Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι μια χαρά τα είπες!

Μακάρι να σε είχα καθηγητή-δάσκαλο! ! !

 

Mercy :)

Edited by ovelix5

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

25€ κοστίζει η αντικατάσταση καρτας σιμ;

(έχω cu)

 

όχι 5ευρώ κοστίζει παλιά κοστίζει γύρω στα είκοσι ευρώ αλλά έχει αλλάξει πολύ κάιρο αυτο. Καλύτερa κιόλας διότι δεν συμφέρε να ξανά βγάλεις τον αριθμό σου αλλά να έπαιρνες καινούργιο αλλά ευτυχως πού άλλαξε στα 5ευρώ και μπορούμε να τον έχουμε πάλι πίσω πιο οίκονομικα.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

25€ με ενημέρωσε υπάλληλος σε κατάστημα vodafone στην Θεσσαλονίκη. φρίκαρα όταν το άκουσα και ήθελα να βάλω τα γέλια :lol:

 

αν κάνω φορητοτητα σε q(δωρεαν δεν είναι;) μετά δε μπορώ να ξαναγυρίσω(δωρεαν πάλι;) σε cu; όχι ότι τσιγκουνευομαι τα 5€(με βάση τα λεγόμενα σου) απλά δε τον χρησιμοποιώ τον αριθμό πλέον. τον έχω για Back up

Link to comment
Share on other sites

αν κάνω φορητοτητα σε q(δωρεαν δεν είναι; ) μετά δε μπορώ να ξαναγυρίσω(δωρεαν πάλι; ) σε cu;

Ναι, μπορείς.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ναι, μπορείς.

 

ναι μπορείς κανονικά αλλά έχει ελάχιστο χρονο παραμονής η wind δυο μήνες άρα μετά απο δυο μήνες θα μπορείς ξανά επιστρέψεις στην vodafone. Ενώ εάν κάνεις φορητοτητα στην κοσμοτε έχει ελάχιστο χρονο παραμονής έναν μήνα για ξανά κάνεις φορητοτητα ότι σε εξυπηρετεί επέλεξε.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

παιδία στη σελίδα του cu λέει ότι το CU COMBO 300 δίνει 300 κ 300 προς όλα τα δίκτυα πάνω στο σύννεφακι με 3€. Ισχύει?

Και αν ισχύει τότε αν το ενεργοποίησης και έχεις ήδη τις 2ωρες απο την ανανεωση τον 10€ και πάρεις τηλ έναν vodafone απο που θα τρώει τα λεπτά?

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Πού το βλέπεις αυτό? Δώσε και κανένα link..

Το combo 300 δίνει:

300 λεπτά ομιλίας + 300 SMS προς όλη τη CU παρέα + 30ΜΒ Internet από το κινητό σου, μόνο με 3€ για 30 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

στο vodafonecu.gr εκει που λέει για τα πακέτα στο συγκεκριμένο εχει απο πάνω ένα σύννεφακι κ λέει

 

νέο!! Λεπτά και σμσ προς ολους.

 

ξέρεις κάνεις?

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

στο vodafonecu.gr εκει που λέει για τα πακέτα στο συγκεκριμένο εχει απο πάνω ένα σύννεφακι κ λέει

 

νέο!! Λεπτά και σμσ προς ολους.

 

ξέρεις κάνεις?

 

πήρα και ρώτησα στο 13840 Και μού είπανε ότι αφορά to combo 600 αυτο και όχι to πακετο των 3ευρώ διότι είναι μόνο προς cu. Καλά to σύννεφακι αυτο είναι μπέρδεμα εκεί που είναι αλλά to γράφει ξεκάθαρα αυτο εάν μπεις μέσα στο συγκεκριμένο πακετο τα γράφει αναλυτικά.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ναι το γράφει μεσα αναλυτικά αλλά το σύννεφακι με έκανε να ρωτήσω
ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

ναι μπορείς κανονικά αλλά έχει ελάχιστο χρονο παραμονής η wind δυο μήνες άρα μετά απο δυο μήνες θα μπορείς ξανά επιστρέψεις στην vodafone. Ενώ εάν κάνεις φορητοτητα στην κοσμοτε έχει ελάχιστο χρονο παραμονής έναν μήνα για ξανά κάνεις φορητοτητα ότι σε εξυπηρετεί επέλεξε.

Ισχύουν σίγουρα αυτά περί ελάχιστης παραμονής;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ισχύουν σίγουρα αυτά περί ελάχιστης παραμονής;

 

ναι ισχύουν εμένα έτσι μού είχανε πει στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών πού είχα πάρει να ρωτήσω κάτι άλλο νεότερο δεν ξέρω!.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Αδαείς ερώτηση, το Νέο καρτοκινητό Vodafone είναι το κλασσικό Vodafone alacart? Ποιο απλά είτε πάρω ένα cu είτε ένα Vodafone ενεργοποιειώ το εν λόγο πακέτο αρεσκείας μου?

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Αδαείς ερώτηση, το Νέο καρτοκινητό Vodafone είναι το κλασσικό Vodafone alacart? Ποιο απλά είτε πάρω ένα cu είτε ένα Vodafone ενεργοποιειώ το εν λόγο πακέτο αρεσκείας μου?

 

ναι είναι to παλιό αλλά καρτ . Οποίο και να πάρεις μπορείς οπότε θέλεις να to γυρίσεις σε οποιασδήποτε πακετο θέλεις καλωντας δωρεάν to 1266 και μετά κάθε επόμενο μήνα μπορείς πάλι να ξανά αλλάξεις πακετο άμα δεν σε εξυπηρετεί και να πας στο vodafone cu , η στο vodafone internaτιόναλ , καρτοκινητο ολυμπιακός η στο πανάκριβο ελτα( πού δεν συμφέρει).

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, σε ευχαριστώ! Θα προμηθευτώ εντός της ημέρας ένα νουμεράκι ;)

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

ναι είναι to παλιό αλλά καρτ . Οποίο και να πάρεις μπορείς οπότε θέλεις να to γυρίσεις σε οποιασδήποτε πακετο θέλεις καλωντας δωρεάν to 1266 και μετά κάθε επόμενο μήνα μπορείς πάλι να ξανά αλλάξεις πακετο άμα δεν σε εξυπηρετεί και να πας στο vodafone cu , η στο vodafone internaτιόναλ , καρτοκινητο ολυμπιακός η στο πανάκριβο ελτα( πού δεν συμφέρει).

 

ΟΚ, σε ευχαριστώ! Θα προμηθευτώ εντός της ημέρας ένα νουμεράκι ;)

 

απλα να ξερεις οτι οποιοδηποτε μπονους παιρνεις απο το ενα πακετο, οταν αλλαζεις πακετο καρτοκινητης (1266) το χανεις

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μπορω να βρω πουθενα στο site της vodafone αν λεει πως θα δουμε ποτε ληγουν τα πακετα που εχουμε στο cu..

το υπολοιπο το ακουω ηχητικα στο 1252 αλλα δεν λεει ποτε ληγει...επισης στα mb στελνω κενο μηνυμα στο 1286 και μου λεει ποσα εχω..αλλα οχι εως ποτε...

κατι μου λεει οτι θεν εχουμε αυτη την δυνατοτητα οπως οταν ειχα cosmocarta ε?

Link to comment
Share on other sites

δες εδώ τα γράφει αναλυτικά http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7571

 

Ψαγμενη ερωτηση τωρα, για τη μεταφορα ποσου σε αλλο καρτοκινητο:

θεωρειται οτι ειναι σαν να 'εισαγω' καρτα, στο κινητο που δεχεται το ποσο, και αρα σημαινει οτι εχει '1 ετος' που μπορει να μεινει ως ενεργο καρτοκινητο, διχως να απαιτηθει να εισαγω αλλη καρτα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση οτι μπορείς μεσα απο το MyCUAccount

 

 

σ'ευχαριστω... οντως λεει..αλλα και παλι δεν ειναι και το πιο βολικο πραγμα..παραλειψη βασικη πιστευω..τελοσπαντων..

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω... οντως λεει..αλλα και παλι δεν ειναι και το πιο βολικο πραγμα..παραλειψη βασικη πιστευω..τελοσπαντων..

 

''εσκεμμενη παραλειψη'' εγω λεω, εκτός βεβαια εαν δεν εχουν την τεχνογνωσια τα 'μυαλα' της vodafone να το κανουν... Οι αλλοι 2 παντως την εχουν...

Link to comment
Share on other sites

Την ημερομηνία λήξης θα την δείς από την παρακάτω παραπομπή , από το vodafonecu δεν εμφανίζετε

https://www.vodafone.gr/portal/client/idm/login!login.action

Link to comment
Share on other sites

εβαλα 5 ευρω καρτα στο cu και μου ηρθε μηνημα καπακι οτι πηρα αλλα 3 δωρο..δεν ειχα παρει καποιο μηνυμα πριν..περιεργο..αλλα καλη φαση..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...