαν μόνο την rom όπως γίνεται και με του mum_rus; :confused:

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

 

Να ρωτήσω...αν θέλουμε να περάσουμε την rom του LVSW είναι απαραίτητο να κάνουμε και τα Update SPL: HARD-SP & Update GSM: GSM_1.41.00.11 ή μπορούμε να περάσουμε κατευθείαν μόνο την rom όπως γίνεται και με του mum_rus; :confused:

 

οχι μπορειs και σκετη ρομ:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χρειαζομαι την βοηθεια σας γιατι μου φαινεται θα αρχισω να κλαιω.....το 3600 μου ανοιγει και μενει στην αρχικη οθονη και μετα κλεινει δεν ανοιγει καν εχω βαλει wm6 αλλα δε φταιει αυτο το εκανε αφοτου εβαλα το blimkeys δε ξερω τι να κανω δε συνδεεται και με το PC εκανα και hard reset και τιποτα τι μπορω να κανω????

 

Καλησπερα αφου εκανες κ hard reset κ δεν εφτιαξε ειναι πραγματικα λιγο περιεργο...

 

Για δοκιμασε να μπεις σε bootloader κ να κανεις ενα full update της htc.

http://www.europe.htc.com/support/software/htcp3600.html

 

Για να μπεις σε bootloader:

 

Πάτησε ταυτόχρονα το reset κουμπακι με το stylus και το πλήκτρο της κάμερας και το on-off. Θα πρέπει να εμφανιστούν 3 χρώματα στην οθόνη.

Τότε θα μπορείς να συνδέσεις τη συσκευή στο USB καλώδιο και να κανεις το update.

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη κανένα νέο από την ROM σου χωρίς τις αυτόματες ρυθμίσεις των providers;;;

 

Sorry που δεν το ανεφερα αλλα την εχω κανει ειδη fix την rom κ upload στο xda.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=307925

 

 

Απλα τωρα δεν εγκατηστατε τιποτα απο τα setting;s των provider's.

 

Αλλα οι ρυθμισεις ειναι:

My documents/ υπαρχει ενα zip αρχειο.

Το ανοιγεται κ δυο κλικ στο provider που θελετε να κανετε install.

Μετα αν θελετε σβηνετε τελειως ολο το zip αρχειακι.

 

Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη είσαι άψογος! Τρέχω να την περάσω! Αληθεια δοκιμασες το Destinator 7? Εμένα παιδιά μου σέρνεται απίστευτα το 7! Αν και μάλλον είναι beta της beta και καμμία σχέση με την final έκδοση. Θα το δοκιμάσω και στο N560 με τον 600αρι επεξεργαστή να δω τι παίζει και εκεί!
Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα ναι η αληθεια ειναι πως αυτο εχω τωρα...

 

Κ ναι οντως ειναι λιγο αργο ασχοληθηκαν πιστευω πολλυ με το gui (εμφανιση) του προγραμματος, με αποτελεσμα να τρωει αρκετη ram.:worry:

Τωρα πιστευω με 600αρι να ειναι μια χαρα...

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα ναι η αληθεια ειναι πως αυτο εχω τωρα...

 

Κ ναι οντως ειναι λιγο αργο ασχοληθηκαν πιστευω πολλυ με το gui (εμφανιση) του προγραμματος, με αποτελεσμα να τρωει αρκετη ram.:worry:

Τωρα πιστευω με 600αρι να ειναι μια χαρα...

 

Ευχαριστώ.

 

Σιγουρα πάντως έχει memory lick γιατί πολλές φορές κολλάει το Ρ3600 και λέει να κλείσω εφαρμογές γιατί δεν έχει μνήμη! Πάντως έχω και το 6αρι μαζί για ώρα ανάγκης!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδια, έχω βάλει την WM6 2.15 του ausdim, αλλά τα sms που στέλνω εμφανίζονται περίεργα στους άλλους, με ερωτιματικά. Πώς λύνεται αυτό;

 

edit: άκυρο, το βρήκα...

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο..

1) στο πληκτρολόγιο το καινούριο οταν γράφω ένα sms μετά μου κολλάει, δεν ανοίγει, μονο με επανεκίνηση. το έχετε και σεις αυτό

2) σε κάθε εκίνηση μου κάνει ρυθμίσεις για την οθόνη και τα ρέστα! πως βγαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω ξερει κανει αν υπαρχει τροπος να περασω κατευθειαν τις επαφες απο ενα 8800 sirocco edition σε ενα htc P3600 κατευθειαν μεσω bluetooth με συχρονισμο δοκιμασα με κατι κολπακια αλλα δε τα καταφερα αν ξερει κανει καποιο τροπο ωστε να μην χρησιμοποιησο outlook ας μου πει....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...