Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

mipos h kainoyrgoi xristes prepi na mpenoyn me ginekio nickname gian na pernoun kamia apantisi????

 

λοιπον κατι πρεπει να κανουμε μπας και βρεθει η χρυση τομη :lol:

 

η maesta εκανε παραπονα οτι δεν της απαντησα σωστα γιατι ηταν γυναικα(κατι που μετα το πηρα χαμπαρι :))

 

τωρα εσυ φιλε μου νομιζεις οτι δεν σου απαντησε κανεις επειδη δεν εισαι γυναικα :)

 

ρε παιδια ειναι πολλοι που θα σας απαντησουν καποια στιγμη αλλα δεν ειναι δυνατον να ειναι ο καταλληλος ανθρωπος που θα ξερει την απαντηση σε καποιο ερωτημα συνεχως online και να περιμενει ποτε θα γινει ερωτηση και να απαντησει αμεσα...

 

συν οτι πρεπει να καταλαβετε κατι οι πιο νεοι χρηστες ..κανεις δεν ειναι υποχρεωμενος να απαντησει ....οσοι το κανουν το κανουν οικειωθελως και επειδη το θελουν πραγματικα να βοηθησουν;)μην το θεωρειτε δεδομενο επειδη κανατε ερωτηση πρεπει υποχρεωτικα να λαβετε και απαντηση..

 

τελειως φιλικα και χωρις παρεξηγηση ..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

to ppx doyleyei grigora sto p3600 ??? kai an stin poreia theloyme na giroysoyme sto kanoniko skin ton wm5 pos ginete apla apegatastasi toy ppx?

 

Αυτά τα θέματα φαίνονται τελεια!!!

εχει δοκιμασει κανείς να τα εγκαταστήσει????????

an stin poreia theloyme na giroysoyme sto kanoniko skin ton wm5 pos ginete apla apegatastasi toy ppx???

Ριξτε μια ματια εδώ http://www2.ppxthemes.com/categories.php?cat_id=26&page=1

Link to comment
Share on other sites

leonida thanks gia tin apantisis sou to site to exo dei kai me aformi ayto to site ekana tin erotisi tsp an den to exei dokimasi kapoios ok ....oso gia to nick poy anefera just for fun :) katalaveno oti kaneis den einai ypoxreomenos na apantisi h apla na min xerei kapoios na apantisi thats ok
Link to comment
Share on other sites

leonida thanks gia tin apantisis sou to site to exo dei kai me aformi ayto to site ekana tin erotisi tsp an den to exei dokimasi kapoios ok ....oso gia to nick poy anefera just for fun :) katalaveno oti kaneis den einai ypoxreomenos na apantisi h apla na min xerei kapoios na apantisi thats ok

 

 

φιλε μου να εισαι σιγουρος οτι αν ηξερε καποιος θα ειχες παρει την απαντηση σου ;)

 

ολοι να βοηθησουμε θελουμε αλλα σε καποιες περιπτωσεις που δεν εχουμε απαντηση η εστω μια αντιπροταση απλα δεν απανταμε.:)

 

δεν πιστευω να ηθελες ενα καρο απαντησεις στην ερωτηση σου που απλα να ελεγαν...""δεν ξερουμε φιλε "";)

 

φιλικα δημητρης :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

NEW UPGRADE ROM FROM LVSW ((2.0.0.5)) FOR WM 6:yahoo: :yahoo: :yahoo:

 

 

ηταν να μην παρεις μπροστα εσυ:lol:

 

τωρα ποιος σε σταματαει :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

to ppx doyleyei grigora sto p3600 ??? kai an stin poreia theloyme na giroysoyme sto kanoniko skin ton wm5 pos ginete apla apegatastasi toy ppx?

 

mias kai oi apaititikoi xristes den apantoun na sou po ego o kserolas! :lol:

 

doulevei mia xara to ppx sto P3600 akomi kai sto pusharismeno P3300@264Mhz (kai malista pio grigora)...

 

fisika taitiou eidous programata exoun panta tin anagi gia perissoterous porous apo ena flat sistima... opote an se eksipiretoun les xalali... an to thes gia plaka valto ligo kai "ksout"!

 

anyway... apo to add remove programs to afereis an de sou aresei (des to trial) kai epistrefeis sto klasiko WM6...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι σαν νεος που ειμαι? στο μηνημα (sms) μπορουμε εμεις να ορισουμε ηχο, γιατι δεν βρισκω επιλογη για browse. Ευχαριστω!!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι σαν νεος που ειμαι? στο μηνημα (sms) μπορουμε εμεις να ορισουμε ηχο, γιατι δεν βρισκω επιλογη για browse. Ευχαριστω!!!!

Έχω βαρεθεί να το λέω.:p

PhoneAlarm.

Link to comment
Share on other sites

Έχω βαρεθεί να το λέω.:p

PhoneAlarm.

 

Γινεσαι λιγο πιο συγκεκριμενος αν θες. Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Γινεσαι λιγο πιο συγκεκριμενος αν θες. Ευχαριστω

Είναι προγραμμα και λέγεται phonealarm. Έχει πολλές δυνατότητες ειδοποίησης.

Link to comment
Share on other sites

Είναι προγραμμα και λέγεται phonealarm. Έχει πολλές δυνατότητες ειδοποίησης.

ok! βρηκα που να ριξω τους ηχους για να μπορει να τους βλεπει και τους ορισα! ευχαριστω για την βοηθεια σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

μαγκεs δεν χρειαζεται ov.clocking εβαλα την 2007 εκδοση μαλακ... βαλε wm 6 δεν θα εχειs προβλημα πανε σφαιρααααα!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν το P3600 ειναι συμβατο με το Nokia wireless headset HS-12W ; http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=670&product=927384

 

ειναι αρκετα πρακτικο και εχει ενσωματωμενο ραδιο

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε κανενα site με σπ...ες εφαρμογες για την συσκευη αυτη?
Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να μου πειτε κανενα site με σπ...ες εφαρμογες για την συσκευη αυτη?

 

δες εδω φιλε

http://www.ipmart-forum.com/ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις αν το P3600 ειναι συμβατο με το Nokia wireless headset HS-12W ; http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=10&category=670&product=927384

 

ειναι αρκετα πρακτικο και εχει ενσωματωμενο ραδιο

 

Το έχω εγω και δουλευει μια χαρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισης αλλη μια βοηθεια. Πατω ασυρματη αποστολη σε ενα αρχειο μεσα απο την διαχειρηση αρχειων για να στειλω ενα αρχειο και δεν μου ανοιγει την επιλογη, ενω του φιλου μου που το πηραμε εχθες μαζι λειτουργει κανονικα. Τι μπορει να φταει?
Link to comment
Share on other sites

mipos h kainoyrgoi xristes prepi na mpenoyn me ginekio nickname gian na pernoun kamia apantisi????

 

htcfun, Καλημέρα, το πρόβλημα που είχα δεν ήταν το ότι πήρα ή δεν πήρα κάποια απάντηση, αλλά η ειρωνεία που περιείχε μια από αυτές! Κάτι που όμως, έχει πλέον διευκρινισθεί και θεωρείτε λήξαν. Θεωρώ πως ο σεβασμός προς τους συνομιλητές μας είναι ευνόητος.

Όσον αφορά για τον χαρακτηρισμό "Mobile Newbie" δεν σημαίνει κιόλας ότι είναι όντως Newbie κάποιος, να κοιτάς και από πότε κάποιος έχει εγγραφεί και παρακολουθεί το forum, ασχέτως που δεν συμμετέχει σε μηνύματα και συζητήσεις!;)

Link to comment
Share on other sites

Έχω postάρει στη συζήτηση για το destinator 6 τι παίζει με το Ephemeris file. Μια απάντηση που πήρα ήταν οτι είναι κάτι σαν αρχείο εφημερίδων που δηλώνονται οι θέσεις τον δορυφόρων κ έτσι τους βρίσκει πιο γρήγορα. Έπειτα μου λέει οτι δεν το υποστηρίζει το p3600. Γνωρίζει κανείς κάτι σχετικά με αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή...γιατί τώρα τα μπέρδεψα, όποιο τομ τομ και να βάλω τώρα που έχω περάσει και άλλες εφαρμογές δεν θα μου το εγκαταστήσει?????....οπότε παραμένω στο destinator και απλά του βάζω τους χάρτες τις Ευρώπης.....????? Πρέπει να κάνω hard reset δηλαδή πριν να βάλω το Tom Tom και μετά να περάσω όλες τις άλλες εφαρμογές??? Γιατί το ότι μου βγάζει ότι δεν έχω αρκετή μνήμη το έχω καταλάβει, το πως θα το ξεπεράσω αυτό το πρόβλημα δεν το κατάλαβα!!!!

 

Επίσης μία άλλη ερώτηση....τι είναι αυτό που τρέχει κάπου κρυφά και τρώει ram??? Δηλαδή κάνω soft reset, και έχω γύρω στα 26 mb ram, στο τέλος της ημέρας και ενώ έχω κάνει stop all applications, μπορεί να έχω 13mb ελεύθερα μόνο!!!!!! Γιατί??? Φορτωμένα έχω μόνο τα SPB Shell, Mobile Suit, Backup, Weather, Pocket Mechanic, Resco Keyboard, Resco Update, Resco Registry. Στο Today τρέχει μόνο ο καιρός το mobile suite & shell.

 

Τέλος τις τελευταίες δύο ημέρες παρατήρησα μία δυσκολία στο τηλέφωνο να διατηρήσει υψηλά το σήμα του, δηλαδή, ενώ εκεί που με μικρό σήμα στο ίδιο σημείο, έχει οριακό και μερικές φορές με πετάει εκτός σήματος και διακόπτει την συνομιλία, αυτό γίνεται συγκεκριμένα στο γραφείο μου, οπότε είναι τσεκαρισμένο, σημειωτέο ότι δεν έχω βάλει κανένα πρόγραμμα όλο αυτό το διάστημα και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

 

Τώρα που έδωσαν σε κυκλοφορία τη νέα ROM με την ενεργοποίηση του GPS λύθηκε μια ατέλεια.

 

Ερώτηση

 

Με το FM radio τι γίνεται? Υπάρχει τρόπος να κάνεις το P3600 να παίζει και ραδιόφωνο?

 

Sorry αν έχει απαντηθεί παλιότερα, αλλά από ένα γρήγορο search που έκανα δε βρήκα κάτι επ' αυτού.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...