Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

maesta proton oti anefera htan metaxy sovarou kai asteio den afoyrose se kamia periptosi to provlima soy giati den me endifere kiolas ,apla synepese h anafora poy ekana me to provlima soy ,deyteron den pa na parakoloytheis kai to forum 15 xronia otan tha arxiseis na postareis eisai agnostos (neos) gia to ypolipoys xristes . Oso gia newbie kai gia kai psaroykles .....poli palia sto strato!!!! friendly.......
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
maesta proton oti anefera htan metaxy sovarou kai asteio den afoyrose se kamia periptosi to provlima soy giati den me endifere kiolas ,apla synepese h anafora poy ekana me to provlima soy ,deyteron den pa na parakoloytheis kai to forum 15 xronia otan tha arxiseis na postareis eisai agnostos (neos) gia to ypolipoys xristes . Oso gia newbie kai gia kai psaroykles .....poli palia sto strato!!!! friendly.......
τι λες ρε ψαρακα!!αρουραιε!!στραβαδι!!:p πλακα κανω ε;τι νεοι και παλιοι ρε παιδια;εδω δεν υπαρχουν τετοια,μια παρεα ειναι ολοι με την ιδια τρελλα,ουτε τα ποστ εχουν σημασια που εχει κανει ο καθενας,μπορει πχ καποιος να εχει κανει 10000 ποστ και τα 9900 να ειναι χωρις ουσια,και καποιος να εχει κανει 100 και να ηταν ολα χρησιμα;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

Ήμουν για ποτάκι με ένα φίλο μου που έχει το HTC P3300 και ρωτώντας τον για το ποιό απ' τα δύο είναι καλύτερο δηλ. το HTC P3300 ή Ρ3600, μου είπε να ρωτήσω κάποιον από εσάς που να είχε και τα δύο, αν το GPS λειτουργεί το ίδιο καλά με το P3300 και στο P3600 με τη νέα ROM.

 

Κανείς να μου πει αν υπάρχει κανα πρόβλημα με το GPS του P3600, γιατί αν όλα είναι ok αύριο παραγγέλνω P3600.

 

Thanks ladies and gentlemen

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακούω από εδώ : http://www.radiofono.gr/liveindex.htm οι σταθμοί ανοίγουν με wmp

 

maesta,

Αυτό το site είναι γνωστό αλλά καλό μόνο για το σπίτι και όχι όταν είσαι σε κίνηση ή εκτός σπιτιού και γενικά μακρυά από το καλώδιο του ADSL.

Δηλαδή τι κάνεις είσαι συνέχεια σε hot spot και συνδεδεμένη με το wi-fi ?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Δηλαδή...γιατί τώρα τα μπέρδεψα, όποιο τομ τομ και να βάλω τώρα που έχω περάσει και άλλες εφαρμογές δεν θα μου το εγκαταστήσει?????....οπότε παραμένω στο destinator και απλά του βάζω τους χάρτες τις Ευρώπης.....????? Πρέπει να κάνω hard reset δηλαδή πριν να βάλω το Tom Tom και μετά να περάσω όλες τις άλλες εφαρμογές??? Γιατί το ότι μου βγάζει ότι δεν έχω αρκετή μνήμη το έχω καταλάβει, το πως θα το ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα δεν το κατάλαβα!!!!

 

Επίσης μία άλλη ερώτηση....τι είναι αυτό που τρέχει κάπου κρυφά και τρώει ram??? Δηλαδή κάνω soft reset, και έχω γύρω στα 26 mb ram, στο τέλος της ημέρας και ενώ έχω κάνει stop all applications, μπορεί να έχω 13mb ελεύθερα μόνο!!!!!! Γιατί??? Φορτωμένα έχω μόνο τα SPB Shell, Mobile Suit, Backup, Weather, Pocket Mechanic, Resco Keyboard, Resco Update, Resco Registry. Στο Today τρέχει μόνο ο καιρός το mobile suite & shell.

 

Τέλος τις τελευταίες δύο ημέρες παρατήρησα μία δυσκολία στο τηλέφωνο να διατηρήσει υψηλά το σήμα του, δηλαδή, ενώ εκεί που με μικρό σήμα στο ίδιο σημείο, έχει οριακό και μερικές φορές με πετάει εκτός σήματος και διακόπτει την συνομιλία, αυτό γίνεται συγκεκριμένα στο γραφείο μου, οπότε είναι τσεκαρισμένο, σημειωτέο ότι δεν έχω βάλει κανένα πρόγραμμα όλο αυτό το διάστημα και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με την συσκευή.

για αλλο τομ τομ δεν ξερω,μιλαω για αυτο που δινει η htc,πρεπει να περασει πρωτο πριν βαλεις αλλο προγραμμα για να μην σου λεει @@@@@@@ για την μνημη,στην περιπτωση σου κανεις hard reset το βαζεις πρωτο πριν περασεις τιποτα αλλο
Link to comment
Share on other sites

vre pedes gia doste mia voithia...psahno gia:

1.to webmessenger

2.kapion kalutero browser apo ton internet explorer

3.enan player pou na ta pezei ola...

fusika na mou peite pou mporo na ta vro non official

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

σχετικά με αυτό....."Επίσης μία άλλη ερώτηση....τι είναι αυτό που τρέχει κάπου κρυφά και τρώει ram??? Δηλαδή κάνω soft reset, και έχω γύρω στα 26 mb ram, στο τέλος της ημέρας και ενώ έχω κάνει stop all applications, μπορεί να έχω 13mb ελεύθερα μόνο!!!!!! Γιατί??? Φορτωμένα έχω μόνο τα SPB Shell, Mobile Suit, Backup, Weather, Pocket Mechanic, Resco Keyboard, Resco Update, Resco Registry. Στο Today τρέχει μόνο ο καιρός το mobile suite & shell."

 

Μιας και δεν πήρα απάντηση από κανέναν παραθέτω την εμπειρία μου, απεγκατέστησα το sbp mobile shell έβαλα και ένα theme μαμισιο (bubbles) και το μηχάμημα πάει σφαίρα, δεν πέφτει ποτέ κάτω από τα 20 mb ελέυθερη ram και δεν έχει τόσο μεγάλες απώλειες. Τα υπόλοιπα τα έχω διατηρήσει φυσικά.

 

Σχετικά με αυτό..."Τέλος τις τελευταίες δύο ημέρες παρατήρησα μία δυσκολία στο τηλέφωνο να διατηρήσει υψηλά το σήμα του, δηλαδή, ενώ εκεί που με μικρό σήμα στο ίδιο σημείο, έχει οριακό και μερικές φορές με πετάει εκτός σήματος και διακόπτει την συνομιλία, αυτό γίνεται συγκεκριμένα στο γραφείο μου, οπότε είναι τσεκαρισμένο, σημειωτέο ότι δεν έχω βάλει κανένα πρόγραμμα όλο αυτό το διάστημα και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με την συσκευή."...δεν ξέρω αν οφείλετε στο ότι απεγκατέστησα το παραπάνω πρόγραμμα αλλά σήμερα έχω σήμα καμπάνα και κανένα πρόβλημα επικοινωνίας...μάλιστα και καθ' οδόν, εκεί που μου έχανε το σήμα όταν μιλούσα και τερμάτιζε την συνομιλία, τώρα συνεχίζει κανονικά...

 

Ελπίζω να βοήθησα όσους μπορεί να είχαν παρόμοιο πρόβλημα, και ευχαριστώ τον λαγουδάκη για την απάντηση...θα προσπαθήσω να εγκαταστήσω ένα διαφορετικό από το επίσημο τομ τομ να δω τι θα μου κάνει και θα σας ενημερώσω εγκαίρως...

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι χρειαζεται να κανω να αφαιερεσω το πανω καπακι απο το τηλ για να βαφτει?

Οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη πριν αρχισω το "χειρουργιο" :knife:

Link to comment
Share on other sites

maesta,

Αυτό το site είναι γνωστό αλλά καλό μόνο για το σπίτι και όχι όταν είσαι σε κίνηση ή εκτός σπιτιού και γενικά μακρυά από το καλώδιο του ADSL.

Δηλαδή τι κάνεις είσαι συνέχεια σε hot spot και συνδεδεμένη με το wi-fi ?

 

Στο γραφείο και στο σπίτι έχω wi-fi το ίδιο σε κάνα δυο σημεία που κινούμαι για καφέ ας πούμε, στο αυτοκίνητο έχω ραδιόφωνο. Καλώδια σύνδεσης (ADSL) δεν χρησιμοποιώ ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις τι χρειαζεται να κανω να αφαιερεσω το πανω καπακι απο το τηλ για να βαφτει?

Οποιαδηποτε συμβουλη καλοδεχουμενη πριν αρχισω το "χειρουργιο" :knife:

 

Γιατί δεν το πας στo service άκουσα ότι το κόστος είναι μικρό για να σου αλλάξουν καλύμματα? εκτός κι αν θές να το βάψεις σε άλλο χρώμα!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους. επειδή σκέφτομαι να πάρω ή το 3300 ή το 3600, θέλω να ρωτήσω τα εξής:

με ενδιαφέρει βασικά η λειτουργία του τηλεφώνου και το gps. ποιο από τα δύο τηλέφωνα είναι καλύτερο;

πόσο κρατάει η μπαταρία τους; γιατί κάποιος μου είπε ότι ανα χρησιμοποιείς το gps κρατάει 1 - 2 ημέρες. αληθεύει;

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά,

 

Ήμουν για ποτάκι με ένα φίλο μου που έχει το HTC P3300 και ρωτώντας τον για το ποιό απ' τα δύο είναι καλύτερο δηλ. το HTC P3300 ή Ρ3600, μου είπε να ρωτήσω κάποιον από εσάς που να είχε και τα δύο, αν το GPS λειτουργεί το ίδιο καλά με το P3300 και στο P3600 με τη νέα ROM.

 

Κανείς να μου πει αν υπάρχει κανα πρόβλημα με το GPS του P3600, γιατί αν όλα είναι ok αύριο παραγγέλνω P3600.

 

Thanks ladies and gentlemen

το gps του 3600 ειναι ενα κλικ χειροτερο απο του 3300,δηλαδη στο 3600 θα σου λεει στο ιδιο σημειο 5 δορυφοροι και στο 3300 6 δορυφοροι, εγω προσωπικα ουτε στο 3300 ουτε στο 3600 ειχα προβλημα;)
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους. επειδή σκέφτομαι να πάρω ή το 3300 ή το 3600, θέλω να ρωτήσω τα εξής:

με ενδιαφέρει βασικά η λειτουργία του τηλεφώνου και το gps. ποιο από τα δύο τηλέφωνα είναι καλύτερο;

πόσο κρατάει η μπαταρία τους; γιατί κάποιος μου είπε ότι ανα χρησιμοποιείς το gps κρατάει 1 - 2 ημέρες. αληθεύει;

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

 

 

Αμα θες μόνο αυτή τη χρήση καλύτερο είναι οριακά το 3300, αλλά το 3600 έχει καλό gps (δεν έχω προβλήματα) και πολύ καλύτερο επεξεργαστή, το οποίο σημαίνει ότι θα κρατήσει και περισσότερο αφού θα μπορεί να παίζει και πιο βαριές εφαρμογές, όπως πχ destinator 7. Για τη μπαταρία, το gps τρώει πάρα πολύ, εγώ πήγα Αθήνα-Βόλο (με το GPS συνέχεια ανοιχτό) και στην επιστροφή, κοντά στη Μαλακάσα, χρειάστηκα φόρτιση

Kill with Power !!!
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μαγκεs δεν χρειαζεται ov.clocking εβαλα την 2007 εκδοση μαλακ... βαλε wm 6 δεν θα εχειs προβλημα πανε σφαιρααααα!!!!!!!!!
καλο ειναι οταν προτρεπεις καποιον να βαλει ''μαγειρεμενη''ρομ να του εξηγεις οτι χανει την εγγυηση του και αν κατι δεν παει καλα θα μεινει με την συσκευη στο χερι και θα τα σκασει για την επισκευη της και μπορει να ειναι πολλα τα λεφτα,στο λεω αυτο γιατι οπως θα εχεις δει καθε μερα μπαινουν και νεοι χρηστες στον χωρο και τωρα μαθαινουν,οποτε ακουνε εσενα να λες για σφαιρες και...πολυβολα και πανε στο xda-foroum και κατεβαζουν οτι βρουν μπροστα τους,και παντα υπαρχει η πιθανοτητα κατι να παει στραβα σε αυτες τις ιστοριες,αν ειδες ο zaharakis ο οποιος κατα την γνωμη μου ειναι εμπειρος σε αλλαγες ρομ το πασχα εμεινε με τον τιτανα στο χερι απο μια ατυχια,και του βγηκε ο χριστος για να τον επαναφερει,οπως και αλλοι,οποτε καλο ειναι να τα λεμε ολα,και ας αποφασισει μετα ο καθενας τι θελει να κανει,αλλα να γνωριζει πριν,εγω δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα στο να αλλαζει ο καθενας ρομ και να δοκιμαζει,αλλα μονο αν ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ και πως το κανει,και οτι βασικα καλως η κακως χανει την εγγυηση του πραγμα που σημαινει οτι αν ξαφνικα πχ μετα απο 2 μηνες σου χαλασει η οθονη θα τα σκασεις,και ισως σε μια τετοια περιπτωση ορισμενοι να πονεσουν γιατι δεν θα τους περισσευουν τα φραγκα,και δεν μιλαμε στην περιπτωση που καταστρεψεις motherboard,εκει το πετας στα σκουπιδια γιατι το κοστος παει στα 450,αμα λοιπον καποιος τα γνωριζει αυτα παιρνει την αποφαση τι θελει να κανει
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν το πας στo service άκουσα ότι το κόστος είναι μικρό για να σου αλλάξουν καλύμματα? εκτός κι αν θές να το βάψεις σε άλλο χρώμα!

 

Τι εννοεις μικρο?εχεις τιμη?γιατι συνηθως για οτιδηποτε μαμα ζητανε οτι θελουν και αυτη τη στιγμη ακομα και 50Ε ειναι πολλαααααα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι για αλλη μια φορα. Μου δωσανε το destinator6. Εβαλα λοιπον τον φακελο μεσα στην καρτα μνημης και ετρεξα το exe. Το προγραμμα απο οσο καταλαβαινω τρεχει κανονικα (το λεω αυτο γιατι το εκανα τωρα το πρωι στην δουλεια και δεν το εχω δοκιμασει εξω, παντως στιγμα πιανει κανονικα) αλλα για να ξεκινησω την εφαρμογη πρεπει να παω στην διαχειρηση αρχειων και να τρεξω το exe για να ανοιξει. Δεν μου εχει βγαλει συντομευση πουθενα και ουτε μπορω να κανω επικολληση την συντομευση πουθενα. Επισης δεν το βλεπει το προγραμμα ουτε στην αφαιρεση προγραμματων. Μαλλον κατι δεν εχω κανει καλα αλλα τι?
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλους. επειδή σκέφτομαι να πάρω ή το 3300 ή το 3600, θέλω να ρωτήσω τα εξής:

με ενδιαφέρει βασικά η λειτουργία του τηλεφώνου και το gps. ποιο από τα δύο τηλέφωνα είναι καλύτερο;

πόσο κρατάει η μπαταρία τους; γιατί κάποιος μου είπε ότι ανα χρησιμοποιείς το gps κρατάει 1 - 2 ημέρες. αληθεύει;

ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας.

 

epeidi eimoun katohos tou 9100 pou ehei idio epeksergasti me to 3300...k epeidi eho dokimasei k tA 2 pou se endiaferoun:

to 3300 uperehei ligo sto gps alla den ehei k to fovero gps se shesi me bt sirf star3 oste na to epilekseis se varos tou 3600..i mpataria einai pio mikris diarkeias..o epeksergastis k to tonizo tha se duskolepsei..emena mou evgale tin pisti sto 9100 k to eiha sunehos uperhronismeno...

to 3600 ehei ikanopiitiko gps,einai 3g,o epeksergastis petaei diladi tou fortoneis k den kolaei para mono an meinei apo mnimi,ehei idio megethos me to 3300,mpataria polu kali san leitourgia tilefonou k to fovero..ehei ta idia lefta me to 3300...imarton...

οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι για αλλη μια φορα. Μου δωσανε το destinator6. Εβαλα λοιπον τον φακελο μεσα στην καρτα μνημης και ετρεξα το exe. Το προγραμμα απο οσο καταλαβαινω τρεχει κανονικα (το λεω αυτο γιατι το εκανα τωρα το πρωι στην δουλεια και δεν το εχω δοκιμασει εξω, παντως στιγμα πιανει κανονικα) αλλα για να ξεκινησω την εφαρμογη πρεπει να παω στην διαχειρηση αρχειων και να τρεξω το exe για να ανοιξει. Δεν μου εχει βγαλει συντομευση πουθενα και ουτε μπορω να κανω επικολληση την συντομευση πουθενα. Επισης δεν το βλεπει το προγραμμα ουτε στην αφαιρεση προγραμματων. Μαλλον κατι δεν εχω κανει καλα αλλα τι?

 

Δεν εχει γινει εγκατασταση το ιδιο το προγραμμα και τρεχει κατευθειαν απο την καρτα.θα πρεπει να το κανεις εγκατασταση για να βγαλει τις συντομευσεις που θελεις και αφου δεν γινεται με αυτη που εχεις θελεις αλλη εκδοση

Link to comment
Share on other sites

οχι το 5 έχω και για αυτό μου κάνει εντύπωση.....πάντως και η μπαταρία άδειαζε πολύ γρήγορα πριν, σήμερα το έχω ξεσκίσει στην ομιλία και η μπαταρία κατέβηκε κατά 10% μόνο!!!
Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι οταν προτρεπεις καποιον να βαλει ''μαγειρεμενη''ρομ να του εξηγεις οτι χανει την εγγυηση του και αν κατι δεν παει καλα θα μεινει με την συσκευη στο χερι και θα τα σκασει για την επισκευη της και μπορει να ειναι πολλα τα λεφτα,στο λεω αυτο γιατι οπως θα εχεις δει καθε μερα μπαινουν και νεοι χρηστες στον χωρο και τωρα μαθαινουν,οποτε ακουνε εσενα να λες για σφαιρες και...πολυβολα και πανε στο xda-foroum και κατεβαζουν οτι βρουν μπροστα τους,και παντα υπαρχει η πιθανοτητα κατι να παει στραβα σε αυτες τις ιστοριες,αν ειδες ο zaharakis ο οποιος κατα την γνωμη μου ειναι εμπειρος σε αλλαγες ρομ το πασχα εμεινε με τον τιτανα στο χερι απο μια ατυχια,και του βγηκε ο χριστος για να τον επαναφερει,οπως και αλλοι,οποτε καλο ειναι να τα λεμε ολα,και ας αποφασισει μετα ο καθενας τι θελει να κανει,αλλα να γνωριζει πριν,εγω δεν ειμαι ουτε υπερ ουτε κατα στο να αλλαζει ο καθενας ρομ και να δοκιμαζει,αλλα μονο αν ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ και πως το κανει,και οτι βασικα καλως η κακως χανει την εγγυηση του πραγμα που σημαινει οτι αν ξαφνικα πχ μετα απο 2 μηνες σου χαλασει η οθονη θα τα σκασεις,και ισως σε μια τετοια περιπτωση ορισμενοι να πονεσουν γιατι δεν θα τους περισσευουν τα φραγκα,και δεν μιλαμε στην περιπτωση που καταστρεψεις motherboard,εκει το πετας στα σκουπιδια γιατι το κοστος παει στα 450,αμα λοιπον καποιος τα γνωριζει αυτα παιρνει την αποφαση τι θελει να κανει

 

+1000 γιαννη και ετσι πρεπει να γινεται παντα :!:

 

πριν απο καθε κινηση σε αλλαγη ρομ η ακομα και απλη εγκατασταση μιας εφαρμογης που θελουμε να βαλουμε στο κινητο μας καλα ειναι να κοιταμε να μαθουμε τι ακριβως κανει η εκαστοτε εφαρμογη η ρομ και πως συμπεριφερεται...

αν καποια εφαρμογη δεν κατσει απλα την βγαζουμε...η αντε στην χειροτερη κανουμε ενα hard reset...και αυτο γινεται γιατι η ρομ του τηλ ειναι μεσα στο κινητο....

 

αν ομως κατι δεν παει καλα με την αλλαγη μιας ρομ και γινει ειτε λαθος επιλογη ρομ (για αλλη συσκευη πχ) ειτε διακοπη κατα την εγκατασταση ...τοτε τα πραγματα δεν ειναι καθολου απλα....

με καθε πειραματισμο σε ρομ ρισκαρετε η ακομα και χανετε ΜΟΝΙΜΑ την εγγυηση του τηλεφωνου σας!!

απλα αναφερω μερικες συμβουλες για καθεναν που θελει να μπει στην διαδικασια αλλαγης ρομ/ραδιου/os...

 

το πιο βασικο απο ολα και θεωρειται δεδομενο πριν ξεκινησετε οτιδηποτε...

 

ΜΑΘΕΤΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΠΡΩΤΑ ......δεν ειναι και οτι πιο σωστο να πειραματιζεστε πανω σε ενα αγνωστο για σας αντικειμενο ;)

 

ενταξει αν δεν πειραματιστεις πως θα μαθεις ?ετσι δεν ειναι??

απο την αλλη ομως καλυτερα δεν ειναι να το κανουν αλλοι αυτο για σενα και να εχεις μετα ετοιμες λυσεις??

 

1. διαβαστε καλα τι ειναι αυτη η ρομ που θελετε να βαλετε.καθε νεα ρομ ακοουθειται απο το αναλογο thread της και εκει ποσταρονται καθε λογης αποριες,δυσλειτουργιες,αστοχιες η ακομα και ασυμβατοτητες της ρομ..

διαβαστε καλα....πριν διαλεξετε ποια κανει για εσας....

διαβαστε καλα....

2.πριν ξεκινησετε να κανετε αναβαθμιση ρομ στο τηλ σας ...μαθετε καλα πρωτα πως γινεται να επαναφερετε το τηλ σας στην αρχικη του μορφη αν κατι δεν παει καλα η αν δεν σας ικανοποιησει το αποτελεσμα που θα δειτε μετα την αναβαθμιση...

διαβαστε καλα πριν κανετε οτιδηποτε....

3.διαβαστε καλα στα threads με τα προβληματα χρηστων που κατι δεν πηγε καλα και εγινε ζημια στα τηλ τους και ποιες ειναι οι λυσεις που ακολουθηθηκαν μετα....δεν ειναι καθολου απιθανο καποια στιγμη να βρεθειτε με ενα νεκρο τηλ στα χερια σας......δεν θελει πολυ να γινει το κακο....

4.μην ακολουθειτε τυφλα λινκς χρηστων που διδονται δημοσια για νεες ρομς και μην ξεκινατε να τις περασετε ""καλη τη πιστη""...μονο και μονο το ειπε ο ταδε στο ταδε φορουμ!!

5 οτι και να αποφασισετε ενα ειναι σιγουρο μονο..... και αυτο να μην το ξεχασετε ποτε !!

ειστε οι μονοι υπευθυνοι για οτι κανετε ......

 

εμενα μου πεθανε ο τιτανας μου απο διακοπη ρευματος πανω σε αναβαθμιση ραδιου...και δεν ειμαι και ασχετος πανω σε αυτο το θεμα μιας και δεν εχω πειραματιστει και λιγες φορες με τα τηλ μου...κι ομως το black outπαραμονευε....ολοι μου ζηταγανε 500ε για mother board μιας και δεν υπηρχε αλλη λυση....

δεν ισχυε αυτο, γιατι παντα υπαρχει λυση αλλα ειναι δυσκολη,επιπονη,ψυχοφθορα αλλα και χρονοβορα....μην μπλεκετε αν δεν εχετε την εμπειρια...

 

υγ

παντα θα βρεθουν καποια ατομα που θα εχουν και την θεληση αλλα και την υπομονη να σας βοηθησουν να φτιαξετε παλι το τηλ σας αν κατι δεν παει καλα....αλλα δεν ειναι και οτι καλυτερο να μπειτε σε τετοια διαδικασια απο εναν παρορμητισμο μεσα στον ενθουσιασμο σας ;)

 

φιλικα δημητρης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...