Jump to content

[Επίσημο] HTC Ρ3600 (Trinity)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Πρόσφατα έγινα κάτοχος του P3600 και επειδή θέλω να αγοράσω και ένα handsfree bluetooth, θέλω να ρωτήσω αν έχει δοκιμάσει ή γνωρίζει κανείς αν το Motorola S705 ή το Sony Ericsson DS-970 λειτουργούν χωρίς πρόβλημα με το P3600.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Θα μας τρελλάνεις! Ποιά είναι η αγαπημένη σου;:)
να σου πω την αληθεια πιο πολυ γουσταρω τον τιτανα και αμεσως μετα το 3600:O
Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια πιο πολυ γουσταρω τον τιτανα και αμεσως μετα το 3600:O

 

:D :) :up:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια πιο πολυ γουσταρω τον τιτανα και αμεσως μετα το 3600:O

 

Η αλήθεια είναι οτι εγώ τον τιτάνα ήθελα να πάρω λόγω qwerty, αλλά το Trinity με κέρδισε με το μέγεθος, την ομορφιά του και το GPS!

 

Οπότε το προτίμησα!

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι οτι εγώ τον τιτάνα ήθελα να πάρω λόγω qwerty, αλλά το Trinity με κέρδισε με το μέγεθος, την ομορφιά του και το GPS!

 

Οπότε το προτίμησα!

 

Συμφωνώ είναι όντως πολύ όμορφο αλλά με αυτό το θέμα του gps τι θα γίνει τελικά.Εχουμε κανένα επίσημο νέο;:)

Link to comment
Share on other sites

(περιτό να πω ότι θεωρώ αηδία το παρατσούκλι που έχετε βγάλει στο tytn - no offence ε)

 

Μαλλον εχεις δικιο αλλα του παει...

 

Καλο βεβαια ειναι και το HERMES που ειναι και επισημο....:rolleyes:

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Συμφωνώ είναι όντως πολύ όμορφο αλλά με αυτό το θέμα του gps τι θα γίνει τελικά.Εχουμε κανένα επίσημο νέο;:)
ναι θα βγει αναβαθμιση τον απριλιο,ετσι λενε;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Σε λίγο διάστημα έχω επιδότηση από την Cosmote.Ύστερα από αρκετό ψάξιμο και ατελείωτα ξενύχτια σκέφτομαι να αγοράσω το P 3600.Έχω φτάσει μέχρι την 25η σελίδα της συζήτησης γιά το τηλέφωνο.Είμαι κάτοχος του 2020i (και παλιότερα του S100).Φυσικά ούτε σκέψη να το δώσω.Του έχω βγάλει το λάδι και στην δουλειά αποδεικνύεται ήρωας κάθε μέρα..Είναι όμως λίγο προβληματικό να το κουβαλάς,ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες.Με ενδιαφέρει να έχω γιά την δουλειά μου αλλά και έξω γενικότερα ένα μικρό,ελαφρύ ppc.Το ερώτημά μου είναι το εξής:Είναι βολικό στην μεταφορά του;Βλέπω έχει περίπου τις διαστάσεις του S100.Υπάρχει κάτι που σας προβληματίζει στην χρήση του;Μπορείς να το χειριστείς αρκετά άνετα ακόμη και με το ένα χέρι;Ευχαριστώ γιά τον χρόνο σας.Θα χαρώ αν μου απαντήσει κάποιος.Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα σε όλους.Σε λίγο διάστημα έχω επιδότηση από την Cosmote.Ύστερα από αρκετό ψάξιμο και ατελείωτα ξενύχτια σκέφτομαι να αγοράσω το P 3600.Έχω φτάσει μέχρι την 25η σελίδα της συζήτησης γιά το τηλέφωνο.Είμαι κάτοχος του 2020i (και παλιότερα του S100).Φυσικά ούτε σκέψη να το δώσω.Του έχω βγάλει το λάδι και στην δουλειά αποδεικνύεται ήρωας κάθε μέρα..Είναι όμως λίγο προβληματικό να το κουβαλάς,ειδικά τους καλοκαιρινούς μήνες.Με ενδιαφέρει να έχω γιά την δουλειά μου αλλά και έξω γενικότερα ένα μικρό,ελαφρύ ppc.Το ερώτημά μου είναι το εξής:Είναι βολικό στην μεταφορά του;Βλέπω έχει περίπου τις διαστάσεις του S100.Υπάρχει κάτι που σας προβληματίζει στην χρήση του;Μπορείς να το χειριστείς αρκετά άνετα ακόμη και με το ένα χέρι;Ευχαριστώ γιά τον χρόνο σας.Θα χαρώ αν μου απαντήσει κάποιος.Συνεχίστε την πολύ καλή δουλειά που κάνετε.
ακριβως φιλε μου,ειναι ενα πολυ καλυτερο s100 ειδικα η ροδελα(sic:p )βοηθαει πολυ,δεν θα εχεις προβλημα φορητοτητας;)ειδικα αφου εχεις 2020 οπως και εγω
Link to comment
Share on other sites

ακριβως φιλε μου,ειναι ενα πολυ καλυτερο s100 ειδικα η ροδελα(sic:p )βοηθαει πολυ,δεν θα εχεις προβλημα φορητοτητας;)ειδικα αφου εχεις 2020 οπως και εγω

 

Φίλε lagoudakis σε ευχαριστώ πολύ και σε συγχαίρω.Έχεις βοηθήσει πολύ.Δυστυχώς όταν έστειλα το μήνυμα πήρα τηλ.την Cosmote και έμαθα ότι η επιδότηση πάει γιά Ιούλιο.Λάθος υπολογισμός από μεριά μου.Όμως γιά να πώ την αλήθεια πείσμωσα λίγο.Άν το αγοράσω σαν συσκευή πού μπορώ να το βρώ φτηνότερα;Μπορεί κάποιος να με συμβουλεύσει;Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
αν δεν θελεις να τα σκασεις μετρητα,μια λυση ειναι το πλαισιο,699 ευρω σε 12 ατοκες μεσω πιστωτικης,το θετικο ειναι οτι αν σου παρουσιασει κατι στο αλλαζουν εντος 7 ημερων με την μια,ριξε μια ματια στο http://www.skroutz.gr/,επισης δες http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=119&action1=details&prod=596
Link to comment
Share on other sites

αν δεν θελεις να τα σκασεις μετρητα,μια λυση ειναι το πλαισιο,699 ευρω σε 12 ατοκες μεσω πιστωτικης,το θετικο ειναι οτι αν σου παρουσιασει κατι στο αλλαζουν εντος 7 ημερων με την μια,ριξε μια ματια στο http://www.skroutz.gr/,επισης δες http://www.vnp.gr/index.php?menu=cat&id=119&action1=details&prod=596

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com.gr

Μακράν η φτηνότερη μετρητοίς.

 

Να θυμίζω μόνο ότι σε αυτή την περίπτωση η Ace παρέχει μόνο Hardware support, κι όχι σε θέματα αναβαθμίσεων κλπ (για όσους ενδιαφέρονται τελοσπάντων)

Link to comment
Share on other sites

Να θυμίζω μόνο ότι σε αυτή την περίπτωση η Ace παρέχει μόνο Hardware support, κι όχι σε θέματα αναβαθμίσεων κλπ (για όσους ενδιαφέρονται τελοσπάντων)

 

Θα ενοεις μονο greek support δεν θα εχεις απο την ace διοτι οι αναβαθμίσεις δεν ειναι της ace ειναι WWW HTC κ μπορεις να της βρεις κ να της περασεις απο παντου!

 

Απλα η ace κανει patch την extended_rom της, οπου κ εκει εχει κ τα ελληνικα.

 

(Κατι βεβαια που μπορεις να το κανεις σε ολες τις συσκευες.. (:ninja: Με διφορους τροπους παντα:ninja: ) και να καταληξεις να εχεις μια συσκευη σαν της ace ;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.expansys.com.gr

Μακράν η φτηνότερη μετρητοίς.

 

Οι πληροφορίες αυτές είναι χρήσιμες.Αλλά επειδή θα περαστεί σαν επαγγελματικό έξοδο κόβοντας τιμολόγιο κι έτσι γλυτώνω το ΦΠΑ,σκέφτομαι μήπως θα ήταν καλύτερο να έχω το κεφάλι μου ήσυχο;Και επειδή δεν έχω πιστωτική αλλά μπορώ να χρησιμοποιήσω δικού μου ανθρώπου,να ξεμπερδεύω;Ομολογώ βέβαια ότι δεν έχω κατανοήσει τις διαδικασίες που μου περιγράφετε.Έχω μάθει να κάνω 5-10 πράγματα με τους υπολογιστές αλλά ειδήμων δεν είμαι.Κάποιες στιγμές (επειδή διαβάζω αρκετές σελίδες από κάποια θέματα του forum) σας βγάζω το καπέλο.

Link to comment
Share on other sites

οπως η γνωστη παροιμια "ρωτωντας πας στην Πολη" ----- εκτος και αν εχεις το gps σου

Μου επεσε στα χερια μου ενα Νοκια Ν93 και το ειχα σαν βασικο μου τηλεφωνο , τελικα δεν αντεξα , πλεον πιστευω οτι τα ppc ειναι τα πιο ευχρηστα κινητα !!!!!!!!!!

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο πραγματα θελω να πω και να κανω μια ερωτηση

1)Πηγαινοντας στο Λονδινο προχτες στην διάρκεια της πτησης(flight mode)πάιζοντας με το DESTINATOR επιασε το GPS και μου έδειχνε ταχύτητα 764km/hr και υψομετρο 10520 μέτρα!!!!!!!!!!!!

Το κράτησα για λιγο ανοικτο και μετα το έκλεισα γιατι φοβήθηκα μην κατέβουμε ξαφνικα σε υψόμετρο 0

2) Βρηκα μια πολύ καλη βαση και φορτιστη για το αυτοκίνητο απο την εταιρεία brodit.com αλλα ηταν πολυ ακριβή περίπου σε 80 Ευρώ ή 50 Λίρες.

3)Γνωρίζει κάποιος τις ρυθμίσεις για τα MMS για την COSMOTE?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυο πραγματα θελω να πω και να κανω μια ερωτηση

1)Πηγαινοντας στο Λονδινο προχτες στην διάρκεια της πτησης(flight mode)πάιζοντας με το DESTINATOR επιασε το GPS και μου έδειχνε ταχύτητα 764km/hr και υψομετρο 10520 μέτρα!!!!!!!!!!!!

Το κράτησα για λιγο ανοικτο και μετα το έκλεισα γιατι φοβήθηκα μην κατέβουμε ξαφνικα σε υψόμετρο 0

 

? και που βρήκες το περίεργο;

Η αλήθεια είναι ότι μου φαίνεται ότι πήγαινες λίγο αργά για το υψόμετρο που αναφέρεις. Τι αεροπλάνο και τι διαδρομή ήταν;

 

Το GPS είναι συσκευή ΛΗΨΗΣ σημάτων που έρχονται έτσι κι αλλιώς από ψηλά (δεν έρχονται... σε σένα, ούτε εκπέμπεις εσύ κάτι), οπότε δεν έχεις κανένα κίνδυνο με τη λειτουργία του GPS στο αεροπλάνο γι' αυτό και μένει ανοιχτό στο flight mode.

 

Εξάλλου το ίδιο το αεροπλάνο λαμβάνει ακριβώς τα ίδια σήματα με σένα. :)

 

Εγώ πολλές φορές έχω ανοιχτό κάποιο GPS μου γιατί θέλω να ξέρω που βρίσκομαι (ειδικά στις εκτός Ελλάδος) και πολλές φορές εν γνώση των αεροσυνοδών (που όσες δεν είναι ψαρούκλες ξέρουν πολύ καλά ότι δεν υπάρχει πρόβλημα).

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...